BMW grupa nodod jaunos BMW X5 un BMW 3. sērijas auto kompānijai “Sixt”

BMW GRUPA NODOD JAUNOS BMW X5 UN BMW 3. SĒRIJAS AUTO KOMPĀNIJAI “SIXT”

BMW grupa nodod jaunos BMW X5 un BMW 3. sērijas auto kompānijai “Sixt”

29.martā BMW “Inchcape Motors Latvia” grupa transportlīdzekļu nomas kompānijai “Sixt” nodeva jaunus un jaudīgus BMW spēkratus, “Sixt” nomas auto klāstu papildinot ar pilnīgi jaunajiem BMW 3.sērijas modeļiem un jaunās paaudzes BMW X5 pilnpiedziņas mašīnām.

“Šī ir īpaša sadarbība ar auto nomas kompāniju “Sixt”, jo pirmo reizi Baltijā tiek piedāvāti nomai pilnīgi jaunie BMW 3.sērijas automobiļi, kas Latvijas tirgū oficiāli ir pieejami no šī gada marta un X5 modeļi, kas Latvijā oficiāli tika prezentēti tikai 2018.gada novembrī” tā “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas vadītāja Kristīne Nesaule.

 

“Sixt” un BMW partnerība ir zināma visā pasaulē. Sadarbība sākās pirms vairākiem gadu desmitiem Bavārijā, Vācijā, kas ir arī abu uzņēmumu mītnes zeme. Tagad tā ir attīstījusies visā pasaulē, arī Latvijā. Abus uzņēmumus vieno inovācijas, kas virza pasauli, serviss, kas pārsteidz pat visprasīgākos klientus, un izcilība pat vissmalkākajās detaļās,” stāsta “Sixt” vadītājs Baltijas valstīs Arnis Jaudzems.

 

“Sixt Latvija” savu darbību uzsāka 2010. gadā un ir vadošais mobilitātes pakalpojuma sniedzējs Eiropā un Latvijā, kas piedāvā plašu BMW automašīnu klāstu. Tā ir pirmā autonoma Baltijā, kas saviem klientiem piedāvās nomāt BMW 3.sērijas un X5 modeļus.

 

BMW “Inchcape Motors Latvia”, sadarbībā ar auto nomas kompāniju “Sixt”, servisa klientiem piedāvā īpašu atlaižu programmu - nemainīgi zema fiksēta cena un piegāde klientam vēlamā vietā un laikā bez maksas.

 

Pavisam nesen “Sixt” prezentēja pilnīgi jaunu mobilo lietotni, kas ļauj nomāt auto, dalīties ar to un izmantot šofera pakalpojumus vairāk nekā 250 pasaules pilsētās. Rīgā BMW automašīnas pagaidām iespējams nomāt un pasūtīt ar šoferi, taču drīz būs pieejams arī koplietošanas pakalpojumus vēl ērtākai mobilitātei.

 

 


Par “Inchcape Motors Latvia”

Oficiālais BMW un BMW  Motorrad pārstāvis Latvijā jau vairāk nekā desmit gadus. 2017.gadā uzņēmums saņēma “Ilgtspējas indeksa ” sudraba kategorijas atzinību, kļūstot par pirmo un līdz šim vienīgo uzņēmumu auto nozarē Latvijā,  kurš saņēmis šo apbalvojumu. Pasaulē “Inchcape” ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas pārstāvēts  32  valstīs un nodarbina vairāk nekā 18 000  darbinieku.    

 

 

Papildu informācija medijiem:
Agnija Roze, “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas sabiedrisko attiecību konsultante
Mob.tālr.: 26180139, e-pasts: agnija.roze@publicid.lv