VAIRĀK ENERĢIJAS. MAZĀK DEGVIELAS.

BMW eDrive.

VAIRĀK ENERĢIJAS. MAZĀK DEGVIELAS.

BMW eDrive.

Elektriskās piedziņas koncepcija BMW eDrive piedāvā maksimālu braukšanas baudījumu – gandrīz bez skaņas un izmešiem. BMW eDrive trīs pamatkomponenti: elektromotors, jaudīgs litija jonu akumulators un atjautīga enerģijas pārvaldība.

VAIRĀK ENERĢIJAS. MAZĀK DEGVIELAS.BMW eDrive.

Elektriskās piedziņas koncepcija BMW eDrive piedāvā maksimālu braukšanas baudījumu – gandrīz bez skaņas un izmešiem. BMW eDrive trīs pamatkomponenti: elektromotors, jaudīgs litija jonu akumulators un atjautīga enerģijas pārvaldība.

Read more

UZ NĀKOTNI VĒRSTA MOBILITĀTE, PATEICOTIES BMW eDRIVE.

Piedziņas koncepcija BMW eDrive nodrošina pārliecinošu dinamiku. Tā apvieno elektromotoru, jaudīgu litija jonu akumulatoru un atjautīgu enerģijas pārvaldību, piedāvājot dinamisku braukšanas pieredzi un elpu aizraujošu paātrinājumu. Braucot pilnībā elektriski, vispār nav izmešu.

 • Elektromotors

  Elektromotors ir inovatīvs BMW Group izstrādājums un neatņemama visu elektrisko BMW modeļu sastāvdaļa. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru tas, piemēram, BMW 7. sērijas iPerformance nodrošina 48 kilometru maksimālo diapazonu pilnībā elektriskā braukšanas režīmā. Tādēļ ir iespējams veikt ikdienā nepieciešamos attālumus bez izmešiem. Atkarībā no situācijas elektromotoru var izmantot arī, lai veicinātu īpaši strauju paātrinājumu, piemēram, apdzīšanas laikā.

 • Jaudīgs litija jonu akumulators

  Visiem transportlīdzekļiem ar BMW eDrive tehnoloģiju elektroenerģija tiek piegādāta no augsto tehnoloģiju elektrības glabāšanas ierīces. Jaudīgie litija jonu akumulatori apvienojas ar dzesēšanas sistēmām, kas nepārtraukti nodrošina akumulatoram optimālu darbības temperatūru, uzlabojot padevi un kalpošanas ilgumu. Uzlāde ir iespējama vienmēr, kad vien ir pieejama elektrība. Pietiek pat ar parasto 230 voltu mājsaimniecības kontaktligzdu.

 • Atjautīga enerģijas pārvaldība

  Vienmēr ir pieejama vislabākā iespējamā efektivitāte un sniegums, par to gādā atjautīga enerģijas pārvaldība. Tā papildus kontrolē citas BMW EfficientDynamics funkcijas, kas ir īpaši pielāgotas transmisijai ar sinhronu elektromotoru.

  Atjautīgā enerģijas pārvaldība optimizē elektriskās transmisijas efektivitāti un jaudīgo akumulatoru ar prognozētas vadības stratēģiju. Navigācijas dati tiek izmantoti, lai aprēķinātu optimālo elektriskas braukšanas laiku vai uzlādētu akumulatoru atkarībā no piemērotākā maršruta un braukšanas situācijas. Tā tiek ietaupīts līdz desmit procentiem enerģijas, lai vadītājs varētu veikt lielāku attālumu ar tikai elektrisku vadību.

  Bremžu enerģijas reģenerācija nodrošina kinētiskās enerģijas, kas tiek atbrīvota bremzēšanas vai ātruma samazināšanas laikā, saglabāšanu jaudīgajā litija jonu akumulatorā, kur tā ir pieejama jebkurā laikā, lai uzlabotu kopējo sniegumu.

  Ar ECO PRO režīmu pietiek vien nospiest pogu, lai pielāgotu visas transportlīdzekļa sistēmas efektivitātei un pārdomāti izmantotu enerģijas rezerves. Lai to panāktu, atjautīgā enerģijas pārvaldība samazina komforta funkcijas atbilstoši vadītāja vajadzībām. Turklāt vadītājs vadības displejā saņem padomus, kā braukt īpaši efektīvi, palielinot maksimālo darbības attālumu.

VISI MODEĻI AR BMW eDRIVE TEHNOLOĢIJU

BMWi MODEĻI

BMW i8.

BMW i8 ir gatavs revolūcijai savā klasē. Pirmais sporta automobilis – ar kompaktauto patēriņa un izmešu līmeni.

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km: 2,1
Kombinētajā ciklā CO2 izmeši (g/km): 49
Kombinētais elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km: 11,9
Read more

BMW i3.

BMW i3 no jauna definē ilgtspējīgu mobilitāti: ar pilnībā elektrisku piedziņu tas ne tikai pārsteidz ar izmešu trūkumu, bet arī neticami dinamisku un patīkamu braukšanas pieredzi.

Kombinētajā ciklā CO2 izmeši (g/km): 0
Kombinētais elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km: 12,9
Read more

BMW iPERFORMANCE MODEĻI

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

BMW eDrive un BMW TwinPower Turbo trīscilindru benzīna dzinēja apvienojums rada 165 kW (224 ZS) jaudu ar 49 – 46 g kombinēto CO2 izmešu un degvielas patēriņu no 2,1 līdz 2,0 l/100 km.
Read more

BMW 330e iPerformance Sedan.

Jaudīgs 135 kW (184 ZS) BMW TwinPower četrcilindru benzīna dzinējs sadarbojas ar spēcīgu elektromotoru, kas nodrošina 65 kW (88 ZS). Kombinētie CO2 izmeši no 49 līdz 44 g/km un degvielas patēriņš no 2,1 līdz 1,9 l/100 km.
Read more

BMW 530e iPerformance Sedan

Piedziņas galvenie komponenti ietver 135 kW (184 ZS) četrcilindru benzīna dzinēju ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju, 70 kW (95 ZS) elektromotoru un augstsprieguma litija jonu akumulatoru ar 9,2 kWh jaudu. Darbojoties tikai elektriski, automobilim ir aptuveni 45 km darbības attālums un 140 km/h maksimālais ātrums.

* Šie rādītāji ir plānotās vērtības un vēl nav apstiprināti.
Read more

BMW 7. sērijas iPerformance modeļi.

BMW iPerformance modeļus 740e, 740Le un 740Le xDrive vada jaudīgs 240 ZS BMW TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs kopā ar ārkārtīgi efektīvu eDrive elektromotoru.
Read more

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

BMW X5 xDrive40e iPerformance ir ambiciozs un inovatīvs ikvienā aspektā. Neraugoties uz 180 kW (245 ZS) jaudu, kombinētie CO2 izmeši ir vien 78 – 77 g/km. Degvielas patēriņš ir tikai 3,4 – 3,3 l/100 km.
Read more

UZLĀDE.

No ērtas uzlādes mājās un ChargeNow uzlādes staciju tīkla līdz Assistance Services: BMW uzlādes koncepcija padara elektrisku braukšanu par patīkamu pieredzi, ko izbaudīt ikdienā.

 • Uzlāde mājās

  Elektriskajiem transportlīdzekļiem ir daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar līdzvērtīgiem automobiļiem – viena no tām ir katru rītu "pilna bāka". Jo tos var viegli un ērti uzlādēt mājās ar komplektā esošo standarta uzlādes kabeli. Ar BMW i "Wallbox" šis process ir vēl ātrāks un ērtāks: šī uzlādes stacija, ko uzstāda mājās, palielina uzlādes jaudu un samazina uzlādes ilgumu, kā arī ideāli papildina BMW transportlīdzekļu dizainu.

 • Sabiedriskā uzlāde

  ChargeNow piedāvā piekļuvi BMW i partneru publiskajām uzlādes stacijām. Lai nodrošinātu dažādu piedāvājumu un tehnoloģiju optimālu lietojumu, BMW i ChargeNow tīklā ietverts liels skaits pakalpojumu sniedzēju. Piekļuvi un lietošanu nodrošina ChargeNow karte. Mēneša beigās jūs saņemat izrakstu ar pārskatāmu visu ar ChargeNow karti veikto darbību uzskaitījumu. Pateicoties BMW i ConnectedDrive, visas pieejamās uzlādes stacijas ir atainotas BMW i ConnectedDrive navigācijas pakalpojumos.

 • Uzlādes statuss

  Ar BMW Connected App jūs varat ērti pārraudzīt uzlādi savā viedtālrunī. Turklāt BMW elektriskā darbības attāluma un akumulatora uzlādes statusa rādītāji vienmēr ir pieejami. Tālvadības pulti var izmantot, lai plānotu uzlādi ar iknedēļas taimeri un aktivizētu klimata kontroli, gatavojoties doties ceļā.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 225xe iPerformance Active Tourer rādītāji:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,1 līdz 2,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 49 līdz 46
  Elektrības patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 11,9 līdz 11,0

  BMW 330e iPerformance Sedan rādītāji:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,1 līdz 1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 49 līdz 44
  Elektrības patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 11,9 līdz 11,0

  BMW 530e iPerformance Sedan rādītāji:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 2,0*
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46*

  * Šie rādītāji ir plānotās vērtības un vēl nav apstiprināti.

  BMW 740e iPerformance rādītāji:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,2 līdz 2,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 50 līdz 45
  Elektrības patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 13,1 līdz 12,5

  BMW 740Le iPerformance rādītāji:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,2 līdz 2,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 51 līdz 45
  Elektrības patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 13,3 līdz 12,6

  BMW 740Le xDrive iPerformance rādītāji:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,5 līdz 2,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 56 līdz 49
  Elektrības patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 13,9 līdz 13,2

  BMW X5 xDrive40e iPerformance rādītāji:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 3,4 līdz 3,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 78 līdz 77
  Elektrības patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 15,4 līdz 15,3

  Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu.

  Bāzes modeļa rādītāji ar pamataprīkojumā ietverto pārnesumkārbu.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un “DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH”, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.