THE

1

BMW 1. SĒRIJA.

BMW 120[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 6 - 5,3; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 135 - 120

[1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

BAUDA BRAUKT.

Jaunā BMW 1. sērija aizraujošu dinamiku un sportisku dizainu apvieno ar inovatīvu tehnoloģiju. Auto salons ir moderns un vienkāršs. Raksturīgās dizaina detaļas un digitālās funkcijas rada vizuālus un funkcionālus akcentus. Sportiskais elipsveida režģis un pārstrādātā aizmugure piešķir virsbūvei unikālu klātbūtnes sajūtu. Atklājiet visus jaunās BMW 1. sērijas modeļa variantus, tā aprīkojuma iespējas un tehniskos datus, kā arī daudzās līzinga un finansēšanas iespējas.

TEHNISKIE DATI

VARIANTI.

 • Modeļi
  • Benzīns • Dīzeļdegviela
 • M modeļiBMW M
   BMW 120
   BMW 120

   Jauda

   125 kW (170 ZS)

   Griezes moments

   280 Nm

   0–100 km/h

   7,8 s

   Vmaks.

   226 km/h

   BMW 120[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km:6 - 5,3; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 135 - 120

   [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

   Mūsdienīgas tehnoloģijas, BMW 1. sērija.

   KAD VADĪBĀ IZVIRZĀS KOMPAKTKLASE.

   Jaunā BMW 1. sērija ir inovatīva, individuāla un atjautīga. Baudiet vēl bagātīgāku pieredzi, pateicoties mūsdienīgajām tehnoloģijām salonā, ieskaitot liela BMW izliektā displeja un BMW Head-Up displeja kombināciju. Ar jaunāko BMW operētājsistēmu 9 mūziku un navigāciju tagad varat pārvaldīt vēl ērtāk. Arī virsbūve atstāj iespaidu ar savu jauno BMW elipsveida režģa un satriecošās aizmugures interpretāciju, kas piešķir BMW 1. sērijai aizraujošu un unikālu stilu. Atjautīgās vadītāja palīdzības sistēmas vēl vairāk paaugstina komforta līmeni, bet spēkpilnie 125 kW (170 ZS) garantē sportiskas braukšanas pieredzi uz ceļa.[1]

   JŪSU JAUNĀ BMW 1. SĒRIJA.

    Informācija I satura vietturis

    VIRSBŪVES DIZAINS

    DROSMĪGS IZSKATS PALIEKOŠAM IESPAIDAM.

    Dizaina iezīmes sānos un mūsdienīgie aizmugurējie lukturi piešķir auto aizmugurei tā dinamisko izskatu un akcentē jaunās BMW 1. sērijas plato stāju.

    0:00
    0:00 /  0:00

    VIENS JUMTS. DAUDZAS KRĀSU KOMBINĀCIJAS.

    Vēl labākam individuālākam un sportiskākam izskatam. Ar drosmīgu kontrastu vai smalkām detaļām. Atkarībā no jūsu BMW krāsojuma melnais jumts rada atšķirīgu efektu.

    SALONA DIZAINS

    INOVATĪVI PLAŠS.

    Salons ir veidots minimālisma stilā un tā izkārtojums ir ideāls. Visa uzmanība koncentrējas uz kokpita tehnoloģiju, nodrošinot, ka vadītājam vienmēr viss ir ideāli pārskatāms BMW izliektā displeja un BMW Head-Up displeja apvienojums papildina braukšanas pieredzi ar inovatīviem digitāliem pakalpojumiem.

    INFORMĒ BRAUCIENA LAIKĀ. ATPŪTAS BRĪŽOS – IZKLAIDĒ.

    BMW Digital Premium, BMW 1. sērija

    BMW DIGITAL PREMIUM PIEREDZE, ESOT CEĻĀ.

    Viena pakotne – daudzas funkcijas. Uzlabota navigācija un novietošanas pakalpojumi ar reāllaika satiksmes informāciju vieglākiem braucieniem. Ar ekskluzīvo automobiļa izklaides sistēmu gaidīšanas laiks paies nemanot. Protams, visām lietojumprogrammām datu apjoms ir iekļauts. Pārpārēm personalizēšanas iespēju nozīmē, ka jūsu BMW var kļūt vēl individuālāks nekā jebkad iepriekš.

    TEHNOLOĢIJAS

    ATJAUTĪGS UN VIENMĒR LĪDZĀS.

    Jūsu uzmanīgais asistents.

    Braukšanas palīgsistēma Professional aktīvi saglabā jūsu braukšanas joslu, braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Ja nepieciešams, jūsu BMW apstāsies pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību. Patiesi noderīgi – īpaši, braucot lēnā satiksmē.

    Jūsu BMW novieto sevi stāvēšanai pats, kā arī izbrauc no stāvvietām.

    Jūsu BMW ar novietošanas palīgsistēmu Professional automātiski atrod sev stāvvietu. Manevrs jums jāveic tikai vienreiz, un tas var būt pat 200 metrus garš. Pēc tam, ja nepieciešams, jūsu BMW patstāvīgi veiks novietošanu stāvvietā un izbraukšanu no tās, kamēr jūs savā viedtālrunī visu cieši uzraugāt.

    Priekšējie tālo gaismu lukturi ieslēgti vienmēr.

    Jūsu BMW automātiski novērš gaismas staru no citiem satiksmes dalībniekiem, izmantojot tālo gaismu asistentu ar pretapžilbināšanas funkciju. Nav nepieciešams pārslēgties starp tālajām un tuvajām gaismām. Vienmēr brauciet pa ideāli izgaismotām ielām.

    Skatīt vairāk īsumā.

    BMW Head-Up displejs projicē navigācijas un braukšanas informāciju tieši jūsu redzes laukā. Papildinātajā skatā vadības displejā un instrumentu panelī ar tiešraides video funkcijas palīdzību tiek rādīta maršruta vadības informācija.

    Vairāk nekā tikai atslēga.

    Ar BMW digitālo atslēgu Plus saderīgas mobilās ierīces varat izmantot kā automobiļa atslēgu. Un digitāli kopīgojiet to ar maksimums pieciem cilvēkiem. Tiklīdz pietuvosieties savam BMW, tas automātiski atvērsies, demonstrējot gaismu efektus.

    Finansēšanas un līzinga piedāvājumi, BMW 1. sērija

    LĪZINGS UN FINANSĒŠANA

    JŪSU JAUNĀ BMW 1. SĒRIJA.

    Papildiniet savu individuālo līzinga vai nomas risinājumu ar pievilcīgiem pakalpojumiem un apdrošināšanu vienā pakotnē.

    Viss ir iekļauts. Vienkārši pārdomāti. BMW finansēšanas pakalpojumi

    PADOMI UN PAKALPOJUMI

    PROACTIVE CARE JAUNAJĀ BMW 1. SĒRIJĀ.

    Serviss – tieši tad, kad tas nepieciešams.

    Vienmēr soli priekšā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks apkopei vai nodilušas riepas: laikus ar jums sazināsimies. Varat vienoties par apmeklējumu tieši My BMW lietojumprogrammas ziņojumos. Un tad atslābināties, turpinot savu braucienu.

    BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR BMW 1. SĒRIJU.

    PAPILDAPRĪKOJUMA IESPĒJAS

    JŪS VARĒTU INTERESĒT ARĪ...

    Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

    BMW 120[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 6 - 5,3; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 135 - 120    [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

    [2] “Kurš vēlas būt miljonārs?” logotipi, attēli un preču zīmes licencēja Sony Pictures Television.    Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10 % maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.

    Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

    Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.