INCHCAPE BMW PIELĀGOJAS SITUĀCIJAI UN KĀ PIRMIE PIEDĀVĀ ATTĀLINĀTU JAUNU AUTO IEGĀDI

Inchcape BMW pielāgojas situācijai un kā pirmie piedāvā attālinātu jaunu auto iegādi

Oficiālais pārstāvis Latvijā – Inchcape Motors Latvia – pielāgojas valstī izsludinātajam ārkārtas stāvoklim, saīsinot autosalona darba laiku un kā pirmajiem jauno auto tirgotājiem Latvijā piedāvājot klientiem automašīnas iegādāties attālināti.

Izprotot esošo ārkārtas situāciju valstī un pasaulē, Inchcape Motors Latvia ir pieņēmis lēmumu saīsināt gan autosalona tirdzniecības nodaļas, gan servisa darba laikus. No 17. marta automašīnu tirdzniecības nodaļas strādā no 10:00 līdz 18:00, savukārt servisa un rezerves daļu klienti tiek apkalpoti laika posmā 8:00-19:00. Nedēļas nogalēs autosaloni būs slēgti.

 

Lai BMW autosalona apmeklējums būtu maksimāli drošs, klientiem tiks nodrošināti roku dezinfekcijas līdzekļi un ievēroti distancēšanās pasākumi. Servisa klientiem tiks piedāvāta bezkontakta automašīnas nodošana servisa meistaram. Tāpat arī īpaša uzmanība tiek pievērsta testa un salonā esošo automobiļu dezinfekcijai. Pēc katra testa brauciena automašīnas tiek tīrītas un dezinficētas, kā arī ievērota pauze starp braucieniem.

 

Ņemot vērā valsts kompetento institūciju ieteikumus par sociālo distancēšanos, jaunas BMW automašīnas turpmāk būs iespējams iegādāties arī attālināti. Visu iegādes procesu, sākot ar automašīnas apskatīšanu un beidzot ar tās piegādāšanu uz mājām, juridiskām personām būs iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Fiziskām personām visa procesa laikā uz autosalonu būs nepieciešams atbraukt tikai vienu reizi. Tāpat rasti risinājumi arī attālinātai līzinga noformēšanai.

 

Izvēlieties kādu no uz vietas esošajām noliktavas automašīnām par īpašajām cenām, kas atrodamas un apskatāmas www.special-bmw.lv vai www.bmw-inchcape.lv, atstājiet savus kontaktus un ar Jums sazināsies BMW tirdzniecības konsultants. Klientu ērtībai līdzšinējā viena automašīnas bilde papildināta ar vairākiem attēliem, kas ļauj no visām pusēm izpētīt automašīnas eksterjeru un interjeru. Tāpat BMW Latvija Facebook vietnē tiks ievietoti salonā esošo automobiļu speciāli uzņemti foto attēli un video apskati.

 

 

Par “Inchcape Motors Latvia”

 

Oficiālais BMW, BMW Motorrad, Ford, Mazda, Jaguar un Land Rover pārstāvis Latvijā jau vairāk nekā desmit gadus. 2017.gadā uzņēmums saņēma “Ilgtspējas indeksa” sudraba kategorijas atzinību, kļūstot par pirmo un līdz šim vienīgo uzņēmumu auto nozarē Latvijā, kurš saņēmis šo apbalvojumu. Pasaulē “Inchcape” ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas pārstāvēts 32 valstīs un nodarbina vairāk nekā 18 000 darbinieku.

 

Papildu informācija medijiem: 

Artūrs Virbulis, “Inchcape Motors Latvia” BMW mārketinga projektu vadītājs
Mob.tālr.: 26175814, e-pasts: arturs.virbulis@inchcape.lv

Lasīt vairāk