BMW M235i xDrive Gran Coupé, metāliska Black Sapphire krāsa, F44, trīs ceturtdaļu sānskats

BMW 2. sērija

BMW M

DETALIZĒTI PAR BMW M235i xDrive Gran Coupé: IESPĒJAS UN FUNKCIJAS

BMW 2. sērijaDETALIZĒTI PAR BMW M235i xDrive Gran Coupé: IESPĒJAS UN FUNKCIJAS

Pats pirmais BMW M235i xDrive Gran Coupé nav radīts, lai paplašinātu segmentu, bet gan lai to vadītu. Iegūstiet visu informāciju par izcilo braukšanas dinamiku, jaudīgo M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinēju un provokatīvo dizainu ar ekskluzīvajiem M akcentiem, kas turpinās visā virsbūvē līdz pat uz vadītāju orientētajam kokpitam.

Lasīt vairāk

DIZAINS.

BMW M235i xDrive Gran Coupé virsbūves un salona iezīmes.

Sportisks gan iekšpusē, gan ārpusē: BMW M235i xDrive Gran Coupé atspoguļo bezkompromisa dinamiku katrā detaļā. Lielā mērā, pateicoties M aerodinamikas pakotnei, kā arī ekskluzīvajiem Cerium Grey krāsas M akcentiem. Tādas izteiksmīgas iezīmes kā BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu, izplūdes sistēmas brīvās formas apdare vai M aizmugurējais spoileris papildina sporta Coupé sportisko formu un kontūras, bet tādas iezīmes kā M sporta sēdekļi vai M pedāļi rada salonā maksimāla snieguma noskaņu.
BMW M235i xDrive Gran Coupé, metāliska Black Sapphire krāsa, F44, trīs ceturtdaļu aizmugures skats
BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu, BMW M235i xDrive Gran Coupé, metāliska Black Sapphire krāsa, F44, tuvplāns

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

Viss BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu ir Cerium Grey krāsā, un tā iekšpusē ir rūpīgi izstrādāts tīkls. Šī tīkla struktūra, kuru iedvesmojušas sacīkstes, piešķir dziļumu un vērtību priekšpusei un nosaka detaļu augsto kvalitāti un dinamiskos akcentus.
M raksturīgā izplūdes sistēma, BMW M235i xDrive Gran Coupé, metāliska Black Sapphire krāsa, F44, aizmugures skats

M raksturīgā izplūdes sistēma.

Abās pusēs izvietotā M raksturīgā izplūdes sistēma ar minimālo pretspiedienu veicina to, ka dzinējs rada varenu jaudu. Tā raksturīgo skaņu var kontrolēt ar iestrādātu izplūdes vārsta mehānismu, un tā akcentē automobiļa sportisko valdzinājumu. Cerium Grey krāsas un brīvas formas izpūtēja apdares joslas rada vizuālus akcentus.
M aerodinamikas pakotne, BMW M235i xDrive Gran Coupé, metāliska Black Sapphire krāsa, F44, priekšpuse

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamiskā pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzliku apdari pauž tīru dinamiku, akcentējot automobiļa sportisko raksturu. Apdare ir virsbūves krāsā, bet ielaidumi – Dark Shadow krāsā. BMW M235i ieliktņi ir mirdzošā Black krāsā.
M aizmugurējais spoileris, BMW M235i xDrive Gran Coupé, metāliska Black Sapphire krāsa, F44, aizmugures skats

M aizmugurējais spoileris.

M aizmugurējais spoileris uzsver automobiļa sportisko siluetu un samazina nevēlamu aerodinamisku spiedienu augšup. Radot spiedienu uz leju uz aizmugurējo tiltu, tas nodrošina automobilim lielāku braukšanas stabilitāti.
M sporta sēdekļi, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44, salons

M sporta sēdekļi.

M sporta sēdekļi ar iestrādātiem galvas balstiem, dziļiem sēdekļiem un augstiem sānu un atzveltnes balstiem piedāvā vadītājam un priekšējam pasažierim uzlabotu balstu pat straujos pagriezienos. Turklāt sēdekli var regulēt atbilstoši ķermeņa apmēriem, pateicoties iestrādātajam atzveltnes platuma regulēšanas mehānismam.
M ādas stūre, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44, kokpits

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
Velūra paklājiņi, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44, salons

Velūra paklājiņi.

Velūra paklājiņi nevainojami piegulst kāju zonai priekšā un aizmugurē, ir noturīgi pret netīrumiem un arī ūdensnecaurlaidīgi. Tie pieskaņoti apdares krāsai, vienlaikus to pasargājot, atvieglojot tīrīšanu un veidojot kvalitatīvu izskatu.
Illuminated Brooklyn salona apdares elementi, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44, salons

Illuminated Brooklyn salona apdares elementi.

Illuminated Brooklyn salona apdares elementi ar trijstūra akcentu uz instrumentu paneļa un durvju apdare piešķir progresīvu noskaņu ar augstu vērtības sajūtu. Mirdzošais maigi izgaismoto apdares elementu raksts automobilī rada gan pievilcīgu, gan patīkamu atmosfēru.
M drošības jostas, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44, salons

M drošības jostas.

M drošības jostās ar jostu spriegotāju un drošības jostu spēka ierobežotāju ir smalks šuvums M raksturīgajās krāsās, un tās uzsver salona ļoti augsto kvalitāti un sportisko noskaņu.
M Performance komplekts, BMW M235i xDrive Gran Coupé, metāliska Black Sapphire krāsa, F44, trīs ceturtdaļu sānskats

M PERFORMANCE KOMPLEKTS.

M Performance komplekts dižojas arī ar automobiļa sportisko potenciālu un nodrošina maksimālu paātrinājuma sniegumu. Turklāt svara samazinājums ievērojami uzlabo braukšanas dinamiku. Izteiksmīgie dizaina elementi Black krāsā un 18 collu M vieglmetāla kaltie diski padara M Performance komplektu redzamu arī no ārpuses.

BMW M235i xDrive.

M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44

BMW M235i xDrive.

BMW M235i xDrive Gran Coupé M TwinPower Turbo benzīna dzinējs ar 306 zirgspēkiem.

Izcils sportists, kas pauž tīru braukšanas prieku: M TwinPower Turbo četrcilindru BMW M235i xDrive benzīna dzinējs ir sevišķi jaudīgs, jo aprīkots ar jauniem virzuļiem, lielāku turbokompresoru, uzlabotu gaisa savācēja kanālu, jaudīgu dzesēšanas komplektu un vārstu vadītu M izplūdes sistēmu.

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW M235i xDrive Gran Coupé piedziņas un šasijas tehnoloģijas.

Nepārspētie pirmrindnieki: BMW M 235i xDrive Gran Coupé ar M sporta stūres iekārtu, astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārbu un M sporta balstiekārtu atrodas sava segmenta ātrās satiksmes kustības joslā. Pateicoties snieguma kontrolei un tādām funkcijām kā BMW xDrive atjautīgā pilnpiedziņa, dinamika un šķērspaātrinājums kļuvis jūtams, braucot ar jebkādu ātrumu. Apvienojumā ar spēcīgo un ārkārtīgi efektīvo BMW TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinēju tas viegli izceļas pūlī un rada nepārspējamu pašpārliecinātību it visur.
M sporta stūres iekārta, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44, kokpits

M sporta stūres iekārta.

M sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju un samazina piepūli stūrējot. Automobili var vadīt daudz precīzāk, nodrošinot sportiskākas vadāmības īpašības, īpaši uz līkumotiem ceļiem.
Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
Atjautīgā xDrive pilnpiedziņa, BMW M235i Gran Coupé, F44, tuvplāns, aizmugure

xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot maksimālu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākai izveicībai, piemēram, elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos līdzsvaro pārlieku pagriežamību un nepietiekamu pagriežamību.
M sporta balstiekārta, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44

M sporta balstiekārta.

M sporta balstiekārta pazemina automobili par apmēram desmit milimetriem. Tai ir arī īsākas balstiekārtas atsperes un blīvāki amortizatoru iestatījumi, kā arī stingrāki stabilizatori. To visu apvienojot, rodas vēl tiešāka balstiekārtas konstrukcija, ar kuru iespējams izteikti sportisks braukšanas stils.
BMW M235i xDrive Gran Coupé ar adaptīvo balstiekārtu

Adaptīvā balstiekārta.

Adaptīvā balstiekārta ļauj regulēt amortizatoru raksturlielumus, lai pielāgotos braukšanas situācijai, un apvieno braukšanas komfortu un dinamiku ar labāko iespējamo drošību. Ar braukšanas pieredzes kontroli varat izvēlēties standarta COMFORT režīmu vai SPORT režīmu.
M sporta bremzes, BMW M235i xDrive Gran Coupé, metāliska Black Sapphire krāsa, F44

M sporta bremzes.

M sporta bremzēm ar vairāku virzuļu bremžu suportiem tumši zilā krāsā un M uzrakstu ir bremzēšanas efektivitāte. Pielāgotas automobiļa ļoti augstajam dinamikas potenciālam, tās ļauj izvēlēties izteiktu sportisku braukšanas stilu un nodrošina izcilu bremzēšanu uz mitrām virsmām.
BMW M235i xDrive Gran Coupé ar snieguma kontroli, metāliska Black Sapphire krāsa, F44, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Snieguma kontrole.

Snieguma kontrole palīdz, veicot kontrolētu piedziņas riteņu bremzēšanu līkuma iekšpusē. Šādi piedziņas spēks tiek novirzīts uz ārējiem riteņiem. Novirzot automobiļa leņķisko inerci līkumā, lai uzlabotu veiklību un virziena stabilitāti.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,1–6,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 162–153

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.