BMW iX3, G08, 2020, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats,stāvošs automobilis uz ielas

THE iX3

BMW iX3, G08, 2020, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats,stāvošs automobilis uz ielas

BMW iX3: PIEDĀVĀJUMI UN PAKALPOJUMI

THE iX3BMW iX3: PIEDĀVĀJUMI UN PAKALPOJUMI

Ar plašo BMW uzlādes izstrādājumu, pakalpojumu un lietojumprogrammu klāstu, kā arī ar BMW ConnectedDrive jūsu ceļā uz elektromobilitāti vairs nav šķēršļu. Un, lai nodrošinātu, ka ik brīdi koncentrējaties uz tīru braukšanas prieku, pievilcīgais BMW pakalpojumu klāsts nodrošina vispusīgu aizsardzību gan attiecībā uz servisu, gan uz apkopi, ja notiek vissliktākais.

Lasīt vairāk

BMW iX3 BMW UZLĀDES IZSTRĀDĀJUMI UN PAKALPOJUMI.

Bezrūpīga un pielāgojama jūsu BMW iX3 uzlāde.

BMW uzlādes izstrādājumi un pakalpojumi nodrošina jūs ar daudziem pielāgotiem piedāvājumiem uzlādei mājās un publiskās uzlādes stacijās, ļaujot pilnībā izmantot sava BMW iX3 uzlādes jaudu līdz 150 kW.
Standarta aprīkojumā jau iekļauts uzlādes kabelis publiskajai uzlādei un BMW uzlādes karte. Tādējādi jums ir piekļuve vairāk nekā 450 000 uzlādes punktu tīklam visā pasaulē, pilsētās, autostāvvietās un gar arteriālajiem maršrutiem – ieskaitot lieljaudas uzlādes stacijas ultraātrai uzlādei. Tieši šeit jūsu BMW iX3 spēj maksimāli izmantot savu uzlādes jaudu, lai, piemēram, tikai 10 minūšu īsā kafijas pauzē varētu uzlādēt akumulatoru un darbības attālumam pievienot vēl papildu 100 km.
Mājās varat izmantot pielāgojamo ātrās uzlādes kabeli ar mājsaimniecības vai rūpnieciskām kontaktligzdām vai uzlādēt sevišķi ātri ar 11 kW ar BMW Wallbox Essential vai Smart Wallbox, kurām ir pilna savienojamība, lai izmantotu uzlādes darbību atjautīgo vadību. Varat arī rezervēt profesionālu uzstādīšanas un iestatīšanas pakalpojumu, kā arī speciālu zaļās elektroenerģijas tarifu kā īpaši ilgtspējīgu jūsu BMW iX3 uzlādes veidu mājoklī. Praktisku risinājumu pakotnes apvieno tieši tos BMW uzlādes izstrādājumus un pakalpojumus, kas ir optimāli piemēroti tieši jums.
Inovatīvie savienotās uzlādes pakalpojumi nodrošina jūs ar ērtu veidu, kā atrast tuvumā esošās uzlādes stacijas, vienlaikus ļaujot pārbaudīt to pieejamību un skatīt daudz citas interesantas informācijas. Atjautīgie uzlādes režīmi nodrošina vēl vairāk iespēju plānošanai un pielāgojas jūsu uzlādei un ceļojumu galamērķiem.

BMW iX3 G08, 2020, metāliska Mineral White krāsa, publiskā uzlādes stacijā, sānskats
BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

Publiskā uzlāde.

Ar vairāk nekā 320 000 uzlādes punktiem visā pasaulē BMW uzlāde piedāvā piekļuvi nepārtraukti augošam tīklam brīvi pieejamai uzlādei uz ceļa. Tajā iekļautas arī daudzas lieljaudas uzlādes stacijas ultraātrai uzlādei braucienu laikā. Atrast brīvu uzlādes staciju, izmantojot navigācijas sistēmu vai viedtālruni, ir tikpat viegli kā veikt uzlādi, izmantojot BMW uzlādes karti vai lietojumprogrammu un skaidri saprotamu ikmēneša rēķinu.
Uz pakalpojumu
Uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei BMW iX3 G08 2020

Uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei.

Ātrās uzlādes kabelis (3. režīms) sniedz jums iespēju ērti uzlādēt automobiļa akumulatoru publiskajās uzlādes stacijās. To var lietot trīsfāzu režīmā, uzlādējot līdz pat 11 kW. Tas ir piecus metrus garš un bazalta pelēks, komplektā iekļauts praktisks maiss uzglabāšanai.
Uz izstrādājumu
BMW Wallbox Essential, BMW iX3, G08, 2020

BMW Wallbox Essential.

Uzlādes stacija jūsu mājās: ar BMW Wallbox Essential varat veikt uzlādi ātri, uzticami un ērti. Ar uzlādes jaudu līdz 22 kW* varat uzlādēt savu BMW daudz ātrāk nekā ar standarta uzlādes kabeli. BMW uzstādīšanas serviss nodrošina profesionālas konsultācijas , uzstādīšanu un jūsu Wallbox vai pielāgojamajam ātrās uzlādes kabelim piemērotas kontaktligzdas ekspluatāciju. *Maksimālā BMW iX3 uzlādes jauda pašlaik ir 11 kW.
Uz izstrādājumu
Smart Wallbox, BMW iX3, G08, 2020

Smart Wallbox.

Mūsu partnera Smart Wallbox piedāvā uzlādes jaudu līdz 22 kW* plašā tīklā kā arī viedus atjautīgas uzlādes papildpakalpojumus. To var iekļaut esošajā mājokļa enerģijas pārvaldības sistēmā un ērti vadīt tiešsaistē. Iespējama arī atsevišķa uzlādes procesa reģistrēšana un norēķināšanās. *Maksimālā BMW iX3 maiņstrāvas uzlādes jauda pašlaik ir 11 kW.
Uz izstrādājumu
Savienotās uzlādes pakalpojumi, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

Savienotās uzlādes pakalpojumi.

Ar savienotās uzlādes digitālajiem pakalpojumiem optimāli un efektīvi izmantojat sava BMW i modeļa elektriskās darbības attālumu. Kolīdz sākat plānot savu braucienu, sistēma nekļūdīgi norāda jūsu maršrutā esošās tuvākās publiskās uzlādes stacijas un informē jūs jau iepriekš par, piemēram, to pieejamību un piedāvāto uzlādes strāvu.
Uz izstrādājumu
Pakotnes piedāvājumi uzlādei mājās

Pakotnes piedāvājumi uzlādei mājās.

Praktiski pakotņu risinājumi apvieno tieši tos BMW uzlādes izstrādājumus un pakalpojumus, kas ir ideāli piemēroti uzlādes apstākļiem mājās. Pat, konfigurējot savu BMW iX3, varat izvēlēties starp vairākām pakotnēm un izvēlēties tieši tos pakalpojumus, ko vēlaties uzlādei mājās.
Uz izstrādājumu
BMW uzlāde, BMW iX3, G08, 2020, video

BMW iX3 BMW UZLĀDE.

BMW iX3 PAPILDIESPĒJAS.

Ērti optimizējiet savu BMW iX3 “attāli”.

Attālā programmatūras jaunināšana nodrošina, ka jūsu BMW vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Pateicoties inovatīvajiem attālajiem jauninājumiem, vienmēr varat paļauties uz to, ka jūsu BMW iX3 būs aktuāls. Tas sniedz arī iespēju uzlabot savu BMW iX3 ar papildiespējām un funkcijām, piemēram, tālo gaismu palīgu, brauciena ierakstītāju vai adaptīvo M balstiekārtu – vienkārši un ērti rezervējiet tās, izmantojot ConnectedDrive veikalu un aktivizējiet tos automobilī.

BMW iX3, G08, 2020, vadītājs izmanto vadības displeju, salons
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

Attālā programmatūras jaunināšana

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
Uz izstrādājumu
BMW brauciena ierakstītājs, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

BMW brauciena ierakstītājs.

BMW brauciena ierakstītājs ļauj ierakstīt video automobiļa vidē un atskaņot video centrālajā vadības displejā vai izmantot USB eksportēšanu arī jūsu ierīcē. Tāda svarīga automobiļa informācija kā ātrums un GPS atrašanās vieta tiek saglabāta sinhroni ar video. BMW brauciena ierakstītājam ir divas apakšfunkcijas – notikumu ierakstītājs un sadursmju ierakstītājs.
Uz izstrādājumu
High-beam Assistant BMW iX3 G08 2020 Control Display interior

Tālo gaismu palīgs.

Tālo gaismu palīgs palīdz braukt tumsā, automātiski pielāgojot priekšējos lukturus atbilstoši pretimbraucošajiem vai priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Kad ir pietiekams fona apgaismojums, piemēram, apbūvētās zonās, tas automātiski reaģē, izslēdzot tālās gaismas.
Uz izstrādājumu
Adaptīvā M balstiekārta, BMW iX3, G08, 2020, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, pa ielu braucošs automobilis

Adaptīvā M balstiekārta.

Adaptīvo M balstiekārtu iespējams jebkurā laikā elektriski regulēt atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, varat pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
Uz izstrādājumu

BMW iX3 PAKALPOJUMI.

Bezrūpīga ceļošana – ar jūsu BMW iX3.

Kas attiecas uz servisu, tad BMW iX3 piedāvā tikai pašu labāko. Ar BMW avārijas un negadījumu dienestu mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā ārkārtas gadījumā visu diennakti – 365 dienas gadā. Pateicoties inovatīvajiem BMW Teleservices, jūsu BMW iX3 pilnībā automātiski nosūta servisa pieprasījumus un paziņojumus par kļūdām jūsu BMW servisa partnerim, kurš neatkarīgi sazināsies ar jums. BMW Service Inclusive finansiāli sedz iepriekšminētās iespējas, kā arī visu papildu servisa darbu jūsu izraudzītā periodā. Vairāk laika svarīgām lietām dzīvē: ar plašu servisa pakotņu klāstu, ko piedāvā BMW, jūs vienmēr esat drošībā.

Lasīt vairāk
BMW Service Inclusive BMW iX3, G08, 2020

BMW Service Inclusive.

Vienkārši atbrīvojieties un koncentrējieties uz to, kas tiešām ir svarīgs – brauciena izbaudīšana. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.

Lasīt vairāk
BMW Teleservices BMW iX3, G08, 2020

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.

Lasīt vairāk
BMW palīdzība uz ceļa BMW iX3, G08, 2020

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.

Lasīt vairāk

BMW ORIĢINĀLIE PIEDERUMI BMW iX3.

Elektrizējoša elegance: BMW iX3.

Standarts – braukšanas prieks visiem vadītājiem. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu automobilim kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, kas jums varētu būt nepieciešams.

BMW iX3, G08, 2020, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, stāvošs automobilis uz ceļa
BMW jumta kaste 420, Black/Titanium Silver krāsa, BMW iX3 G08, 2020

BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā BMW Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 420 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
Uz izstrādājumu
BMW jumta šķersstieņi, BMW iX3, G08, 2020

BMW jumta šķērsstieņi.

Jumta šķērsstieņus iespējams kombinēt ar visiem BMW jumta bagāžnieku stiprinājumiem un jumta kastēm, kas ir perfekts vizuāls papildinājums automobilim kopumā. Tos viegli uzstādīt, neizmantojot instrumentus, un tie atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, pateicoties savai izturīgajai konstrukcijai un pretnozagšanas atslēgas sistēmai.
Uz izstrādājumu
BMW visu sezonu paklājiņi, BMW iX3, G08, 2020

BMW visu sezonu paklājiņi.

Četri ideāla izmēra izturīgie BMW visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Salonam ideāli piestāv to melnā krāsa.
Uz izstrādājumu
BMW LED durvju projektori, BMW iX3, G08, 2020

BMW LED durvju projektori.

Inovatīvie BMW LED durvju projektori automātiski ieslēdzas, kad tiek atvērtas durvis, un projicē attēlu uz zemes līdzās automobilim, izmantojot mainīgu slīdni. Iespējams izvēlēties vairākus motīvus, lai ideāli ar personalizētu stilu izgaismotu iekāpšanas zonu.
Uz izstrādājumu
Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija, BMW iX3, G08, 2020

Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto lādētājakumulatoru var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
Uz izstrādājumu
BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0, BMW iX3, G08, 2020

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 ir viegls, tomēr izturīgs un notur līdz 60 kg. Ārkārtīgi viegli lietojamais turētājs ļauj pārvadāt divus velosipēdus vai elektrisko velosipēdu (var paplašināt trijiem velosipēdiem). Tā noliekšanas funkcija ļauj jebkurā laikā ērti piekļūt bagāžas nodalījumam.
Uz izstrādājumu

Discover more BMW accessories for the BMW iX3.

Elektroenerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW iX3:
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: no 17,5
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 0

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.