BMW 3. sērijas Touring

THE NEW

3

JAUNAIS BMW 3. SĒRIJAS TOURING.

BMW 330i xDrive Touring [1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 7,8 - 7,3; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 176 - 164

[1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

BAUDA BRAUKT.

Jaunais BMW 3. sērijas Touring apvieno sev raksturīgo daudzpusību un ikdienas braukšanas praktiskumu ar sportiskas braukšanas dinamiku, kā arī pārdomātu komfortu. Virsbūvei ir sportisks un elegants izskats. Tā lielais bagāžas nodalījuma tilpums, inovatīvās tehnoloģijas un atjautīgās vadītāja palīdzības sistēmas padara to ideālu arī gariem braucieniem. Atklājiet visus jaunā BMW 3. sērijas Touring modeļa variantus, tā aprīkojuma iespējas un tehniskos datus, kā arī daudzās līzinga un finansēšanas iespējas.

TEHNISKIE DATI

VARIANTI.

   BMW 330i xDrive Touring
   BMW 330i xDrive Touring

   Jauda[1]

   180 kW (245 ZS)

   Griezes moments[1]

   400 Nm

   0–100 km/h[1]

   6 s

   Vmaks.[1]

   250 km/h

   BMW 330i xDrive Touring [1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 7,8 - 7,3; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 176 - 164

   [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

   JŪSU JAUNAIS BMW 3. SĒRIJAS TOURING.

    Informācija I satura vietturis

    DIZAINS

    SALONA DIZAINS.

    Bagāžas nodalījums, BMW 3. sērijas Touring

    PĀRPĀRĒM VIETAS VISIEM JŪSU PLĀNIEM.

    Ar 500 - 1510[1] litru bagāžas nodalījumu varat baudīt spēju pilnībā pielāgoties ikdienas braukšanai un garākiem braucieniem. Tādējādi automobilis nodrošina pietiekami daudz vietas visiem jūsu pirkumiem un bagāžai. Un vienkārši nolokiet aizmugurējo sēdekli, lai iegūtu vēl vairāk glabāšanas vietas.

    ĀRĒJAIS DIZAINS.

    TEHNOLOĢIJAS

    SAVIENOTS, LAI GŪTU VAIRĀK BRAUKŠANAS PRIEKA.

    ATJAUTĪGS UN VIENMĒR LĪDZĀS.

    Vienmēr īstajā joslā un īstajā attālumā.

    Braukšanas palīgsistēma Professional veicina jūsu automobiļa drošību, panākot, ka tas nemaina joslu un saglabā attālumu līdz priekšā braucošajam automobilim, braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Papildu ieguvums – sevišķi blīvā satiksmē. Ārkārtas situācijā jūsu BMW sevi apstādinās pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību.

    Braukšana atpakaļgaitā – viegli.

    Atpakaļgaitas asistents sniedz atbalstu, veicot manevrēšanu šaurās ieliņās un citur. Tas saglabā līdz 50 metrus garu manevru, kuru veicat, braucot uz priekšu. Ja nepieciešams, jūsu BMW pēc tam patstāvīgi mēros šo pašu maršrutu atpakaļgaitā.

    Atstājiet savas automobiļa atslēgas mājās.

    Saderīgas mobilās ierīces kļūst par jūsu BMW digitālo atslēgu. Atslēdziet un iedarbiniet savu BMW ar viedtālruni vai viedpulksteni. Digitālo atslēgu var kopīgot ar līdz pieciem cilvēkiem.

    Skatīt vairāk īsumā.

    BMW Head-Up displejs projicē navigācijas un braukšanas informāciju tieši jūsu redzes laukā. Papildinātajā skatā vadības displejā un instrumentu panelī ar tiešraides video funkcijas palīdzību tiek rādīta maršruta vadības informācija.

    BRAUKŠANAS DINAMIKA

    APVIENO BRAUKŠANAS PRIEKU UN KOMFORTU.

    BMW Financial Services, BMW 3. sērijas Touring

    LĪZINGS UN FINANSĒŠANA

    JŪSU JAUNAIS BMW 3. SĒRIJAS TOURING.

    Papildiniet savu individuālo līzinga vai nomas risinājumu ar pievilcīgiem pakalpojumiem un apdrošināšanu vienā pakotnē.

    Viss ir iekļauts. Vienkārši pārdomāti. BMW finansēšanas pakalpojumi

    PADOMI UN PAKALPOJUMI

    PROACTIVE CARE JAUNAJĀ BMW 3. TOURING.

    Serviss – tieši tad, kad tas nepieciešams.

    Vienmēr soli priekšā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks apkopei vai nodilušas riepas: laikus ar jums sazināsimies. Varat vienoties par apmeklējumu tieši My BMW lietojumprogrammas ziņojumos. Un tad atslābināties, turpinot savu braucienu.

    BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR BMW 3. SĒRIJAS TOURING.

    Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

    BMW 330i xDrive Touring [1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 7,8 - 7,3; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 176 - 164

    [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

    Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10 % maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.

    Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

    Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.