BMW Group galvenais birojs

BMW GROUP – STARPTAUTISKI PANĀKUMI.

Uzņēmums

BMW Group ar saviem zīmoliem – BMW, MINI un Rolls-Royce – ir pasaulē vadošais augstākā kvalitātes līmeņa automobiļu un motociklu ražotājs un augstākā kvalitātes līmeņa finansēšanas un mobilitātes pakalpojumu sniedzējs. Tajā strādā apmēram 125 000 darbinieku visā pasaulē.

Investoru attiecības

BMW Group finanšu pārskats, citi svarīgi datumi un publikācijas, kā arī pašreizējā BMW akciju cena, informācija par dividendēm un obligācijām atrodama tīmekļa vietnē BMW Group investoru attiecības.

Lasīt vairāk

Atbildība

BMW Group panākumu pamatā vienmēr bijusi ilgtermiņa stratēģija un atbildīga rīcība. Tāpēc uzņēmums nodrošina ekoloģisku un sociālu ilgtspēju, visā vērtību kopumā, augstu atbildību par izstrādājumiem un skaidru apņēmību saglabāt resursus kā neatņemamu uzņēmuma stratēģijas daļu.

Lasīt vairāk

Karjera

Degsme kalt jaunus ceļus, domāt ilgtermiņā un atklāt jaunas teritorijas ir mūsu – BMW Group – kopējais dzinējspēks. Tāpēc meklējam darbiniekus, kuriem piemīt komandas gars un iniciatīva, un tos, kuri vēlas nepārtraukti mācīties. Vai vēlaties dalīties savā degsmē un sākt karjeru BMW Group? Izpētiet pašreizējos darba piedāvājumus un darba vidi visā pasaulē, apmeklējot:

Lasīt vairāk