BMW dīzeļa modeļi saņem augstāko Vācijas automobiļu asociācijas atzinību
Jaunumi | 2018.12.20

BMW DĪZEĻA MODEĻI SAŅEM AUGSTĀKO VĀCIJAS AUTOMOBIĻU ASOCIĀCIJAS ATZINĪBU

BMW dīzeļa modeļi nule saņēmuši Vācijas automobiļu asociācijas (ADAC) augstāko novērtējumu par slāpekļa oksīda rādītājiem reālos braukšanas apstākļos asociācijas veiktajā “Eko testā” (“EcoTest”), informē “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas vadītāja Kristīne Nesaule.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.11.16

LATVIJĀ IERADIES X SAIMES LĪDERIS - JAUNAIS BMW X5

Jaunais, ceturtās paaudzes BMW X5 spilgti demonstrē BMW X saimes individuālo raksturu – modernās tehnoloģijas un inovācijas, ko caurvij elegances un luksusa nots, savukārt tā uzlabotais salons piedāvā jaunus risinājumus, informē “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas vadītājs Ivars Norvelis.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.09.04

KLASISKO AUTO FANIEM – UZ KURIEM PASĀKUMIEM VĒL IR VĒRTS PAGŪT?

Draudzīga pasēdēšana kopā ar citiem seno spēkratu entuziastiem, plašas izstādes, krāšņi ralliji un izbraucieni – klasisko auto fani itin viegli var piepildīt brīvdienu kalendāru ar dažādiem aizraujošiem pasākumiem. Tādu netrūkst arī septembrī un oktobrī.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.08.02

KURŠ UZVARĒS ĀTRUMSACĪKSTĒS: BMW M5 VAI LIDMAŠĪNA L-39?

Baltijas lielākā aviošova “Wings Over Baltics” ietvaros 4. un 5. augustā Tukuma lidlaukā, notiks ātrumsacensības starp reaktīvo lidmašīnu L-39 un BMW M5 automašīnu, informē “Inchcape Motors Latvia” BMW pārdošanas vadītāja Kristīne Nesaule.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.07.25

BMW PREZENTĒ JAUNO BMW M5 UN KONCEPTVEIKALU JŪRMALĀIkgadējo BMW M un BMW M
Performance dienu ietvaros premium automašīnu zīmols BMW prezentēja
jauno BMW M5, kā arī BMW konceptveikalu Jūrmalā, informēja “Inchcape
Motors Latvia” BMW grupas vadītājs Ivars Norvelis.

 
 

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.06.13

BMW PREZENTĒ JAUNO BMW M5 UN KONCEPTVEIKALU JŪRMALĀ

Ikgadējo BMW M un BMW M Performance dienu ietvaros premium automašīnu zīmols BMW prezentēja jauno BMW M5, kā arī BMW konceptveikalu Jūrmalā, informēja “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas vadītājs Ivars Norvelis.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.06.05

VEIKTSPĒJA, KO APVIENO JAUDĪGĀKAIS BURTS PASAULĒ: M.

Ielūdzam Jūs uz BMW M un BMW M PERFORMANCE DIENĀM, kas notiks oficiālā BMW pārstāvja „Inchcape BMW” salonā Rīgā, Dārzciema ielā 64a šī gada 7., 8. un 9. jūnijā.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.04.23

NO DZĪVES UZ IELAS LĪDZ ZVAIGZNĒM. PĀRSTEIDZOŠI VEIKSMES UN IEDVESMAS STĀSTI

Sastopoties divām dažādām pasaulēm, top neaprakstāmi skaisti un iedvesmojoši mākslas darbi. Bijušo ielu huligānu un veiksmīgu, pasaulslavenu zīmolu sadarbība rada pārsteidzošus projektus un kļūst par piemēru tiem, kuri nebaidās piepildīt savus sapņus.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.03.19

LATVIJAS ČEMPIONĀTS BOBSLEJĀ UN STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS SKELETONĀ

Ar Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm ir noslēgusies bobsleja un skeletona sacensību sezona. Latvijas bobsleja un skeletona izlase tajās startēja ar augstiem sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu bobsleja divniekos. Taču šajā sezona netika noskaidrots, kurš no pilotiem izcīnīs Latvijas čempiona titulu bobslejā, tāpēc 17.martā visas pašmāju divnieku ekipāžas sacentīsies par šo titulu.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.03.09

AUTOSPORTISTS HARALDS ŠLĒGELMILHS VEIC VĒL NEBIJUŠU EKSPERIMENTU AR BMW X5

Latvijas ātrākais autošosejas pilots Haralds Šlēgelmilhs šāgada oficiāli atzītajā aukstākajā dienā veica vēl neredzētu eksperimentu ar BMW X5, proti, uz aizsalušā Baltezera atdarināja braucienu pa Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi ar visām tās virāžām, pastāstīja “Inchcape Motors Latvia” BMW tirdzniecības vadītāja Kristīne Nesaule.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.02.15

BMW AICINA UZ ĢIMENES PĒCPUSDIENU KOPĀ “DINAMO RĪGA” HOKEJA ZVAIGZNĒM

Šā gada 24.februārī aicinām Jūs uz īpašu sestdienas pēcpusdienu hokeja noskaņās, kur prieku gūs ikviens – liels un mazs, jo katram būs ko darīt un redzēt!

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.01.16

BMW UZSTĀDA DIVUS GINESA REKORDUS

Ar jauno BMW M5 nule ir uzstādīti divi jauni Ginesa rekordi - visvairāk nobrauktie kilometri nepārtrauktā sānslīdē jeb driftā astoņas stundās un drifta tandēmā ar diviem auto vienā stundā, pastāstīja “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas vadītājs Ivars Norvelis.

Lasīt vairāk
Jaunumi | 2018.01.09

PIECI NEDZIRDĒTI UN AIZRAUJOŠI FAKTI PAR BMW X5

Teju divdesmit gadus BMW X5 palīdz piepildīt savu īpašnieku vispārdrošākos sapņus un noticēt - jā, pasaule ir mana, esmu to pelnījis! Iespējams, tāpēc katrs trešais pārdotais BMW ir tieši X5. Atskatoties vēsturē, “Inchcape Motors Latvia” piedāvā šī auto interesantākos piedzīvojumus un faktus.

Lasīt vairāk