Jūs un jūsu sīkfaili.

Kas un kāpēc

Kas un kāpēc

Iestatījumi

Iestatījumi

Detalizēts apskats

Detalizēts apskats

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili un tādas tīmekļa krātuves tehnoloģijas kā vietējā krātuve un sesiju krātuve (“sīkfaili”) padara jūsu mijiedarbību ar mūsu vietni vieglāku un bez aizķeršanās – bez papildu pūlēm no jūsu puses. Tie, piemēram, ir mazi teksta faili, kas tiek lejupielādēti jūsu ierīces interneta pārlūkā, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni.

Kamēr mijiedarbojaties ar mūsu tīmekļa vietnes trešo pušu nodrošinātajām tehnoloģijām, piemēram, skriptiem, pikseļiem un birkām, ko esam iekļāvuši savā tīmekļa vietnē reklāmas nolūkos, iestatām arī sīkfailus jūsu ierīcē.

Nākamajās sadaļās atradīsiet vispārīgu un konkrētu informāciju attiecīgajos sarakstos attiecībā uz to, kādā nolūkā izmantojam šīs tehnoloģijas, un to, kā mainīt iestatījumus, lai tie atbilstu jūsu prasībām.

Lasīt vairāk

Kā sīkfaili palīdz mums palīdzēt jums.

Nevainojama darbība.

Sīkfaili veic daudzus un dažādus darbus, kas palīdz veidot jūsu tiešsaistes pieredzi vienmērīgāku un interaktīvāku. Tas, protams, iespējams, ja izmantojat vienu un to pašu ierīci un to pašu pārlūku, ko iepriekš.
Dažiem noteiktiem sīkfailiem ir būtiska nozīme BMW tīmekļa vietnes darbībā un uzturēšanā, un tie palīdz mums:
 

• nodrošināt jums piekļuvi pieprasītajiem pakalpojumiem visu diennakti;

• sniedz jums pastāvīgu un precīzu informāciju;

• nodrošināt, ka baudāt nevainojamu un ērtu darbību.

Lasīt vairāk

Atpazīšana un reakcija.

Sīkfaili mums palīdz arī saprast, kā lietojat un mijiedarbojaties ar mūsu tīmekļa vietni, lai jums tas vairs nebūtu mums jāstāsta. Piemēram, tie atceras jūsu vēlmes un jūsu lietotāja ID, kad apmeklējat mūsu vietni. Ja zinām jūsu iestatījumus un to, kas jūs interesē, varam:

 
• nodrošināt daudz personiskāku BMW pieredzi, palīdzot jums turpināt savu ceļu un navigēt uz atbilstošākajām lapām efektīvāk;
• atcerēties noteiktas personiskas vēlmes, piemēram, valodas iestatījumu, vēlamo izplatītāju un konfigurācijas; 
• novirzīt jūs uz noderīgu saturu vai izplatītāju vai atlasītu partneru vietnēm. 
Lasīt vairāk

Nepārtraukta pilnveide.

Sīkfaili palīdz mums uzlabot savu tīmekļa vietni, aplūkojot to no viedokļa, kā to lieto mūsu apmeklētāji. Analizējam, kurš saturs ir iecienīts, un izdarām secinājumus par to, kas vēl viņus varētu interesēt vai būtu noderīgs. Tas mums palīdz:


• saprast, kā lietotāji izmanto BMW vietni, lai mēs varētu uzlabot gan pašu vietni, gan lietotāju pieredzi tajā;

• izmēģināt dažādas idejas un atspoguļot apmeklētājiem saistošāko saturu.

Lasīt vairāk

Reklāma un individualizēšana.

BMW var izmantot reklāmas un mērķa sīkfailus individualizēšanas nolūkos. Šie sīkfaili glabā informāciju no jūsu pārlūka vēstures, lai reģistrētu jūsu intereses un jūsu pārlūkošanas gaitas mūsu tīmekļa vietnē. Tas ļauj mums un mūsu partneriem:


• individualizēt BMW izstrādājumu reklāmu jums citās tīmekļa vietnēs, izmantojot jūsu apmeklējumu informāciju mūsu vietnē;

• saskaņot un kombinēt atbilstošāku informāciju ar individualizētu informāciju, lai jums rādītās BMW reklāmas patiešām atbilstu jums un jūsu interesēm. 

Lasīt vairāk

Sīkfailu kategorijas.

BMW sīkfailus iedala kategorijās atkarībā no to funkcijas un mērķa. Kategoriju lietojums aprakstīts un varat ar to iepazīties turpinājumā.

Lasīt vairāk

Detalizēts apskats.

 • Kas jāzina par sīkfailiem?

  Sīkfaili palīdz nodrošināt labāku un ātrāku vietnes izmantošanu. Sīkfails ir mazs teksta fails, kas saglabā interneta iestatījumus. Gandrīz katra tīmekļa vietne izmanto sīkfailu tehnoloģiju. Šis sīkfails tiek lejupielādēts jūsu interneta pārlūkā, kad pirmo reizi apmeklējat tīmekļa vietni.

  Nākamajā reizē, kad apmeklēsiet šo tīmekļa vietni ar šo pašu ierīci, tīmekļa vietne, kas sākotnēji izraisīja sīkfaila iestatīšanu, atpazīst, ka esat šeit jau bijis, un dažos gadījumos pielāgo to, kas tiek rādīts ekrānā, lai ņemtu vērā šo faktu. Šādi to var padarīt atbilstošāku jūsu personiskajām interesēm un vajadzībām.

  Turpmākie sīkfaili ir sinonīmi HTML5 sesiju tīmekļa krātuvēm un HTML5 vietējām tīmekļa krātuvēm.  

 • Pirmās puses sīkfaili.

  Pirmās puses sīkfailus, ko mēs, BMW.lv, izmantojam tīmekļa vietnē, kuru pašlaik apmeklējat un ar kuru mijiedarbosieties, turpinot savu darbu ar mūsu tīmekļa vietnēm (piemēram, konfiguratora domēns).

 • Trešo pušu sīkfaili.

  Mūsu tīmekļa vietnēs var būt informācija arī no citām tīmekļa vietnēm, kurās var tikt izmantoti savi sīkfaili. Šos sīkfailus iestata kāds cits, nevis jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes īpašnieks. Šādi trešās puses nodrošinātāji var iestatīt sīkfailus, kamēr apmeklējat BMW tīmekļa vietni, un tādējādi saņemt informāciju, piemēram, ka esat ielādējis BMW tīmekļa vietni. Apmeklējiet trešās puses nodrošinātāju tīmekļa vietnes, lai iegūtu papildu informāciju par to, kā viņi izmanto sīkfailus. Iepriekš sniegtajā detalizētajā aprakstā varat atrast noderīgu informāciju par attiecīgo trešās puses īstenoto kontroli, piemēram, par trešās puses sīkfailiem.

  Ja esat nolēmis, ka nevēlaties piekrist trešo pušu sīkfailiem, varat iebilst pret šādiem sīkfailiem vai atsaukt savu piekrišanu šādiem sīkfailiem, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes attiecīgo funkciju, lai noraidītu savu piekrišanu. Ja iebilstat pret visiem trešo pušu sīkfailiem, jums tiks nodrošinātas tikai tās mūsu tīmekļa vietnes funkcijas, kuru darbību varam garantēt bez šādiem sīkfailiem. Mūsu tīmekļa vietnes sadaļas, kurām potenciāli ir tehniskas iespējas iekļaut trešo pušu saturu un tādējādi iestatīt trešo pušu sīkfailus, nebūs jums pieejamas. Jūs tiksiet par to informēts ar attiecīgu paziņojumu. Ja šādā gadījumā joprojām vēlaties izmantot tīmekļa vietnes saturu, tas būs iespējams tiki tad, ja piekritīsiet to sīkfailu lietojumam, uz kuriem attiecas piekrišana.

  Lai to izdarītu, izmantojiet funkciju, kas sniegta attiecīgajā mūsu tīmekļa vietnes sadaļā, lai paustu piekrišanu. Vairāk informācijas skatiet sīkfailu sarakstā, kurā ir detalizēta informācija par iekļautajiem trešo pušu kodiem (piemēram, birkām/skriptiem/pikseļiem).

 • Kas notiek, ja noraidāt sīkfailus?

  Ja nolemsiet noraidīt sīkfailus, kam nepieciešama priekrišana, mēs pieņemsim jūsu lēmumu un šādus sīkfailus neizmantosim. Ja nolemjat atsaukt savu piekrišanu, vairs neizmantosim sīkfailus, kas tika aktivizēti, kad pirmo reizi apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni, kā arī neizmantosim sīkfailus, kam nepieciešama priekrišana. Ja tie ir pirmās puses sīkfaili, mēs tos dzēsīsim. Tas nozīmē, ka, runājot par funkciju sīkfailiem, nespēsiet izmantot visu mūsu tīmekļa vietnes funkciju priekšrocības. Tāpat jums iespējams iebilst pret snieguma sīkfailiem. Tā rīkojoties, nespēsim uzzināt, kas jums mūsu tīmekļa vietnē patīk vai nepatīk, lai varētu to uzlabot.

  Ņemiet vērā, ka nevaram dzēst trešo pušu sīkfailus. Ja vēlaties dzēst trešo pušu sīkfailus, tas jādara jūsu pārlūka iestatījumos.

  Ņemiet vērā, ka tad, ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu tirgvedības sīkfailu lietojumam, tas nenozīmē, ka redzēsiet mazāk reklāmu. Tas nozīmē tikai to, ka redzamā reklāma nebūs pielāgota jūsu vēlmēm.

 • Sava pārlūka sīkfailu pārvaldība.

  Varat pārvaldīt (iespējot/atspējot un dzēst) sīkfailu iestatījumus savā tīmeklī, izmantojot iepriekš minētās funkcijas, kā arī mainot sava pārlūka iestatījumus.  Lielākā daļa pārlūku ļauj pārvaldīt sīkfailus, vai nu piekrītot, vai noraidot noteiktu veidu sīkfailus. Sīkfailu pārvaldīšanas un dzēšanas procedūras apraksts atrodams jūsu pārlūkā iekļautajā palīdzības sadaļā.

  Svarīgi ņemt vērā, ka tad, ja maināt savus iestatījumus un bloķējat noteiktus sīkfailus, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot dažas mūsu vietnes funkcijas un mēs nevarēsim nodrošināt saturu, ko iepriekš skatījāt un lietojāt.