BMW M8 Competition Gran Coupé 2020 F93, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats

M8

BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ M AUTOMOBIĻI: VISA PAMATINFORMĀCIJA

M8BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ M AUTOMOBIĻI: VISA PAMATINFORMĀCIJA

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ, BMW M8 GRAN COUPÉ UN BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

BMW 8. sērijas Gran Coupé M automobiļi ir ievērojami sporta automobiļi ar četrām durvīm. Tajos apvienotas BMW M inženierijas prasmes ar BMW luksusa klases ekskluzivitāti, lai nodrošinātu izcilu braukšanas pieredzi ar luksusa garu. Iespējams izvēlēties no trim iespaidīgiem variantiem: BMW M850i xDrive Gran Coupé piedāvā unikālu snieguma, efektivitātes un komforta simbiozi. BMW M8 Gran Coupé ar M xDrive atstāj iespaidu ar ārkārtīgi ekskluzīvo vidi un dinamisko raksturu. Ekstravagantākais modelis klāstā – BMW M8 Competition Gran Coupé ar M xDrive nodrošina aizraujošu sniegumu un ir pilnīgākais augsta snieguma luksusa iemiesojums.

BMW M8 Competition Gran Coupé(2):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,5-11,6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 262-264

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,9-11,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 249-252

Lasīt vairāk

BMW M8 GRAN COUPÉ UN BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ PAMATINFORMĀCIJA

NOKLIKŠĶINIET, LAI IEGŪTU PRIEKŠSTATU PAR AUGSTĀ LĪMEŅA SNIEGUMU

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, braucošs automobilis skatā no priekšpuses

IZCILS SNIEGUMS

JAUDĪGAIS M TWINPOWER TURBO ASTOŅCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS

BMW M8 Competition Gran Coupé jaudīgais M TwinPower Turbo astoņcilindru 4,4 litru benzīna dzinējs rada nepārspējamu 460 kW (625 ZS) jaudu un 750 Nm griezes momentu. Šķērsrindu izplūdes kolektors optimizē M dzinēja reakciju, līdzīga konstrukcija tiek izmantota autosportā. Divi dalītā kanāla izplūdes gāzu turbokompresori optimizē jaudas atdevi, lai nodrošinātu izcilu sniegumu – atrodoties gan uz ceļa, gan sacīkšu trasē.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

ABSOLŪTS BRAUKŠANAS PRIEKS

BMW M8 COUPÉ UN BMW M8 COMPETITION COUPÉ TRANSMISIJA UN ŠASIJA

BMW M8 Gran Coupé un BMW M8 Competition Gran Coupé – abi ar M xDrive – nodrošina braukšanas pieredzi jaunā līmenī. Tas iespējams, pateicoties perfekti saskaņotai augsti attīstītas transmisijas un šasijas komponentu mijiedarbībai – īstam autosporta DNS, kas demonstrē BMW inženiermākslas meistardarba iemiesojumu. Nepārspējamam priekam, kādu ik mirkli sniedz braukšana ar nolaistu jumtu.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, sānskats

IKONAS PARĀDĪŠANĀS

BMW M8 GRAN COUPÉ UN BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ VIRSBŪVES DIZAINS

BMW M8 Gran Coupé un BMW M8 Competition Gran Coupé ievieš jaunu īpašu luksusa sporta automobiļu dizaina valodu. Dinamiskā priekšpuse, plūdenais Coupé siluets ar lēzeno jumta līniju un sportisko aizmuguri saplūst spēcīgā dinamiska snieguma un nenoliedzamas klātbūtnes izteiksmē. Četras durvis perfekti iederas šī neparastā sporta Coupé izskatā. Izsmalcinātais plecu līnijas dizains un elegantā pāreja no jumta uz aizmuguri ir ekskluzīva iezīme, kas raksturīga ar rokām gatavotiem automobiļiem.

BMW M8 Competition Gran Coupé ar M sporta sēdekļiem, F93 2020, salons

EKSTRAVAGANTAIS SPORTISKUMS

BMW M8 GRAN COUPÉ UN BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ SALONA DIZAINS

Ekskluzīvais salons uzsver unikālo sportisko M automobiļa garu, neietekmējot luksusu. Sākot ar M ādas stūri un M sporta sēdekļiem ar pilnu Merino apdari, precīzu gaismas līniju uz durvīm un viduskonsolē un beidzot ar M raksturīgiem, kontrastējošiem akcentiem uz vadības elementiem – katra detaļa atbilst šī izteiksmīgā sporta automobiļa raksturam.

BMW M8 pārstāv augstāko sportiskuma un elegances līmeni BMW klāstā – un BMW M8 Gran Coupé ir eksotiskākais un fascinējošākais no visiem.
Markuss Sirings [Marcus Syring], BMW M dizaina nodaļas vadītājs

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ DIZAINS

IZPĒTIET VIRSBŪVES UN SALONA AKCENTUS

Progresīvais BMW M8 Competition Gran Coupé dizains atstāj iespaidu ar savām radikāli dinamiskajām, taču elegantajām kontūrām. Rezultātā iegūstam iespaidīgu četrdurvju sporta automobili, kura luksusa raksturs nepiespiesti izpaužas visos aspektos. Izmantojot vislabākos materiālus un izcilu meistarību, salons demonstrē perfektu patiesi sportiska gara un luksusa simbiozi.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, aizmugures uzņēmums no zema leņķa
BMW M8 Competition Gran Coupé ar BMW Laserlight, F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, priekšpuses tuvplāns sānskatā
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures sānskats
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, aizmugures tuvplāns
BMW M8 Competition Gran Coupé ar M oglekļa jumtu, F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, skats no putna lidojuma
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, kokpits
M sporta sēdekļi ar M8 logotipu, BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, salons
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, aizmugures uzņēmums no zema leņķa

Spēcīgā BMW M8 Competition Gran Coupé aizmugures un sānu daļa ir maksimāla snieguma izpausme. Konturētās plecu līnijas apvienojumā ar LED aizmugurējiem lukturiem un izliektām riteņu arkām veido kompaktu veselumu. Plūdenā jumta līnija, garā garenbāze un vizuāli perfekti iestrādātās durvis uzsver šī četrdurvju sporta Coupé sportiski eleganto raksturu. Šis M aizmugurējais spoileris ir ne tikai daļa no kopējās autosporta iedvesmotās koncepcijas, bet arī patiesi pievilcīgs automobilis.

BMW M8 Competition Gran Coupé ar BMW Laserlight, F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, priekšpuses tuvplāns sānskatā

Šauri priekšējie lukturi ar BMW Laserlight un raksturīgo M elipsveida režģi ar mirdzošiem Black krāsas dubultiem stieņiem. Tēlnieciski veidotais M priekšējais apakšējais spoileris un dekoratīvais tīkls ar medus kārēm līdzīgu dizainu. Šos unikālos elementus apvieno ar zemu virsbūvi, lai panāktu izcilas dinamikas iespaidu – četrdurvju luksusa sporta automobilis ir gatavs mesties uz priekšu jebkurā mirklī.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures sānskats

Šī četrdurvju luksusa sporta Coupé plūstošais siluets ar pagarināto priekšējo garenbāzi, lēzeno jumta līniju un sportisko aizmuguri ar īsu pārkari eleganti definē īsta sporta automobiļa proporcijas. Šo dinamisko un eleganto iespaidu uzsver iespaidīgie 20 collu vieglmetāla diski ar mirdzošiem gaisa savācēja dekoratīviem elementiem Black krāsā.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, aizmugures tuvplāns

Sportiskā BMW M8 Competition Gran Coupé aizmugure norāda uz jaudu pat tad, kad automobilis neatrodas kustībā. Šo spēcīgo iespaidu akcentē satriecošā Competition emblēma aizmugurē un spēcīgais aizmugurējais apakšējais spoileris ar iespaidīgu mirdzošu difuzoru Black krāsā un diviem dubultiem 100 mm izpūtējiem.

BMW M8 Competition Gran Coupé ar M oglekļa jumtu, F93 2020, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, skats no putna lidojuma

M oglekļa jumts nav tikai vizuāla autentiskas augstas veiktspējas koncepcijas atveide – tas būtiski samazina BMW M8 Competition Gran Coupé svaru un pazemina smaguma centru izcilas braukšanas dinamikas nolūkā.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, kokpits

Sportiskais un luksusa BMW M8 Competition Gran Coupé kokpits ar M īpašajiem instrumentiem ir apliecinājums bezkompromisa orientācijai uz vadītāju.

M sporta sēdekļi ar M8 logotipu, BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020, salons

BMW M8 Competition Gran Coupé salons vienlaikus iemieso gan neatvairāmu sportiskumu, gan luksusu. Ar eleganto pilno Merino ādas apdari, ar rokām šūtie M sporta sēdekļi mirdz ar izgaismotu M8 logotipu uz galvas balstiem, nodrošinot perfektu sānu balstu un izcilu komfortu ilgos braucienos.

DETALIZĒTI PAR BMW M8 GRAN COUPÉ UN BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ: INFORMĀCIJA UN TEHNISKIE DATI

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ PAMATINFORMĀCIJA

LUKSUSA SPORTISKUMS: DZINĒJS, BRAUKŠANAS DINAMIKA UN DIZAINS

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliskā Frozen Bluestone krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

SPORTISKĀ FORMĀ

M850i xDRIVE GRAN COUPÉ M RAKSTURĪGAIS DIZAINS

BMW M850i xDrive Gran Coupé elpu aizraujošo dizaina valodu vēl vairāk paspilgtina ekskluzīvie M raksturīgie stilīgie akcenti. Tādas izteiksmīgas iezīmes kā Cerium Grey krāsas elipsveida rāmis un priekšējā apakšējā spoilera lielie gaisa savācēji liecina par iespaidīgām luksusa sporta Coupé snieguma īpašībām. Difuzors metāliskā Dark Shadow krāsā un izpūtēja dekoratīvās caurules Cerium Grey krāsā skaidri norāda uz tā piederību BMW M saimei.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliskā Frozen Bluestone krāsā, trīs ceturtdaļu aizmugures skats

AR RAKSTURU BAGĀTĪGI APVELTĪTĀ DZINĒJA SKAŅA

SPĒCĪGĀ ASTOŅCILINDRU DZINĒJA SKAŅA AR SPORTA IZPLŪDES SISTĒMU

BMW M850i xDrive Gran Coupé dzinēja skaņa lepojas ar visām klaviatūras oktāvām – turklāt sākot ar piano un beidzot ar fortissimo. Iestrādātā sporta izplūdes sistēmas izplūdes vārsta tehnoloģija sniedz iespēju veikt skaņas raksturlielumu regulēšanu. COMFORT programmā parādās neuzkrītoši sportisks tonis, savukārt, atlasot programmas SPORT un SPORT+, tiek radīta pilnīga skaņa klasiskajā un izteiksmīgajā BMW M toņkārtā.

Adaptīvā M balstiekārta Professional, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019

PERFEKTA SAĶERE LĪKUMOS

ADAPTĪVĀ M BALSTIEKĀRTA PROFESSIONAL

Adaptīvā M balstiekārta Professional piedāvā izcili precīzu vadāmību, jo sevišķi līkumos. Šis papildaprīkojuma balstiekārtas komponents kombinē augsta līmeņa dinamiku ar virsbūves vienmērīgumu un braukšanas stabilitāti un tādējādi ļauj izbraukt līkumus lielākā ātrumā. To sevišķi veicina elektromehāniskā pretapgāšanās stabilizācija, kas samazina automobiļa sasvēršanos līkumos. Tāpēc jūs vienmēr saglabājat pilnīgu kontroli – pat ātri mainot virzienu.

M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019

AUGSTA LĪMEŅA SNIEGUMS UN EFEKTIVITĀTE

M TWINPOWER TURBO ASTOŅCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS

M TwinPower Turbo 4,4 litru astoņcilindru benzīna dzinējs ar 390 kW (530 ZS) jaudu gan tahometra rādītājam, gan vadītāja pulsam liek pacelties un paātrināties vienlīdz ātri. Jaudīgais biturbo dzinējs nodrošina BMW M850i xDrive Gran Coupé paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,9 sekundēs ar 750 Nm griezes momentu. To apņēmīgi akcentē pilnīga astoņcilindru dzinēja skaņa, kas rada pat zosādu.

IEDVESMOJOŠA ESTĒTIKA

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ VIRSBŪVES UN SALONA DIZAINS

Aizraujošs sporta automobilis četriem cilvēkiem: BMW M850i xDrive Gran Coupé dizains ir nenoliedzami sportisks un dinamisks. Pat neatrodoties kustībā, tas nerada šaubas par to, kāds ir šī izcilā automobiļa sniegums. Aprīkotam ar četrām durvīm un garu garenbāzi, šim luksusa Coupé ir īsta sporta automobiļa proporcijas, un tas vienlaikus sniedz bagātīgi daudz vietas visiem pasažieriem – ekskluzīvā noskaņā.
Coupé siluets, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliskā Frozen Bluestone krāsā, sānskats
Elipsveida režģis, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliska Frozen Bluestone krāsa, priekšpuses tuvplāns
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliska Frozen Bluestone krāsa, aizmugures tuvplāns
Kokpits, BMW M850i xDrive Gran Coupé, salons, G16 2019
Luksusa ādas sēdekļi, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, salons
Panorāmas jumta lūka, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliska Frozen Bluestone krāsa, skats no putna lidojuma
Coupé siluets, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliskā Frozen Bluestone krāsā, sānskats

SPORTISKĀ COUPÉ SILUETS

Izliektās BMW M850i xDrive Gran Coupé kontūras neapšaubāmi iedvesmo ar virsmu veidoto mijiedarbību. Ar lēzeno jumta līniju plūstošais Coupé siluets iespaidīgi pievērš uzmanību sportiskajai aizmugurei ar izteiksmīgajām, plaši izliektajām riteņu arkām. Tās nepārprotami pauž statusu un klātbūtni – ko vēl vairāk akcentē iespaidīgie 20 collu vieglmetāla diski.

Elipsveida režģis, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliska Frozen Bluestone krāsa, priekšpuses tuvplāns

M RAKSTURĪGIE DIZAINA AKCENTI

BMW M850i xDrive Gran Coupé vēl vairāk paspilgtina ekskluzīvie M raksturīgie dizaina elementi. Starp šīm satriecošajām virsbūves detaļām ir elipsveida restes rāmis un stieņi, kā arī ārējo atpakaļskata spoguļu korpusi, gaisa savācējs un trapecveida izpūtēja dekoratīvās caurules – viss augstas kvalitātes galvanizētā Cerium Grey krāsā.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliska Frozen Bluestone krāsa, aizmugures tuvplāns

IZTEIKSMĪGA AIZMUGURE

Izteiksmīgā aizmugure ar plato stāju nozīmē jaudu un klātbūtni. Aizmugurējo logu ieskauj divas “spuras”, kas iestiepjas bagāžas nodalījumā. Uzlabotu aerodinamiku nodrošina iestrādātais aizmugurējais spoileris, kas izceļ BMW M850i xDrive Gran Coupé spēcīgos centienus – tāpat kā brīvas formas izpūtēja caurules, kas iestrādātas difuzorā.

Kokpits, BMW M850i xDrive Gran Coupé, salons, G16 2019

SPORTISKS UN ELEGANTS

BMW M850i xDrive Gran Coupé kokpita dizains ir konsekvents un veidots, paturot prātā orientāciju uz vadītāju. Ultramodernā vadības koncepcija un M ādas stūre ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām nodrošina to, ka vadītājs visu kontrolē. Ārkārtīgi ērtie daudzfunkcionālie sēdekļi veidoti no smalkākās ādas, elegantām salona apdares joslām un ārkārtīgi kvalitatīvām detaļām, piemēram, pārnesumu pārslēga papildaprīkojuma stikla aplikācija CraftedClarity piešķir salonam luksusa izskatu.

Luksusa ādas sēdekļi, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, salons

PLAŠS SALONS

BMW M850i xDrive Gran Coupé atstāj iespaidu ar garo garenbāzi, ar dāsnajām proporcijām, kā arī ar ērto telpu galvai un kājām aizmugurē. Pat mērojot lielus attālumus, divi pieaugušie var baudīt braucienu maksimāli komfortabli. To papildina luksusa ādas sēdekļi ar sportisku stilu un atsevišķi sēdekļu raksturu un ar, piemēram, pilnu Merino ādas apdari Silverstone krāsā.

Panorāmas jumta lūka, BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual metāliska Frozen Bluestone krāsa, skats no putna lidojuma

GAISMAS IEDVESMOTA NOSKAŅA

BMW M850i xDrive Gran Coupé papildaprīkojuma panorāmas jumta lūka garantē unikālus iespaidus un ekskluzīvu gaismas pielietu atmosfēru. Tā pasažieriem piedāvā gaišu un patīkamu atmosfēru. Vēl vairāk luksusa plašuma sajūtas rada salona ventilācijas papildaprīkojuma iespējas. Spēcīgā saules gaismā aizmugurējā loga saulessargu var arī aizvērt ar maināmas elektriskās vadības sistēmu.

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ: DZINĒJS, APRĪKOJUMS UN TEHNISKIE DATI

Jauna sieviete uz tirkīzzila fona

PIEDZĪVOJIET MODERNU LUKSUSU

BMW LUKSUSA KLASE

PIEDZĪVOJIET MODERNU LUKSUSU

BMW LUKSUSA KLASE

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M8 Competition Gran Coupé(2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,5-11,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 262-264

  BMW M850i xDrive Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,9-11,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 249-252

  Ar (2) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  Plānots, ka BMW Individual metāliskas Ametrine krāsas apdare būs pieejama no 2020. gada jūlija.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.