ELEKTROAUTOMOBIĻU DARBĪBAS ATTĀLUMS.

ĒRTA IKDIENAS BRAUKŠANA.

BMW iX3: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 461–471

Tālu. Tālāk. Elektriskās darbības attālums. Tieši tas ir tas, kas nosaka, cik daudzpusīgs ikdienas braukšanā ir attiecīgais elektroautomobilis. Pateicoties inovatīvu tehnoloģiju izmantošanai, BMW elektroautomobiļu akumulatoriem ir liela jauda. Tāpēc tie ir gan ilgtspējīgi, gan jaudīgi. Piemēram, BMW i7 eDrive50 un i7 xDrive60, kā arī BMW iX xDrive50 saskaņā ar WLTP ciklu sasniedz 600 km elektriskās darbības attālumu. Lai tos uzlādētu, jūsu rīcībā ir viens no Eiropā lielākajiem un pastāvīgi augošajiem uzlādes tīkliem. Atjautīgas tehnoloģijas automobilī vēl vairāk optimizē automobiļa darbības attālumu. Atbilstoši uzlādes vajadzībām izveidoti maršruti, veicot garākus braucienus, automātiski pārņem uzlādes plānošanu savās “rokās”.

DARBĪBAS ATTĀLUMS

ELEKTROAUTOMOBIĻU DARBĪBAS ATTĀLUMU SALĪDZINĀJUMS.

Uzzināt vairāk

MARŠRUTU PIEMĒRI

Mainīt maršrutu piemērus
  Pietura(-s)

  Informācijas ikona, virsraksts

  Informācijas ikona, teksts
  h
  h

  Uzlādes jauda atkarīga no uzlādes līmeņa, vides temperatūras, individuālā braukšanas profila, ārējo ierīču izmantošanas, kā arī konkrētā automobiļa. Uzlādes laiki attiecas uz vides temperatūru 23 °C pēc iepriekš veikta brauciena un var atšķirties atkarībā no lietošanas īpašībām. Attēlotās vērtības ir atlasītā modeļa pamata konfigurācijas piemēri. Vērtības var atšķirties, ja vienam un tam pašam automobilim ir dažādas aprīkojuma iespējas.
   

  Ar My BMW lietojumprogrammu pastāvīgi varat uzraudzīt sava elektroautomobiļa darbības attālumu un uzlādes statusu. Viegli plānojiet atbilstoši uzlādes vajadzībām izveidotus maršrutus un nosūtiet tos uz savu automobili. Lejupielādējiet lietojumprogrammu tagad un izmēģiniet to demonstrācijas režīmā.

  NONĀCIET SAVĀ GALAMĒRĶĪ AR MIERĪGU PRĀTU.

  My BMW maršruta plānotājs

  JŪSU PERSONĪGAIS MARŠRUTA PLĀNOTĀJS AUTOMOBILĪ.

  My BMW lietojumprogramma pirms garākiem braucieniem pārņem savas “rokās” uzlādes pieturu un garāku maršrutu plānošanu. Vienkārši ievadiet savu galamērķi un atbilstoši uzlādes vajadzībām izveidotu maršrutu plānotājs noteiks vislabāko maršrutu, iekļaujot maršrutā jūsu automobiļa uzlādes laikam atbilstošas uzlādes pieturas. Tāpēc vienmēr zināsiet, cik daudz laika nepieciešams garākam braucienam, un varēsiet doties ceļā bez raizēm un pilnīgā mierā. Pat bez jūsu BMW demonstrācijas versija sniedz priekšstatu par My BMW funkcijām. Vienkārši lejupielādējiet lietojumprogrammu, piesakieties un izmēģiniet to.

  Darbības attāluma rādiusa attēlojums

  VIENMĒR PATURIET ACĪS DARBĪBAS ATTĀLUMU.

  Uzmetot skatienu, redzams, cik tālu vēl varat braukt: zils aplis kā rādiuss ap jūsu automobiļa faktisko atrašanās vietu kartē parāda aktuālo darbības attālumu. Tas palīdz vienkārši un bez piepūles noteikt, cik tālu pašlaik varat braukt, neapstājoties, lai veiktu uzlādi.

  Elektroautomobiļa darbības attālums, padomi

  KĀ PALIELINĀT DARBĪBAS ATTĀLUMU. NORĀDES UN IDEJAS ELEKTROAUTOMOBIĻIEM.

  Ir vairākas lietas, ko varat darīt, lai maksimāli palielinātu sava elektroautomobiļa darbības attālumu. Paredzams braukšanas stils ir svarīgs, jo īpaši uz automaģistrālēm. Pirmkārt, uz automaģistrālēm ieturiet paredzamu braukšanas stilu. Garākos braucienos vēlams braukt ar ātrumu no 120 līdz 150 km/h. Izvairieties no straujas bremzēšanas. Vienkārši noceliet kāju no “elektriskā pedāļa”, proti, akseleratora, vai mēreni uzspiediet uz bremžu pedāļa. Atdzesējiet vai uzsildiet savu automobili, kamēr notiek tā uzlāde. Un vienmēr izmantojiet BMW režīmu Efficient.

  MŪSU KLIENTI MŪSU KLIENTIEM: ELEKTROMOBILITĀTE IKDIENĀ.

  “Reizēm tas ir pat vieglāk nekā braukt ar iekšdedzes dzinēju.”

  Noskatieties video, lai uzzinātu, kā mūsu klienti apguva uzlādi mājās. Un to, cik ērta var būt uzlāde garākos braucienos un kādas jaunas iespējas tā piedāvā.

  0:00
  0:00 /  0:00
  Darbības attālums

  MAKSIMĀLS DARBĪBAS ATTĀLUMS, PIELIEKOT MINIMĀLAS PŪLES.


  Kā braukt tālāk. Režīms Efficient izpalīdzīgi sniedz jums informāciju par to, kā braukt daudz efektīvāk. Skatieties displejā: kad braucat efektīvi, jaudas attēlojumam ir zils fons. Kad braucat neefektīvi, tas ir pelēks. Ja sāk šķist, ka atlikušais darbības attālums tuvojas robežvērtībai, varat iespējot režīmu MAX RANGE, un palielināt atlikušo darbības attālumu līdz 20 %, veicot papildus efektivitātes uzlabošanas pasākumus.[1] Varat iegūt arī aptuvenu pašreizējā darbības attāluma aprēķinu, pamatojoties uz My BMW lietojumprogrammā attēlotā apļa krāsu.  

  [1] Papildus panākamais darbības attālums atkarīgs no braukšanas stila un vides apstākļiem.

  VISS PAR ELEKTROMOBILITĀTI.

  BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI.

  VAIRĀK INFORMĀCIJAS.

  BMW sõiduulatus, proovisõit

  VĒLAMĀ BMW MODEĻA
  IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENS.

  Vai vēlaties personīgi izmēģināt, kādas ir sajūtas, braucot ar jūsu ideālo elektroautomobiļa modeli? Vienkārši tiešsaistē piesakiet izmēģinājuma braucienu sev vēlamajā laikā. Jūsu vietējais BMW partneris sazināsies ar jums, sniedzot visu nepieciešamo informāciju.

  BMW laadimine avalikus laadimispunktis, nõustamine, BMW Service Partner

  VAI VĒLATIES SAŅEMT
  PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

  Lai uzdotu jautājumus, saņemtu informāciju vai cenas piedāvājumu, sazinieties ar savu vietējo BMW pārstāvniecību. Mūsu profesionālais BMW klientu apkalpošanas daļas personāls labprāt sniegs konsultācijas pa tālruni vai klātienē.

  BMW sõiduulatus, BMW klienditeenindus

  BMW KLIENTU APKALPOŠNAS DIENESTS.

  BMW klientu apkalpošanas dienests ir jūsu rīcībā, lai sniegtu palīdzību visos ar BMW saistītos jautājumos – lai jūs saņemtu atbildes uz visiem saviem jautājumiem: neatkarīgi no tā, vai jau esat BMW vadītājs vai plānojat iegādāties jaunu BMW.  

  Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  BMW iX3: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; elektriskās darbības attālums, WLTP km[2]: 461–471

  [1] Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulas (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

  Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.

  [2] Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, jo īpaši šādiem: personiskais braukšanas stils, maršruta īpašības, āra temperatūra, apsilde/gaisa kondicionēšana un iepriekšējā sagatavošana.