INCHCAPE BMW TURPINA DARBU, PIEDĀVĀJOT ATTĀLINĀTU JAUNU AUTO IEGĀDI

Inchcape BMW turpina darbu, piedāvājot attālinātu jaunu auto iegādi

Oficiālais BMW pārstāvis Latvijā – Inchcape Motors Latvia – pielāgojas valstī izsludinātajiem ierobežojumiem, piedāvājot klientiem automašīnas apskatīt, izmēģināt bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi un iegādāties attālināti.

BMW autosalonā valstī noteikto ierobežojumu laikā jaunas BMW automašīnas būs iespējams apskatīt un izmēģināt bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi, kā arī iegādāties attālināti. Visu iegādes procesu būs iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Tāpat rasti risinājumi arī attālinātai līzinga noformēšanai.

 

Izvēlieties kādu no uz vietas esošajām noliktavas automašīnām par īpašām cenām, kas atrodamas un apskatāmas BMW Online Store un www.bmw-inchcape.lv, atstājiet savus kontaktus un ar Jums sazināsies BMW tirdzniecības konsultants. Klientu ērtībai katrai automašīnai pieejamas četras bildes, kas ļauj no visām pusēm izpētīt tās eksterjeru un interjeru. Tāpat BMW Latvija Facebook vietnē tiks ievietoti salonā esošo automobiļu speciāli uzņemti foto attēli un video apskati.

 

Serviss darbu turpinās ierastajā režīmā ar divām izmaiņām – automašīnas remonta laikā klientiem nebūs iespējams uzturēties autosalona telpās, kā arī uz servisa pakalpojumiem būs jāpierakstās iepriekš. Automašīnas nodošanas un saņemšanas procedūra norisināsies bez kontakta ar servisa pieņēmējiem.

Lasīt vairāk