BMW 4. sērijas Coupé ar Fire Red krāsojumu

IZVĒLĒTIES IZSKATU

JAUNĀ

4

JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

BMW M440i xDrive Coupé: Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 8,5–7,7; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 191–174

JŪSU NEATVAIRĀMAIS UN SPORTISKAIS IKDIENAS SABIEDROTAIS.

Jaunais BMW 4. sērijas Coupé piesaista apbrīnas pilnus skatienus it visur, kur vien tas dodas. Virsbūvē tā spēkpilnais elipsveida režģis un šaurie priekšējie lukturi sniedz sākotnējas norādes par tā pārliecinošo jaudu. Un Sportiskais un funkcionālais standartaprīkojuma salona dizains nevar atstāt vienaldzīgu. Pienācis laiks atklāt visus BMW 4. sērijas Coupé modeļu variantus, aprīkojuma iespējas un tehniskos datus, kā arī bagātīgās līzinga un finansēšanas iespējas.

TEHNISKIE DATI

VARIANTI.

   BMW M440i xDrive Coupé
   BMW M440i xDrive Coupé

   Jauda

   275 kW (374 ZS)

   Griezes moments

   500 Nm

   0–100 km/h

   4,5 s

   Vmaks.

   250 km/h

   BMW M440i xDrive Coupé: Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 8,5–7,7; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 191–174

   JŪSU JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

    Informācija I satura vietturis

    DIZAINS

    SALONA UN VIRSBŪVES DIZAINA AKCENTI.

    TEHNOLOĢIJAS

    SAVIENOTI AR PASAULI. DIGITĀLA PIEREDZE, ESOT CEĻĀ.

    PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN SAVIENOJAMĪBA.

    Vienmēr īstajā joslā un īstajā attālumā.

    Braukšanas palīgsistēma Professional veicina jūsu automobiļa drošību, atrodoties savā joslā un braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Papildu ieguvums – sevišķi blīvā satiksmē. Ārkārtas situācijā jūsu BMW apstāsies pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību.

    Vairāk kameru ērtākai automobiļa novietošanai.

    Novietošanas palīgs Plus automobiļa novietošanas laikā nodrošina apkārtnes pārskatu. Papildu kameras parāda automobiļa apkārtni 3D attēlojumā vadības displejā. Un jūs uzreiz redzat, cik daudz vietas atlicis manevra veikšanai.

    Atstājiet savas atslēgas mājās.

    Varat izmantot savu viedtālruni, kas kļūst par jūsu BMW digitālo atslēgu. Vienkārši turiet to blakus durvju rokturim un kāpiet iekšā. Lai iedarbinātu savu BMW, novietojiet to attiecīgajā nodalījumā.

    Skatiet vairāk nekā tikai to, kas ir jūsu priekšā.

    Sasniedziet galamērķi precīzāk. BMW Head-Up displejs projicē navigācijas un braukšanas informāciju tieši jūsu redzes laukā. Papildinātajā skatā vadības displejā un instrumentu panelī ar tiešraides video funkcijas palīdzību tiek rādīta maršruta vadības informācija.

    BMW 4. sērijas Coupé, finansēšana un līzings

    LĪZINGS UN FINANSĒŠANA

    JŪSU JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

    Papildiniet savu individuālo līzinga vai nomas risinājumu ar pievilcīgiem pakalpojumiem un apdrošināšanu vienā pakotnē.

    Viss ir iekļauts. Vienkārši pārdomāti. BMW finansēšanas pakalpojumi

    BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR JAUNO BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

    Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

    BMW M440i xDrive Coupé: Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 8,5–7,7; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 191–174

    Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10 % maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.


    Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp