THE NEW

X3

BMW X3 uzlādējamais hibrīdauto.

BMW X3 30e xDrive[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 1,1 - 1; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 26 - 22; enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km: 24 - 22,3; elektriskās darbības attālums, WLTP km: 81 - 90[2]

[1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.
[2] Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, jo īpaši šādiem: personiskais braukšanas stils, maršruta īpašības, āra temperatūra, apsilde/gaisa kondicionēšana un iepriekšējā sagatavošana.

Varianti un tehniskie dati.

   BMW X3 30e xDrive
   BMW X3 30e xDrive

   Jauda[1][2]

   220 kW (299 ZS)

   0–100 km/h[1]

   6,2 s

   Vmaks[1]

   215 km/h

   Elektr. darbības attālums[1][3]

   81 - 90 km

   BMW X3 30e xDrive[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 1,1 - 1; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 26 - 22; enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km: 24 - 22,3; elektriskās darbības attālums, WLTP km: 81 - 90[3]

   [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.
   [2] Veido iekšdedzes dzinēja piedziņa (norādītā nominālā vērtība) un elektriskā piedziņa (līdz norādītajai nominālajai vērtībai). Elektriskā piedziņa atkarībā no akumulatora uzlādes līmeņa.

   [3] Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, jo īpaši šādiem: personiskais braukšanas stils, maršruta īpašības, āra temperatūra, apsilde/gaisa kondicionēšana un iepriekšējā sagatavošana.

   BMW X3, SUV, uzlādējams hibrīdauto, apveidi

   Radīts, lai atklātu pasauli.

   BMW X3 uzlādējamais hibrīdauto apvieno komfortu, ikdienas pielāgojamību un X raksturīgo braukšanas dinamiku. Pateicoties savai uzlādējamā hibrīdauto piedziņai, tas nodrošina ilgtspējīgu mobilitāti, mērojot nelielus attālumus. Inovatīvā savienojamība automobilī un vadītāja palīdzības tehnoloģijas rada jaunu funkcionalitātes, drošības un izklaides līmeni BMW X3. Tā dizains nosaka standartus ar tādiem akcentiem kā jaunais BMW elipsveida režģis Iconic Glow. Atklājiet visus modeļa variantus, aprīkojuma iespējas un tehniskos datus vai konfigurējiet BMW X3 saskaņā ar savām individuālajām prasībām.

   Daudzpusīgs – visam, ko dzīve var piedāvāt.

   BMW X3, SUV, uzlādējams hibrīdauto, uzlādes jauda, maiņstrāva, ikona

   7,4 (11) / - kW[1] maiņstrāvas uzlādes jauda

   BMW X3, SUV, uzlādējams hibrīdauto, elektriskais darbības attālums ikona

   81 - 90 km[1][2] pilnībā elektriskas darbības attālums, WLTP

   BMW X3, SUV, uzlādējams hibrīdauto, bagāžas nodalījuma tilpums, ikona

   460 - 1600 litru maksimālais bagāžas nodalījuma tilpums

   Jūsu jaunais M Sport pakotne.

    InfoI content placeholder

    Iespaidīgs no katra leņķa.

    Jaunais BMW X3 uzlādējamais hibrīdauto demonstrē jaunās BMW dizaina iezīmes no visiem rakursiem. Plašās virsmas un izteiktās kontūras apvienojas, lai izveidotu savas monolītās SUV proporcijas – sākot ar iespaidīgo priekšdaļu un garo sānskatu ar iespaidīgo garenbāzi un beidzot ar plato aizmuguri. Akcentu skaitā ir pilnīgi pārradīts BMW elipsveida režģa dizains ar kontūrlīniju apgaismojumu un priekšējo lukturu jaunā dubultā apgaismojuma raksturiezīme.

    Ideālā noskaņa katram braucienam.

    BMW X3 uzlādējamā hibrīdauto salons izstaro mūsdienīgu, komfortablu noskaņu. To nodrošina augstākās klases materiāli un minimālistiska dizaina kopaina. Automobiļa salonā iekļautas mūsdienīgas tehnoloģijas, un tam piemīt nepārspējams vadības komforts, pateicoties 14,9 collu BMW izliektajam displejam, dinamiskai apgaismojuma kompozīcijai un BMW viedajai joslai. BMW X3 uzlādējamais hibrīdauto ar ilgtspējīgu pārstrādātu poliestera auduma apdari apvieno auduma siltumu un komfortu, lai radītu pilnībā jaunu izskatu.

    Satriecoša plašuma sajūta.

    Satriecošā plašuma sajūta BMW X3 uzlādējamajā hibrīdauto ir jūtama arī aizmugurē. Šeit, pateicoties paplašinātai vietai kājām un augstākās klases materiāliem, nepārspētu komfortu var baudīt līdz trīs pasažieriem.

    Digitāli. Moderni.

    BMW X3 uzlādējamais hibrīdauto nosaka jaunus standartus ar mūsdienīgām digitālām funkcijām. Izmantojiet BMW digitālo atslēgu Plus, lai veiktu sava BMW bezkontakta atvēršanu un aizslēgšanu ar savu viedtālruni, tiklīdz būsiet darbības attālumā. Braucot varat ērti kontrolēt galvenās funkcijas ar jauno BMW atjautīgo personisko asistentu, izmantojot inteliģento balss vadību. Starp braucieniem baudiet aizraujošu izklaidi vai spēles 14,9 collu BMW izliektajā displejā, kas iekļauts papildaprīkojuma BMW Digital Premium pakotnē. Tikai viena lietojumprogramma sniedz piekļuvi plašam straumēšanas pakalpojuma nodrošinātāju klāstam.

    BMW X3, SUV, uzlādējams hibrīdauto, BMW Digital Premium, video straumēšana

    Lieliska izklaide atpūtas brīžos.

    Sava BMW vadības displejā skatieties filmas un seriālus. Gaidīšanas laiks paiet nemanot un baudāt vislabāko izklaidi ar augstu izšķirtspēju un pilnībā iestrādātu video straumēšanu.

    Jauna izklaides paaudze automobilī.

    Neierobežota savienojamība. Atjautīga drošība.

    Vairāk nekā tikai atslēga.

    Ar BMW digitālo atslēgu Plus saderīgas mobilās ierīces varat izmantot kā automobiļa atslēgas. Un digitāli kopīgojiet tās ar maksimums pieciem cilvēkiem. Tiklīdz pietuvosieties savam BMW, tas automātiski atvērsies, demonstrējot gaismu efektus.

    Jūsu uzmanīgais asistents.

    Braukšanas palīgsistēma Professional aktīvi saglabā jūsu braukšanas joslu, braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Ja nepieciešams, jūsu BMW apstāsies pilnībā un atkal automātiski atsāks kustību. Patiesi noderīgi – īpaši, braucot lēnā satiksmē.

    Jūsu BMW novieto sevi pats.

    Novietojiet savu automobili, pat neatrodoties tajā. Novietošanas palīgs Professional automātiski novieto jūsu BMW un izbrauc to no stāvvietām. Vispirms, veiciet manevru, mērojot 200 m, un tad saglabājiet to.

    Ierodieties savā galamērķī vieglāk un ar skaidrām instrukcijām.

    Augmented View papildinātās realitātes skats ļauj redzēt, kurp tieši dodaties. Tas pārraida jūsu reālo apkārtni vadības displejā un papildina ar noderīgu navigācijas informāciju. Bultas tiešraides video skaidri parāda, kur ir nākamais pagrieziens.

    Braukšanas dinamika pētniekiem.

    Spēcīgu iekšdedzes dzinēju papildina inovatīva elektriska piedziņa. Baudiet sportisku sniegumu, izpētot pasauli ar BMW X3 30e xDrive uzlādējamo hibrīdauto. Izmantojot pilnībā elektrisku jaudu un braukšanu pilnībā bez izmešiem, ja to vēlaties.

    Labākais no abām pasaulēm.

    BMW X3 30e xDrive elektromotora darbība sajūtama, tiklīdz uzliekat kāju uz akseleratora pedāļa. Taču izcilā braukšanas dinamika ir tikai viena no daudzajām hibrīdpiedziņas priekšrocībām, kas, ja nepieciešams, nerada izmešus braukšanas laikā.

    BMW X3, SUV, uzlādējams hibrīdauto, elektrificēta braukšana un uzlāde
    BMW X3, SUV, uzlādējams hibrīdauto, elektrificēta braukšana

    Saviļņojums pēc 6,2 sekundēm.

    Neatkārtojamo sajūtu, ko sniedz pilnībā elektriska braukšana ar BMW X3 30e xDrive, raksturo prieks, tiklīdz uzsākat kustību. Un arī ilgi pēc tam, pateicoties inovatīvajai piedziņai ar lielu akumulatora jaudu un 81 - 90 km[1][2] elektriskās darbības attālumu.

    BMW X3, SUV, uzlādējamais hibrīdauto, BMW uzlāde

    Vienkārši uzlādējiet. Jebkurā laikā.

    Mājās, baudot komfortu vai vienkārši un ātri – esot ceļā, vienā no Eiropas lielākajiem uzlādes tīkliem. Viss nepieciešamais iekļauts BMW X3 30e xDrive komplektācijā.

    BMW X3, SUV, uzlādējams hibrīdauto, finansēšana un līzings

    Jūsu jaunais BMW X3.

    Papildiniet savu individuālo līzinga vai nomas risinājumu ar pievilcīgiem pakalpojumiem un apdrošināšanu vienā pakotnē.

     

    Viss ir iekļauts. Vienkārši pārdomāti. BMW finansēšanas pakalpojumi

    Proactive Care BMW X3.

    Serviss – tieši tad, kad tas nepieciešams.

    Vienmēr soli priekšā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks apkopei vai nodilušas riepas: laikus ar jums sazināsimies. Varat vienoties par apmeklējumu tieši My BMW lietojumprogrammas ziņojumos. Un tad atslābināties, turpinot savu braucienu.

    Bieži uzdotie jautājumi par BMW X3.

    Jūs varētu interesēt arī.

    Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

    BMW X3 30e xDrive[1]: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP, l/100 km: 1,1 - 1; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 26 - 22; enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km: 24 - 22,3; elektriskās darbības attālums, WLTP km: 81 - 90[2]

    [1] Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.
    [2] Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, jo īpaši šādiem: personiskais braukšanas stils, maršruta īpašības, āra temperatūra, apsilde/gaisa kondicionēšana un iepriekšējā sagatavošana.

    Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10% maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.

    Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

    Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co₂/.