BMW iX3, G08, 2021, M Carbon Black krāsa, sānskats
Sākot noEUR 74,060
Darbības attālumslīdz 461 km*
Dzinēja tipsElektroauto

THE iX3

BMW iX3, G08, 2021, M Carbon Black krāsa, sānskats

JAUNAIS BMW iX3.

Sākot noEUR 74,060
Darbības attālumslīdz 461 km*
Dzinēja tipsElektroauto
THE iX3JAUNAIS BMW iX3.

Pateicoties M sporta pakotnei tā jaunā dizaina standartaprīkojumā, jaunais BMW iX3 izskatās sportiskāks nekā jebkad iepriekš. Aerodinamiskie elementi un zilie akcenti pilnībā izceļ automobiļa elektrisko dabu. Neatkarīgi no tā, vai dodaties īsos vai garākos braucienos – jaunais BMW iX3 ar darbības attālumu līdz 461 km* un elektroenerģijas patēriņu no 18,5 kWh/100 km* ir ideāli piemērots ikvienam braucienam. 

 

BMW iX3:
Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 18,9–18,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0 0

Lasīt vairāk

SALĪDZINIET BMW iX3 MODEĻUS.

IMPRESSIVE MODELIS.

100% elektrisks: papildaprīkojuma modeļa “Impressive” komplektācijā iekļautas modeļa “Inspiring” iespējas, un tās vēl vairāk paspilgtina jūsu BMW ekskluzīvo garu un braukšanas komfortu.
 • 20 collu divtoņu M aerodinamiskie diski ar 890 M stilu;
 • Harman Kardon Surround Sound sistēma ar BMW IconicSounds Electric;
 • un daudzas citas papildaprīkojuma iespējas;
BMW iX3, G08, 2021, M sporta modelis Impressive, M metāliska Carbon Black krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

INSPIRING MODELIS.

100% elektrisks: standarta “Inspiring” modelī iekļauts iespaidīgs aprīkojuma klāsts, lai uzlabotu komforta un drošības līmeni, kā arī pastiprinātu braukšanas prieku, piemēram:
 • M sporta pakotne ar M ādas stūri, M High-gloss Shadow Line, M mirdzoši jumta reliņi Shadow Line un izgaismoti durvju sliekšņi;
 • 19 collu divtoņu aerodinamiskie diski, 842. stils;
 • BMW Live kokpits Professional ar BMW atjautīgo personisko asistentu un savienotās uzlādes pakalpojumiem;
 • iepriekšēja apsilde vai automātiska gaisa kondicionēšana ar trīs zonu vadību;
 • panorāmas jumta lūka un sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim;
 • adaptīvā balstiekārta un novietošanas palīgs;
 • braukšanas palīgsistēma Professional;
 • automātiska bagāžas nodalījuma pārsega vadība un garu priekšmetu pārvadāšanas sistēma; uzlādes kabelis un 1 gada uzlādes karte.
BMW iX3, G08, 2021, M sporta modelis Inspiring, Phytonic Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • IMPRESSIVE MODELIS.
 • INSPIRING MODELIS.

NOVĒRTĒJIET BMW iX3 VIRSBŪVI ŠAJĀ VIDEO.

BMW iX3, G08, 2021

BMW iX3 VIRSBŪVES AKCENTI.

BMW iX3, G08, 2021, priekšpuses skats

Priekšpuses dizains.

Gandrīz pilnībā slēgtais BMW i elipsveida režģis veido iespaidīgās priekšpuses centrālo vizuālo elementu. Kopā ar gaisa savācējiem, kas izkārtoti L formā un ir BMW i Blue krāsā, tas uzsver jaunā BMW iX3 pilnībā elektrisko dabu. Lēzenie adaptīvie LED priekšējie lukturi ar jauno dizainu piešķir BMW iX3 priekšdaļai koncentrētu izskatu.
BMW iX3, G08, 2021, sānskats

Sānskats.

Kontūras ar dāsnajām proporcijām ap riteņu arkām pašpārliecināti demonstrē 20 collu M aerodinamiskos diskus ar 890 M stilu Jet Black krāsā ar alumīnija akcentiem. BMW M dizaina gaisa savācējs uz spārna aiz priekšējā riteņa optimizē gaisa plūsmu.
BMW iX3, G08, 2021, aizmugures skats

Aizmugures dizains.

Jaunie aizmugurējie LED lukturi ar trīsdimensiju stikla virsmu apvienojumā ar vertikālo gaisa savācēju, spīļu formu un horizontālajiem pagrieziena rādītājiem nodrošina maksimāli koncentrētu izskatu. Blue krāsas difuzori papildina aizmugurējo daļu virs ceļa. Apdares elementam, kas atrodas pa vidu, ir kvalitatīvs izskats Frozen Grey krāsā.

IZBAUDIET BMW iX3 SALONU ŠAJĀ VIDEO.

BMW iX3, G08, 2021

BMW iX3 SALONA AKCENTI.

Kokpits, BMW iX3, G08, 2021

Kokpits.

BMW Live kokpitā Professional apvienots 12,3 collu pilnībā digitāls instrumentu panelis ar 12,3 collu skārienjutīgu vadības displeju. BMW Live kokpitā Professional apvienots 12,3 collu pilnībā digitāls instrumentu panelis ar 12,3 collu skārienjutīgu vadības displeju. Blue krāsas BMW i akcenti, piemēram, uz Start/Stop pogas, izceļ jaunā BMW iX3 piedziņas sistēmu, kas nerada izmešus.
Panorāmas jumta lūka, BMW iX3, G08, 2021

Panorāmas jumta lūka.

Kad panorāmas jumta lūka ir atvērta, tā automobiļa salonā nodrošina draudzīgu, gaismas pielietu atmosfēru un papilnam svaiga gaisa. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski, nospiežot pogu vai izmantojot automobiļa atslēgu, un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju, saulessargu un vējsargu.
Sporta sēdekļi, BMW iX3, G08, 2021

Sporta sēdekļi.

Augstas pakāpes komforta līmeni BMW iX3 salonā sniedz sporta sēdekļi ar perforētu smalkas faktūras Sensatec apdari standartaprīkojumā. M ādas stūrei ar M emblēmu un daudzfunkcionalitāti ir trīs spieķu dizains. Aluminium Rhombicle Dark salona apdares joslas rada papildu sportiskus akcentus.

BMW ORIĢINĀLIE PIEDERUMI BMW iX3.

19 collu BMW aerodinamiskais disks, Double-spoke 842 M stils, divtoņu, BMW iX3, G08, 2021

19 collu BMW aerodinamiskais divtoņu disks ar Double-spoke 842. stilu.

19 collu BMW aerodinamiskie divtoņu diski ar Double-spoke 842. stilu. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena indikatoru un Runflat riepu, disku izmērs 8J x 19.
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi, BMW iX3, G08, 2021

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra BMW visu sezonu paklājiņi priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Melnā krāsā ar nerūsošā tērauda uzrakstu X3.
BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0, BMW iX3, G08, 2021

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

Viegls, stabils BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 diviem velosipēdiem/E-Bike. Maksimālais svars 60 kg, var kompakti salocīt.

BMW iX3 AR 210 kW (286 ZS).

BMW iX3, G08, 2021

JAUNĀ BMW iX3 ELEKTRIZĒJOŠAIS BRAUKŠANAS SNIEGUMS.

Dinamiskāks, efektīvāks un inovatīvāks nekā jebkad iepriekš: BMW iX3 iestrādāta piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģija. Šī tehnoloģija apvienojumā ar jaunizstrādāto augstsprieguma akumulatoru un adaptīvo balstiekārtu ļauj šim SAV piedāvāt elektrizējošu braukšanas sniegumu un paātrinājumu katrā ceļa metrā.

Adaptīvā balstiekārta, BMW iX3, G08, 2021

Adaptīvā balstiekārta.

Adaptīvā balstiekārta ļauj pielāgot amortizatoru raksturlielumus katrai braukšanas situācijai, uzlabojot rites komfortu un braukšanas dinamiku. Papildus standarta COMFORT iestatījumiem paaugstināta braukšanas komforta nolūkā SPORT programma piedāvā sportiskus amortizatoru iestatījumus.
Elektriska piedziņa, BMW iX3, G08, 2021

BMW eDrive motors.

Ārkārtīgi integrētajā piedziņā apvienots elektromotors, pārnesumkārba un energoelektronika alumīnija korpusā, ietaupot vietu un samazinot svaru. Tiešā, spontānā paātrinājuma īstenošanas pieprasījumi nodrošina BMW raksturīgo braukšanas prieku. Iztiekot bez retzemju elementiem, elektromotors ir īpaši ilgtspējīgs.
Rekuperācijas sistēma, BMW iX3, G08

Rekuperācijas sistēma.

Rekuperācijas sistēma pārveido ātruma samazināšanas un bremzēšanas gaitā radīto kinētisko enerģiju un novada to uz transmisijas augstsprieguma akumulatoru, palielinot darbības attālumu. Rekuperācijas līmeņa četrpakāpju regulēšana būtiski uzlabo komfortu un individualizēšanas iespējas.
BMW IconicSounds Electric, BMW iX3, G08, 2021

BMW IconicSounds Electric.

Ar BMW IconicSounds Electric varat vēl vairāk paspilgtināt pilnīgi elektriskas braukšanas emocionālo pieredzi. Skaņas radīšana sniedz tūlītēju akustisku atgriezenisko saiti, veicot dažādus braukšanas manevrus. Skaņas izvadi iekšēji nodrošina audio sistēma, bet ārēji – gājējiem paredzētās skaņas aizsardzības komponenti.

ATKLĀJIET BMW iX3 DARBĪBAS ATTĀLUMUS.

Izpētiet BMW iX3 lielo darbības attālumu! Izmantojiet iestatījumu iespējas, un redzēsiet, cik pārsteidzoši tālu iespējams doties, ņemot vērā tikai dažus faktorus.
Atlasīt modeli
 • BMW iX xDrive40

  0 km WLTP (vai NEDC) 0 CO2
 • BMW iX xDrive50

  0 km WLTP (vai NEDC) 0 CO2

Braukšanas profils
OverlandHighway
Āra temperatūra
-10°35°
Tehniskie dati

Braukšanas profils
OverlandHighway
Āra temperatūra
-10°35°
Tehniskie dati
 • Kāpēc darbības attālumi atšķiras?
 • Detalizēts apskats
 • Pamata darbības attāluma specifikācija un darbības attāluma vērtības šajā indikatorā
 • Kādi ir pieņēmumi, kuros ņemts vērā braukšanas stils?

DARBĪBAS ATTĀLUMS LĪDZ 461 KM* AR BMW iX3.

BMW iX3, G08, 2021, M oglekļa Black krāsa, sānskats, braucošs automobilis

Pateicoties efektīvas transmisijas, aerodinamiskas konstrukcijas un spēcīga augstsprieguma akumulatora mijiedarbībai, BMW iX3 sasniedz līdz 461 kilometru* darbības attālumu. Inovatīvas tehnoloģijas, tādas kā bremžu enerģijas atgūšana, palīdz pagarināt darbības attālumu un samazināt enerģijas patēriņu līdz 18,9–18,5 kWh/100 km.

UZLĀDES LAIKS 100 KM* DARBĪBAS ATTĀLUMAM.

Ar BMW iX3 un BMW uzlādi varat izmantot priekšrocības, kādas sniedz daudzi pielāgoti piedāvājumi uzlādei mājās, atrodoties ceļā un darbā, kā arī iespaidīga automobiļa uzlādes jauda līdz 150 kW. Automobiļa komplektācijā iekļauts standarta uzlādes komplekts – lokanais ātrās uzlādes kabelis pielāgojamai un mobilai uzlādei mājās, kā arī uzlādes kabelis publiskajai uzlādei un BMW uzlādes karte.

Uzlāde mājās 100 km darbības attālumam.

1:37 h – Wallbox (11 kW)

1:37 h – lokanais uzlādes kabelis (11 kW) rūpnieciskā kontaktligzdā

08:07 h – standarta uzlādes kabelis vai lokanais uzlādes kabelis (2,3 kW) mājsaimniecības kontaktligzdā
Par uzlādes risinājumiem jautājiet pārstāvim
BMW iX3, G08, 2021

Uzlāde, esot ceļā, 100 km darbības attālumam

0:10 h – lieljaudas uzlādes stacija (maks. automobiļa uzlādes jauda)

00:20 h – ātrās uzlādes stacija (50 kW)

1:37 h – maiņstrāvas uzlādes stacija (maks. automobiļa uzlādes jauda)
Aprēķināt maršrutu un darbības attālumu

Aprēķinā tiek ņemts vērā patēriņš un uzlādes sniegums. Vērtības attiecas uz akumulatora sākotnējo un vides temperatūru 29–33 grādi pēc Celsija ar sertifikācijas vērtībām, izņemot papildu ārējos patērētājus, piemēram, sēdekļu apsildi, displejus, gaisa kondicionēšanu. Individuāls patēriņš var būt atšķirīgs (atkarībā no, piem., braukšanas profila, temperatūras, apkārtējās vides apstākļiem), tāpat kā individuāli panākams uzlādes sniegums (atkarībā, piem., no akumulatora uzlādes stāvokļa, automobiļa gaisa kondicionēšanas). Patēriņš balstīts uz WLTP labāko gadījumu. Uzlādes snieguma rādītājs ir balstīts uz maksimālo iespējamo uzlādes sniegumu (atkarībā no uzlādes veida un automobiļa).

Lasīt vairāk

PUBLISKĀ UZLĀDE AR BMW UZLĀDI: 12 MĒNEŠI BEZ PAMATA MAKSAS**.

BMW iX3, G08, 2021, elektrisks SAV, uzlāde publiskā lieljaudas uzlādes stacijā

BMW uzlādes karte, kas iekļauta piegādes komplektā, ļauj piekļūt arvien pieaugošajam valsts mēroga publisko uzlādes staciju tīklam. Izmantojot tarifu Active, varat veikt uzlādi ar sevišķi pievilcīgiem nosacījumiem visā Eiropā un pirmos 12 mēnešus nemaksāt pamata maksu. Ar jauno BMW iX3 varat iegūt arī IONITY Plus pakotni, lai gadu varētu nemaksāt pamata maksu, kā arī izmantotu ultraātrās uzlādes iespējas vienā no daudzajām IONITY lieljaudas uzlādes stacijām.

BMW iX3 DIGITĀLIE PAKALPOJUMI.

BMW iX3, G08, 2021, M Carbon Black krāsa, aizmugures skats, publiskajā uzlādes stacijā

Inovatīvie My BMW lietojumprogrammas un BMW karšu pakalpojumi ar Connected uzlādi un navigāciju palīdz efektīvi izmantot sava BMW iX3 darbības attālumu un atbilstoši plānot savus maršrutus. Varat visai vienkārši vadīt šos pakalpojumus, sazinoties ar savu BMW. Jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents vienmēr ir jūsu pusē un ļauj vadīt daudzas automobiļa funkcijas, izmantojot balsi.

TEHNOLOĢIJAS BMW iX3 AUTOMOBILĪ.

Jaunais BMW iX3 piedāvā plašu digitālu pakalpojumu un atjautīgu palīdzības sistēmu klāstu. Sākot ar novietošanas palīgu un beidzot ar jūsu personisko asistentu – inovatīvās tehnoloģijas paaugstina komforta un drošības līmeni brauciena laikā.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW iX3 G08, 2021, vadības displejs, salons

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, vadot daudzās automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.

Savienotā uzlāde, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

BMW kartes – Connected uzlāde.

Connected uzlādes digitālie pakalpojumi ļauj efektīvi izmantot jūsu BMW i modeļa darbības attālumu, vienmēr paliekot kustībā. Sistēma palīdz meklēt publiskās uzlādes stacijas un jau laikus sniedz svarīgu informāciju. Lietojumprogramma ļauj pārskatīt attiecīgos automobiļa datus.

Digitālā atslēga, BMW iX3, G08, 2020

Digitālā atslēga

BMW digitālā atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, tikai pielieciet viedtālruni blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem – iesācējiem.


BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW iX3, G08, 2021

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
Novietošanas asistents, BMW iX3, G08, 2021

Automobiļa novietošanas palīgs.

Automobiļa novietošanas palīgs atvieglo automobiļa novietošanu. Atpakaļskata kamera nodrošina skaidrāku skatu aiz automobiļa. Aktīvais automobiļa novietošanas distances sensors nodrošina paaugstinātu aizsardzību pret bojājumiem, kādus rada automobiļa novietošana. Automobiļa novietošanas palīgs automātiski novieto automobili paralēli vai perpendikulāri ielai, atstājot paralēlas vietas stāvvietā. Atpakaļgaitas asistents sniedz atbalstu, braucot atpakaļgaitā, piemēram, pa šaurām ieliņām.
Aktīvā navigācija, BMW iX3, G08, 2021

Aktīvā navigācija.

Aktīvā navigācijas vadība kā paplašināta stūrēšanas un joslu vadības palīga funkcija spēj ieteikt joslu maiņu, kad tas ir nepieciešams, lai brauktu atbilstoši navigācijas maršrutam. Lai to paveiktu, sistēma nosaka atbilstošu brīvu vietu satiksmes plūsmā blakus joslā un pievērš jūsu uzmanību joslas maiņai.

BMW iX3 TEHNISKIE DATI.

BMW iX3 dzinēji.

Dzinēja jauda, Nm pie 1/min:

210 (286)

Maks. griezes moments Nm:  

400

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

6,8

Elektriskās darbības attālums, km (WLTP):

līdz 461*

Maksimālā uzlādes jauda:  

10 minūšu uzlāde var nodrošināt līdz 100 km
(lieljaudas uzlādes stacija)

BMW iX3, G08, tehnisko datu projekts
BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

BMW DISKI UN RIEPAS.

Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW iX3 GADĪJUMĀ.

BMW iX3, G08, 2021, M oglekļa Black krāsa, sānskats, priekšpuse

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu jūsu jaunā BMW iX3 gadījumā.

BMW iX3 – BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW iX3, G08, 2021, BMW servisa darbinieks sagaida klientu

#laikasarinotiktu. Pilnīgi bezrūpīga braukšana: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu jūsu atlasītā termiņa vai nobraukuma gadījumā.

 • Automobiļa pārbaudes serviss saskaņā ar BMW specifikācijām
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope

BMW iX3 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

 • ** Piedāvājums konkrētajā tirgū attiecas uz jauniem automobiļiem no BMW filiālēm un pārstāvjiem Eiropā BMW uzlādes tīklā

  BMW iX3:
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 18,9–18,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp