BMW jubilejas izdevums XM ir pieejams apskatei Latvijā
Jaunumi | 2023.04.21

BMW JUBILEJAS IZDEVUMS XM IR PIEEJAMS APSKATEI LATVIJĀ

Unikāla iespēja klātienē aplūkot pirmo BMW M sērijas oriģinālmodeli kopš vēsturiskā BMW M1 radīšanas – jauno BMW XM. Jaunais auto izceļas ar inovatīvu M Hybrid piedziņas sistēmu, divu līmeņu priekšējiem lukturiem un zelta nokrāsas akcentiem eksterjerā. Visiem interesentiem ir iespēja aplūkot jauno BMW XM modeli klātienē BMW oficiālā dīlera autocentrā Rīgā, Dārzciema ielā 64A.

Lasīt vairāk
BMW 5. sērijas automobilis uzsāks jaunu ēru
Jaunumi | 2023.03.29

BMW PREZENTĒJIS SAVU PIRMO AR ŪDEŅRADI DARBINĀMO AUTOMOBILI – BMW IX5 HYDROGEN

Pēc četrus gadus ilguša izstrādes darba Vācijas autobūves uzņēmums BMW ir prezentējis savu pirmo ar ūdeņradi darbināmo automobili BMW iX5 Hydrogen. Šogad demonstrācijas un testēšanas nolūkos tiks izlaisti 100 šādi automobiļi. Īstenojot mērķus vides aizsardzības un klimata jomā, uzņēmums paziņoja arī par sasniegumiem alumīnija – automobiļu ražošanā būtiska materiāla – ieguves un apstrādes uzlabošanā.

Lasīt vairāk
BMW 5. sērijas automobilis uzsāks jaunu ēru
Jaunumi | 2023.03.27

BMW 5. SĒRIJAS AUTOMOBILIS UZSĀKS JAUNU ĒRU

Jau šogad debiju piedzīvos astotās paaudzes BMW 5. sērijas Sedan ar uzlabotu dinamiku un komfortu, kā arī mūsdienīgākiem dizaina risinājumiem, saglabājot sev tradicionālās, elegantās un sportiskās rakstura iezīmes. Pirmo reizi tas būs arī pieejams ar pilnībā elektrisko dzinēju BMW i5 modeļa veidolā. Nākamā gada pavasarī BMW Group turpinās sistemātiski paplašināt savu pilnībā elektrisko automobiļu piedāvājumu ar BMW i5 Touring.

Lasīt vairāk
Maksimāla braukšanas dinamika ar ekskluzīvu dizainu — jaunie BMW X5 M un BMW X6 M Competition
Jaunumi | 2023.03.01

MAKSIMĀLA BRAUKŠANAS DINAMIKA AR EKSKLUZĪVU DIZAINU — JAUNIE BMW X5 M UN BMW X6 M COMPETITION

BMW ir uzsācis savu augstas veiktspējas automobiļu pilnveidošanu luksusa segmentos, veicot plašas modifikācijas modeļu veiktspējā, pieejamībā un digitalizācijā. Jauno BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition modeļu piedziņas sistēmas modernizācija un elektrifikācija nodrošina vēl efektīvāku jaudas padevi. Digitālās tehnoloģijas ne tikai optimizē vadību un darbību, bet arī nodrošina jaunus sasniegumus automatizētās braukšanas un automobiļa novietošanas sistēmu jomā.

Lasīt vairāk
BMW salonā atklāta mākslinieka Marka Rotko gleznu reprodukciju izstāde
Jaunumi | 2023.02.28

BMW SALONĀ ATKLĀTA MĀKSLINIEKA MARKA ROTKO GLEZNU REPRODUKCIJU IZSTĀDE

Ceturtdien, 23. februārī, oficiālā BMW pārstāvja Latvijā “Inchcape Latvija” salonā sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru svinīgi tika atklāta pasaulslavenā amerikāņu mākslinieka Marka Rotko gleznu reprodukciju izstāde. Izstādē aplūkojamas sešas mākslinieka gleznu reprodukcijas. Mākslas darbi pieejami apskatei līdz 30. jūnijam.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2023.02.10

JAUDĪGĀKS, MODERNĀKS UN VIEDĀKS – JAUNIE BMW X5 UN BMW X6 MODEĻI

Ar BMW X5 un BMW X6 detalizētajām dizaina izmaiņām un standarta aprīkojuma papildinājumiem BMW prezentē savu veiksmīgo Sports Activity Vehicle (SAV) un Sports Activity Coupé (SAC) plaši atjauninātās versijas luksusa klases automobiļu segmentā. Piedziņas sistēmu klāstā ir jauni iekšdedzes dzinēji un jaunākās paaudzes plug-in hibrīdsistēma. Svarīga loma ir arī jaunajai automatizētajai braukšanas, automobiļa novietošanas un pilnībā digitālājai iDrive vadības sistēmai ar BMW izliekto ekrānu. 

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2023.02.01

AR BMW PRETIM UZVARĀM – "INCHCAPE LATVIJA" NODOD ELEKTROAUTOMOBIĻUS LATVIJAS TENISA IZLASES RĪCĪBĀ

Šīs nedēļas noslēgumā, 4. un 5. februārī, Arēnā Rīga norisināsies Deivisa kausa Pasaules pirmās grupas "play-off" kārtas spēles, kur Latvijas izlase spēkosies ar Izraēlu. Šie būs ilggadējā Latvijas pirmā numura Ernesta Gulbja karjeras noslēdzošie mači Latvijas izlasē, un “Inchcape Latvija” ir pagodinājums būt šī īpašā notikuma sadarbības partnerim.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2023.01.27

VIEGLĀKS UN JAUDĪGĀKS KĀ JEBKAD – JAUNAIS BMW M3 CS

Arī šogad BMW turpinās koncentrēties uz speciālo automobiļu modeļu klāsta papildināšanu. Pirmais sarakstā ir jaunais BMW M3 CS, kura vieglā konstrukcija, palielinātā dzinēja jauda, īpaši pielāgotā šasijas konfigurācija, ekskluzīvās dizaina iezīmes un specifikācijas, ir precīzi izstrādātas, lai nodrošinātu aizraujošu veiktspējas pieredzi gan trasē, gan uz ceļa. Jaunais modelis tiks ražots ierobežotā daudzumā un pakāpeniski kļūs pieejams sākot no marta

 

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2023.01.25

LATVIJĀ PREZENTĒTS PIRMAIS BMW IX1 ELEKTROAUTO

Biznesa un tehnoloģiju platformas “BiSMART” organizētajā konferencē “Biznesa forums 2023” plašākai publikai pirmoreiz Latvijā tika prezentēts jaunais BMW iX1 elektroauto, kurš ir pirmais X1 modelis ar pilnībā elektrisku piedziņu.

Lasīt vairāk