BMW 1. sērijai ir sportisks un pašpārliecināts izskats. Tās nepārspējamais dizains to atšķir no citām jau no pirmā acu skatiena. Modernās piedziņas un šasijas tehnoloģijas nodrošina dinamiku un veiklību, bet inovatīvās tehnoloģijas un vadītāja palīdzības sistēmas garantē maksimālu drošību un komfortu.

BMW 1. sērijas piedziņa nosaka standartus kompaktauto klasē. Mijiedarbība starp efektīvajiem BMW TwinPower Turbo dzinējiem, priekšējo riteņu piedziņu un precīzi pielāgotajām šasijas tehnoloģijām nodrošina augstu braukšanas dinamikas un veiklības līmeni – ko atbalsta raksturīgā vieglās virsbūves konstrukcijas koncepcija un efektivitāti veicinošie BMW EfficientDynamics līdzekļi, piemēram, ECO PRO režīms standartaprīkojumā. Bet pieejamās vadītāja palīdzības sistēmas un digitālie pakalpojumi piedāvā maksimālu drošību un komfortu.

BMW 1. sērijas progresīvajai virsbūves konstrukcijai ir apbrīnojamas iezīmes, kas akcentē automobiļa sportisko raksturu. Pasažierus sagaida augstākā līmeņa kvalitāte un plašs salons, bet uz vadītāju orientētais kokpits kalpo kā uzaicinājums uz dinamisku braukšanu. BMW 1. sērijā ir pieejamas M Sport, Sport Line, Luxury Line un Advantage modeļu versijas. Plašais dizaina iespēju klāsts, piedziņa, šasijas komponenti, kā arī inovatīvās tehnoloģijas ļauj vēl vairāk pielāgot šo sportisko BMW kompaktauto.

Lasīt vairāk