JAUNAIS

i5

BMW i

PIRMAIS BMW i5. 100% ELEKTRISKS.

BMW i5: Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 19,5–15,9; Elektriskās darbības attālums, WLTP km: 477–582

BMW i5 eDrive40

Jauda [1]

250  kW (340 ZS)

0–100 km/h

6 s

V maks.

193 km/h

Darbības attālums

līdz 582 km

BMW i5: Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 19,5–15,9; Elektriskās darbības attālums, WLTP km: 477–582

 

[1] Pagaidu modernizācija <10 sekundēm papildus norādītajai nominālajai vērtībai

IZVEIDOJIET

JŪSU JAUNAIS BMW i5 SEDAN.

  Informācija I satura vietturis

  (1) Gaidāms, ka metāliskā Fire Red krāsa būs pieejama no 2023. gada novembra.

  DARBĪBAS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

  ELEKTRISKI DARBINĀTA BRAUKŠANA JAUNAJĀ BMW I5.

  SASNIEDZIET SAVU GALAMĒRĶI VIEGLI: BRAUKŠANA UN UZLĀDE AR BMW i5.

  Uzlādes laiks

  Publiskā uzlāde

  Lieljaudas uzlādes stacija

  Savu automobili varat uzlādēt sevišķi ātri, izmantojot lieljaudas uzlādes staciju (piemēram, IONITY tīklā). Šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Tāpēc tādas lieljaudas uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā.

   

  Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 līdz 80% ar maksimālo uzlādes jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru.

   

  Kartes skatā parādītas visas lieljaudas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

  Ātrās uzlādes stacija

  Ja, atrodoties pilsētā vai ceļojot, nepieciešams rīkoties ātri, ātrās uzlādes stacija ir īstā izvēle. Tas tāpēc, ka šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Un tāpēc, ka tādas ātrās uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā.

   

  Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 līdz 80% ar 50 kW jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru.

   

  Kartes skatā parādītas visas ātrās uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

  Maiņstrāvas uzlādes stacija

   

  Publiskās uzlāde stacijas ar maiņstrāvu atrodamas teju jebkur. Tās ir sevišķi piemērotas regulārai uzlādei ilgākos laika posmos – piemēram, pa nakti vai kamēr atrodaties darbā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 22 kW. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 22 kW.

   

  Aplūkojiet karti un atklājiet visas maiņstrāvas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

   

  Uzlāde mājās

  Wallbox / lokanais ātrās uzlādes kabelis

  Mājās varat uzlādēt savu automobili ar Wallbox vai lokano ātrās uzlādes kabeli.

   

  Abos gadījumos tiek izmantota maiņstrāva. Atkarībā no automobiļa, papildaprīkojuma un tirgus Wallbox nodrošina maksimālo uzlādes jaudu 22 kW, bet lokanais ātrās uzlādes kabelis – maksimums, 11 kW.

   

  Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 11 kW.

  The charging capacity depends on the charge level, ambient temperature, individual driving profile and use of auxiliary devices as well as the actual vehicle selected. The charging times apply to ambient temperatures of 23 °C following a prior journey and may deviate according to usage characteristics.

   

  Use the My BMW app to find charging stations as well as to plan, check and manage charging operations – both at home and when travelling. Experience the full range of functions from the My BMW app in demo mode.

   

  UZLĀDES IESPĒJAS.

  0:00
  0:00 /  0:00

  ILGTSPĒJA.

  BMW i5 sniedz ieguldījumu ceļā uz ilgtspējīgāku nākotni. Ražošanas procesā izmantojot sekundārus materiālus un zaļo elektroenerģiju, mēs jau optimizējam BMW i5 CO2 izmešus, vēl pirms tas nonāk jūsu rokās. Brauciena laikā EfficientDynamics inovatīvās tehnoloģijas nodrošina ideālu efektivitātes un snieguma līdzsvaru. Turklāt ar BMW i5 pirmo reizi tiek piedāvāta iespēja izvēlēties salonu ar vegāniem apdares materiāliem.

  Dizains

  VIRSBŪVES AKCENTI.

  SALONA DIZAINS.

  SALONA AKCENTI.

  Tehnoloģijas

  PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN SAVIENOJAMĪBA.

  FINANSĒŠANA UN LĪZINGS

  BMW FINANCIAL SERVICES JAUNĀ BMW i5 GADĪJUMĀ.

  Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem tiek individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm.

  Padomi un pakalpojumi

  PROACTIVE CARE JAUNAJĀ BMW i5.

  BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR JAUNO BMW i5.