IZVĒLĒTIES IZSKATU

JAUNĀ

5

BMW 5. SĒRIJAS PLUG-IN HIBRĪDAUTO.

BMW 530e sDrive [1]: Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 0,8–0,6; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 17–13; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 21,7–19,9; elektriskās darbības attālums, WLTP km: 93–103

BMW 530e Limousine

Jauda

299 kW (Nm) [1]

0–100 km/h

6.4 s [1]

V maks.

230 km/h [1]

Elektriskās darbības attālums

93–103 km [1]

BMW 530e sDrive [1]: Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 0,8–0,6; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 17–13; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 21,7–19,9; elektriskās darbības attālums, WLTP km: 93–103

JŪSU JAUNAIS BMW 5. SĒRIJAS PLUG-IN HIBRĪDAUTO.

  Informācija I satura vietturis

  [3] Gaidāms, ka metāliskā Fire Red krāsa būs pieejama no 2023. gada novembra.

  Dizains

  VIRSBŪVES AKCENTI.

  SALONA DIZAINS.

  SALONA AKCENTI.

  DARBĪBAS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

  UZLĀDES IESPĒJAS.

  Tehnoloģijas

  PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN SAVIENOJAMĪBA.

  Vienmēr īstajā joslā un īstajā attālumā.

  Braukšanas palīgsistēma Professional veicina jūsu automobiļa drošību, atrodoties savā joslā un braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Papildu ieguvums – sevišķi blīvā satiksmē. Ārkārtas situācijā jūsu BMW apstāsies pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību.

  Jūsu BMW automobiļa novietošanu veic jūsu vietā.

  Automobiļa novietošana, neatrodoties savā automobilī. Novietošanas palīgs Professional automātiski novieto jūsu BMW un izbrauc to no stāvvietas. Vienreiz veiciet manevru līdz 200 m un tad saglabājiet to.

  Redziet vairāk nekā tikai priekšā esošo situāciju.

  BMW Live kokpits Professional projicē svarīgāko informāciju tieši vadītāja redzes laukā, un jums nav jānovērš skatiens no ceļa. Papildinātās realitātes skats papildina priekšā esošo skatu, veidojot grafiskus signālus un tādējādi uzlabojot navigāciju.

  Vairāk nekā tikai atslēga.

  Ar BMW digitālo atslēgu Plus izmantojat savu viedtālruni kā automobiļa atslēgu un kopīgojat to digitāli ar līdz pat pieciem cilvēkiem. Tiklīdz tuvojaties savam BMW, tas automātiski atveras un ieslēdz gaismas. Atkarībā no personīgi atlasītā profila salons pielāgojas jūsu vēlmēm.

  FINANSĒŠANA UN LĪZINGS

  BMW FINANCIAL SERVICES JAUNĀS BMW 5. SĒRIJAS GADĪJUMĀ.

  Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem tiek individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm.

  Serviss – tieši tad, kad tas nepieciešams.

  Vienmēr soli priekšā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks apkopei vai nodilušas riepas: laikus ar jums sazināsimies. Varat vienoties par apmeklējumu tieši My BMW lietojumprogrammas ziņojumos. Un tad atslābināties, turpinot savu braucienu.

  BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR JAUNO BMW 5. SĒRIJU.

  [1] Gaidāms no 2023. gada novembra.

   

  [2] Gaidāms, ka metāliskā Fire Red krāsa būs pieejama no 2023. gada novembra.