BMW NEXT 100.

Veidojot rītdienas mobilitāti jau tagad.

Lai atzīmētu 100. gadadienu, BMW atskatās uz saviem panākumiem – un vienlaikus veido nākotnes redzējumu: BMW VISION NEXT 100. 2016. gadā novatoriskais automobilis apceļoja pasauli BMW Group nākotnes izstādes "Ikoniski impulsi" ietvaros. Ceļā no Minhenes caur Pekinu un Londonu uz Losandželosu ikviens izstādes posms atspoguļoja jaunus BMW Group nākotnes redzējuma un pilsētas mobilitātes aspektus.

Lasīt vairāk
BMW NEXT 100.Veidojot rītdienas mobilitāti jau tagad.
"Esmu pārliecināts, ka individuāla mobilitāte jau atkal uzsāk aizraujošu posmu! BMW Group šis posms sākas šodien: NEXT 100 YEARS!”
Haralds Krīgers [Harald Krüger], BMW AG valdes priekšsēdētājs

BMW VISION NEXT 100.
PILNĪGS BRAUKŠANAS PRIEKS – NO JAUNA.

BMW novatoriskais automobilis demonstrē BMW raksturīgo braukšanas prieku. Un piedāvā satriecošu ieskatu nākotnē. Dizaina process aizsācies salonā – jo vadītāja labsajūta nākotnē būs arvien nozīmīgāka. Ir svarīgi just, ka automobilis, kurā sēžat, ir veidots īpaši jums. Tādēļ salīdzinājumā ar kopējo automobiļa izmēru salona izmēri šķiet īpaši dāsni. Neskatoties uz kupolveida salonu, vizuāli tam ir sportiski apveidi un BMW sedanam raksturīgais siluets. BMW VISION NEXT ražošanā priekšroka tika dota otrreizējās pārstrādes materiāliem un atjaunojamajiem resursiem. Visas redzamās un neredzamās oglekļa šķiedras detaļas ir veidotas no standarta oglekļa šķiedras ražošanas procesa pārpalikumiem.

"Nākotnes mobilitāte no jauna izveidos saiknes starp visām dzīves jomām. Tajā mēs saskatām jaunas augstākā līmeņa mobilitātes iespējas."
Haralds Krīgers [Harald Krüger], BMW AG valdes priekšsēdētājs

REDZĒJUMS:
UZSVARS UZ VADĪTĀJU.

Nākotnē viss uzsvars tiks vērsts tikai uz vienu: vadītāju. BMW VISION NEXT 100 automātiski pielāgojas īpašnieka mērķiem un vēlmēm. Jūs un automobilis kļūstat par vienu veselu. Pastāvīga savienojamība, digitāla atjautība un modernākās tehnoloģijas lieliski palīdz īstenot mūsu nodomu. Pats galvenais – šis tehnoloģiskais progress nodrošina īpašniekiem izcilību, padarot tos par labākajiem vadītājiem. BMW VISION NEXT 100 ne tikai palīdz automobiļa vadīšanā, bet, pateicoties autonomajai braukšanai, ļauj vadītājiem arī novērst acis no ceļa. Automobilis pārņem vadību, un jūs varat pievērst uzmanību citām lietām.

Uzņemšana.

BMW VISION NEXT 100 – kad redzējums kļūst par realitāti.

"Arī nākotnes automobiļos būs svarīgs emocionāls dizains un intensīva braukšanas pieredze."
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vecākais viceprezidents

NĀKOTNES APCIEMOJUMS:

IKONISKO IMPULSU PASAULES TURNEJA.

Minhene.

"Pastāvīgais labāka risinājuma meklēšanas process ir mūsu gēnos." Ar šiem vārdiem Haralds Krīgers, BMW AG valdes priekšsēdētājs, 7. martā atklāja izstādi "Ikoniski impulsi. BMW Group nākotnes pieredze.". Atklāšanas pasākumā bija ietverta interesanta multimediju prezentācija, kas klātesošajiem ļāva paviesoties uzņēmuma vēstures un nākotnes augstākā līmeņa mobilitātes nozīmīgākajos brīžos. Kulminācija: BMW VISION NEXT 100 prezentācija.
Lasīt vairāk

Londona.

Roundhouse koncertu un kultūras centra apciemojums pašā Londonas sirdī: otrajā "Ikonisku impulsu" pasākumu platformas pieturā ar interaktīvām izstādēm un aizraujošām diskusijām par nākotnes būtiskākajiem jautājumiem tika ietvertas vēl divu BMW Group nākotnes redzējumu pirmizrādes: MINI VISION NEXT 100 un Rolls-Royce VISION NEXT 100.
Lasīt vairāk

Pekina.

6. maijā Ullens modernās mākslas centrā Haralds Krīgers, BMW valdes priekšsēdētājs, un Adrians van Hoidonks, BMW Group dizaina nodaļas vecākais viceprezidents, pirmo reizi demonstrēja novatorisko automobili Ķīnas sabiedrībai. "Šis ir jauna, aizraujoša laikmeta sākums – un Ķīnai tajā būs izšķiroša loma," sacīja Krīgers, uzsverot turnejas Pekinas pieturas nozīmi.
Lasīt vairāk

Losandželosa.

Kāršu atklāšana Kalifornijā: 11. oktobrī "Ikoniski impulsi. BMW Group nākotnes pieredze." viesojās Losandželosā. BMW izmantoja šo iespēju, lai prezentētu augstākā līmeņa mobilitātes nākotni uz diviem riteņiem: BMW Motorrad VISION NEXT 100. Nākotnes motocikls noslēdz ilgtspējīgas mobilitātes augstāko līmeni un rāda jaunu izpratni par pārvietošanos ar motocikliem savienotā pasaulē.
Lasīt vairāk

BMW KOLEKTĪVĀ ATMIŅA.

Mēs tvērām BMW modeļus ielās visā pasaulē un kopā radījām lielāko attēlu kolekciju. Ikvienam bija iespēja iesūtīt savu BMW un tādējādi kļūt par daļu no šī pasākuma.

BMW FESTIVĀLA NAKTS.

Minhenē sabiedrība varēja aplūkot BMW VISION NEXT 100 Olimpiskajā parkā. Īpašs akcents bija BMW festivāla nakts, kas piedāvāja aizraujošas un izklaidējošas BMW zīmola un tā automobiļu pagātnes, tagadnes un nākotnes piedzīvojumu pasaules.

ATPAKAĻ MĀJĀS.
BMW VISION NEXT 100 MUZEJĀ.

Krāšņs autobūves mirklis BMW muzejā Minhenē: savas pasaules turnejas ietvaros BMW VISION NEXT 100 septembrī atgriezās Minhenē. BMW Welt dubultā konusa iekšienē BMW Group iedvesmoja ar novatorisko un uz nākotni vērsto BMW VISION NEXT 100 automobili un četrām interaktīvām zīmolu pasaulēm. BMW muzejā apmeklētājus sagaidīja arī 100 meistardarbi no 100 BMW gadiem. Vakarā BMW festivālā naktī tika uzvests BMW zīmola panākumu stāsts, kas caur vairākiem laikmetiem ļāva mums nokļūt nākamajā gadsimtā.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.