Oriģinālās BMW detaļas, rezerves detaļas, jaunas BMW detaļas, BMW atjaunotās detaļas

ORIĢINĀLĀS BMW DETAĻAS.

ORIĢINĀLĀS BMW DETAĻAS.

Lai nodrošinātu, ka jūsu BMW arī paliek oriģināls.

BMW nemainīgi nodrošina izcilu sniegumu, un, ja tam pilnībā jāsaglabā savas funkcijas, visu detaļu mijiedarbībai jābūt nevainojamai. Tādēļ jums jāizvēlas oriģinālās BMW detaļas: izcilu sniegumu var sasniegt, vienīgi nodrošinot precīzu detaļu atbilstību katra konkrētā BMW modeļa prasībām. Neatkarīgi no tā, vai tā ir oriģinālā BMW jaunā detaļa vai oriģinālā BMW atjaunotā detaļa, uz katru oriģinālo BMW detaļu attiecas tādi paši kvalitātes standarti kā uz BMW automobiļiem – no konstrukcijas izstrādes posma līdz pat kvalitātes garantijai. Katras oriģinālās BMW detaļas precizitāte un augstas kvalitātes konstrukcija garantē, ka visi BMW automobilī esošie komponenti lieliski mijiedarbojas, panākot optimālu sniegumu un maksimālu drošību un ilgmūžību.

Lasīt vairāk

JŪSU IEGUVUMI:

 • 01 Vispusīga augstākā līmeņa kvalitāte
 • 02 Labākā vērtība par atbilstošu cenu
 • 03 Garantēta ilgstoša jūsu BMW vērtības saglabāšana
 • 04 Augstākās klases BMW zināšanas
 • 05 Garantija līdz 24 mēnešiem*

* Attiecas uz oriģinālajām BMW jaunajām detaļām un oriģinālajām BMW atjaunotajām detaļām.

Lasīt vairāk

ORIĢINĀLAS BMW JAUNĀS DETAĻAS.

TIKAI LABĀKAIS IR PIETIEKAMI LABS.

Nolietojuma, nodiluma, bojājuma vai defekta gadījumā BMW piedāvā katram komponentam precīzi atbilstošu oriģinālo BMW jauno detaļu vismaz 12 gadus pēc konkrēto modeļu izņemšanas no ražošanas, tādējādi nodrošinot uzticamību, vērtības saglabāšanu un braukšanas prieku. Visu automobiļa kalpošanas laiku.

Oriģinālās BMW detaļas, jaunas detaļas, bremžu diski, bremžu klucis

Oriģinālie BMW bremžu diski un bremžu kluči.

Oriģinālie BMW bremžu diski un bremžu kluči lieliski mijiedarbojas ar visiem automobiļa komponentiem un garantē bremzēšanas sniegumu un uzticamību. Piemēram, jūsu BMW ABS specifikācijas ir precīzi izstrādātas lietojumam ar oriģinālajiem BMW bremžu diskiem un bremžu klučiem. Izcilais bremzēšanas sniegums panākts, daļēji pateicoties arī bremžu diska lielajam diametram, kas precīzi aprēķināts katram BMW modelim. Oriģinālos BMW bremžu klučus raksturo ļoti augsta līmeņa komponentu izturība, un tāpēc tie ir ārkārtīgi efektīvi pat maksimālas slodzes apstākļos – ar ilgu kalpošanas laiku, pateicoties lielai dilumizturībai.
Atrodiet savu BMW servisa partneri
Oriģinālās BMW detaļas, jaunas detaļas, BMW akumulators

Oriģinālais BMW akumulators ar AGM tehnoloģiju un oriģinālais BMW akumulators ar kalcija tehnoloģiju.

Oriģinālie BMW akumulatori ar AGM tehnoloģiju (saīsinājums AGM apzīmē "absorbējošs neaustais stikla šķiedras materiāls") ir lieliski piemērots arvien pieaugošajām mūsdienu elektrosistēmu enerģijas patēriņa prasībām. Ja automobilis rūpnīcā aprīkots ar AGM tehnoloģiju, turpmāk akumulatoru nekad nevajadzēs mainīt ar citu tehnoloģiju. Panākot izcilu jaudas sniegumu pat ekstrēmā temperatūrā un uzticamību, kāda nepieciešama, iedarbinot automobili zemā temperatūrā, oriģinālais BMW akumulators ar kalcija tehnoloģiju ir sevišķi piemērots BMW transportlīdzekļiem, kuros nav pieejama EfficientDynamics funkcija.
Atrodiet savu BMW servisa partneri
Oriģinālās BMW detaļas, jaunas detaļas, filtrs

Oriģinālais BMW salona filtrs, gaisa filtrs, degvielas filtrs un smalko putekļu filtrs.

Daļiņas, putekšņi un sārņi: oriģinālie BMW salona filtri attīra gaisu no šīm kaitīgajām vielām un būtiski uzlabo gaisa kvalitāti automobiļa salonā. Oriģinālie BMW gaisa filtri ir precīzi pielāgoti attiecīgajiem BMW dzinējiem, apgādājot tos ar atbilstošu daudzumu attīrītā gaisa. Oriģinālais BMW degvielas filtrs gan benzīna dzinējiem, gan dīzeļdzinējiem ļauj optimāli realizēt jaudu, vienlaikus kavējot sensitīvās iesmidzināšanas sistēmas piesārņošanu. Tiklīdz iekāpjat savā BMW, varat dziļi ievilkt elpu un just spēka pieplūdumu un mieru. Pateicoties oriģinālajam BMW smalko putekļu filtram un tā inovatīvajai filtrēšanas tehnoloģijai, līdz absolūtam minimumam samazināts to gaisā esošo kaitīgo daļiņu daudzums, kas iekļūst automobilī.
Atrodiet savu BMW servisa partneri
Oriģinālās BMW detaļas, jaunas detaļas, stikla tīrītāji

Oriģinālie BMW stikla tīrītāji.

Sniegs, lietus vai dubļi: oriģinālie BMW stikla tīrītāji nodrošina optimālu tīrīšanas efektivitāti un iespaidīgu sniegumu jebkādos laika apstākļos – pat pēc 300 stundu lietojuma. Oriģinālie BMW stikla tīrītāji apvieno divu dažādu materiālu maisījumus. Ciets, izturīgs stikla tīrītāja profils optimālai kontaktspiediena sadalei un mīksta tīrītāja gumija, kas amortizē tīrītāja profilu.
Atrodiet savu BMW servisa partneri
Oriģinālās BMW detaļas, jaunas detaļas, LED aizmugurējie lukturi

Oriģinālie BMW LED aizmugurējie lukturi.

Oriģinālie BMW aizmugurējie lukturi ar LED tehnoloģiju ne tikai atstāj iespaidu ar savu estētiku, kā arī ar kvalitatīvo un izturīgo materiālu – bet arī galvenokārt ar savu ekonomiju un drošību. LED tehnoloģija rada līdz 50% ietaupījumu salīdzinājumā ar tradicionālajām spuldzēm, vienlaikus nodrošinot ilgu kalpošanas laiku un bezatteices darbību. Pateicoties ātrajai reakcijai, satiksmes dalībnieki jums aizmugurē saņem informāciju bez kavēšanās un tāpēc var ātrāk reaģēt, kas satiksmi padara drošāku. Oriģinālie BMW aizmugurējie un priekšējie lukturi tiek uzstādīti ar oriģinālā aprīkojuma ražotāja kvalitāti, un tiem ir oriģinālās BMW spuldzes, kas atbilst attiecīgajiem valstī noteiktajiem standartiem (ECE Eiropā un SAE ASV).
Atrodiet savu BMW servisa partneri
Oriģinālās BMW detaļas, jaunas detaļas, amortizators

Oriģinālie BMW amortizatori.

Oriģinālie BMW amortizatori pārstāv maksimālu drošību un izcilu braukšanas komfortu. To konstrukcija ar dubultajām caurulēm, ko darbina ar gāzes palīdzību, nodrošina trīs ārkārtīgi būtiskas priekšrocības: uzlabotas braukšanas īpašības, pateicoties precīzai riteņu vadībai un tiešai reakcijai, manāmu trokšņa samazinājumu un ievērojami uzlabotu funkcionālu stabilitāti pat ekstrēmos apstākļos, pateicoties speciālas eļļas lietojumam. Šī konstrukcija un ideālais ieregulējums katram konkrētajam BMW modelim garantē BMW raksturīgās braukšanas īpašības ar optimālu komfortu un izcilu dinamiku. Triecienu amortizēšana saglabā stabilu virsbūves konstrukciju un maksimāli samazina riepu nodilumu, kā arī šasijas komponentu slodzi.
Atrodiet savu BMW servisa partneri

ORIĢINĀLĀS BMW ATJAUNOTĀS DETAĻAS.

TIKPAT LABAS KĀ JAUNAS, TIKAI LĒTĀKAS.

Pamatideja ir pārstrāde: līdz pat 90% visu komponentu var izmantot atkārtoti. Taču uz ikkatru oriģinālo BMW atjaunoto detaļu attiecas tieši tādas pašas kvalitātes vadlīnijas kā uz oriģinālajām BMW rezerves detaļām, un tām ir arī tāda pati 24 mēnešu garantija. Visi komponenti, ko nevar apstrādāt tieši, tiek pārstrādāti līdz pat 95% apmērā. Tas ir aprēķins, kas atmaksājas, – gan videi, gan jūsu maciņam.

Lasīt vairāk

Oriģinālās BMW atjaunotās detaļas.

 • Oriģinālie BMW atjaunotie dzinēji.
 • Oriģinālās BMW atjaunotās automātiskās pārnesumkārbas.
 • Oriģinālās BMW atjaunotās sadales kārbas.
 • Oriģinālie BMW atjaunotie stūres mehānismi.
 • Oriģinālie BMW atjaunotie turbokompresori.
 • Oriģinālie BMW atjaunotie motora starteri.

BMW ATJAUNOŠANAS PROCESS.

Oriģinālās BMW detaļas, BMW atjaunotās detaļas, atjaunošanas process, demontāža

Profesionāla demontāža.

Piemērotas detaļas tiek vai nu atdotas atpakaļ detaļu ciklā ar pārstāvja organizācijas starpniecību, vai tiek profesionāli demontētas no lietotajiem automobiļiem.
Oriģinālās BMW detaļas, BMW atjaunotās detaļas, atjaunošanas process, tīrīšana

Rūpīga tīrīšana.

Rekondicionēšanas procesa sākumā visas atjaunošanai paredzētās detaļas tiek pakļautas sarežģītam tīrīšanas procesam (piemēram, izmantojot sauso ledu).
Oriģinālās BMW detaļas, BMW atjaunotās detaļas, atjaunošanas process, pārbaudīšana

Vizuāla un funkcionāla testēšana.

Pirms detaļas tiek rekondicionētas, tām jāveic vizuāla un funkcionāla testēšana, lai apstiprinātu to piemērotību lietojumam oriģinālas BMW atjaunotās detaļas statusā.
Oriģinālās BMW detaļas, BMW atjaunotās detaļas, atjaunošanas process, rekondicionēšana

Mūsdienīga rekondicionēšana.

Atjaunošanas procesa gaitā detaļas tiek profesionāli demontētas, tad komponenti tiek testēti, un, ja tie ir bojāti, tie tiek aizstāti, veicot rūpniecisku montāžu. Tad apstrādātās detaļas tiek no jauna pārbaudītas. Jutīgi nodilumkomponenti tiek nomainīti priekšlaikus, un, kad iespējams, elektronikas programmatūra tiek jaunināta uz jaunāko versiju.
Oriģinālās BMW detaļas, BMW atjaunotās detaļas, atjaunošanas process, kvalitātes nodrošināšana

Stingri kvalitātes nodrošināšanas pasākumi.

Uz oriģinālajām BMW atjaunotajām detaļām attiecas tādi paši kvalitātes standarti kā uz jaunām detaļām, un tām jāveic tādas pašas rūpīgas pārbaudes procedūras. Kvalitātes nodrošināšana un 24 mēnešu garantija nodrošina, ka atjaunotā izstrādājuma kvalitāte ir līdzvērtīga jaunražotas detaļas kvalitātei.