Jaunumi | 2022.12.15

5G TECHRITORY KONFERENCĒ BMW DALĀS AR VIEDO PILSĒTU TEHNOLOĢIJU SASNIEGUMIEM

Lai Eiropā samazinātu CO2 emisijas par 50 % līdz 2030. gadam, kā arī lai uzlabotu dzīves kvalitāti pilsētās, ir ne tikai jāuzlabo transporta nozares produktu būtība, bet arī jāsekmē ilgtspējīgas mobilitātes risinājumu pieņemšana un jāveido tai atbilstoša infrastruktūra. Tās pamatā ir mūsdienīgas tehnoloģijas, kas savā starpā mijiedarbojas reālajā laikā, sniedzot būtisku informāciju satiksmes dalībniekiem lietotājiem. Lai dalītos inovācijās ar 5G tehnoloģiju integrāciju no automobiļu ražotāja puses, BMW Group divu dienu garumā dalījās ar savu pieredzi Eiropas vadošajā 5G ekosistēmas forumā 5G Techritory, kas norisinājās šī gada 29. un 30. novembrī.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.11.11

PRAKTISKI PADOMI, KĀ PAREIZI SAGATAVOT SAVU AUTOMAŠĪNU ZIEMAI

Ziema tuvojas straujiem soļiem un visiem skaidrs, ka autovadītājiem šis laiks saistās ar ziemas riepu uzstādīšanu. Tomēr kādas darbības un pārbaudes vēl nepieciešamas, lai droši un komfortabli iebrauktu ziemā? Par to plašāk šajā Inchcape sagatavotajā ziemas ceļvedī.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.10.24

50 GADI AR BMW M: SPILGTĀKIE MODEĻI NO VĒSTURES LĪDZ MŪSDIENĀM

50 gadu laikā BMW ir radījis vairākus M sērijas modeļus, kas iegājuši vēsturē kā vieni no ātrākajiem šosejas automobiļiem īsteniem sporta auto entuziastiem. Sākot ar pārdrošo Betmobili, kas guva uzvaras apvidus automobiļu čempionātos, tika uzsākta M sērijas modeļu ražošana. BMW M sērijas 50 gadu jubilejas gadā apskatīsim pazīstamākos un slavenākos M sērijas modeļus no 70. gadiem līdz mūsdienām.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.10.13

JAUNĀKAIS PAPILDINĀJUMS SPORTA AUTO ENTUZIASTIEM – BMW M2

Jaunais BMW M2 turpina zīmola īpaši sportisko modeļu sēriju, kas aizsākās 1973. gadā ar BMW 2002 turbo. Kompaktie izmēri un no BMW M3 un M4 modeļiem pārņemtā spēka piedziņas un šasijas tehnoloģija ir jaunā automobiļa koncepcijas pamatā, kas izpaužas arī eksterjera dizainā. Vadības koncepcija, kas ļauj pielāgot automobiļa iestatījumus, palīdz radīt intensīvu braukšanas pieredzi.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.09.29

BMW JUBILEJAS IZDEVUMS – PIRMAIS BMW XM MODELIS

BMW XM ir zīmola jubilejas gada galvenais notikums, un tas ir arī pirmais BMW M oriģinālais modelis kopš BMW M1 radīšanas. Inovatīvā M Hybrid piedziņas sistēma, ekstravagantais dizains un progresīvā luksusa atmosfēra automobiļa iekšpusē rada jaunu interpretāciju par vidējās jaudas sporta automobiļa (SAV) koncepciju augstas veiktspējas segmentā.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.09.15

LATVIJĀ PREZENTĒTS JAUNAIS BMW I7

Vakar Hanzas Peronā plašākai publikai pirmoreiz Latvijā tika prezentēts jaunais BMW i7 limuzīna elektroauto, kas pārsteidz ar luksusa segmenta komfortu un inovatīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.09.15

INCHCAPE MOTORS LATVIA AICINA PIEVIENOTIES SAVAI KOMANDAI AUTOCENTRA ADMINISTRATORI/-U BMW/MINI AUTOCENTRĀ

Inchcape ir pasaulē vadošais auto tirdzniecības uzņēmums, kas ir pārstāvēts 40 pasaules valstīs un nodarbina vairāk kā 14 500 darbinieku, piedāvājot plaša klāsta pakalpojumus, sākot ar jaunu un lietotu automobiļu un to rezerves daļu pārdošanu un, nodrošinot kvalitatīvu servisu, apkopi un apdrošināšanu, līdz pat reklāmai un mārketingam. Starptautiski sasniedzot £7.6 mljrd. apgrozījumu 2021. gadā. Inchcape ir pārstāvēts tādās valstīs kā Lielbritānija, Singapūra, Austrālija, Honkonga, Grieķija, Beļģija, Somija, Baltijas valstis u.c. Inchcape Latvijā darbojas kopš 2005. gada, trīs autosalonos Rīgā, kas pārstāv Ford, Mazda, BMW Grupas, Jaguar un Land Rover automašīnu zīmolus, kopā nodarbinot vairāk kā 200 darbiniekus, un sasniedzot €85 milj. apgrozījumu 2021. gādā. 

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.06.30

BMW IZZIŅO PIRMO M3 TOURING MODELI

BMW M3 Touring pasaules pirmizrādi svinēs Gudvudas Ātruma festivālā šī gada jūnijā. Automobilis apvieno 375 kW/510 ZS sešu cilindru dzinēja versiju ar M TwinPower Turbo tehnoloģiju un astoņu pakāpju M Steptronic transmisiju ar Drivelogic un M xDrive pilnpiedziņas sistēmu. Jaunākais modeļu klāsta papildinājums ir pieejams tikai BMW M3 Competition Touring ar M xDrive. Kā arī BMW iDrive, ieskaitot BMW izliekto ekrānu, salonā ievieš modernākās vadības un savienojamības tehnoloģijas.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.06.03

INCHCAPE BMW UN MINI GATAVI VALSTS ATBALSTAM ELEKTROAUTO UN PHEV HIBRĪDAUTO IEGĀDĒ

Kā vadošais Premium automobiļu segmenta tirgotājs Latvijā Inchcape BMW ir gatavs jaunajam valsts atbalstam elektroauto un ārēji lādējamo (PHEV) hibrīdauto iegādei, klientu izvēlei piedāvājot 4 dažādus BMW un MINI elektroauto un 5 dažādus PHEV hibrīdauto modeļus, kā arī pieejamus mazlietotus elektroauto.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.06.01

BMW IZZIŅO JAUNĀKO X1 UN PIRMO IX1 MODELI

Jaunais trešās paaudzes BMW X1 var lepoties ar izteiksmīgāku dizainu, plašāku salonu, digitālām iespējām un pirmo reizi arī ar pilnībā elektrisku piedziņu – BMW iX1. Piedziņu piedāvājuma klāstā ir arī hibrīda modeļi ar palielinātu elektrisku diapazonu, kā arī benzīna un dīzeļdzinēji ar 48 V vieglo hibrīda tehnoloģiju. Jaunā vadības sistēma ar BMW Operating System 8 un BMW izliekto skārienjutīgo ekrānu, kā arī daudz plašāks automatizētās braukšanas un novietošanas sistēmu klāsts.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.05.31

JAUNAIS BMW M4 CSL – LEĢENDAS JAUNĀ VERSIJA

Jaunā BMW M4 CSL jauda un dizains, divvietīgā konfigurācija, modelim raksturīgie šasijas uzlabojumi un īpaši šim nolūkam izvēlētās aprīkojuma funkcijas ir radītas braukšanai trasē. M4 CSL gēni, kas ir kopīgi ar tā sacensību specifikācijas radinieku BMW M4 GT3, atspoguļojas arī tā veiktspējas raksturlielumos. Testa braucienos BMW M4 CSL uzrādīja visu laiku ātrāko apļa laiku sērijveidā ražotam BMW automobilim – 3,7 sekundes paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h un 10,7 sekundes paātrinājumam no 0 līdz 200 km/h. Īpašās sērijas modeļa ražošana sāksies 2022. gada jūlijā un būs pieejams ierobežotā daudzumā – tikai 1000 eksemplāros.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.05.31

BMW IZZIŅO JAUNOS 3. SĒRIJAS SEDAN UN TOURING AUTOMOBIĻUS

Jaunie BMW 3. sērijas Sedan un Touring modeļi ir papildināti ar priekšējās un aizmugurējās daļas dizaina uzlabojumiem, kas izceļ automobiļu sportiskās detaļas. Tāpat jaunie modeļi ir aprīkoti ar BMW operētājsistēmu 8, tostarp BMW izliekto ekrānu, kā arī visas dzinēju komplektācijas ir standarta aprīkojumā ar astoņu pakāpju Steptronic pārnesumkārbu, pārslēgšanas lāpstiņām uz stūres rata un jauna dizaina pārslēgšanas sviru.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.05.31

BMW SALONA APDARĒ PLĀNO IZMANTOT KAKTUSA ŠĶIEDRAS ĀDU UN KOKSNES PUTAS

BMW grupas viens no galvenajiem tuvākās desmitgades mērķiem ir ievērojami samazināt ražošanas laikā radītās CO2 emisijas, kas iet roku rokā ar videi draudzīgu resursu ieguvi, pārstrādātu materiālu izmantošanu un dabas resursu aizsargāšanu. Šajā rakstā par ilgtspējīgu ražošanu atklāsim, kādus otrreizējās pārstrādes materiālus BMW grupa jau tagad izmanto un kādus inovatīvus materiālus tā plāno izmantot jau tuvākajā nākotnē.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.04.28

BMW TAGAD SNIEDZ ELEKTROAUTO UZLĀDES PAKALPOJUMUS ARĪ LATVIJĀ

Oficiālais BMW un Mini dīleris Latvijā – Inchcape Motors Latvia – paziņo par BMW Charging pakalpojuma uzsākšanu Latvijā. Autovadītāji ar BMW Charging karti par izdevīgiem tarifiem varēs uzlādēt savus elektroauto un plug-in hibrīddzinēju akumulatorus Ionity un citās partneru uzlādes stacijās.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.04.21

BMW 7. SĒRIJA PIRMOREIZ BŪS PIEEJAMA TRĪS DAŽĀDU DZINĒJU KOMPLEKTĀCIJĀS

Jaunais 7. sērijas BMW pirmo reizi piedāvā gan benzīna dzinēju ar hibrīdtehnoloģiju, gan elektrisko dzinēju, gan dīzeļdzinēju. Dzinēju piedāvājuma daudzveidība ir iespējama pateicoties jaunā automobiļa viegli pielāgojamajai virsbūvei un ir būtiska BMW globālās stratēģijas izpausme. Tas ļauj BMW Group ņemt vērā klientu individuālās vajadzības, infrastruktūras faktorus un tiesiskos noteikumus visos attiecīgajos automobiļu tirgos pasaulē. Atšķirībā no saviem priekšgājējiem jaunais BMW 7. sērijas automobilis visā pasaulē būs pieejams tikai kā garenbāzes modelis, kas palielina telpu aizmugurējiem pasažieriem. 

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2022.04.14

BMW PAPILDINA LUKSUSA KLASES SEGMENTU AR JAUNĀKO X7

BMW izziņojis jaunāko X7 modeli ar plašāku standarta aprīkojuma klāstu, papildu viedajām autovadītāja palīgsistēmām un jaunāko 48V hibrīdtehnoloģiju trim piedāvātajiem dzinēju variantiem. Tāpat jaunākās paaudzes X7 modelis pirmoreiz BMW vēsturē būs pieejama ar 23 collu vieglmetāla sakausējuma diskiem. Jaunais BMW X7 globāli būs pieejams 2022. gada augustā.

Lasīt vairāk
M8_Competition_Coupe_1
Jaunumi | 2022.02.25

ŪDENS ATKĀRTOTA IZMANTOŠANA UN CITI BMW ILGTSPĒJĪGAS RAŽOŠANAS PAŅĒMIENI

BMW grupa un ilgtspējīga ražošana ir kā sinonīmi, jo pēdējo 15 gadu laikā ir izdevies uz pusi samazināt automašīnas ražošanā izmantotos resursus, savukārt ražošanas laikā radītās CO2 emisijas samazinātas par 78%. Tuvākajiem gadiem BMW grupa sev izvirzījusi vēl nopietnāku mērķi – līdz 2030. gadam šīs CO2 emisijas samazināt vēl par 80%.

Lasīt vairāk
M8_Competition_Coupe_1
Jaunumi | 2022.02.17

BMW I4 BŪS IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES AR VALSTS SUBSĪDIJĀM

Jau šīs nedēļas izskaņā Latvijas autovadītājiem būs iespēja apskatīt un iegādāties jaunākos BMW automašīnu modeļus – pirmo videi draudzīgo Gran Coupé elektroauto BMW i4 un BMW 2. sērijas Active Tourer. Turklāt BMW i4 būs iespējams iegādāties ar valsts noteikto atbalstu 4500 eiro apmērā. 

Lasīt vairāk
M8_Competition_Coupe_1
Jaunumi | 2022.02.03

JAUNĀ BMW 8. SĒRIJA STANDARTA KOMPLEKTĀCIJA BŪS PIEEJAMA AR M PAKOTNI

Jaunākā BMW 8. sērija piedāvā trīs automašīnas, no kurām katra ir sporta un luksusa klases sniegtās greznības apvienojums. BMW 8. sērijas Coupé iemieso klasisko sporta automašīnu divdurvju virsbūves formu, toties BMW 8. sērijas Cabrio apvieno sportisko veiktspēju ar nolaižamā jumta funkciju. Sēriju noslēdz BMW 8. sērijas GranCoupé, kas sniedz gan adrenalīnu raisošu ātrumu, gan augstu salona komfortu, tādējādi būdams piemērots arī tālākiem braucieniem. 

Lasīt vairāk