0:00
0:00 /  0:00

IZVĒLĒTIES IZSKATU

BMW ELEKTROAUTOMOBIĻI.

DINAMISKI. ĒRTI. 100 % ELEKTRISKI.

BMW iX3: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 461–471

BMW iX M60: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 24,7–21,9; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 501–564

Speriet soli BMW e-mobilitātes pasaulē. Mūsu elektroautomobiļi apvieno mūsdienīgu braukšanu ar efektīvām tehnoloģijām. Sākot ar elegantiem sedaniem un beidzot ar jaudīgiem SUV – atrodiet savam dzīvesstilam atbilstošu automobili. Uzziniet vairāk par mūsdienīgām uzlādes tehnoloģijām ērtas uzlādes infrastruktūras ietvaros. Maksimāli izmantojiet pilnībā elektriskas darbības attālumu, kas ļaus jums nonākt tuvāk saviem galamērķiem ikdienā un tālākos braucienos.

BMW ELEKTROAUTOMOBIĻU PRIEKŠROCĪBAS.

BMW elektroautomobiļi, ilgtspējīga mobilitāte

NERADOT IZMEŠUS.

Tagad varat mērot mazākus attālumus un braukt pa pilsētu, neradot izmešus, un gandrīz pilnīgi klusi. Tas nozīmē, ka varat samazināt sava automobiļa CO2 izmešu daudzumu un trokšņa līmeni, vienlaikus radot videi nekaitīgas mobilitātes piemēru. Uzziniet vairāk par to, kā e-mobilitāte ietekmē mūsu vidi.

BMW elektroautomobiļi, BMW Wallbox

UZLĀDE – VIEGLI.

Izmantojiet savu Wallbox, lai uzlādētu savu elektroautomobili, baudot sava mājokļa komfortu. Uzlādi veiciet naktī, lai dienu sāktu ar uzlādētu akumulatoru. Savas personīgās uzlādes stacijas priekšrocības: laika ietaupījums un jūsu automobilis uzticami tiek uzlādēts mājās.

BMW elektroautomobiļi, uzturēšanas izmaksas

NELIELAS EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS.

Samaziniet CO2 un izmaksas. Elektroautomobiļa servisa izmaksas ir mazākas salīdzinājumā ar automobiļiem ar iekšdedzes dzinēju. Tā kā dažas detaļas nav pakļautas nodilumam, piemēram, aizdedzes sveces, eļļas filtri vai izplūdes sistēma, arī servisa izmaksas ir mazākas.

ELEKTRISKĀS PIEDZIŅAS TEHNOLOĢIJA.

BMW elektroautomobiļi, straujš paātrinājums

STRAUJŠ PAĀTRINĀJUMS.

Elektromotors ļauj efektīvi un spontāni izmantot pilnu jaudu. Maksimālais griezes moments ir pieejams nekavējoties, ļaujot sasniegt maksimālo ātrumu, nepārslēdzot pārnesumus.

BMW elektroautomobiļi, droša vadāmība

DROŠA VADĀMĪBA, PATEICOTIES ZEMAM
SMAGUMA CENTRAM.

Uzlabota saķere ar ceļu un sportiskāka braukšanas pieredze. Gan motors, gan akumulators atrodas elektroautomobiļa balstrāmī. Tāpēc elektroautomašīnas ir daudz stabilākas un dinamiskākas izbraucot līkumus.

BMW elektroautomobiļi, BMW IconicSounds

PIELĀGOJAMA AUTOMOBIĻA SKAŅA.

Skaņa atbilst jūsu braukšanas stilam. BMW IconicSounds Electric, ko dažādiem sportiskiem, efektīviem un personalizētiem scenārijiem sakomponējis Hanss Cimmers [Hans Zimmer].

BMW elektroautomobiļi, elektriskās darbības attālums

ELEKTROAUTOMOBIĻU DARBĪBAS ATTĀLUMS

TĀLU. TĀLĀK. ELEKTRISKĀS DARBĪBAS ATTĀLUMS.

Ar mūsu elektroautomobiļu darbības attālumu tālos galamērķos nonāciet viegli. Atbilstoši uzlādes vajadzībām izveidotu maršrutu plānotājs automobilī automātiski atbilstoši jūsu vajadzībām meklē vislabākās un ātrākās uzlādes iespējas maršrutā. Vienlaikus arī paredzams un vienmērīgs braukšanas stils vēl vairāk palielina jūsu elektroautomobiļa darbības attālumu. Varat ērti, esot mājās, iepriekš plānot savu maršrutu My BMW lietojumprogrammā.

SKATIET UZLĀDES STACIJAS UN DARBĪBAS ATTĀLUMU JŪSU ELEKTROAUTOMOBILIM.

Uzzināt vairāk

MARŠRUTU PIEMĒRI

Mainīt maršrutu piemērus
  Pietura(-s)

  Vajadzīgās uzlādes pieturas

  Šis ir iespējamais uzlādes pieturu skaits jūsu maršrutā. 

   

  Ņemti vērā tikai esošie uzlādes punkti (2023. gada 25. aprīlī) ar iespējami īsāko novirzīšanos no ceļa un 100 % sākotnējo uzlādes līmeni.

   

  Priekšroka dota lieljaudas uzlādes stacijām (piemēram, IONITY tīklā), jo tajās jūsu automobilis tiek uzlādēts maksimāli.

  Kā tiek aprēķinātas šīs vērtības?

  Maršrutu paraugi sniedz paredzētā brauciena laika aprēķinu, ieskaitot nepieciešamās uzlādes pieturas ar 100 % sākotnējo uzlādes līmeni. Tiek pieņemts, ka uzlādes punkti ir pieejami un darbojas, kā arī tiek rādīts ātrākais maršruts bez sastrēgumiem vai citiem kavēkļiem. Informācijā par uzlādes pieturām un to ilgumu tiek pieņemts, ka iebraucat uzlādes pieturā ar 10 % atlikušo uzlādes līmeni.

   

  Cita svarīga informācija: uzlādes jauda atkarīga no uzlādes līmeņa, vides temperatūras, individuālā braukšanas profila un ārējo ierīču izmantošanas. Uzlādes laiki attiecas uz vides temperatūru 23 °C pēc iepriekš veikta brauciena un var atšķirties atkarībā no lietošanas īpašībām.

  h

  Kopējais uzlādes laiks

  Šis ir kopējais laiks, kas, iespējams, nepieciešams jūsu maršrutā. Ņemti vērā tikai esošie uzlādes punkti (2023. gada 25. aprīlī) ar iespējami īsāko novirzīšanos no ceļa un 100 % sākuma uzlādes līmeni.

   

  Priekšroka dota lieljaudas uzlādes stacijām (piemēram, IONITY tīklā), jo tajās jūsu automobilis tiek uzlādēts maksimāli.

  h

  Kopējais brauciena laiks, iesk. uzlādi

  Norādītais brauciena laiks ir aprēķinātā braukšanas laika un uzlādes laika summa, ja maršrutā iekļautas uzlādes pieturas.

   

  Tiek pieņemts, ka braucat pa ātrāko maršrutu bez sastrēgumiem vai citiem kavēkļiem.

  Uzlādes jauda atkarīga no uzlādes līmeņa, vides temperatūras, individuālā braukšanas profila, ārējo ierīču izmantošanas, kā arī konkrētā automobiļa. Uzlādes laiki attiecas uz vides temperatūru 23 °C pēc iepriekš veikta brauciena un var atšķirties atkarībā no lietošanas īpašībām. Attēlotās vērtības ir atlasītā modeļa pamata konfigurācijas piemēri. Vērtības var atšķirties, ja vienam un tam pašam automobilim ir dažādas aprīkojuma iespējas.

   

  Ar My BMW lietojumprogrammu pastāvīgi varat uzraudzīt sava elektroautomobiļa darbības attālumu un uzlādes statusu. Viegli plānojiet atbilstoši uzlādes vajadzībām izveidotus maršrutus un nosūtiet tos uz savu automobili. Lejupielādējiet lietojumprogrammu tagad un izmēģiniet to demonstrācijas režīmā.

  Uzzināt vairāk

  Loading Time

  Uzlādes laiks

  Publiskā uzlāde

  Lieljaudas uzlādes stacija

  Savu automobili varat uzlādēt sevišķi ātri, izmantojot lieljaudas uzlādes staciju (piemēram, IONITY tīklā). Šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Tāpēc tādas lieljaudas uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 % līdz 80 % ar maksimālo uzlādes jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru. Kartes skatā parādītas visas lieljaudas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

  Ātrās uzlādes stacija

  Ja, atrodoties pilsētā vai ceļojot, nepieciešams rīkoties ātri, ātrās uzlādes stacija ir īstā izvēle. Tas tāpēc, ka šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Un tāpēc, ka tādas ātrās uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 līdz 80% ar 50 kW jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru. Kartes skatā parādītas visas ātrās uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

  Maiņstrāvas uzlādes stacija

  Publiskās uzlādes stacijas ar maiņstrāvu atrodamas teju jebkur. Tās ir sevišķi piemērotas regulārai uzlādei ilgākos laika posmos – piemēram, pa nakti vai kamēr atrodaties darbā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 22 kW. Uzlādes darbība atkarīga no automobiļa aprīkojuma iespējām. Aplūkojiet karti un atklājiet visas maiņstrāvas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

  Uzlāde mājās

  Wallbox / lokanais ātrās uzlādes kabelis

  Mājās varat uzlādēt savu automobili ar Wallbox vai lokano ātrās uzlādes kabeli. Abos gadījumos tiek izmantota maiņstrāva. Atkarībā no automobiļa, papildaprīkojuma un tirgus Wallbox nodrošina maksimālo uzlādes jaudu 22 kW, bet lokanais ātrās uzlādes kabelis – maksimums, 11 kW. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 11 kW.

  Filter charging stations

  Uzlādes jauda atkarīga no uzlādes līmeņa, vides temperatūras, individuālā braukšanas profila, ārējo ierīču izmantošanas, kā arī konkrētā automobiļa. Uzlādes laiki attiecas uz vides temperatūru 23 °C pēc iepriekš veikta brauciena un var atšķirties atkarībā no lietošanas īpašībām. Attēlotās vērtības ir atlasītā modeļa pamata konfigurācijas piemēri. Vērtības var atšķirties, ja vienam un tam pašam automobilim ir dažādas aprīkojuma iespējas.

   

  Ar My BMW lietojumprogrammu pastāvīgi varat uzraudzīt sava elektroautomobiļa darbības attālumu un uzlādes statusu. Viegli plānojiet atbilstoši uzlādes vajadzībām izveidotus maršrutus un nosūtiet tos uz savu automobili. Lejupielādējiet lietojumprogrammu tagad un izmēģiniet to demonstrācijas režīmā.

  BEZRŪPĪGA JŪSU
  ELEKTROAUTOMOBIĻA UZLĀDE.

  Uzziniet vairāk par dažādajiem uzlādes paņēmieniem, ko piedāvā BMW uzlāde. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama ātra uzlāde tālā braucienā, netālu no kafejnīcas vai mājās, ērti izmantojot Wallbox. Atrodiet īsto sava elektroautomobiļa uzlādes iespēju, lai atbilstu jūsu dzīvesstilam.

  MOBILITĀTE RĪT.

  0:00
  0:00 /  0:00

  BMW iX1 xDrive30: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,1–16,9; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 417–439

  BMW i5 eDrive40: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,9–15,9; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 498–582

  BMW iX3: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 461–471

  BMW i7 xDrive60 Sedan: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 19,6–18,5; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 589–624

  BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 19,1–16,1; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 492–590

  BMW iX M60: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 24,7–21,9; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 501–564

  BMW elektroautomobiļi, finansēšanas un līzinga piedāvājumi

  BMW ELEKTROAUTOMOBIĻU PIEDĀVĀJUMI.

  Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties elektroautomobili nomāt vai iegādāties – mums ir plašs iespēju klāsts, lai jūs varētu sākt izmantot e-mobilitāti. Mūsu pievilcīgie līzinga piedāvājumi un finansēšanas varianti elektroautomobiļiem pielāgojami jūsu konkrētajām vajadzībām. Ja vēlaties iegādāties elektroautomobili, labprāt ar jums apspriedīsim savus pievilcīgos piedāvājumus un cenas. Konfigurējiet savu jauno automobili atbilstoši savām konkrētajām prasībām. Mums ir arī aizraujoši piedāvājumi attiecībā uz lietotiem elektroautomobiļiem. Konfigurējiet savu jauno automobili atbilstoši savām konkrētajām prasībām. Mums ir arī aizraujoši piedāvājumi attiecībā uz lietotiem elektroautomobiļiem.

  PLAŠS BMW
  ELEKTROAUTOMOBIĻU
  MODEĻU KLĀSTS.

  Piedzīvojiet mobilitātes nākotni ar BMW i sērijas elektroauto modeļiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat kompaktu elektroautomobili, elegantu sedanu, plašu Touring modeli vai pilnībā elektrisku SUV – mūsu elektroautomobiļu klāstā ikviens noteikti atradīs īsto automobiļa veidu. BMW i sērijas elektroautomobiļu modeļos apvienota inovatīva tehnoloģija, iespaidīgs dizains un maksimāla efektivitāte.

  DARBĪBAS ATTĀLUMA PĀRSKATS

  BMW ELEKTROAUTOMOBIĻI

  BMW i5 eDrive40 Touring
  BMW i5 eDrive40
  BMW i4 eDrive40 Gran Coupé
  BMW i7 xDrive60 Limousine
   • BMW i5 eDrive40 Touring

   • No 78 200 €

    Ilustrācijās parādīts papildaprīkojums par papildu maksu. Norādītās cenas ir nesaistoši, nekartelizēti ražotāja ieteikumi, ieskaitot PVN un nodokli par normatīvo patēriņu (NOVA), par pamatu ņemot bāzes modeli bez papildaprīkojuma, bez transportēšanas izmaksām. Izņemot izlaidumus un kļūdas. Saistoša informācija par cenu pieejama pie jūsu BMW partnera.

   • Elektriskās darbības attālums (WLTP)[2]

    483-560 km

   • Līdzstrāvas uzlādes laiks (10–80 % uzlādes līmenis)[3]

    30 min

   • BMW i5 eDrive40

   • No 75 600 €

    Ilustrācijās parādīts papildaprīkojums par papildu maksu. Norādītās cenas ir nesaistoši, nekartelizēti ražotāja ieteikumi, ieskaitot PVN un nodokli par normatīvo patēriņu (NOVA), par pamatu ņemot bāzes modeli bez papildaprīkojuma, bez transportēšanas izmaksām. Izņemot izlaidumus un kļūdas. Saistoša informācija par cenu pieejama pie jūsu BMW partnera.

   • Elektriskās darbības attālums (WLTP)[2]

    477 - 582 km

   • Līdzstrāvas uzlādes laiks (10–80 % uzlādes līmenis)[3]

    30 min

   • BMW i4 eDrive40 Gran Coupé

   • No 62 500 €

    Ilustrācijās parādīts papildaprīkojums par papildu maksu. Norādītās cenas ir nesaistoši, nekartelizēti ražotāja ieteikumi, ieskaitot PVN un nodokli par normatīvo patēriņu (NOVA), par pamatu ņemot bāzes modeli bez papildaprīkojuma, bez transportēšanas izmaksām. Izņemot izlaidumus un kļūdas. Saistoša informācija par cenu pieejama pie jūsu BMW partnera.

   • Elektriskās darbības attālums (WLTP)[2]

    492 - 590 km

   • Līdzstrāvas uzlādes laiks (10–80 % uzlādes līmenis)[3]

    31 min

   • BMW i7 xDrive60 Limousine

   • No 147 540 €

    Ilustrācijās parādīts papildaprīkojums par papildu maksu. Norādītās cenas ir nesaistoši, nekartelizēti ražotāja ieteikumi, ieskaitot PVN un nodokli par normatīvo patēriņu (NOVA), par pamatu ņemot bāzes modeli bez papildaprīkojuma, bez transportēšanas izmaksām. Izņemot izlaidumus un kļūdas. Saistoša informācija par cenu pieejama pie jūsu BMW partnera.

   • Elektriskās darbības attālums (WLTP)[2]

    572 - 624 km

   • Līdzstrāvas uzlādes laiks (10–80 % uzlādes līmenis)[3]

    34 min


  BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 19,1–16,1
   

  BMW i5 eDrive40 Touring: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 19,3–16,5
   

  BMW i5 eDrive40 Sedan: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,9–15,9
   

  BMW i7 xDrive60 Sedan: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 19,6–18,5

  BMW iX2 xDrive30
  BMW iX xDrive40
  BMW iX1 xDrive30
  BMW iX3
   • BMW iX2 xDrive30

   • No 56 500 €

    Ilustrācijās parādīts papildaprīkojums par papildu maksu. Norādītās cenas ir nesaistoši, nekartelizēti ražotāja ieteikumi, ieskaitot PVN un nodokli par normatīvo patēriņu (NOVA), par pamatu ņemot bāzes modeli bez papildaprīkojuma, bez transportēšanas izmaksām. Izņemot izlaidumus un kļūdas. Saistoša informācija par cenu pieejama pie jūsu BMW partnera.

   • Elektriskās darbības attālums (WLTP)[2]

    449  km

   • Līdzstrāvas uzlādes laiks (10–80 % uzlādes līmenis)[3]

    29 min

   • BMW iX xDrive40

   • No 80 450 €

    Ilustrācijās parādīts papildaprīkojums par papildu maksu. Norādītās cenas ir nesaistoši, nekartelizēti ražotāja ieteikumi, ieskaitot PVN un nodokli par normatīvo patēriņu (NOVA), par pamatu ņemot bāzes modeli bez papildaprīkojuma, bez transportēšanas izmaksām. Izņemot izlaidumus un kļūdas. Saistoša informācija par cenu pieejama pie jūsu BMW partnera.

   • Elektriskās darbības attālums (WLTP)[2]

    403 - 435 km

   • Līdzstrāvas uzlādes laiks (10–80 % uzlādes līmenis)[3]

    31 min

   • BMW iX1 xDrive30

   • No 54 800 €

    Ilustrācijās parādīts papildaprīkojums par papildu maksu. Norādītās cenas ir nesaistoši, nekartelizēti ražotāja ieteikumi, ieskaitot PVN un nodokli par normatīvo patēriņu (NOVA), par pamatu ņemot bāzes modeli bez papildaprīkojuma, bez transportēšanas izmaksām. Izņemot izlaidumus un kļūdas. Saistoša informācija par cenu pieejama pie jūsu BMW partnera.

   • Elektriskās darbības attālums (WLTP)[2]

    417 - 439 km

   • Līdzstrāvas uzlādes laiks (10–80 % uzlādes līmenis)[3]

    29 min

   • BMW iX3

   • No 74 060 €

    Ilustrācijās parādīts papildaprīkojums par papildu maksu. Norādītās cenas ir nesaistoši, nekartelizēti ražotāja ieteikumi, ieskaitot PVN un nodokli par normatīvo patēriņu (NOVA), par pamatu ņemot bāzes modeli bez papildaprīkojuma, bez transportēšanas izmaksām. Izņemot izlaidumus un kļūdas. Saistoša informācija par cenu pieejama pie jūsu BMW partnera.

   • Elektriskās darbības attālums (WLTP)[2]

    461 - 471 km

   • Līdzstrāvas uzlādes laiks (10–80 % uzlādes līmenis)[3]

    31 min


  BMW iX1 eDrive20: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 17,2–15,4

  BMW iX2 xDrive30: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 17,8–16,3

  BMW iX3: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,0–17,6

  BMW iX xDrive40: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 21,4–19,4

  MŪSU KLIENTI MŪSU KLIENTIEM: ELEKTROMOBILITĀTE IKDIENĀ.

  "Es ātri aptvēru, cik daudz prieka var sagādāt braukšana ar elektroautomobili.”

  Vienreiz – BMW, vienmēr – BMW. Vienreiz – elektroauto, vienmēr – elektroauto. Noskatieties video, lai redzētu, kā ilggadējs sportisku iekšdedzes dzinēju fans atklāja braukšanas prieku un aizrautību ar pilnībā elektrisku mobilitāti.

  0:00
  0:00 /  0:00
  BMW elektroautomobiļi, izmaksas

  ELEKTROAUTOMOBIĻU IZMAKSAS.

  Cik maksā elektroautomobiļa uzlāde? Ietaupiet naudu, pateicoties zemākām servisa izmaksām un nodokļu likmēm. Vai attiecībā uz elektroautomobiļiem pastāv subsīdijas vai atvieglojumi? Uzziniet, vai izvēle par labu elektroautomobilim jums šķiet pamatota.

  BMW elektroautomobiļi, uzlādējamo hibrīdauto modeļi

  UZLĀDĒJAMIE HIBRĪDAUTO:
  PIELĀGOJAMA BRAUKŠANA.

  BMW uzlādējamie hibrīdauto modeļi apvieno vislabāko no abām pasaulēm. Varat braukt, neradot izmešus, mazāku attālumu mērošanai vai braukšanai pilsētā izmantojot elektrisko piedziņu. Un, kā jau ierasts, benzīna dzinējs sniegs atbalstu tālākos braucienos. 

  BMW elektroautomobiļi, BMW iX5 Hydrogen

  ŪDEŅRADIS: NĀKOTNES DEGVIELA.

  BMW iX5 Hydrogen ir BMW inovatīvais ūdeņraža automobilis. Lai šo uzpildītu šī automobiļa degvielu darbības attālumam līdz 504 km, nepieciešamas tikai 3–4 minūtes. Tāpēc varat to izmantot tāpat kā automobili ar iekšdedzes dzinēju – baudot visas priekšrocības, ko sniedz e-mobilitāte.

  PIEDĀVĀJUMI ATTIECĪBĀ UZ ELEKTROAUTOMOBIĻIEM

  ATRODIET SAVU BMW ELEKTROAUTOMOBILI

  BMW elektroautomobiļi, jauni automobiļi

  JŪSU JAUNAIS BMW ELEKTROAUTOMOBILIS.

  Tiešsaistē atrodiet pieejamos BMW modeļus un veiciet sava BMW iegādi vai nomu nepastarpināti. Pilnībā elektriski automobiļi un uzlādējami hibrīdauto. Piemēram, BMW iX, BMW i4 vai BMW i3. Varat izvēlēties kādu no daudzajiem piedāvājumiem.

  BMW elektroautomobiļi, lietoti automobiļi

  LIETOTI BMW ELEKTROAUTOMOBIĻI.

  Lietotiem BMW automobiļiem nav iemesla slēpties. Tas pats, protams, attiecas uz BMW elektroautomobiļiem. Atrodiet iegādei vai nomai pieejamos lietotos BMW elektroautomobiļus.

  BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI.

  BMW elektroautomobiļi, ilgtspēja

  ILGTSPĒJA.

  BMW Group kā pasaules mēroga uzņēmums izprot savu lomu sabiedrībā un uzņemas atbildību attiecībā uz ilgtspēju. Uzziniet vairāk par aprites ekonomikas principu un pasākumiem, kurus veicam, lai samazinātu CO2 un taupītu resursus.

  VAIRĀK INFORMĀCIJAS.

  BMW elektroautomobiļi, izmēģinājuma brauciens

  VĒLAMĀ BMW MODEĻA
  IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENS.

  Vai vēlaties personīgi izmēģināt, kādas ir sajūtas, braucot ar jūsu ideālo elektroautomobiļa modeli? Vienkārši tiešsaistē piesakiet izmēģinājuma braucienu sev vēlamajā laikā. Jūsu vietējais BMW partneris sazināsies ar jums, sniedzot visu nepieciešamo informāciju.

  BMW elektroautomobiļi, padoms, BMW servisa partneris

  VAI VĒLATIES SAŅEMT
  PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

  Lai uzdotu jautājumus, saņemtu informāciju vai cenas piedāvājumu, sazinieties ar savu vietējo BMW pārstāvniecību. Mūsu profesionālais BMW klientu apkalpošanas daļas personāls labprāt sniegs konsultācijas pa tālruni vai klātienē.  

  BMW elektroautomobiļi, BMW klientu apkalpošanas daļa

  BMW KLIENTU APKALPOŠNAS DIENESTS.

  BMW klientu apkalpošanas dienests ir jūsu rīcībā, lai sniegtu palīdzību visos ar BMW saistītos jautājumos – lai jūs saņemtu atbildes uz visiem saviem jautājumiem: neatkarīgi no tā, vai jau esat BMW vadītājs vai plānojat iegādāties jaunu BMW.  

  Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  BMW iX1 xDrive30: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,1–16,9; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 417–439


  BMW i5 eDrive40 Touring: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km[1]: 19,3–16,5; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 483–560

   

  BMW i5 eDrive40 Sedan: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[2]: 18,9–15,9; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 498–582

  BMW iX3: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 461–471

  BMW i7 xDrive60 Sedan: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 19,6–18,5; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 589–624

  BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 19,1–16,1; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 492–590

  BMW iX M60: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 24,7–21,9; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 501–564


  [1] Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulas (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

  Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.

  [2] Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, jo īpaši: personiskā braukšanas stila, maršruta īpašībām, āra temperatūras, apsildes/gaisa kondicionēšanas un iepriekšējās sagatavošanas.

  [3] Uzlādes jauda atkarīga no uzlādes līmeņa, vides temperatūras, individuālā uzlādes profila un ārējo patērētāju izmantošanas. Darbības attālumi norādīti, pamatojoties uz WLTP labāko gadījumu. Uzlādes laiki attiecas uz vides temperatūru 23 grādi pēc Celsija pēc veikta brauciena un var atšķirties atkarībā no lietošanas uzvedības.