THE

M2

BMW M

BMW 2. SĒRIJAS COUPÉ M MODEĻI.

BMW M2 Coupé[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 10,2 - 9,6; CO₂ izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km 231 - 218

[1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

Bauda braukt.

Jaunā BMW M2 Coupé dizains ir gan sportisks, gan individuāls, pateicoties plašajam jaunu krāsas apdaru klāstam. Jaudīgais dzinējs un precīzā šasija un balstiekārtas konfigurācija apliecina šī spēkrata autosporta izcelsmi. Atklājiet visus jaunā BMW M2 Coupé modeļu variantus, aprīkojuma iespējas un tehniskos datus, kā arī daudzās līzinga un finansēšanas iespējas.

Varianti.

   BMW M2 Coupé
   BMW M2 Coupé

   Jauda

   353 kW (480 ZS) 

   Griezes moments

   600 Nm

   0–100 km/h

   4 s

   Vmaks.

   250 km/h

   BMW M2 Coupé[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 10,2 - 9,6; CO₂ izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km 231 - 218

   [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

   Jaunie BMW M2 Coupé modeļi.

   BMW M2 Coupé
   BMW M240i xDrive
    • BMW M2 Coupé.

     • Maksimāli liela M jauda ar aizmugures riteņu piedziņu
     • Jaudīgs M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs
     • Manuālā M sešpakāpju pārnesumkārba vai astoņpakāpju M Steptronic sporta pārnesumkārba ar Drivelogic
     • Aizmugurējo riteņu piedziņa ar aktīvo M diferenciāli
     • Inovācijas, kas aizgūtas no autosacīkšu nozares, ieskaitot, M oglekļa jumtu un M oglekļa konturētos sēdekļus
     • Manuālā pārnesumkārba: 353 kW (480 ZS), 0–100 km/h 4.0 sekundēs(1)
     • Automātiskā pārnesumkārba: 353 kW (480 ZS), 0–100 km/h 4.0 sekundēs(1)
    • BMW M240i xDrive Coupé.

     • Sportisks un komfortabls M sniegums
     • M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs
     • Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba
     • BMW xDrive pilnpiedziņa
     • Perfekts sportiskuma, komforta un ikdienas braukšanas praktiskuma apvienojums, kas raksturīgs M dizainam
     • 275 kW (374 ZS), 0–100 km/h 4,3 sekundēs

   BMW M2 Coupé[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 10,2 - 9,6; CO₂ izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 231 - 218

   BMW M240i xDrive[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 8,8–8,1; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 200–185

   Jaudas, snieguma, patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji attiecas uz automobiļiem ar standarta transmisiju.

   [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

   Izvēlieties savu izskatu.

    Informācija I satura vietturis
    BMW M2 Coupé, ārskats

    BMW M2 Coupé.

    Jaunā BMW M2 Coupé sniegums ir redzams, dzirdams un sajūtams uzreiz. Tā jaudīgais M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs tagad uzņem paātrinājumu ar 353 kW (480 ZS) jaudu. Tā spēkpilnais dizains apvienojumā ar jauniem diskiem, ar vārstu vadāmiem izpūtējiem un melnām izpūtēja dekoratīvajām caurulēm, M2 atstāj paliekošu iespaidu. Pateicoties jaunām krāsas apdaru iespējām, jaunais BMW M2 Coupé izstaro arī pilnīgu daudzpusību. Lepodamies ar M oglekļa konturētajiem sēdekļiem un M oglekļa jumtu, M Race Track pakotne ir neapstrīdams uzvarētājs.

    BMW M2 Coupé[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 10,2 - 9,6; CO₂ izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 231 - 218

    [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

    Braukšanas dinamika.

    0:00
    0:00 /  0:00

    BMW M2 Coupé, mijiedarbojoties tā jaudīgajam dzinējam, precīzajai šasijas un balstiekārtas konfigurācijai, pārvietojas kā veikls un sportisks tīrasiņu pārstāvis. Video redzami plānotie rādītāji.

    M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

    Jauda, ko sajust un sadzirdēt. Dzinējs nodrošina maksimālu jaudas atdevi un izteiksmīgu, M raksturīgu dzinēja skaņu.

    Ārējais dizains.

    Katrai krāsai ir savs vēstījums.

    Veidojiet sava automobiļa sportisko virsbūvi pilnībā atbilstoši savai gaumei, pateicoties astoņām jaunām ekskluzīvām krāsojuma apdarēm. Krāsas mirdzums un dziļums nevienu neatstās vienaldzīgu, raugoties no jebkura skatpunkta.

    Salona dizains.

    0:00
    0:00 /  0:00

    Koncentrēts uz vadītāju, ergonomisks, sportisks un stilīgs: BMW M2 Coupé izstaro raksturīgu autosporta noskaņu, vienlaikus solot komfortu ilgākos braucienos. 

    Sēdeklis, kuru ir gan patīkami uzlūkot, gan patīkami tajā iesēsties.

    Daļēji krāsainie M sporta sēdekļi nodrošina optimālu sānu atbalstu. Izgaismotais M2 logotips grezno daļēji iestrādātos un regulējamos galvas balstus.

    BMW M240i xDrive Coupé, ārskats

    BMW M240i xDrive Coupé.

    Jaunā M240i xDrive Coupé sportiskais sniegums ir jāredz un jāpiedzīvo pašam. Tas viss – pateicoties aizraujošajam dizainam un veiklajai dinamikai. Tā jaudīgais dzinējs, astoņpakāpju M Steptronic sporta pārnesumkārba un M sporta balstiekārta sola aizraujošu un visaptverošu braukšanas pieredzi, ko līdzsvaro komforts.  M sporta sēdekļi un M ādas stūre nodrošina drošu fiksāciju un pilnīgu kontroli, izbraucot katru līkumu un katru taisno ceļa posmu.

    BMW M240i xDrive: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 8,8–8,1; CO₂ izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 200–185

    Braukšanas dinamika.

    Ārējais dizains.

    Salona dizains.

    Tehnoloģijas – atjautīgi un vienmēr līdzās.

    Cauri satiksmei pilnīgā mierā.

    Braukšanas palīgsistēma droši aizved jūs uz galamērķi. Tā brīdina par briesmām, mainot braukšanas joslas vai izbraucot no stāvvietām, kā arī iejaucas, ja nepieciešams.

    Droši un īstajā attālumā.

    Uzticami īstajā attālumā. Aktīvā kruīzkontrole automātiski saglabā distanci līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, braucot ar ātrumu no 30 līdz 160 km/h. Lēnā satiksmē Stop&Go funkcija automātiski izslēdz un iedarbina automobiļa dzinēju.

    Automobiļa novietošanas palīgs.

    Novietošanas palīgs atvieglo automobiļa novietošanu un manevrēšanu. Atpakaļgaitas skata kamera, attāluma sensori un ārkārtas bremzēšanas funkcija novērš negadījumus, novietojot automobili stāvēšanai. Jūsu BMW arī nosaka piemērotas stāvvietas, kamēr braucat tām garām, un, ja nepieciešams, novieto automobili automātiski. Praktiski: atpakaļgaitas asistents sniedz atbalstu, piemēram, braucot atpakaļgaitā pa šaurām ieliņām.

    BMW Live kokpits Professional.

    BMW Live kokpits Professional vizuāli ir unikāls. Šis augstākās klases aprīkojums papildina BMW Live kokpitu Plus ar BMW Head-Up displeju. Vadītāja priekšā uz vējstikla tiek projicēti dati attiecībā uz braukšanu un ceļu. BMW izliektajā displejā varat skatīt animēto navigācijas informāciju jūsu apkārtnes reāllaika video.

    Digitālie akcenti.

    BMW M2 Coupé, finansēšana un līzings

    Jūsu jaunais BMW M2 Coupé.

    Paplašiniet savu individuālo līzinga vai finansēšanas piedāvājumu ar pievilcīgiem pakalpojumiem un apdrošināšanu vienā pakotnē.


    Viss ir iekļauts. Vienkārši pārdomāti. BMW finansēšanas pakalpojumi

    Proactive Care jaunajā BMW M2 Coupé.

    Serviss – tieši tad, kad tas nepieciešams.

    Vienmēr soli priekšā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks apkopei vai nodilušas riepas: laikus ar jums sazināsimies. Varat vienoties par apmeklējumu tieši My BMW lietojumprogrammas ziņojumos. Un tad atslābināties, turpinot savu braucienu.

    Bieži uzdotie jautājumi par BMW M2 Coupé.

    Jūs varētu interesēt arī šis.

    Degvielas patēriņš un CO₂ izmeši.

    BMW M2 Coupé[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 10,2 - 9,6; CO₂ izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 231 - 218

    BMW M240i xDrive[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 8,8–8,1; CO₂ izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 200–185

    [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

    Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10 % maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.

    Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO₂ izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp


    Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO₂ izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO₂ izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co₂/.