LATVIJĀ IERADIES X SAIMES LĪDERIS - JAUNAIS BMW X5

Latvijā ieradies X saimes līderis - jaunais BMW X5

Jaunais, ceturtās paaudzes BMW X5 spilgti demonstrē BMW X saimes individuālo raksturu – modernās tehnoloģijas un inovācijas, ko caurvij elegances un luksusa nots, savukārt tā uzlabotais salons piedāvā jaunus risinājumus, informē “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas vadītājs Ivars Norvelis.

Tikai nedaudz vairāk kā pirms mēneša jaunais BMW X5 tika prezentēts vērienīgākajā auto izstādē Eiropā “Mondial de l'Automobile”, Parīzē, tagad līderis ir ieradies Latvijā un jau no 24. novembra nonāks pārdošanā.

 

Šogad BMW ir prezentējis vairākus X saimes modeļus, kuri iezīmē kopīgu tendenci, proti, būtisku pavērsienu BMW auto ražošanā. “Šie modeļi atklāj BMW nākotnes vīziju par modernu auto – elegantu gan no ārpuses, gan salonā, aprīkotu ar modernajām tehnoloģijām drošībai un funkcionalitātei, komfortablu gan šoferim, gan pasažieriem,” skaidro Norvelis.

 

Vēl pērn F15 BMW X5 bija premium SUV kategorijas līderis Eiropā pēc pārdoto automašīnu skaita. Arī jaunākais Bavārijas autoražotāja meistardarbs jau ir pārliecinoši sevi pieteicis pasaules auto tirgū.

 

“Medijiem un interesentiem šodien sporta kompleksā “333” bija  ekskluzīva iespēja pirmajiem izbaudīt jaunā spēkrata jaudu - trasē, bezceļu apstākļos un Drošas braukšanas poligonā. Pirmās atsauksmes  tikai apstiprināja, ka līderis ir ieradies un jaunais BMW X5 patiesi ir klasi augstāks nekā tā priekšgājēji. No 24. novembra jaunākais BMW X5 ir pieejams arī testa braucieniem un apskatei BMW salonā,” stāsta Norvelis.

 

Būtiski - jaunākās paaudzes modelis ir aprīkots ar jauno BMW vadības sistēmu 7.0, tādējādi auto funkciju pārvaldīšana ir kļuvusi vēl vieglāka un intuitīvāka. To var paveikt ar skārienjutīgo ekrānu un žestiem, īpašs akcents likts uz balss vadību.

 

BMW X5 ir ieguvis arī jaunas aprises: tas ir kļuvis par 3,6 cm garāks, par 6,6 cm platāks un par 1,9 cm augstāks. Tāpat X saimes jaunpienācējs piedāvās īpaši uzlabotu braukšanas pieredzi. Standarta komplektācija ietver pilnpiedziņu, elektriski regulējamus sēdekļus, LED apgaismojumu un “BMW Live Cockpit Professional”.

 

Lai laikapstākļi nebūtu šķērslis izbaudīt braucienus, papildu komplektācijā viens no jaunumiem ir “xOffroad” pakotne ar četriem režīmiem – “xSand”, “xGravel”, “xRock’, “xSnow”.

 

Par niansēm padomāts arī auto virsbūvē un salonā: kā papildu aprīkojums pieejama “Sky Lounge” panorāmas jumta lūka, “Ambient Air” pakotne, kurā var pielāgot kādu no četriem aromātiem, “Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound” sistēma un citi akcenti.

 

Savukārt uzlabotais BMW X5 salons piedāvā vēl izsmalcinātāku un intuitīvāku vadības koncepciju, vēl vieglāku automobiļa funkciju pārvaldību, izmantojot žestus, balsi, skārienekrānu un “iDrive” kontrolleri.

 

Jaunais auto stiprina zīmolam raksturīgo funkcionalitāti, īpaši garāku ceļojumu laikā. Jaunajā modelī bagāžas nodalījuma ietilpība ir 645 litri, ko var paplašināt līdz pat 1860 litriem. Ērtākai iekraušanai un izkraušanai bagāžas nodalījuma dalīto durvju augšpusi un apakšpusi iespējams atvērt un aizvērt pilnīgi elektroniski. Kombinācijā ar “Comfort” piekļuvi nepieciešama vien kājas kustība zem aizmugurējā bufera.

 

Savukārt kuplākas ģimenes novērtēs to, ka par papildu samaksu BMW X5 var aprīkot ar trešo sēdekļu rindu, tādejādi iegūstot septiņas vietas.

 

 

Par “Inchcape Motors Latvia“
Oficiālais BMW un BMW Motorrad pārstāvis Latvijā jau vairāk nekā desmit gadus. 2017.gadā uzņēmums saņēma “Ilgtspējas indeksa” sudraba kategorijas atzinību, kļūstot par pirmo un līdz šim vienīgo uzņēmumu auto nozarē Latvijā, kurš saņēmis šo apbalvojumu. Pasaulē “Inchcape” ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas pārstāvēts 32 valstīs un nodarbina vairāk nekā 18,000 darbinieku.   


   
Papildu informācija medijiem:
Elīna Šakirova, “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas sabiedrisko attiecību konsultante   
Mob.tālr.: 28876394, e-pasts: elina.sakirova@publicid.lv