IZVĒLĒTIES IZSKATU

THE NEW

iX2

BMW i

PIRMAIS BMW iX2. 100% ELEKTRISKS.

BMW iX2 xDrive30[1]: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 17,8–16,3; elektriskās darbības attālums, WLTP km: 417–449

 

[1] Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, jo īpaši personiskā braukšanas stila, maršruta, āra temperatūras, apsildes/gaisa kondicionēšanas un iepriekšējās sagatavošanās.

BAUDA BRAUKT.

Jaunais BMW iX2 apvieno pilnībā elektrisku piedziņu ar lielisku braukšanas pieredzi, plašu salonu un pārsteidzoši modernu dizainu. Pateicoties jaunā BMW iX2 plašajam piedāvājuma klāstam, jūs iegūsiet sportiska un jaudīga izskata automobili ar elegantu salonu, kas pavadīs jūs ikdienas gaitās, neradot izmešus un nodrošinot ierasto BWM komfortu. Atklājiet visus jaunā BMW iX2 modeļu variantus, aprīkojuma iespējas un tehniskos datus, kā arī dažādās līzinga un finansēšanas iespējas.

TEHNISKIE DATI

VARIANTI.

   BMW iX2 xDrive30
   BMW iX2 xDrive30

   Jauda[2]

   230 kW (313 ZS)

   0–100 km/h

   5,6 s

   Vmaks

   180 km/h

   Darbības attālums (līdz)

   449 km

   BMW iX2 xDrive30[1]: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 17,8–16,3; elektriskās darbības attālums, WLTP km: 417–449

    

   [1] Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, jo īpaši personiskā braukšanas stila, maršruta, āra temperatūras, apsildes/gaisa kondicionēšanas un iepriekšējās sagatavošanās.

    

   [2] Elektriskā piedziņa līdz 225 kW. Īslaicīga pastiprināta darbība līdz 230 kW <10 sekundes, pārsniedzot norādītās nominālās vērtības.

   BMW iX2 automobilis Dragonfire Red krāsā novietots pie lauku mājas saulainā laikā

   IESPAIDĪGS IZSKATS. MINIMĀLA IETEKME.

   Pilnībā elektriskā BMW iX2 xDrive30 SUV-coupé siluets un BMW Iconic Glow elipsveida režģis rada iespaidīgu skatu. Šajā automobilī ir apvienots BMW X sērijas plašais salons ar BMW i sērijas pilnībā elektrisko piedziņu. Savukārt 449 km (WLTP)[1] elektriskās darbības attālums un paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 5,6 sekundēs palīdzēs jums viegli pārvarēt garus pārbraucienus.

   IZVEIDOJIET

   JŪSU JAUNAIS BMW iX2.

    Informācija I satura vietturis

    VIRSBŪVES DIZAINS

    JAUDĪGS IZSKATS.

    PAT TUMSĀ. VIENREIZĒJS.

    BMW Iconic Glow elipsveida režģis ir iespaidīgs dizaina elements, jo īpaši tumsā, kad baltā gaisma akcentē režģa kontūras neatkarīgi no tā, vai automobilis stāv uz vietas vai pārvietojas. Novatoriskā LED šķiedru tehnoloģija rada satriecošus gaismu spēles efektus, kas ir redzami, braucot vai atverot un aizverot automobili.

    SALONA DIZAINS

    DIZAINS BEZ KOMPROMISIEM.

    SAJŪTA KĀ ZEM ZVAIGZNĒM.

    Panorāmas jumta lūka padara salona izskatu vēl plašāku. Iekļūst vairāk gaismas, un varat baudīt nolaista jumta atmosfēru katrā sēdvietā.

    TEHNOLOĢIJAS

    INOVATĪVA IZKLAIDE.

    SPĒLĒJIET, ESOT CEĻĀ.

    AirConsole pārvērtīs jūsu BMW par spēļu konsoli, kuru baudīt gan vienatnē, gan kopā ar citiem. Kamēr nebraucat, BMW izliektajā displejā mēģiniet pārspēt savu labāko rezultātu vai izaiciniet pasažierus. Viedtālruni varat izmantot kā kontrolleru. Vienkārši noskenējiet QR kodu vadības displejā un sāciet spēlēt.

    BMW X2 elektriskais SUV U10, Digital Premium

    LABĀK SAVIENOTS.

    Izbaudiet BMW Digital Premium pakotni[3] ar papildu digitālajām funkcijām – sāciet ar bezmaksas izmēģinājuma versiju.

    • Uzlabotās BMW karšu funkcijas nodrošina piekļuvi reāllaika satiksmes informācijai visā karšu reģionā (pat tad, kad maršruta navigācija nav aktivizēta)
    • Piekļuve audio, izklaides un ziņu lietotnēm, tostarp datu apjomam un pastāvīgiem atjauninājumiem
    • Papildu personalizēšanas funkcijas palīdz BMW atjautīgajam personiskajam asistentam apgūt jūsu paradumus, lai tas vajadzības gadījumā varētu jūsu vietā veikt vienkāršus uzdevumus

    ATJAUTĪGS UN VIENMĒR LĪDZĀS.

    Vienmēr īstajā joslā un īstajā attālumā.

    Braukšanas palīgsistēma Professional veicina jūsu automobiļa drošību, atrodoties savā joslā un braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Papildu ieguvums – sevišķi blīvā satiksmē. Ārkārtas situācijā jūsu BMW apstāsies pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību.

    Vairāk kameru ērtākai automobiļa novietošanai.

    Novietošanas palīgs Plus automobiļa novietošanas laikā nodrošina apkārtnes pārskatu. Papildu kameras parāda automobiļa apkārtni 3D attēlojumā tieši vadības displejā. Un jūs uzreiz redzat, cik daudz vietas atlicis manevra veikšanai

    Brauciet ar tālajām gaismām visu laiku.

    BMW pretapžilbināšanas tālo gaismu palīgsistēma pasargās pārējos satiksmes dalībniekus no tālo gaismu stara. Nodrošinot labāko apgaismojumu uz tumšiem ceļiem.

    Vairāk nekā tikai atslēga.

    BMW digitālā atslēga Plus ļauj izmantot viedtālruni kā automobiļa atslēgu un to digitāli kopīgot ar līdz pieciem cilvēkiem. Tiklīdz pietuvosieties savam BMW, tas automātiski atvērsies un ieslēgs gaismu projekciju. Šī funkcija arī pielāgo automobiļa salonu jūsu vēlmēm, izmantojot jūsu atlasīto personīgo profilu.

    Redziet vairāk nekā tikai ceļu.

    Sasniedziet galamērķi precīzāk. BMW Head-Up displejs projicē ar braukšanu saistītu informāciju tieši jūsu redzes laukā. Papildinātajā skatā vadības displejā vai instrumentu panelī ar tiešraides video funkcijas palīdzību tiek rādīta maršruta vadības informācija.

    DARBĪBAS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

    PILNĪBĀ ELEKTRISKAS BRAUKŠANAS PRIEKS.

    Elektriskās piedziņas paātrinājums, BMW My Modes, BMW IconicSounds Electric un citas funkcijas: BMW X sērijai raksturīgais braukšanas prieks tagad ar pilnībā elektrisku piedziņu. (Video redzami paredzētie rādītāji.)

    SASNIEDZIET SAVU GALAMĒRĶI VIEGLI: BRAUKŠANA UN UZLĀDE AR BMW iX2.

    Uzzināt vairāk

    MARŠRUTU PIEMĒRI

    Mainīt maršrutu piemērus
     Pietura(-s)

     Vajadzīgās uzlādes pieturas

     Šis ir iespējamais uzlādes pieturu skaits jūsu maršrutā.

      

     Ņemti vērā tikai esošie uzlādes punkti (2023. gada 25. aprīlī) ar iespējami īsāko novirzīšanos no ceļa un 100% sākuma uzlādes līmeni.

      

     Priekšroka dota lieljaudas uzlādes stacijām (piemēram, IONITY tīklā), jo tajās jūsu automobilis tiek uzlādēts maksimāli.

     Kā tiek aprēķinātas šīs vērtības?

     Maršrutu paraugi sniedz paredzētā brauciena laika aprēķinu, ieskaitot nepieciešamās uzlādes pieturas ar 100 % sākotnējo uzlādes līmeni. Tiek pieņemts, ka uzlādes punkti ir pieejami un darbojas, kā arī tiek rādīts ātrākais maršruts bez sastrēgumiem vai citiem kavēkļiem. Informācijā par uzlādes pieturām un to ilgumu tiek pieņemts, ka iebraucat uzlādes pieturā ar 10 % atlikušo uzlādes līmeni.

      

     Cita svarīga informācija: uzlādes jauda atkarīga no uzlādes līmeņa, vides temperatūras, individuālā braukšanas profila un ārējo ierīču izmantošanas. Uzlādes laiki attiecas uz vides temperatūru 23 °C pēc iepriekš veikta brauciena un var atšķirties atkarībā no lietošanas īpašībām.

     h

     Kopējais uzlādes laiks

     Šis ir kopējais laiks, kas, iespējams, nepieciešams jūsu maršrutā. Ņemti vērā tikai esošie uzlādes punkti (2023. gada 25. aprīlī) ar iespējami īsāko novirzīšanos no ceļa un 100 % sākuma uzlādes līmeni.

      

     Priekšroka dota lieljaudas uzlādes stacijām (piemēram, IONITY tīklā), jo tajās jūsu automobilis tiek uzlādēts maksimāli.

     h

     Kopējais uzlādes laiks

     Norādītais brauciena laiks ir aprēķinātā braukšanas laika un uzlādes laika summa, ja maršrutā iekļautas uzlādes pieturas.

      

     Tiek pieņemts, ka braucat pa ātrāko maršrutu bez sastrēgumiem vai citiem kavēkļiem.

     Die Ladeleistung ist abhängig von Ladezustand, Umgebungstemperatur, individuellem Fahrprofil und Nutzung von Nebenverbrauchern sowie dem ausgewählten Fahrzeug selbst. Die Ladezeiten gelten für Umgebungstemperaturen von 23° C nach vorangegangener Fahrt und können entsprechend des Nutzungsverhaltens abweichen. Die angezeigten Werte sind Beispielwerte für die Basiskonfiguration des ausgewählten Modells. Für andere Ausstattungsvarianten des Fahrzeugs können die Werte abweichen.

      

     Mit der My BMW App haben Sie Reichweite und Ladezustand jederzeit und überall im Blick. Auch ladeoptimierte Routen lassen sich einfach planen und an das Fahrzeug senden. Jetzt App herunterladen und im Demo-Modus erleben.

     Uzzināt vairāk

     Uzlādes laiks

     Publiskā uzlāde

     Lieljaudas uzlādes stacija

     Savu automobili varat uzlādēt sevišķi ātri, izmantojot lieljaudas uzlādes staciju (piemēram, IONITY tīklā). Šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Tāpēc tādas lieljaudas uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 % līdz 80 % ar maksimālo uzlādes jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru. Kartes skatā parādītas visas lieljaudas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

     Ātrās uzlādes stacija

     Ja, atrodoties pilsētā vai ceļojot, nepieciešams rīkoties ātri, ātrās uzlādes stacija ir īstā izvēle. Tas tāpēc, ka šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Un tāpēc, ka tādas ātrās uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 līdz 80% ar 50 kW jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru. Kartes skatā parādītas visas ātrās uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

     Maiņstrāvas uzlādes stacija

     Publiskās uzlādes stacijas ar maiņstrāvu atrodamas teju jebkur. Tās ir sevišķi piemērotas regulārai uzlādei ilgākos laika posmos – piemēram, pa nakti vai kamēr atrodaties darbā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 22 kW. Uzlādes darbība atkarīga no automobiļa aprīkojuma iespējām. Aplūkojiet karti un atklājiet visas maiņstrāvas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

     Uzlāde mājās

     Wallbox / lokanais ātrās uzlādes kabelis

     Mājās varat uzlādēt savu automobili ar Wallbox vai lokano ātrās uzlādes kabeli. Abos gadījumos tiek izmantota maiņstrāva. Atkarībā no automobiļa, papildaprīkojuma un tirgus Wallbox nodrošina maksimālo uzlādes jaudu 22 kW, bet lokanais ātrās uzlādes kabelis – maksimums, 11 kW. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100 % ar maksimālo jaudu 11 kW.

     VIENKĀRŠA LĀDĒŠANA. JEBKURĀ LAIKĀ.

     Brauciet tālāk un pieredziet vairāk. Jūsu BMW iX2 bez problēmām nogādās jūs galamērķi, pateicoties 64,8 kWh[2] akumulatora ietilpībai un paredzamajam 449 km[1][2] darbības attālumam.

     449 km darbības attālums[1][2] un viedā maršrutu vadība nozīmē, ka tagad bez raizēm varat ceļot arī ar elektrisko piedziņu. Braucot lielus attālumus, akumulatoru var uzlādēt līdz 80 % līmenim vien 30 minūtēs.

     LĀDĒJIET, KUR UN KĀ VIEN VĒLATIES.

     PADOMI UN PAKALPOJUMI

     PROACTIVE CARE UN BMW iX2.

     Serviss – tieši tad, kad tas nepieciešams.

     Vienmēr soli priekšā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks apkopei vai nodilušas riepas: laikus ar jums sazināsimies. Varat vienoties par apmeklējumu tieši My BMW lietojumprogrammas ziņojumos. Un tad atslābināties, turpinot savu braucienu.

     BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR BMW iX2.

     Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

     BMW iX2 xDrive30[1]: enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 17,8–16,3; elektriskās darbības attālums, WLTP km: 417–449

      

     [1] Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, jo īpaši personiskā braukšanas stila, maršruta, āra temperatūras, apsildes/gaisa kondicionēšanas un iepriekšējās sagatavošanās.

      

     [2] Īslaicīga pastiprināta darbība <10 sekundes, pārsniedzot norādītās nominālās vērtības.

      

     [3] BMW Digital Premium ir maksas abonēšanas pakalpojums, dažām funkcijām nepieciešams tīkla savienojums. BMW Digital Premium nav iekļauti pirkumi lietojumprogrammā..

      

     [4] Uzlādes jauda atkarīga no uzlādes līmeņa, vides temperatūras, individuālā uzlādes profila un ārējo patērētāju izmantošanas. Darbības attālumi norādīti, pamatojoties uz WLTP labāko gadījumu. Uzlādes laiki attiecas uz vides temperatūru 23 grādi pēc Celsija pēc veikta brauciena un var atšķirties atkarībā no lietošanas uzvedības.

     Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

      

     Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, “Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT)”, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.