THE NEW

4. SĒRIJA

JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

BMW 430i Gran Coupé[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: (NEFZ) / 7,6–6,8 (WLTP); CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: (NEFZ) / 173–156 (WLTP)


[1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

BAUDA BRAUKT.

Jaunais BMW 4. sērijas Gran Coupé apvieno sportisku sniegumu ar elegantu dizainu un dinamisku braukšanas pieredzi. Virsbūvi rotā tādi mūsdienīgi dizaina akcenti kā lielais ģeometriskais BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu un jaunā izskata sportiskie aizmugurējie lukturi. Izbaudiet inovatīvo tehnoloģiju, stilīgo salona apdari un izcilo salona komfortu. Atklājiet visus jaunā BMW 4. sērijas Gran Coupé modeļa variantus, tā aprīkojuma iespējas, tehniskos datus, kā arī daudzās līzinga un finansēšanas iespējas.

TEHNISKIE DATI

VARIANTI.

   BMW 430i Gran Coupé
   BMW 430i Gran Coupé

   Jauda[1]

   180 kW (245 ZS)

   Griezes moments[1]

   400 Nm

   0–100 km/h[1]

   6,1 s

   Vmaks.[1]

   250 km/h

   BMW 430i Gran Coupé[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: (NEFZ) / 7,6–6,8 (WLTP); CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: (NEFZ) / 173–156 (WLTP)


   [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

   BMW 4. sērijas Gran Coupé (G26), ārskata apveidi

   STILĪGS IZSKATS. PALIEKOŠS IESPAIDS.

   Laidenā jumta līnija akcentē jaunā BMW 4. sērijas Gran Coupé eleganto izskatu. Iespaidīgās skaidrās virsbūves līnijas akcentē dubultais elipsveida režģis ar matēta hroma ietvaru, aizmugurējo lukturu precīzā optika un apaļās izpūtēja dekoratīvās caurules. Iekšpusē pārstrādātais automobiļa kokpits ar divu spieķu stūri un šūnveida gaisa atverēm neatstāj vienaldzīgu. Dinamiskā braukšana ar BMW 430i Gran Coupé garantē neaizmirstamus mirkļus katrā braucienā.

   Komplektācija

   JŪSU JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

    Informācija I satura vietturis

    VIRSBŪVES DIZAINS

    DINAMISKS VISOS ASPEKTOS.

    BMW 4. sērijas Gran Coupé (G26), M High-gloss Shadow Line apdare

    TUMŠĀKS TONIS. IZSMALCINĀTĀKAS NIANSES.

    M High-gloss Shadow Line virsbūves apdare atbildīs jebkuram krāsojumam, kuru izvēlēsieties savam BMW. Melnais tonis ap logiem un spoguļiem uzsver tā siluetu.

    SALONA DIZAINS

    KOMFORTA UN ELEGANCES SALIKUMS.

    BMW 4. sērijas Gran Coupé (G26), jauns kokpita un instrumentu paneļa dizains

    VAIRĀK JAUDAS, VAIRĀK FUNKCIJU, VAIRĀK SKAIDRĪBAS.

    Kāp iekšā un atslābinies. Šūnveida gaisa atveres un skulpturāli veidotais instrumentu panelis rada vietu unikālai braukšanas pieredzei. Izbaudiet kaskādes apgaismojuma sistēmas radīto noskaņu.

    TEHNOLOĢIJAS

    ATJAUTĪGA PALĪDZĪBA.

    BMW 4. sērijas Gran Coupé (G26), BMW iDrive OS 8.5

    VĒL TIEŠĀKA PIEKĻUVE VISĀM FUNKCIJĀM.

    Jauns sākuma ekrāns ar ātrās izvēles saitēm. Ar BMW operētājsistēmu 8.5 savai izklaidei un kontaktinformācijai varat piekļūt tikai ar vienu pieskārienu.

    PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN SAVIENOJAMĪBA.

    Vienmēr īstajā joslā un īstajā attālumā.

    Braukšanas palīgsistēma Professional veicina jūsu automobiļa drošību, atrodoties savā joslā un braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Papildu ieguvums – sevišķi blīvā satiksmē. Ārkārtas situācijā jūsu BMW apstāsies pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību.

    Vairāk kameru ērtākai automobiļa novietošanai.

    Novietošanas palīgs Plus automobiļa novietošanas laikā nodrošina apkārtnes pārskatu. Papildu kameras parāda automobiļa apkārtni 3D attēlojumā vadības displejā. Un jūs uzreiz redzat, cik daudz vietas atlicis manevra veikšanai.

    Priekšējie tālo gaismu lukturi jebkurā laikā.

    Jūsu BMW ar BMW Selective Beam automātiski nodrošina, citi satiksmes dalībnieki netiek apžilbināti. Priekšējie lukturi nav jāpārslēdz uz tuvajām gaismām manuāli. Un priekšā esošais ceļš jums vienmēr būs optimāli pārskatāms.

    Atstājiet savas atslēgas mājās.

    Saderīgas mobilās ierīces kļūst par BMW digitālo atslēgu. Savu BMW varat atslēgt un iedarbināt ar savu viedtālruni vai viedpulksteni. Digitālo atslēgu varat kopīgot ar maksimums pieciem cilvēkiem.

    Uzzināt vairāk >

    Skatīt vairāk īsumā.

    BMW Head-Up displejs projicē navigācijas un braukšanas informāciju tieši jūsu redzes laukā. Papildinātajā skatā vadības displejā un instrumentu panelī ar tiešraides video funkcijas palīdzību tiek rādīta maršruta vadības informācija.

    BMW 4. sērijas Gran Coupé, finansēšana un līzings

    LĪZINGS UN FINANSĒŠANA

    JŪSU JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

    Papildiniet savu individuālo līzinga vai nomas risinājumu ar pievilcīgiem pakalpojumiem un apdrošināšanu vienā pakotnē.

     

    Viss ir iekļauts. Vienkārši pārdomāti. BMW finansēšanas pakalpojumi

    BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

    Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

    BMW 430i Gran Coupé[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: (NEFZ) / 7,6–6,8 (WLTP); CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: (NEFZ) / 173–156 (WLTP)


    [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

    Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10 % maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.


    Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp


    Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.