IZVĒLĒTIES IZSKATU

JAUNĀ

5. SĒRIJA

JAUNAIS BMW 5. SĒRIJAS TOURING.

BMW 520d Touring: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 5,9–5,3; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 154–140

BAUDIET BRAUKŠANU KOMFORTĀ. KATRU DIENU.

Jaunais BMW 5. sērijas Touring padarīs jūsu ikdienu daudz ērtāku. 570–1700 l bagāžas vieta visam, ko vēlaties paņemt līdzi, ieskaitot velosipēdus vai bērnu ratiņus. Pat došanās garos braucienos ir ērta. Tas iespējams, pateicoties plašajam salonam. Un tādiem digitāliem akcentiem kā BMW izliektais displejs. Savukārt, sportiski 145 kW (197 ZS) padara katru dienu aizraujošu. Atklājiet 5. sērijas Touring modeļu variantus, aprīkojuma iespējas un tehniskos datus, kā arī dažādās līzinga un finansēšanas iespējas.

TEHNISKIE DATI

VARIANTI.

   BMW 520d Touring
   BMW 520d Touring

   Jauda

   145 kW (197 ZS)

   Griezes moments

   400 Nm

   0–100 km/h

   7,5 s

   Vmaks.

   220 km/h

   BMW 520d Touring: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 5,9–5,3; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 154–140

   JŪSU JAUNAIS BMW 5. SĒRIJAS TOURING.

    Informācija I satura vietturis

    SALONA DIZAINS

    PLAŠA ELEGANCE.

    Pārpārēm vietas jūsu plāniem. Plašajā bagāžas nodalījumā noglabājiet savas golfa somas, bagāžu vai pat velosipēdus. Praktiski nodalījumi, cilpas un āķi vienkāršo iekraušanu.

    PRAKTISKI, ĒRTI UN IZKLAIDĒJOŠI.

    PILNĪBĀ INTEGRĒTA VIDEO STRAUMĒŠANA.

    Varat izmantot BMW vadības displeju, lai ērti skatītos filmas vai seriālus. Augstas izšķirtspējas videoklipi palīdz ātrāk pavadīt laiku gaidot un nodrošina lielisku izklaidi[1].

    VIRSBŪVES DIZAINS

    PĀRĀKS NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.

    Ilgtspēja, BMW 520d Touring

    ILGTSPĒJA.

    BMW Group kā pasaules mēroga uzņēmums izprot savu lomu sabiedrībā un uzņemas atbildību attiecībā uz ilgtspēju. Uzziniet vairāk par aprites ekonomikas principu un pasākumiem, kurus veicam, lai samazinātu CO2 un taupītu resursus.

    BRAUKŠANAS DINAMIKA

    JAUNA BRAUKŠANAS PRIEKA DIMENSIJA.

    Komfortabli, sportiski un plaši: jaunais BMW 5. sērijas Touring ir jūsu ideālais sabiedrotais garos braucienos.

    TEHNOLOĢIJAS

    ATJAUTĪGS UN VIENMĒR LĪDZĀS.

    Vienmēr īstajā joslā un īstajā attālumā.

    Braukšanas palīgsistēma Professional veicina jūsu automobiļa drošību, panākot, ka tas nemaina joslu un saglabā attālumu līdz priekšā braucošajam automobilim, braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Papildu ieguvums – īpaši, braucot lēnā satiksmē. Ārkārtas situācijā jūsu BMW sevi apstādinās pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību.

    Jūsu BMW novieto sevi pats.

    Novietojiet savu automobili, pat neatrodoties tajā. Novietošanas palīgs Professional automātiski novieto jūsu BMW un izbrauc to no stāvvietām. Vienreiz veiciet manevru līdz 200 m un tad saglabājiet to.

    Redziet vairāk nekā tikai ceļu.

    Sasniedziet galamērķi precīzāk. BMW Head-Up displejs projicē ar braukšanu un navigāciju saistīto informāciju tieši jūsu redzes laukā. Papildinātajā skatā vadības displejā un/vai instrumentu panelī ar tiešraides video funkcijas palīdzību tiek rādīta maršruta vadības informācija.

    Vairāk nekā tikai atslēga.

    Izmantojiet savu viedtālruni kā sava automobiļa atslēgu un digitāli kopīgojiet to ar pieciem cilvēkiem. Tiklīdz pietuvosieties savam BMW, tas automātiski atvērsies un ieslēgs gaismu projekciju. Šī funkcija arī pielāgo automobiļa salonu jūsu vēlmēm, izmantojot jūsu atlasīto personīgo profilu.

    BMW 5. sērijas Touring, finansēšana un līzings

    LĪZINGS UN FINANSĒŠANA

    JŪSU JAUNAIS BMW 5. SĒRIJAS TOURING.

    Papildiniet savu individuālo līzinga vai nomas risinājumu ar pievilcīgiem pakalpojumiem un apdrošināšanu vienā pakotnē.

     

    Viss ir iekļauts. Vienkārši pārdomāti. BMW finansēšanas pakalpojumi

    PROACTIVE CARE JAUNAJĀ BMW 5. TOURING.

    Serviss – tieši tad, kad tas nepieciešams.

    Vienmēr soli priekšā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks apkopei vai nodilušas riepas: laikus ar jums sazināsimies. Varat vienoties par apmeklējumu tieši My BMW lietojumprogrammas ziņojumos. Un tad atslābināties, turpinot savu braucienu.

    BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR JAUNO BMW 5. SĒRIJAS TOURING.

    Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

    BMW 520d Touring: Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP l/100 km: 5,9–5,3; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 154–140

    [1] Redzamie pakalpojumi un funkcijas var nebūt pieejamas visos tirgos un valodās, kā arī, lai tās iegūtu, var būt nepieciešams veikt atsevišķu abonēšanu.

     

    Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10 % maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.

     

    Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp