BMW iX3, G08, 2021, M Carbon Black krāsa, sānskats
Sākot noEUR 74,060
Darbības attālumslīdz 461 km*
Dzinēja tipsElektroauto

THE iX3

BMW iX3, G08, 2021, M Carbon Black krāsa, sānskats

BMW iX3.

Sākot noEUR 74,060
Darbības attālumslīdz 461 km*
Dzinēja tipsElektroauto
THE iX3BMW iX3.

Pateicoties M sporta pakotnei tā jaunā dizaina standartaprīkojumā, BMW iX3 izskatās sportiskāks nekā jebkad iepriekš. Aerodinamiskie elementi un zilie akcenti pilnībā izceļ automobiļa elektrisko dabu. Neatkarīgi no tā, vai dodaties īsos vai garākos braucienos – BMW iX3 ar darbības attālumu līdz 471 km* un elektroenerģijas patēriņu no 17,6 kWh/100 km* ir ideāli piemērots ikvienam braucienam. 

 

BMW iX3:
Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 18,0–17,6
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0

Lasīt vairāk

SALĪDZINIET BMW iX3 MODEĻUS.

IMPRESSIVE MODELIS.

100% elektrisks: papildaprīkojuma modeļa “Impressive” komplektācijā iekļautas modeļa “Inspiring” iespējas, un tās vēl vairāk paspilgtina jūsu BMW ekskluzīvo garu un braukšanas komfortu.
 • 20 collu divtoņu M aerodinamiskie diski ar 890 M stilu;
 • Harman Kardon Surround Sound sistēma ar BMW IconicSounds Electric;
 • un daudzas citas papildaprīkojuma iespējas;
BMW iX3, G08, 2021, M sporta modelis Impressive, M metāliska Carbon Black krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

INSPIRING MODELIS.

100% elektrisks: standarta “Inspiring” modelī iekļauts iespaidīgs aprīkojuma klāsts, lai uzlabotu komforta un drošības līmeni, kā arī pastiprinātu braukšanas prieku, piemēram:
 • M sporta pakotne ar M ādas stūri, M High-gloss Shadow Line, M mirdzoši jumta reliņi Shadow Line un izgaismoti durvju sliekšņi;
 • 19 collu divtoņu aerodinamiskie diski, 842. stils;
 • BMW Live kokpits Professional ar BMW atjautīgo personisko asistentu un savienotās uzlādes pakalpojumiem;
 • iepriekšēja apsilde vai automātiska gaisa kondicionēšana ar trīs zonu vadību;
 • panorāmas jumta lūka un sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim;
 • adaptīvā balstiekārta un novietošanas palīgs;
 • braukšanas palīgsistēma Professional;
 • automātiska bagāžas nodalījuma pārsega vadība un garu priekšmetu pārvadāšanas sistēma; uzlādes kabelis un 1 gada uzlādes karte.
BMW iX3, G08, 2021, M sporta modelis Inspiring, Phytonic Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • IMPRESSIVE MODELIS.
 • INSPIRING MODELIS.

NOVĒRTĒJIET BMW iX3 VIRSBŪVI ŠAJĀ VIDEO.

BMW iX3, G08, 2021

BMW iX3 VIRSBŪVES AKCENTI.

BMW iX3, G08, 2021, priekšpuses skats

Priekšpuses dizains.

Gandrīz pilnībā slēgtais BMW i elipsveida režģis veido iespaidīgās priekšpuses centrālo vizuālo elementu. Kopā ar gaisa savācējiem, kas izkārtoti L formā un ir BMW i Blue krāsā, tas uzsver BMW iX3 pilnībā elektrisko dabu. Lēzenie adaptīvie LED priekšējie lukturi ar jauno dizainu piešķir BMW iX3 priekšdaļai koncentrētu izskatu.

BMW iX3, G08, 2021, sānskats

Sānskats.

Kontūras ar dāsnajām proporcijām ap riteņu arkām pašpārliecināti demonstrē 20 collu M aerodinamiskos diskus ar 890 M stilu Jet Black krāsā ar alumīnija akcentiem. BMW M dizaina gaisa savācējs uz spārna aiz priekšējā riteņa optimizē gaisa plūsmu.
BMW iX3, G08, 2021, aizmugures skats

Aizmugures dizains.

Jaunie aizmugurējie LED lukturi ar trīsdimensiju stikla virsmu apvienojumā ar vertikālo gaisa savācēju, spīļu formu un horizontālajiem pagrieziena rādītājiem nodrošina maksimāli koncentrētu izskatu. Blue krāsas difuzori papildina aizmugurējo daļu virs ceļa. Apdares elementam, kas atrodas pa vidu, ir kvalitatīvs izskats Frozen Grey krāsā.

IZBAUDIET BMW iX3 SALONU ŠAJĀ VIDEO.

BMW iX3, G08, 2021

BMW iX3 SALONA AKCENTI.

Kokpits, BMW iX3, G08, 2021

Kokpits.

BMW Live kokpitu Professional ar navigācijas funkciju veido kvalitatīvu displeju sistēma. Tajā iekļauts augstas izšķirtspējas 12,3 collu skārienvadāms displejs un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt gan ar BMW atjautīgā personiskā asistenta, gan ar citu instrumentu palīdzību.

Panorāmas jumta lūka, BMW iX3, G08, 2021

Panorāmas jumta lūka.

Skaista gaisma, svaigs gaiss. Kad panorāmas jumta lūka ir aizvērta, tā salonā nodrošina omulīgu, gaismas pielietu atmosfēru. To regulēt atbilstoši savām vajadzībām varat elektriski un vienmērīgi. Nedaudz pacelta vai plaši atvērta – ieplūst svaigs gaiss. Vēja sargs automātiski novērš nepatīkamu caurvēju.

Sporta sēdekļi, BMW iX3, G08, 2021

Sporta sēdekļi.

Augstas pakāpes komforta līmeni BMW iX3 salonā sniedz sporta sēdekļi ar perforētu smalkas faktūras Sensatec apdari standartaprīkojumā. M ādas stūrei ar M emblēmu un daudzfunkcionalitāti ir trīs spieķu dizains. Aluminium Rhombicle Dark salona apdares joslas rada papildu sportiskus akcentus.

BMW ORIĢINĀLIE PIEDERUMI BMW iX3.

19 collu BMW aerodinamiskais disks, Double-spoke 842 M stils, divtoņu, BMW iX3, G08, 2021

19 collu BMW aerodinamiskais divtoņu disks ar Double-spoke 842. stilu.

19 collu BMW aerodinamiskie divtoņu diski ar Double-spoke 842. stilu. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena indikatoru un Runflat riepu, disku izmērs 8J x 19.
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi, BMW iX3, G08, 2021

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra BMW visu sezonu paklājiņi priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Melnā krāsā ar nerūsošā tērauda uzrakstu X3.
BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0, BMW iX3, G08, 2021

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

Viegls, stabils BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 diviem velosipēdiem/E-Bike. Maksimālais svars 60 kg, var kompakti salocīt.

BMW iX3 AR 210 kW (286 ZS).

BMW iX3, G08, 2021

BMW iX3 ELEKTRIZĒJOŠAIS BRAUKŠANAS SNIEGUMS.

Dinamiskāks, efektīvāks un inovatīvāks nekā jebkad iepriekš: BMW iX3 iestrādāta piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģija. Šī tehnoloģija apvienojumā ar jaunizstrādāto augstsprieguma akumulatoru un adaptīvo balstiekārtu ļauj šim SAV piedāvāt elektrizējošu braukšanas sniegumu un paātrinājumu katrā ceļa metrā.

Adaptīvā balstiekārta, BMW iX3, G08, 2021

Adaptīvā balstiekārta.

Komfortablāka ripošana, vairāk braukšanas dinamikas. Adaptīvā balstiekārta pielāgo amortizatoru raksturlielumus atbilstoši attiecīgajai braukšanas situācijai. COMFORT noklusējuma iestatījumi nodrošina īpaši augstu braukšanas komforta līmeni.

Elektriska piedziņa, BMW iX3, G08, 2021

BMW eDrive motors.

Ārkārtīgi integrētajā piedziņā apvienots elektromotors, pārnesumkārba un energoelektronika alumīnija korpusā, ietaupot vietu un samazinot svaru. Tiešā, spontānā paātrinājuma īstenošanas pieprasījumi nodrošina BMW raksturīgo braukšanas prieku. Iztiekot bez retzemju elementiem, elektromotors ir īpaši ilgtspējīgs.
Rekuperācijas sistēma, BMW iX3, G08

Rekuperācijas sistēma.

Rekuperācijas sistēma pārveido ātruma samazināšanas un bremzēšanas gaitā radīto kinētisko enerģiju un novada to uz transmisijas augstsprieguma akumulatoru, palielinot darbības attālumu. Rekuperācijas līmeņa četrpakāpju regulēšana būtiski uzlabo komfortu un individualizēšanas iespējas.
BMW IconicSounds Electric, BMW iX3, G08, 2021

BMW IconicSounds Electric.

BMW IconicSounds Electric ir skaņu celiņš elektriskam braukšanas priekam. Iekšpusē un ārpusē izvietoto skaļruņu skaņas pavada jūsu braukšanas manevrus. Sākot ar atslābinošām un beidzot ar spēkpilnām skaņām – atbilstoši izraudzītajam braukšanas režīmam. Daudzslāņainās kompozīcijas īpaši BMW i modeļiem sakomponējis “Oskara” balvas laureāts filmu mūzikas komponists Hanss Cimmers [Hans Zimmer].

ATKLĀJIET BMW iX3 DARBĪBAS ATTĀLUMUS.

Izpētiet BMW iX3 lielo darbības attālumu! Izmantojiet iestatījumu iespējas, un redzēsiet, cik pārsteidzoši tālu iespējams doties, ņemot vērā tikai dažus faktorus.
Atlasīt modeli
  • Kāpēc darbības attālumi atšķiras?
  • Detalizēts apskats
  • Pamata darbības attāluma specifikācija un darbības attāluma vērtības šajā indikatorā
  • Kādi ir pieņēmumi, kuros ņemts vērā braukšanas stils?

  DARBĪBAS ATTĀLUMS LĪDZ 471 KM* AR BMW iX3.

  BMW iX3, G08, 2021, M oglekļa Black krāsa, sānskats, braucošs automobilis

  Pateicoties efektīvas transmisijas, aerodinamiskas konstrukcijas un spēcīga augstsprieguma akumulatora mijiedarbībai, BMW iX3 sasniedz līdz 471 kilometru* darbības attālumu. Inovatīvas tehnoloģijas, tādas kā bremžu enerģijas atgūšana, palīdz pagarināt darbības attālumu un samazināt enerģijas patēriņu līdz 18,0–17,6 kWh/100 km.

  UZLĀDES LAIKS 100 KM* DARBĪBAS ATTĀLUMAM.

  Ar BMW iX3 un BMW uzlādi varat izmantot priekšrocības, kādas sniedz daudzi pielāgoti piedāvājumi uzlādei mājās, atrodoties ceļā un darbā, kā arī iespaidīga automobiļa uzlādes jauda līdz 150 kW. Automobiļa komplektācijā iekļauts standarta uzlādes komplekts – lokanais ātrās uzlādes kabelis pielāgojamai un mobilai uzlādei mājās, kā arī uzlādes kabelis publiskajai uzlādei un BMW uzlādes karte.

  Uzlāde mājās 100 km darbības attālumam.

  1:37 h – Wallbox (11 kW)

  1:37 h – lokanais uzlādes kabelis (11 kW) rūpnieciskā kontaktligzdā

  08:07 h – standarta uzlādes kabelis vai lokanais uzlādes kabelis (2,3 kW) mājsaimniecības kontaktligzdā
  Par uzlādes risinājumiem jautājiet pārstāvim
  BMW iX3, G08, 2021

  Uzlāde, esot ceļā, 100 km darbības attālumam

  0:10 h – lieljaudas uzlādes stacija (maks. automobiļa uzlādes jauda)

  00:20 h – ātrās uzlādes stacija (50 kW)

  1:37 h – maiņstrāvas uzlādes stacija (maks. automobiļa uzlādes jauda)
  Aprēķināt maršrutu un darbības attālumu

  Aprēķinā tiek ņemts vērā patēriņš un uzlādes sniegums. Vērtības attiecas uz akumulatora sākotnējo un vides temperatūru 29–33 grādi pēc Celsija ar sertifikācijas vērtībām, izņemot papildu ārējos patērētājus, piemēram, sēdekļu apsildi, displejus, gaisa kondicionēšanu. Individuāls patēriņš var būt atšķirīgs (atkarībā no, piem., braukšanas profila, temperatūras, apkārtējās vides apstākļiem), tāpat kā individuāli panākams uzlādes sniegums (atkarībā, piem., no akumulatora uzlādes stāvokļa, automobiļa gaisa kondicionēšanas). Patēriņš balstīts uz WLTP labāko gadījumu. Uzlādes snieguma rādītājs ir balstīts uz maksimālo iespējamo uzlādes sniegumu (atkarībā no uzlādes veida un automobiļa).

  Lasīt vairāk

  PUBLISKĀ UZLĀDE AR BMW UZLĀDI: 12 MĒNEŠI BEZ PAMATA MAKSAS**.

  BMW iX3, G08, 2021, elektrisks SAV, uzlāde publiskā lieljaudas uzlādes stacijā

  BMW uzlādes karte, kas iekļauta piegādes komplektā, ļauj piekļūt arvien pieaugošajam valsts mēroga publisko uzlādes staciju tīklam. Izmantojot tarifu Active, varat veikt uzlādi ar sevišķi pievilcīgiem nosacījumiem visā Eiropā un pirmos 12 mēnešus nemaksāt pamata maksu. Ar jauno BMW iX3 varat iegūt arī IONITY Plus pakotni, lai gadu varētu nemaksāt pamata maksu, kā arī izmantotu ultraātrās uzlādes iespējas vienā no daudzajām IONITY lieljaudas uzlādes stacijām.

  BMW iX3 DIGITĀLIE PAKALPOJUMI.

  BMW iX3, G08, 2021, M Carbon Black krāsa, aizmugures skats, publiskajā uzlādes stacijā

  Inovatīvie My BMW lietojumprogrammas un BMW karšu pakalpojumi ar Connected uzlādi un navigāciju palīdz efektīvi izmantot sava BMW iX3 darbības attālumu un atbilstoši plānot savus maršrutus. Varat visai vienkārši vadīt šos pakalpojumus, sazinoties ar savu BMW. Jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents vienmēr ir jūsu pusē un ļauj vadīt daudzas automobiļa funkcijas, izmantojot balsi.

  TEHNOLOĢIJAS BMW iX3 AUTOMOBILĪ.

  BMW iX3 piedāvā plašu digitālu pakalpojumu un atjautīgu palīdzības sistēmu klāstu. Sākot ar novietošanas palīgu un beidzot ar jūsu personisko asistentu – inovatīvās tehnoloģijas paaugstina komforta un drošības līmeni brauciena laikā.
  BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW iX3 G08, 2021, vadības displejs, salons

  BMW atjautīgais personiskais asistents.

  “Hei, BMW, es esmu izsalcis.” Jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents atradīs tuvāko restorānu un uzreiz saplānos maršrutu. Bet tas var paveikt daudz vairāk. Jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents jums palīdzēs ar informāciju par jūsu automobiļa funkcijām. Un izskaidros noderīgas iespējas. Tas palīdzēs vienkārši un intuitīvi lietot jūsu BMW.
  Savienotā uzlāde, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

  BMW kartes – Connected uzlāde.

  Connected uzlādes digitālie pakalpojumi ļauj efektīvi izmantot jūsu BMW i modeļa darbības attālumu, vienmēr paliekot kustībā. Sistēma palīdz meklēt publiskās uzlādes stacijas un jau laikus sniedz svarīgu informāciju. Lietojumprogramma ļauj pārskatīt attiecīgos automobiļa datus.

  Digitālā atslēga, BMW iX3, G08, 2020

  Digitālā atslēga

  BMW digitālā atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, tikai pielieciet viedtālruni blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem – iesācējiem.


  *BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

  Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW iX3, G08, 2021

  Braukšanas palīgsistēma Professional

  Novietošanas asistents palīdz veikt automobiļa novietošanu un manevrēšanu. Ar attāluma sensoriem, ārkārtas bremzēšanas funkciju un atpakaļgaitas skata kameru varat manevrēt pat visšaurākajās novietošanas vietās. Vai arī varat vienkārši ļaut savam BMW veikt novietošanu jūsu vietā. Ja vietas ir maz, atpakaļgaitas asistents var patstāvīgi atkārtot darbības, kas veiktas pēdējos 50 metros.

  Novietošanas asistents, BMW iX3, G08, 2021

  Automobiļa novietošanas palīgs.

  Novietošanas asistents palīdz veikt automobiļa novietošanu un manevrēšanu. Ar attāluma sensoriem, ārkārtas bremzēšanas funkciju un atpakaļgaitas skata kameru varat manevrēt pat visšaurākajās novietošanas vietās. Vai arī varat vienkārši ļaut savam BMW veikt novietošanu jūsu vietā. Ja vietas ir maz, atpakaļgaitas asistents var patstāvīgi atkārtot darbības, kas veiktas pēdējos 50 metros.

  Aktīvā navigācija, BMW iX3, G08, 2021

  Aktīvā navigācija.

  Aktīvā navigācijas vadība kā paplašināta stūrēšanas un joslu vadības palīga funkcija spēj ieteikt joslu maiņu, kad tas ir nepieciešams, lai brauktu atbilstoši navigācijas maršrutam. Lai to paveiktu, sistēma nosaka atbilstošu brīvu vietu satiksmes plūsmā blakus joslā un pievērš jūsu uzmanību joslas maiņai.

  BMW iX3 TEHNISKIE DATI.

  BMW iX3 dzinēji.

  Dzinēja jauda, Nm pie 1/min:

  210 (286)

  Maks. griezes moments Nm:  

  400

  Paātrinājums 0–100 km/h (s):

  6,8

  Elektriskās darbības attālums, km (WLTP):

  461-471*

  Maksimālā uzlādes jauda:  

  10 minūšu uzlāde var nodrošināt līdz 100 km
  (lieljaudas uzlādes stacija)

  BMW iX3, G08, tehnisko datu projekts
  BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

  BMW DISKI UN RIEPAS.

  Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.

  BMW FINANCIAL SERVICES BMW iX3 GADĪJUMĀ.

  BMW iX3, G08, 2021, M oglekļa Black krāsa, sānskats, priekšpuse

  Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu jūsu jaunā BMW iX3 gadījumā.

  BMW iX3 – BMW SERVICE INCLUSIVE.

  BMW iX3, G08, 2021, BMW servisa darbinieks sagaida klientu

  #laikasarinotiktu. Pilnīgi bezrūpīga braukšana: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu jūsu atlasītā termiņa vai nobraukuma gadījumā.

  • Automobiļa pārbaudes serviss saskaņā ar BMW specifikācijām
  • Gaisa mikrofiltra apkope
  • Bremžu šķidruma apkope

  BMW IX3 ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

  ** Piedāvājums konkrētajā tirgū attiecas uz jauniem automobiļiem no BMW filiālēm un pārstāvjiem Eiropā BMW uzlādes tīklā

  BMW iX3:
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 18,0–17,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0

  Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra.

  Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

  Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/

  Lasīt vairāk

  BMW iX3 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

  • ** Piedāvājums konkrētajā tirgū attiecas uz jauniem automobiļiem no BMW filiālēm un pārstāvjiem Eiropā BMW uzlādes tīklā

   BMW iX3:
   Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 18,9–18,5
   CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0

   Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp