BMW Z4 M40i Roadster , G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucošs automobilis, kalnu fons
Dzinēja tipsBenzīns

THE Z4

BMW M

BMW Z4 M40i ROADSTER.

Dzinēja tipsBenzīns
THE Z4BMW Z4 M40i ROADSTER.

Atvērts, gluds un radīts jaudai. BMW Z4 M40i Roadster ar plato priekšdaļu, lielajiem riteņiem, pagarināto dzinēja pārsegu un daudzajām autosporta iedvesmotajām detaļām paātrina pulsu jau pirmajā mirkļa skatījumā. Uz ceļa tas atklāj savu sportisko raksturu vissīkākajās detaļās: Roadster, kas tieksmi pēc brīvības pārvērš tīrā braukšanas priekā.

BMW Z4 M40i ROADSTER VIRSBŪVES UN SALONA DIZAINS.

Dzirkstošs entuziasms.

BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, braucošs automobilis, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
Dubultais elipsveida režģis ar tīkla dizainu, BMW Z4 M40i Roadster, G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, tuvplāns, priekšpuse

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

BMW elipsveida režģa tīkla dizains, kas atkarīgs no dzinēja, papildina dinamisko izskatu. Pamata modelim ir mirdzošas Black krāsas režģis ar tīkla dizainu, Sport Line un M sporta pakotnē detaļas ir ar matēta alumīnija virsmām, bet elipsveida režģa rāmis – hromēts. BMW elipsveida režģis labākajam M40i modelim ir pilnībā Cerium Grey krāsā.
Gaisa savācējs, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, tuvplāns

Gaisa savācējs.

Kopā ar gaisa savācēju priekšējā apakšējā spoilerī, aiz priekšējā riteņa arkas izvietotais gaisa savācējs ievērojami samazina gaisa turbulenci riteņu arkās un virzītu gaisa plūsmu, tādējādi samazinot pretestību. Vienlaikus tie uzsver automobiļa sportisko raksturu, kā arī kalpo kā dekoratīvs elements.
M aerodinamikas pakotne, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, sānskats

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzlikām virsbūves krāsā un difuzora ieliktni metāliskā Dark Shadow krāsā pauž tīru dinamiku un sportiskumu. Komponenti ne tikai padara izskatu stilīgu, bet arī optimizē automobiļa aerodinamiskās īpašības.
Izpūtēja caurules, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, aizmugures skats, tuvplāns

Brīvas formas izpūtēja caurules.

Apaļas hromētas izpūtēja caurules labajā un kreisajā pusē automobiļa aizmugurē pastiprina automobiļa sportisko izskatu.
M sporta sēdekļi, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, salons

M sporta sēdekļi.

M sporta sēdekļi ar iestrādātiem galvas balstiem, dziļiem sēdekļiem un augstiem sānu un atzveltnes balstiem piedāvā vadītājam un priekšējam pasažierim uzlabotu balstu pat straujos pagriezienos. Turklāt vadītāja un, atkarībā no aprīkojuma, priekšējā pasažiera sēdekli var regulēt atbilstoši augumam, pateicoties iestrādātajam atzveltnes platuma regulēšanas mehānismam.
M ādas stūre, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, kokpits

М ādas stūre.

M ādas daudzfunkciju stūre ar M emblēmu demonstrē sportisku trīs spieķu dizainu. Walknappa Black krāsas stūres apdare ar konturētiem īkšķu balstiem pauž sportiskas, tiešas stūrēšanas sajūtu un tādējādi nodrošina dinamiskas braukšanas pieredzi.

BMW M40i ROADSTER BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Atraisiet savas ambīcijas.

Neviens izaicinājums tam nav par lielu. BMW Z4 M40i Roadster pierāda tā sportisko izcelsmi jebkurā situācijā. Pateicoties jaunākajai tehnoloģijai, tā zemajam novietojumam uz ceļa un sistemātiskajai svara optimizācijai, tas sasniedz iespaidīgus snieguma rādītājus – un augstākās klases braukšanas dinamiku.

M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019

M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

Izcils sportists, kas sniedz tīru braukšanas jaudu. M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs nodrošina izcilu jaudas pārnesi un satriecošu M raksturīgu dzinēja skaņu. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas rada izcilu jaudu.
Adaptīvā M balstiekārta, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019

Adaptīvā M balstiekārta.

Par 10 milimetriem pazeminātā adaptīvā M balstiekārta elektriski regulējama jebkurā laikā atbilstoši ceļam un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītāji var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
M sporta diferenciālis, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, detalizēts skats

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu pēc līkuma izbraukšanas, braucot līkumos ar lielu ātrumu vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
Steptronic Sport Getriebe BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 Nahaufnahme Schalthebel Innenraum

Steptronic sporta pārnesumkārba.

8 pakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba ar Launch Control funkciju sniedz iespēju gan automātiski, gan manuāli sportiski pārslēgt pārnesumus ar pārslēga sviru vai pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām – atbilstoši komfortabli slīdošam vai dinamiskam braukšanas stilam. SPORT vai SPORT+ režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
Variablā sporta stūres iekārta, BMW Z4 M40i Roadster, G29, 2019, stūre, kokpits

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku fizisku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
M sporta bremzes, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, sānskats, vieglmetāla disks

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, vadības displejs

BMW ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS.

BMW Z4 M40i ROADSTER BRAUKŠANAS PALĪDZĪBAS SISTĒMAS.

Digitālie pakalpojumi un atjautīgās vadītāja palīdzības sistēmas.

BMW Z4 M40i Roadster piedāvā vadītājam lielu skaitu atjautīgu palīdzības sistēmu. Sākot ar novietošanas palīgu un beidzot ar personisko asistentu, inovatīvās tehnoloģijas paaugstina komforta un drošības līmeni brauciena laikā. Tāpat tās nodrošina arī daļēji autonomu braukšanu – atbilstoši situācijai.

BMW operētājsistēma 7, BMW Z4 M40i Roadster G29

BMW operētājsistēma 7.

BMW vadības sistēmas 7 inovatīvā vadības koncepcija piedāvā vēl vieglāku automobiļa funkciju pārvaldību, izmantojot balsi, skārienekrānu un iDrive kontrolleri – ļoti intuitīvi. Šajā nolūkā uzlabotas kontrollera funkcijas. Tagad lietojumprogrammas var atlasīt tieši.
Uzzināt vairāk
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019, vadības displejs

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Connected Music, BMW Z4 Roadster G29

Connected Music.

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Connected Music ar Spotify nozīmē, ka varat tieši straumēt neskaitāmus miljonus dziesmu bez ierobežojumiem, ar BMW mūzikas partnera Spotify palīdzību, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.
Uzzināt vairāk

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

 250 (340)/5 000–6 500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

4,5

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

8,0–7,8

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

182–177

BMW Z4 M40i Roadster G29, sānskats

BMW Z4 M40i ROADSTER CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW Z4 M40i ROADSTER GADĪJUMĀ.

BMW Z4 M40i Roadster G29, sānskats uz ēkas fona

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW Z4 M40i Roadster gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW Z4 M40i ROADSTER – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
  • Automobiļa pārbaudes serviss
  • Gaisa mikrofiltra apkope
  • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW Z4 M40i Roadster, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

BMW Z4 M40i Roadster:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,0-7,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 182-177

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • BMW Z4 M40i Roadster:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,0–7,8
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 182–177

    Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp