JAUNAIS

i5

BMW M

BMW i5 M60 xDRIVE. 100% ELEKTRISKI.

BMW i5 M60 xDrive: Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 20,6–18,2; Elektriskas darbības attālums, WLTP km: 455–516

BMW i5 M60

Jauda

442 kW (601 ZS)

0–100 km/h

3,8 s

V maks.

230 km/h

Darbības attālums

līdz  516 km

BMW i5 M60 xDrive: Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 20,6–18,2; Elektriskas darbības attālums, WLTP km: 455–516

IZVEIDOJIET

BMW i5 M60 xDRIVE SEDAN.

  Informācija I satura vietturis

  [1] Gaidāms, ka no 2023. gada novembra būs pieejama metāliskā Fire Red krāsa.

  SNIEGUMS

  BRAUC KĀ M.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Jaudīgs motors un sportiska braukšanas dinamika: jaunais BMW i5 M60 xDrive nodrošina BMW M raksturīgu sniegumu – pilnībā elektriski. Video parādītas neaktuālas vērtības.;

  DIZAINS

  IZSKATĀS KĀ M.

  JŪTAMS KĀ M.

  DARBĪBAS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

  PILNĪBĀ ELEKTRISKS.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Viegla uzlāde. Vienmēr un visur. Ar BMW uzlādes risinājumiem jaunajam BMW i5 M60 xDrive.

  SASNIEDZIET SAVU GALAMĒRĶI VIEGLI: BRAUKŠANA UN UZLĀDE AR BMW i5 M60 xDRIVE.

  Uzlādes laiks

  Publiskā uzlāde

  Lieljaudas uzlādes stacija

  Savu automobili varat uzlādēt sevišķi ātri, izmantojot lieljaudas uzlādes staciju (piemēram, IONITY tīklā). Šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Tāpēc tādas lieljaudas uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā.

   

  Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 līdz 80% ar maksimālo uzlādes jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru.

   

  Kartes skatā parādītas visas lieljaudas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

  Ātrās uzlādes stacija

  Ja, atrodoties pilsētā vai ceļojot, nepieciešams rīkoties ātri, ātrās uzlādes stacija ir īstā izvēle. Tas tāpēc, ka šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Un tāpēc, ka tādas ātrās uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā.

   

  Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 līdz 80% ar 50 kW jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru.

   

  Kartes skatā parādītas visas ātrās uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

  Maiņstrāvas uzlādes stacija

   

  Publiskās uzlādes stacijas ar maiņstrāvu atrodamas teju jebkur. Tās ir sevišķi piemērotas regulārai uzlādei ilgākos laika posmos – piemēram, pa nakti vai kamēr atrodaties darbā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 22 kW. Uzlādes darbība atkarīga no automobiļa aprīkojuma iespējām.

   

  Aplūkojiet karti un atklājiet visas maiņstrāvas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

   

  Uzlāde mājās

  Wallbox / lokanais ātrās uzlādes kabelis

  Mājās varat uzlādēt savu automobili ar Wallbox vai lokano ātrās uzlādes kabeli.

   

  Abos gadījumos tiek izmantota maiņstrāva. Atkarībā no automobiļa, papildaprīkojuma un tirgus Wallbox nodrošina maksimālo uzlādes jaudu 22 kW, bet lokanais ātrās uzlādes kabelis – maksimums, 11 kW.

   

  Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 11 kW.

  Uzlādes jauda ir atkarīga no uzlādes līmeņa, apkārtējās vides temperatūras, individuālā braukšanas profila un palīgierīču izmantošanas, kā arī no izvēlētā transportlīdzekļa. Uzlādes laiki ir attiecināmi, kad apkārtējās vides temperatūra ir 23 °C pēc brauciena veikšanas, un var atšķirties atkarībā no lietošanas īpašībām. Parādītās vērtības ir izvēlētā modeļa pamata konfigurācijas piemēri. Vērtības var atšķirties, ja vienam un tam pašam transportlīdzeklim ir dažādas aprīkojuma opcijas.

   

  Izmantojot lietotni My BMW, Jūs jebkurā laikā un no jebkuras vietas būsiet informēts par savu automašīnas iespējamo nobraukumu un uzlādes statusu. Ērti plānojiet optimālākos maršrutus ar uzlādēm un nosūtiet tos uz savu transportlīdzekli. Lejupielādējiet lietotni tūlīt un izmēģiniet to demonstrācijas režīmā.

  UZLĀDES IESPĒJAS.

  0:00
  0:00 /  0:00

  ILGTSPĒJA BMW i5 M60 xDRIVE AUTOMOBILĪ.

  BMW i5 M60 xDrive sniedz ieguldījumu ceļā uz ilgtspējīgāku nākotni. Ražošanas procesā izmantojot sekundārus materiālus un zaļo elektroenerģiju, mēs jau optimizējam BMW i5 M60 xDrive CO2 izmešus, vēl pirms tas nonāk jūsu rokās. Brauciena laikā EfficientDynamics inovatīvās tehnoloģijas nodrošina ideālu efektivitātes un snieguma līdzsvaru. Turklāt ar BMW i5 M60 xDrive pirmo reizi tiek piedāvāta iespēja izvēlēties salonu ar vegāniem apdares materiāliem.

  Tehnoloģijas

  INTELLIGENT.

  FINANSĒŠANA UN LĪZINGS

  BMW FINANCIAL SERVICES BMW i5 M60 xDrive GADĪJUMĀ.

  Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem tiek individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm.

  PADOMI UN PAKALPOJUMI

  PROACTIVE CARE BMW i5 M60 xDRIVE AUTOMOBILĪ.

  BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR BMW i5 M60 xDRIVE.