IZVĒLĒTIES IZSKATU

THE NEW

X2

BMW M

JAUNAIS BMW X2 M35i xDRIVE.

BMW X2 M35i xDrive: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 8,0–7,7 CO2 izmešu līmenis, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 181–174

BAUDA BRAUKT.

BMW X2 M35i xDrive automobiļa jaudīgais dzinējs un precīzi noregulētā šasija un balstiekārta nodrošina nepārspējamu sniegumu, kas ir neapstrīdama M modeļa iezīme. Uzziniet vairāk par BMW X2 M35i xDrive cenām, tehniskajiem datiem un papildaprīkojuma iespējām, kā arī izbaudiet unikālu dizainu, kas apvieno sportiskumu ar ikdienas praktiskumu.

TEHNISKIE DATI

VARIANTI.

   BMW X2 M35i xDrive
   BMW X2 M35i xDrive

   Jauda

   221 kW (300 CV)

   Griezes moments

   400 Nm

   0–100 km/h

   5,4 s

   Vmaks.

   250 km/h

   BMW X2 M35i xDrive: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 8,0–7,7 CO2 izmešu līmenis, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 181–174

   Frozen Portimao krāsas BMW X2 M35i xDrive pretskats, kura fonā redzama biroju ēka pilsētvidē

   NEPĀRPROTAMI M.

   Ieraugot četras izpūtēja dekoratīvās caurules, papildaprīkojuma M sporta sēdekļus un M sērijai raksturīgos aerodinamikas komponentus, jau pirmajā acumirklī ir skaidrs, ka BMW X2 M35i xDrive ir BMW M sērijas modelis. BMW X2 M35i xDrive automobilī ar M Twin Power Turbo 221 kW (300 ZS) benzīna dzinēju, adaptīvo M balstiekārtu un M Sport augstas veiktspējas bremžu sistēmu varēsiet izbaudīt M sērijai raksturīgo braukšanas baudu.

   IZVEIDOJIET

   JŪSU JAUNAIS BMW X2 M35i xDRIVE.

    Informācija I satura vietturis

    SNIEGUMS

    BRAUC KĀ M.

    JAUDĪGA APSTĀŠANĀS.

    Automobiļa 19 collu M sakausējuma bremzes nodrošina izcilu ātruma samazinājumu pat mitros apstākļos. Perforētie bremžu diski ir sevišķi izturīgi pret karstumu. Savukārt spīdīgi pelēkas krāsas bremžu suporti ar M logotipu ir vizuāls automobiļa izcilā snieguma apliecinājums.

    SVARĪGĀKAIS PAR BRAUKŠANAS DINAMIKU.

    Jaudīgs dzinējs un sportiska braukšanas dinamika. Jaunajā BMW X2 M35i xDrive apvienota ārkārtīgi precīza vadāmība un lielisks sniegums.

    DIZAINS

    ACĪMREDZAMI – M.

    M — BAUDA ACĪM UN AUSĪM.

    M izplūdes gāzu sistēma ar četrām izpūtēja dekoratīvajām caurulēm rada bagātīgu dzinēja skaņu. Izvēloties M sporta pakotni Pro, šai sistēmai ir melni pārsegi.

    VIRSBŪVES AKCENTI.

    JŪTAMS KĀ M.

    ALCANTARA DUMPINIEKS.

    Ideāli saskaņots stils. Luksusa instrumentu panelī ir izsmalcināti apvienota Alcantara un Veganza apdare. Līdz pat durvju apdarei. Zilās M šuves akcentē instrumentu paneļa un durvju sliekšņu aprises. Varat arī izvēlēties citu salona apdari. Instrumentu panelim tad būs kvalitatīvā Veganza stila apdare ar rombveida rakstu.

    SALONA AKCENTI.

    TEHNOLOĢIJAS

    ATJAUTĪGS UN INOVATĪVS.

    PILNĪBĀ INTEGRĒTA VIDEO STRAUMĒŠANA.

    Lieliska izklaide atpūtas brīžos. Gaidot, savā BMW varat skatīties video. Maksimāli izmantojiet jūsu valstī pieejamo plašo piedāvājumu. BMW pastāvīgi pilnveido savus straumēšanas pakalpojumus. Pārvērtiet BMW par jūsu otrajām mājām.

    DIGITĀLIE AKCENTI.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10, Digital Premium funkcijas

    LABĀK SAVIENOTS.

    Izbaudiet BMW Digital Premium pakotnes[1] papildu digitālās funkcijas – sāciet ar bezmaksas izmēģinājuma versiju.

     

    • Uzlabotās BMW karšu funkcijas nodrošina piekļuvi reāllaika satiksmes informācijai visā karšu reģionā (pat tad, kad maršruta navigācija nav aktivizēta)
    • Piekļuve audio, izklaides un ziņu lietotnēm, tostarp datu apjomam un pastāvīgiem atjauninājumiem
    • Papildu personalizēšanas funkcijas palīdz BMW atjautīgajam personiskajam asistentam apgūt jūsu paradumus, lai tas vajadzības gadījumā varētu jūsu vietā veikt vienkāršus uzdevumus

    MIERĪGS PRĀTS, ESOT CEĻĀ.

    Vienmēr īstajā joslā un īstajā attālumā.

    Braukšanas palīgsistēma Professional veicina jūsu automobiļa drošību, atrodoties savā joslā un braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Papildu ieguvums – sevišķi blīvā satiksmē. Ārkārtas situācijā jūsu BMW apstāsies pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību.

    Vairāk kameru ērtākai automobiļa novietošanai.

    Novietošanas palīgs Plus automobiļa novietošanas laikā nodrošina apkārtnes pārskatu. Papildu kameras parāda automobiļa apkārtni 3D attēlojumā tieši vadības displejā. Un jūs uzreiz redzat, cik daudz vietas atlicis manevra veikšanai.

    Brauciet ar tālajām gaismām visu laiku.

    BMW pretapžilbināšanas tālo gaismu palīgsistēma pasargās pārējos satiksmes dalībniekus no tālo gaismu stara. Nodrošinot labāko apgaismojumu uz tumšiem ceļiem.

    Vairāk nekā tikai atslēga.

    BMW digitālā atslēga Plus ļauj izmantot viedtālruni kā automobiļa atslēgu un to digitāli kopīgot ar līdz pieciem cilvēkiem. Tiklīdz pietuvosieties savam BMW, tas automātiski atvērsies un ieslēgs gaismu projekciju. Šī funkcija arī pielāgo automobiļa salonu jūsu vēlmēm, izmantojot jūsu atlasīto personīgo profilu.

    Redziet vairāk nekā tikai ceļu.

    Sasniedziet galamērķi precīzāk. BMW Head-Up displejs projicē ar braukšanu saistītu informāciju tieši jūsu redzes laukā. Papildinātajā skatā vadības displejā vai instrumentu panelī ar tiešraides video funkcijas palīdzību tiek rādīta maršruta vadības informācija.

    PADOMI UN PAKALPOJUMI

    PROACTIVE CARE UN BMW X2 M35i xDRIVE.

    Serviss – tieši tad, kad tas nepieciešams.

    Vienmēr soli priekšā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks apkopei vai nodilušas riepas: laikus ar jums sazināsimies. Varat vienoties par apmeklējumu tieši My BMW lietojumprogrammas ziņojumos. Un tad atslābināties, turpinot savu braucienu.

    BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR BMW X2 M35i xDRIVE.

    Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

    BMW X2 M35i xDrive: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 8,0–7,7 CO2 izmešu līmenis, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 181–174
     

    [1] BMW Digital Premium ir maksas abonēšanas pakalpojums, dažām funkcijām nepieciešams tīkla savienojums. BMW Digital Premium nav iekļauti pirkumi lietojumprogrammā.
    Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10 % maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.

     

    Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

    Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, “Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT)”, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.