BMW M fani no visas Baltijas izaicina Biķernieku trasi!

BMW M FANI NO VISAS BALTIJAS IZAICINA BIĶERNIEKU TRASI!

30 grādu svelme un mežonīgais negaiss nespēja traucēt vairāk nekā 200 BMW M klases automašīnu entuziastiem veselu nedēļu Biķernieku trasē izbaudīt iecienīto auto jaudu un iespējas, tā ļaujoties neaizmirstamam piedzīvojumam kopā ar pasaules klases autobraucējiem, informē “Inchcape Motors Latvija” valdes loceklis Dmitrijs Zeļeņins.

Visu nedēļu no 10. līdz 14.jūnijam Biķernieku sporta trasē norisinājās BMW dīlera Latvijā “Inchcape Motors Latvia” rīkotā Baltijas mēroga pasākumu sērija “M Town”, kas bija veltīta BMW M klases automašīnām.

“M Town” devīze – par daudz ir tieši tik, cik vajag – pilnībā sevi attaisnoja, jo pasākumos piedalījās vairāk nekā 220 BMW M klases cienītāji un fani, žurnālisti, blogeri un influenceri no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kuriem bija unikāla iespēja kopā ar izcilākajiem Latvijas autosportistiem Reini Nitišu, Konstantīnu Calko, Arti Baumani, Uldi Timaku, Beati Klipu, Valteru Zviedri, Miķeli Mežaku, Ralfu Sirmaci, Jāni Vanku, Ivaru Vasaraudzi, Edgaru Svenci, Gvido Elksni, Mārtiņu Aleksandroviču, Aleksandru Grīvu izbaudīt BMW M2 un BMW M5 jaudu un eleganci, kā arī iepazīt jaunākos tehnoloģiskos risinājumus BMW X5 un X7, Z4, 330i un 8.sērijas automašīnās.

Dalībnieki pārbaudīja savu reakciju un veiklību izgāzējot ar BMW Z4 un BMW 3. sērijas automašīnām speciāli veidotās trasēs, kur, uzstādot labākos rezultātus, dalībnieki saņēma BMW Lifestyle kolekcijas dāvanas.

BMW M sērijas automašīnas ir populārākie “Premium” klases sporta auto Latvijā. Braucēji ir iecienījuši gan visu paaudžu BMW M3 un M5, gan arī jaunos M2, M4 un M6 modeļus.

““M Town” demonstrētā BMW M2 ir aizraujoša sporta kupeja, kas lieliski der gan dinamiskai ikdienai, gan arī braucieniem pa trasi. Savukārt BMW M5 ir ātrs un komfortabls biznesa klases sedans,” saka “Inchcape Motors Latvija” produktu speciālists Mārtiņš Geršmanis.


Par “Inchcape Motors Latvia”

Oficiālais BMW un BMW Motorrad pārstāvis Latvijā jau vairāk nekā desmit gadus. 2017.gadā uzņēmums saņēma “Ilgtspējas indeksa” sudraba kategorijas atzinību, kļūstot par pirmo un līdz šim vienīgo uzņēmumu auto nozarē Latvijā, kurš saņēmis šo apbalvojumu. Pasaulē “Inchcape” ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas pārstāvēts 32 valstīs un nodarbina vairāk nekā 18 000 darbinieku.

Papildu informācija medijiem:
Ieva Zandere, “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas sabiedrisko attiecību konsultante
Mob.tālr.: 29727885, e-pasts: ieva.zandere@publicid.lv
 

Lasīt vairāk