LATVIJAS ČEMPIONĀTS BOBSLEJĀ UN STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS SKELETONĀ

Ar Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm ir noslēgusies bobsleja un skeletona sacensību sezona. Latvijas bobsleja un skeletona izlase tajās startēja ar augstiem sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu bobsleja divniekos. Taču šajā sezona netika noskaidrots, kurš no pilotiem izcīnīs Latvijas čempiona titulu bobslejā, tāpēc 17.martā visas pašmāju divnieku ekipāžas sacentīsies par šo titulu.

Sestdien, 17.martā, visi bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta fani, līdzjutēji tiek aicināti doties uz Siguldu, lai gādātu par mūsu sportistu atbalstu trasē un ārpus tās. Pašmāju sportisti cīnīsies par 2018.gada Latvijas čempiona titulu bobslejā. Sacensībās piedalīsies visi piloti - Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis, Uģis Žaļims, Ralfs Bērziņš un slovāku sportists Matausek Radek. Šo sportistu starpā tiks noskaidroti šī gada Latvijas čempions. Skeletona sacensības norisināsies netradicionālā formātā, kur sacensību uzvarētājs tiks noteikts pēc divu braucienu summas stabilākā rezultāta. Sacensību formāts ir interesants ar to, ka par uzvarētāju var kļūt ikviens, kuram abi braucieni būs vienādāki (braucienu rezultāta ziņā). Sacensībās piedalīsies visi Latvijas labākie skeletonisti un skeletonistes. Sacensībās piedalīsies arī Ziemas Olimpisko spēļu dalībnieki brāļi Martins un Tomass Dukuri, kā arī jaunie skeletonisti - Krists Netlaus, Ivo Šteinbergs, Elvis Veinbergs, Dārta Zunte un Endija Tērauda.

 

17.marta rītā, plkst.10:00, sacensības uzsāks ShowelRace un Ice on Fire dalībnieki. No plkst. 11:00 trasē būs iespējams satikt mūsu olimpiešus, kā arī saņemt viņu autogrāfus. Bobsleja un skeletona sacensības sāksies plkst. 13:30 ar bobslejistu startu, kuram sekos jau minētās skeletona precizitātes sacensības plkst. 13:45. Kamaniņu stafete sāksies plkst. 14:45. Pašiem mazākajiem atbalstītājiem, būs iespēja vizināties ar četrinieku bobsleja kamanām “Starta estakādē” jau no plkst. 13:00. Sacensību vietā būs pieejama karsto ēdienu un dzērienu bufete. Visas dienas garumā skatītājus izklaidēs DJ, spēlēs grupa ‘’Dzelzs Vilks” un Siguldas Orķestris.

 

Uzreiz pēc sacensību finiša aicinām sveikt mūsu izcilos sportistus klātienē, kur trases finiša zonā notiks sportistu svinīgā apbalvošana un sveikšana!

 

Ieeja pasākumā visiem viesiem bez maksas.Nāksim un redzēsim mūsu izcilos sportistus klātienē!


10:00 ShovelRace un Ice on Fire Superfināli

11:00 Olimpiešu autogrāfu sesija

11:00 ‘’Dzelzs Vilks’’

13:00 Bērnu nobraucieni starta estakādē

13:30 LČ Bobslejs, 1.brauciens

13:45 Skeleton Precision Race, 1.brauciens

14:15 Kamaniņu stafete

14:35 LČ Bobslejs, 2.brauciens

14:50 Skeleton Precision Race 2.brauciens

15:30 Sportistu sveikšana un apbalvošana

Lasīt vairāk