IZVĒLĒTIES IZSKATU

JAUNĀ

5

JAUNAIS BMW 5. SĒRIJAS SEDANS.

BMW 520i sDrive: Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 6,4–5,8; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 144–130

BMW 520i sDrive Limousine

Jauda[1]

208 Nm

Griezes moments[1]

330 Nm

0–100 km/h

7,5 s

V maks.

230 km/h

BMW 520i sDrive [1]: Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 6,4–5,8; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 144–130

[1] Īslaicīgs palielinājums <10 sekundēm salīdzinājumā ar nominālo vērtību. Veido 140 kW iekšdedzes dzinēja piedziņa un elektriskā piedziņa līdz 13 kW.

SAVU JAUNO BMW 5. SĒRIJAS SEDANS.

  Informācija I satura vietturis

  Izvēlēties izskatu

  IZVĒLIETIES SAVA BMW 5. SĒRIJAS IZSKATU.

  BMW 520i sDrive Limousine
  BMW 520i sDrive Limousine
  BMW 520i sDrive Limousine

  BMW 520i sDrive Limousine

  SIGNATURE • M Sport Pro • x,x Sekunden von 0-100 km/h • XX kW (XX PS)

  +60
  81 049,98 €

  BMW 520i sDrive Limousine

  ESSENCE • M Sport • x,x Sekunden von 0-100 km/h • Leistung in kW (PS)

  +45
  69 629,99 €

  BMW 520i sDrive Limousine

  BALANCE • M Sport • x,x Sekunden von 0-100 km/h • XX kW (XX PS)

  +57
  74 249,98 €

  BRAUKŠANAS DINAMIKA

  JAUNĀS BMW 5. SĒRIJAS VADĪŠANA.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Komfortabli, sportiski un pielāgojami: jaunā BMW 5. sērija ir ideāls sabiedrotais arī garos braucienos. Video parādītas neaktuālas vērtības.

  Dizains

  VIRSBŪVES AKCENTI.

  SALONA DIZAINS.

  SALONA AKCENTI.

  0:00
  0:00 /  0:00

  SUSTAINABILITY.

  BMW 5. sērija sniedz ieguldījumu ceļā uz ilgtspējīgāku nākotni. Ražošanas procesā izmantojot sekundārus materiālus un zaļo elektroenerģiju, mēs jau optimizējam BMW 5. sērijas automobiļu CO2 izmešus, vēl pirms tie nonāk jūsu rokās. Brauciena laikā EfficientDynamics inovatīvās tehnoloģijas nodrošina ideālu efektivitātes un snieguma līdzsvaru. Turklāt ar BMW 5. sēriju pirmo reizi tiek piedāvāta iespēja izvēlēties salonu ar vegāniem apdares materiāliem.

  BMW AUTOMOBIĻA IETEKME UZ VIDI

  TIECAMIES PĒC CAURSKATĀMĪBAS.

  BMW automobiļa emisijas dati sniedz informāciju par visu BMW automobiļa dzīvesciklu. Pamatojoties uz galvenajiem noteicošajiem faktoriem, tiek sniegts pārskats par noteiktiem aspektiem, kādos jūsu automobilis ietekmē vidi un sociālos jautājumus. Tas ļauj pieņemt pamatotus lēmumus.

  Tehnoloģijas

  PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN SAVIENOJAMĪBA.

  Vienmēr īstajā joslā un īstajā attālumā.

  Braukšanas palīgsistēma Professional veicina jūsu automobiļa drošību, atrodoties savā joslā un braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Papildu ieguvums – sevišķi blīvā satiksmē. Ārkārtas situācijā jūsu BMW apstāsies pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību.

  Jūsu BMW automobiļa novietošanu veic jūsu vietā.

  Automobiļa novietošana, neatrodoties savā automobilī. Novietošanas palīgs Professional automātiski novieto jūsu BMW un izbrauc to no stāvvietas. Vienreiz veiciet manevru līdz 200 m un tad saglabājiet to.

  Redziet vairāk nekā tikai priekšā esošo situāciju.

  BMW Live kokpits Professional projicē svarīgāko informāciju tieši vadītāja redzes laukā, un jums nav jānovērš skatiens no ceļa. Papildinātās realitātes skats papildina priekšā esošo skatu, veidojot grafiskus signālus un tādējādi uzlabojot navigāciju.

  Vairāk nekā tikai atslēga.

  Ar BMW digitālo atslēgu Plus izmantojat savu viedtālruni kā automobiļa atslēgu un kopīgojat to digitāli ar līdz pat pieciem cilvēkiem. Tiklīdz tuvojaties savam BMW, tas automātiski atveras un ieslēdz gaismas. Atkarībā no personīgi atlasītā profila salons pielāgojas jūsu vēlmēm.

  FINANSĒŠANA UN LĪZINGS

  BMW FINANCIAL SERVICES JAUNĀS BMW 5. SĒRIJAS GADĪJUMĀ.

  Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem tiek individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm.

  PADOMI UN PAKALPOJUMI

  PROACTIVE CARE JAUNAJĀ BMW 5. SĒRIJĀ.

  Serviss – tieši tad, kad tas nepieciešams.

  Vienmēr soli priekšā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks apkopei vai nodilušas riepas: laikus ar jums sazināsimies. Varat vienoties par apmeklējumu tieši My BMW lietojumprogrammas ziņojumos. Un tad atslābināties, turpinot savu braucienu.

  BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR JAUNO BMW 5. SĒRIJU.