AR BMW PRETIM UZVARĀM – "INCHCAPE LATVIJA" NODOD ELEKTROAUTOMOBIĻUS LATVIJAS TENISA IZLASES RĪCĪBĀ

Šīs nedēļas noslēgumā, 4. un 5. februārī, Arēnā Rīga norisināsies Deivisa kausa Pasaules pirmās grupas "play-off" kārtas spēles, kur Latvijas izlase spēkosies ar Izraēlu. Šie būs ilggadējā Latvijas pirmā numura Ernesta Gulbja karjeras noslēdzošie mači Latvijas izlasē, un “Inchcape Latvija” ir pagodinājums būt šī īpašā notikuma sadarbības partnerim.

 

Oficiālais un vienīgais BMW pārstāvis Latvijā “Inchcape Latvija”, sagaidot Deivisa kausa mačus, Latvijas izlases dalībnieku rīcībā nodod vairākus elektroautomobiļus, lai mūsu izlases dalībniekiem nokļūšana uz treniņiem un svarīgajiem mačiem būtu īpaši baudāma un ērta. Profesionālo tenisistu rīcībā tiks nodoti BMW ekskluzīvie luksus klases automobiļu modeļi – 100 % elektriskie BMW iX, BMW i7 un sportiskais biznesa klases BMW 5. sērijas modelis. Kopumā Latvijas izlases rīcībā tiks nodoti pieci BMW automobiļi.

 

"Teniss ir sporta veids, kur precizitāte un dinamisks sniegums ir vissvarīgākie komponenti izcilu rezultātu sasniegšanā, kas saskan ar BMW īpašībām un mērķtiecību radīt izcilus automobiļus, padarot BMW par augstākās klases automobiļu ražotāju zīmolu visā pasaulē. Mums kā oficiālajam BMW pārstāvim Latvijā ir svarīgi atbalstīt sporta nozari un Latvijas vārda nešanu pasaulē. Esam pagodināti, ka “Inchcape Latvija” un BMW ir oficiālais atbalstītājs lielākajam centrālajam tenisa Pasaules notikumam Latvijā, kur mūsu sportisti, ar leģendāro tenisa spēlētāju Ernestu Gulbi priekšgalā, ir godam pārstāvējuši Latviju starptautiskā līmenī, gūstot uzvaru pēc uzvaras. Esam pārliecināti, ka mūsu sadarbība palīdzēs gūt uzvaras viņa karjeras noslēdzošajos turnīros, savukārt Latvijas Tenisa Savienībai piesaistīt jaunus un potenciālus talantus Latvijas vārda slavināšanai arī nākotnē,” skaidro “Inchcape Latvija” vadītāja Diāna Šafīra.

 

Latvijas izlases pirmais numurs Ernests Gulbis pauda gandarījumu par izveidojušos sadarbību: “Man ir tiešām liels prieks un gods, ka mums ir izveidojusies tik laba sadarbība. To saku gan kā tenisa spēlētājs, gan kā Latvijas Tenisa savienības vadītājs. Man patīk kvalitāte. Pēc tāda principa aizvadu treniņus un ar maksimālu atdevi dodos tenisa kortos. Ja šo analoģiju savelkam ar automobiļiem, tad par BMW, manuprāt, būtu lieki diskutēt par kvalitāti. Tajā ir viss – elegance un dinamika. Īsāk sakot - bauda braukt! To BMW ir pierādījuši jau vēsturiski un, kas svarīgi, BMW domā arī par nākotni, ražojot šos elegantos elektroautomobiļus, ar ko mums būs iespēja pārvietoties. Arī Latvijas Tenisa savienības vārdā varu teikt – domājam par nākotni. Tāpēc ticu, ka šī nebūs tikai īstermiņa sadarbība. Uz tikšanos Rīgas ielās un Arēnā Rīga 4. un 5. februārī!”

Sacensību laiks sportistiem ir īpaši satraucošs, kad visa uzmanība ir jāvelta spēles taktikai un enerģijas taupīšanai. Tieši tāpēc “Inchcape Latvija” vēlējās atvieglot pārbraucienus spēļu un treniņu laikā, nodrošinot Latvijas Tenisa Savienības sportistus ar drošiem un patiesi ekstravagantiem BMW jaunākajiem modeļiem. Viens no tiem ir elektriskais BMW limuzīns i7, kas turnīru laikā sportistiem sniegs ne tikai komfortu un luksusa klases cienīgus apstākļus, bet arī jaudu un ērtu vadāmību ar BMW inovatīvajām viedajām funkcijām. Ne mazāk gaumīgs automobilis ir iX modelis, kas sportistiem sniegs iespēju nokļūt līdz sacensībām gan videi draudzīgi, gan jaudīgi. 

 

Spēles norisināsies 4. un 5. februārī Arēnā Rīga. Biļetes pieejamas biļešu tirdzniecības platformā aula.lv. Spēļu sākums gan sestdien, gan svētdien paredzēts plkst. 12:00. Piektdien, 3. februārī, Arēnā Rīga norisināsies Deivisa kausa spēļu oficiālā izloze. 

 

Lasīt vairāk