Jauda. Kontrole. Komforts. Pateicoties tā unikālajam dizainam, izcilai veiklībai un iespaidīgiem dzinējiem, BMW 8. sērijas Coupé palielina gan griezes momentu, gan adrenalīna līmeni. Kombinācijā ar ekskluzīvām sacīkšu rakstura iespējām, šis luksusa sporta auto ir perfekts augstākās kvalitātes un maksimāla snieguma apvienojums.

BMW 8. sērijas Cabrio: sporta automobilis BMW luksusa klasē un jauna brīvības stila aizsācējs. Perfekts līdz vissīkākajai detaļai – šis automobilis ar neticamu eleganci uzsver savu dinamikas potenciālu. Tā dizains: jaudīgs un estētisks. Tā piedziņas sistēma: ārkārtīga veiklība un ļoti liela jauda. Šis automobilis no jauna definē luksusa sporta auto koncepciju ārkārtīgi emocionālā veidā. Tajā pilnīgs komforts sastopas ar tehnoloģiju inovāciju – ambiciozs sportiskums sastopas ar neierobežotu braukšanas prieku.

BMW 8. sērijas Gran Coupé ir elpu aizraujošs četrdurvju automobilis ar plašuma izjūtu. Tā stila pamatā ir pilnīgi jauna luksusa sporta automobiļu dizaina valoda, kas pauž neiegrožotu jaudu un iespaidīgu veiklību. BMW 8. sērijas Gran Coupé tur šo bezkompromisu sportisko solījumu uz katra asfalta metra ar saviem jaudīgajiem dzinējiem. Visos četros sēdekļos – neatvairāmi ekskluzīvā un vienlaikus iespaidīgi sportiskā noskaņā.

 

Lasīt vairāk