BMW biznesa klientiem: uzņēmumiem un korporatīvajiem klientiem, vīrietis BMW priekšā

BMW BIZNESA KLIENTIEM: ATJAUNINIET SAVU AUTOPARKU.

Starptautiskiem korporatīvajiem un biznesa
klientiem.

Ieguvumi, kādus varat saņemt, apvienojot spēkus ar BMW nodaļu biznesa klientiem?
Automobiļi ar mūsdienīgu dizainu, degvielu ekonomējošiem dzinējiem un darbinieki, kurus motivē dinamiskas braukšanas un inovatīvu tehnoloģiju iespējas. Turklāt starptautisku klientu menedžeru komanda sniedz zinošu pārrobežu atbalstu vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē.

Lasīt vairāk
BMW BIZNESA KLIENTIEM: ATJAUNINIET SAVU AUTOPARKU.Starptautiskiem korporatīvajiem un biznesa<br>klientiem.</br>
BMW biznesa klientiem, konsultācijas un izstrādājumi, vīrieši sarunājas

BMW BIZNESA KLIENTIEM.

Savā klasē vadošie autobūves risinājumi korporatīvajiem klientiem.

Ja pārvaldāt vairāk nekā 100 automobiļu plašu autoparku, BMW ir īstais piedāvājums jums: jūsu personiskais starptautisko klientu menedžeris ir jūsu rīcībā, lai atbildētu uz visiem jautājumiem. BMW piedāvā dinamiskus automobiļus kā arī palīdz sasniegt jūsu uzņēmuma ilgtspējības mērķus – piedāvājot tādus modernākos risinājumus kā BMW eDrive un BMW EfficientDynamics. Ja jūsu autoparks arī ir mazāks par 100 automobiļiem, mūsu kontaktpersonas jums labprāt palīdzēs.

Lasīt vairāk

BMW BIZNESA KLIENTIEM.

Savā klasē vadošie autobūves risinājumi korporatīvajiem klientiem.

BMW MODEĻI BIZNESA KLIENTIEM.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir BMW 1. sērijas automobilis braukšanai pilsētā, plašs BMW 5. sērijas automobilis vai prestižs BMW 7. sērijas automobilis pieņemšanām un oficiāliem apmeklējumiem – BMW ir īstais automobilis visiem gadījumiem. Lai atbilstu jūsu autoparka efektivitātei, plašajā BMW izstrādājumu klāstā iekļauti modeļi ar ārkārtīgi efektīviem dzinējiem, kas rada mazāk kā 120 g CO2/km. Dažādi modeļi – piemēram, BMW 530e sērija vai.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW 1. sērijas modelis, sērija

BMW 1. sērija.

Nosakiet toni, dzīvojiet mirklim un iekarojiet mūsu lielāko pilsētu ielas ar sportiskām kontūrām un inovatīvu dizainu. Papildus kāpinātam braukšanas priekam, kādu rada BMW 1. sērija, tā ir arī ļoti ekonomiska.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW 2. sērijas modelis, sērija

BMW 2. sērija.

Raksturīgi dinamisks BMW dizains, kas ir arī kompakts, funkcionāls un pielāgojams – lūk, mūsu BMW 2. sērijas modeļi, piemēram, BMW Active Tourer, BMW Gran Tourer vai BMW Coupé, Cabrio un Gran Coupé. Neatkarīgi no jūsu plāniem – sportiskas aktivitātes, atvaļinājuma izbraukums vai ikdienas lietojums – šis automobilis vienmēr rautin raujas ceļā.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW 3. sērijas modelis, sērija

BMW 3. sērija.

Elpu aizraujoša dinamika, perfektas proporcijas, iespaidīga tehnoloģija - tikai dažas no lietām kas raksturo BMW 3. sēriju. Gan Sedan, gan Touring komplektācijā, BMW 3. sērija ļauj uzņemties vadību ceļā uz efektivitāti un augstas veiktspējas sniegumu.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW 4. sērijas modelis, sērija

BMW 4. sērija.

Sportiskuma un elpu aizraujoša izskata apvienojums: BMW 4. sērijas Coupé un Cabrio pārliecinoši pārstāv pilnīgi jaunu BMW automobiļu paaudzi. BMW 4. sērijas Gran Coupé ideāli papildina modeļu klāstu un pārsteidz ar savu dabisko eleganci.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW 5. sērijas modelis, sērija

BMW 5. sērija.

Izcili iespaidīgs un ideāli pielāgots, lai atbilstu visaugstākā līmeņa prasībām. BMW 5. sērija it visā, ko dara, pauž jaudu un stilu – neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku jaunajam BMW 5. sērijas Sedan vai BMW 5. sērijas Touring.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW 6. sērijas modelis, sērija

BMW 6. sērija.

Mūžīga valdzinājuma senas tradīcijas: BMW 6. sērijas Gran Turismo ir unikāls veiklas dinamikas un ekskluzīvas elegances apvienojums.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW 7. sērijas modelis, sērija

BMW 7. sērija.

BMW 7. sērija ir izstrādāta tiem, kuri dzīvē novērtē īpašas lietas un neapstājas pie sasniegtā. Izbaudiet mūsdienīgu tehnoloģiju, efektīvu maksimālo sniegumu un komfortu tikai sev raksturīgā veidā.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW 8. sērijas modelis, sērija

BMW 8. sērija.

Pielāgots pulsu pastiprinošs paātrinājums: BMW 8. sērijas modeļi – Coupé, Cabrio vai Gran Coupé – apvieno sporta automobiļa raksturu ar BMW luksusa klases garu, radot jaunu estētikas formu.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW X sērija, modeļu sērija

BMW X sērija.

Būt elastīgam nozīmē saglabāt mobilitāti. Varat brīvi izvēlēties – sākot ar BMW X1 un beidzot ar BMW X7. BMW X sērija piedāvā bezgalīgas iespējas pilsētā un apvidū; dramatiska dinamika gan iekšpusē, gan ārpusē. Šie izcilie veidoli ar raksturu vēlas, lai jums būtu viss.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem: korporatīvajiem klientiem, BMW i sērija, modeļu sērija

BMW i sērija.

BMW i ar saviem modeļiem BMW iX, BMW i4, BMW iX3 un BMW i3/i3 piedāvā revolucionārus elektriskus automobiļus un transporta pakalpojumus autoparkiem, turklāt galveno uzmanību vērš uz ilgtspējību visā vērtību ķēdē.

Lasīt vairāk
BMW biznesa klientiem, BMW eDrive modeļi biznesa klientiem, BMW modeļi uz ielas

VAIRĀK NEKĀ 60 MODEĻI AR CO2 IZMEŠIEM, KURU DAUDZUMS NEPĀRSNIEDZ 120 G/KM.

BMW eDrive tehnoloģija hibrīdauto apvieno trīs komponentus ar tīrāko un efektīvāko braukšanas veidu: inovatīvu elektrisku piedziņu, jaudīgu litija jonu akumulatoru un atjautīgu enerģijas pārvaldību. Tā vienmēr izvēlas ideālo braukšanas režīmu augstākajam efektivitātes līmenim atkarībā no akumulatora uzlādes līmeņa, braukšanas ātruma un maršruta. Braukšana pilnībā elektriskajā režīmā un pilnībā elektriskie modeļi BMW iX, BMW i7, BMW i4, BMW iX3 vai BMW iX1 nerada izmešus – un nodrošina iespaidīgu paātrinājumu.

BMW EfficientDynamics.

BMW biznesa klientiem, BMW Efficient Dynamics, pilsētas satiksme

Lai atbilstu augstajiem jaunās, daudz caurskatāmākās un individuālās WLTP mērīšanas procedūras standartiem, BMW EfficientDynamics tehnoloģijas kļuvušas vēl atbilstīgākas nekā jebkad iepriekš. Tajās kā daļa no ilgtspējīgas, efektīvas un videi nekaitīgas stratēģijas iekļauti degvielu ekonomējoši dzinēji, automātiskā Start/Stop funkcija, uzlabota aerodinamika, bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma un daudz kas cits

Pakalpojumi BMW biznesa klientiem, uzlādes stacijā

BMW BIZNESA KLIENTIEM: PAKALPOJUMI.

Individuāli BMW risinājumi jūsu uzņēmumam – visā pasaulē.

Mēs BMW uzņēmumā esam apņēmušies darīt visu, kas mūsu spēkos, lai ievērotu jūsu organizācijas vajadzības un prasības ilgtermiņā. Mēs piedāvājam produktus un pakalpojumus, kas pielāgoti jūsu vietējam tirgum. Mums ir globāls pārdošanas organizāciju un pārstāvniecību tīkls, kas izveidos tieši jūsu uzņēmumam izstrādātu risinājumu. Tajā iekļauts automobiļu veidu faktors, finansēšanas un mobilitātes pakalpojumi – piemēram, ShareNow.

Lasīt vairāk

BMW BIZNESA KLIENTIEM: PAKALPOJUMI.

Individuāli BMW risinājumi jūsu uzņēmumam – visā pasaulē.

FINANSĒŠANAS UN LĪZINGA IESPĒJAS.

Pakalpojumi BMW biznesa klientiem, BMW finansēšana un līzings biznesa klientiem, vīrieši dodas uz BMW automobili

BMW Financial Services piedāvā pielāgojamas automobiļu finansēšanas iespējas, lai palīdzētu iegādāties savu BMW automobili vai izmantot līzinga pakalpojumus. Katrā BMW pārstāvniecībā būs Financial Services speciālists, kurš atradīs risinājumus jūsu autoparka vajadzībām. Kad esat izvēlējies automobiļa finansēšanas iespējas, piemēram, līzingu vai nomu, jūsu rīcībā ir ne mazāk kā pilns mūsu pakalpojumu klāsts. Mūsu mērķis: nodrošināt, lai jūs un jūsu darbinieki dodas ceļā pēc iespējas drīzāk.

Pakalpojumi BMW biznesa klientiem, BMW mobilitātes pakalpojumi biznesa klientiem, vīrietis izmanto BMW lietojumprogrammu

MOBILITĀTES PAKALPOJUMI.

Mūsu pasaule mainās – tāpat kā gaidītais attiecībā uz pilsētniecisku mobilitāti. NOW pakalpojumi piedāvā ideālos pakalpojumus šai pasaulei – vienkāršus, intuitīvus, ērtus un pielāgotus. To mērķis ir atvieglot darbinieku dzīves, īstenojot noslogotāko darba plānu: ShareNow augstākās klases automobiļu kopīgošana neplānotas nomas gadījumā; savukārt ChargeNow nodrošina klientiem piekļuvi pasaules lielākajam publisko uzlādes staciju tīklam. ASV un Ķīnā klienti bauda inovatīvus mobilitātes risinājumus, kādus piedāvā ReachNow. Tādējādi visi NOW pakalpojumi rada visaptverošus un saistītus pakalpojumus mobilitātes nākotnes – un ikviena klienta labad.

Turklāt AlphaCity piedāvā pārdomātu un rentablu korporatīvo automobiļu kopīgošanas risinājumu, kādu pamato jūsu korporācijas individuālās vajadzības. Tas nodrošina maksimālu komforta līmeni visu diennakti un nodrošina bezatslēgu piekļuvi automobiļiem, kuru servisa un apkopes darbus veic mūsu partneris Alphabet.

Pakalpojumi BMW biznesa klientiem, BMW Connected Drive pakalpojumi biznesa klientiem, automobiļa vadītāja sieviete

BMW CONNECTED DRIVE.

BMW ConnectedDrive ļauj paplašināt savas biroja telpas pat jūsu BMW. Šī tehnoloģiju pakotne ietver digitālos pakalpojumus un lietojumprogrammas, lai saglabātu savienojumu ar apkārtējo pasauli. Ar BMW Connected Drive varat saņemt, lasīt un atbildēt uz e-pasta ziņām, sinhronizēt ar automobili savus datus, piemēram, adrešu grāmatu. Izmantojiet arī priekšrocības, kādas piedāvā BMW atjautīgais personiskais asistents, kurš padara jūsu BMW vēl gudrāku un sniedz jums atbalstu jebkurā situācijā.  

BMW BIZNESA KLIENTIEM: SAZIŅA.

Esam jūsu rīcībā, lai atbildētu uz visiem jautājumiem saistībā ar BMW īpašiem klientiem korporatīvajiem klientiem.

Lūdzu, sniedziet mums nedaudz informācijas saistībā ar jūsu pieprasījumu, un mēs drīz ar jums sazināsimies. Attiecībā uz visu saņemto informāciju tiks ievērota konfidencialitāte.

Vēlaties saņemt tūlītēju atbildi? Sazinieties ar:
 

Lasīt vairāk