BMW serviss, 2024, pārskats

BMW SERVISS.

ATSLĀBINIETIES. MĒS PARŪPĒSIMIES.

#LaiKasAriNotiktu. Pie BMW servisa partnera jūs un jūsu automobilis ir ļoti labās rokās. Un mūsu Proactive Care servisa solījums ir garants tam, ka mēs nodrošināsim jūsu mobilitāti vienmēr. Tāpēc atlaidieties krēslā un izbaudiet mūsu pielāgotās BMW Service Inclusive pakotnes. Vai izmantojiet mūsu priekšrocības, ko piedāvā mūsu BMW Value Service pievilcīgās visaptverošās cenas. Mums ir ideāls piedāvājums. Visām jūsu vajadzībām, ikvienam BMW modelim un daudziem bezrūpīgiem kilometriem, ko jūs vēl veiksiet.

IEGUVUMI

JŪSU IEGUVUMI ĪSUMĀ.

BMW serviss, 2024, Proactive ikona

Proaktīvi.

BMW serviss, 2024, vislabākās kvalitātes ikona

Kvalitāte un zināšanas.

BMW serviss, 2024, liela servisa tīkla ikona

Plašs servisa tīkls.

BMW serviss, 2024, oriģinālo BMW detaļu ikona

Oriģinālās BMW detaļas.

BMW serviss, 2024, liela servisa piedāvājuma ikona

Visaptveroša servisa piedāvājums.

BMW Proactive Care

MŪSU SERVISA SOLĪJUMS JUMS.

BMW Proactive Care, 2024

Mēs parūpēsimies par jūsu problēmām, pirms tās radīsies. BMW serviss ar Proactive Care agrīni konstatē jebkādas nepieciešamās darbības, sākot ar apkopi vai nodilumdetaļu nomaiņu un beidzot ar tehnisku problēmu atrisināšanu. Saņemsiet profesionālu atbalstu no mūsu speciālistiem atbilstoši jūsu personīgajām vēlmēm. Mēs pārliecināmies, ka, atrodoties uz ceļa, vienmēr esat drošībā.

BMW PĀRBAUDE UN SERVISS

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA KVALITĀTE UN VĒRTĪBAS SAGLABĀŠANA JŪSU AUTOMOBILIM.

BMW Service Inclusive, 2024

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Maksājiet vienreiz, brauciet bez raizēm. BMW Service Inclusive ļauj izvēlēties sava komplekta darbības ilgumu vai tajā iekļauto nobraukumu un veikt vienu fiksētu maksājumu. Visi iekļautie servisa darbi ir iekļauti cenā. Jūsu BMW ir vislabākajās rokās. Pie visiem iesaistītajiem BMW servisa partneriem visā pasaulē.

BMW Value Service, 2024

BMW VALUE SERVICE

Vai jūsu BMW ir vismaz pieci gadi? Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz izdevīgās cenas un ekskluzīvie BMW pakalpojumi, lai baudītu drošību, tīru braukšanas prieku un saglabātu vērtību. Mūsu pievilcīgajās cenās iekļauta oriģinālo BMW detaļu izmantošana, veicot darbus ar bremzēm, degvielas filtriem un gaisa filtriem, kā arī mūsu speciālistu pavadītais laiks, veicot šos darbus.

BMW pagarinātā garantija, 2024

BMW PAGARINĀTĀ GARANTIJA.

Saglabājiet izmaksu segumu. Ar BMW pagarināto garantiju jums ir iespēja paildzināt savu divu gadu tiesību aktos noteikto garantiju par laiku no trīs līdz pieciem gadiem vai 200 000 kilometru attālumu. Šajā laikā baudīsiet priekšrocības, ko sniedz plašais pakalpojumu klāsts, ieskaitot ātro remontu ar oriģinālajām BMW detaļām.

VAIRĀK BMW PAKALPOJUMU

ĪSTAIS PAKALPOJUMS KATRAI SITUĀCIJAI.

Kosmētiskais remonts, riepu maiņa vai palīdzība uz ceļa – jūsu drošība mums ir pirmajā vietā.

MY BMW LIETOJUMPROGRAMMA

TIEŠA SAIKNE AR JŪSU BMW.

My BMW lietojumprogramma nodrošina, ka vienmēr saglabājat savienojumu ar savu BMW un visa aktuālā informācija ir ātri pārskatāma. Raudzīsim, lai esat informēts – neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks servisa apmeklējumam, parādījies kļūdas paziņojums vai vēlaties uzzināt par mūsu visaptverošajiem servisa piedāvājumiem.

BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI.