BMW M135i xDrive nosaka standartus kompaktauto segmentā. Ar augstu apgriezienu M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinēju, BMW M 135i xDrive rada patiesu braukšanas prieku jau no pašas pirmās sekundes. Perfekti pielāgotās šasijas tehnoloģijas, piemēram, M sporta diferenciālis, BMW xDrive, Steptronic sporta pārnesumkārba un M sporta stūres iekārta, nodrošina lielisku veiklību un vislabāko iespējamo atbalstu līkumos. Virsbūve uzsver sportisko raksturu ar tādām izteiksmīgām detaļām kā M135i xDrive raksturīgais dubultais elipsveida režģis ar tīkla dizainu, M aizmugurējais spoileris un abi 100 mm izpūtēji.

Dizains, kas rada adrenalīnu, tikai paskatoties. Jauda, kas kņudina zem ādas no starta brīža. Kombinācijā ar absolūtu precizitāti un lielisku dinamiku, kas pārraksta sportiskas braukšanas pieredzes standartus, BMW M550d xDrive Touring demonstrē pilnīgu stilu, daudzpusību un jaudas rezervi.

BMW M235i xDrive Gran Coupé ir iespaidīgs no ikviena leņķa. Spēcīgās proporcijas priekšpusē, sānos un aizmugurē un elegantais Coupé siluets rada unikālu raksturu. Salonā dominē sportiska un mūsdienīga atmosfēra, ko definē ekskluzīvas M dizaina detaļas. Zem BMW M235i xDrive dzinēja pārsega darbojas jaudīgs M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs. Papildus citām iespējām spēka agregāts ar augstu griezes momentu piedāvā uzlabotu gaisa savācēja kanālu, jaudīgu dzesēšanas komplektu un M izplūdes sistēmu ar gaisa plūsmas vadību. Kopā ar xDrive, atjautīgo pilnpiedziņas sistēmu rezultāts ir iespaidīga braukšanas dinamika ar izcilu saķeri.


BMW 4. sērijas Coupé M automobiļi piedāvā augstākā līmeņa estētiku un braukšanas dinamiku. BMW M4 Competition Coupé ir 510 ZS (375 kW) liela jauda, ko nodrošina BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, kas rada spēcīgu 650 Nm griezes momentu, paātrinot automobili no 0 līdz 100 km/h zibenīgās 3,9 sekundēs. Vienlaikus pamatīgi izstrādātās no autosporta aizgūtās transmisijas un šasijas tehnoloģijas, piemēram, papildaprīkojuma pilnpiedziņa M xDrive*, astoņpakāpju M Steptronic ar Drivelogic un adaptīvā M balstiekārta nodrošina maksimālu braukšanas dinamiku un saķeri – gan ikdienas lietojumā, gan sacīkšu trasē. * Plānots, ka M xDrive būs pieejams no 2021. gada vasaras.

Jaudīgais BMW M4 Coupé BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs rada sportisku 480 ZS (353 kW) jaudu ar 550 Nm griezes momentu. Automobilim ir manuāla sešpakāpju M pārnesumkārba ar īsu un precīzu pārnesumu pārslēgšanu. Apvienojumā ar aizmugurējo riteņu piedziņu standartaprīkojumā tiek veicināta intensīva mijiedarbība starp vadītāju un automobili.

Tas brauc saskaņā ar saviem noteikumiem. Pateicoties raksturīgajam dizainam, jaudīgajam sniegumam un neatkārtojamajai braukšanas dinamika, BMW M440i xDrive Coupé nodrošina nemainīgi augstu adrenalīna līmeni. Efektīvais BMW M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs, M aerodinamikas pakotne un Cerium Grey krāsas ekskluzīvie dizaina akcenti, uzmetot tiem skatienu, liek skudriņām noskriet pār muguru un uzsver šī dzīvīgā sporta Coupé neatkarīgo dabu.

Atvērts maksimālai intensitātei. Aprīkots ar M Competition pakotni un 450 ZS M TwinPower Turbo vienrindas 6 cilindru benzīna dzinēju, kā arī ar autosporta inovācijām, BMW M4 Cabrio nodrošina vistiešāko saikni starp adrenalīna pilnu jaudu un izcilu braukšanas prieku. M dzinējs nodrošina nepārtrauktu uzrāvienu līdz pat septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbas iespēju augšējai robežai, savukārt aktīvais M diferenciālis, adaptīvā M balstiekārta vai M Servotronic gādā par jaudīgu, precīzu vadāmību. Tā ir nepārspēta pieredze ne tikai ar nolaistu cieto jumtu. M braukšanas aizrautība sasniedz pilnīgi jaunu līmeni.

Aizraujoši un eleganti veidots. Jaudīgāks nekā jebkad. BMW M5 jaunā paaudze ar M xDrive ir izcilu inženierijas prasmju un inovatīvas braukšanas atjautības apliecinājums. Līdz šim neiedomātām braukšanas dinamikas dimensiju robežām.


Iespaidīga jauda un īpaša šasija, kas ietver arī visas nepieciešamās vadības sistēmas un raksturīgos akcentus mirdzošā Black krāsā, – ar šīm iezīmēm BMW M5 Competition ir tikai viens vienīgs mērķis: iegūt maksimālu pārsvaru pār sāncenšiem.


BMW M550i xDrive Sedan un atstāj iespaidu ar sportiskumu, komfortu un patiesu piemērotību ikdienas lietojumam. Ar 390 kW (530 ZS) jaudu BMW M550i rada bagātīgu dinamiskas braukšanas pieredzi. Perfekti saskaņotie komponenti, piemēram, atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma un adaptīvā M balstiekārta Professional, nodrošina optimālu braukšanas stabilitāti un veiklību.

Braukšanas luksusa kulminācija: BMW M8 Competition Coupé ar M xDrive ir jaudīgākais un ekstravagantākais automobilis BMW M8 Coupé klāstā. Tā M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs rada neticamu 460 kW (625 ZS) jaudu. Apvienojumā ar daudziem augsti attīstītajiem autosporta iedvesmotajiem piedziņas un balstiekārtas komponentiem tas nodrošina nepārspējamu braukšanas pieredzi. Ar savu autosporta DNS tas ir BMW inženiermākslas meistardarba iemiesojums un garantē augstākā līmeņa adrenalīna pilnu braukšanas prieku.

Adrenalīna pilns brauciens pretī saulei: nepārspējams sniegums un neatvairāma luksusa atmosfēra padara BMW M8 Cabrio xDrive par jaudīgu sporta automobili – tas nozīmē īpašu braukšanas prieku ar nolaistu jumtu. Papildus jaudīgajam M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējam ar 441 kW (600 ZS) to nodrošina daudzi autosporta iedvesmotie transmisijas un braukšanas dinamikas komponenti, piemēram, astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic, adaptīvā M balstiekārta un aktīvais M diferenciālis. Šim sporta kabrioletam ir izcils potenciāls, tas ir īpaši veikls un manevrējams – perfekts ātri mērojamām distancēm un asiem līkumiem, braucot pa visskaistākajiem ceļiem pasaulē. Tas aprīkots arī ar revolucionāru savienojamību un vadītāja palīdzības tehnoloģijām, kas nodrošina mūsdienīgu un ārkārtīgi ērtu mobilitāti.

BMW M850i xDrive Cabrio ir avangarda dizains, augsts ekskluzivitātes līmenis un izcils komforta, dinamiskas jaudas un efektīva snieguma līdzsvars. Tā jaudīgais M TwinPower Turbo astoņcilindru 4,4 litru benzīna dzinējs ar 390 kW (530 ZS) un 750 Nm griezes momentu nodrošina izcilu jaudu. Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņa ar M sporta diferenciāli, adaptīvo M balstiekārtu un 20 collu augstas veiktspējas riepām nodrošina aizraujošu braukšanas prieku un augsta līmeņa braukšanas komfortu. Šo līdzsvaroto BMW M850i xDrive Cabrio kopējo koncepciju papildina daudzas inovatīvas tehnoloģijas un vadītāja palīdzības sistēmas, kas katru braucienu padara baudāmu.

BMW 8. sērijas Gran Coupé M automobiļi ir izcili četrdurvju sporta automobiļi, kas apvieno nepārspētu dinamiku, veiklību, sportisku un elegantu dizaina valodu un ārkārtīgi greznu salonu ikvienā modelī.

Šī ekskluzīvā modeļu klāsta līderis ir BMW M8 Competition Gran Coupé – ārkārtīgi jaudīgs sporta automobilis. Tā ārkārtīgi jaudīgais M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs rada nepārspējamus 460 kW (625 ZS) un tos izmanto, lai automobilis zibenīgi uzņemtu paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,2 sekundēs. Ar ārkārtīgi saskaņotajiem autosporta iedvesmotajiem komponentiem un M xDrive kā standarta ražošanas iespēju šis M automobilis piedāvā augstākā līmeņa braukšanas dinamiku un veiklību.

BMW M8 Gran Coupé ar M xDrive ir luksusa sporta automobilis, kas garantē izcilu sniegumu un adrenalīna piepildītu braukšanas prieku. Papildus jaudīgajam M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējam ar 441 kW (600 ZS) to pilnībā nodrošina daudzi autosporta iedvesmotie transmisijas un balstiekārtas komponenti, piemēram, astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic, adaptīvā M balstiekārta un aktīvais M diferenciālis.

BMW M850i xDrive Gran Coupé nodrošina optimālu sportiskuma un ikdienas lietojuma apvienojumu. Tā jaudīgais M TwinPower Turbo astoņcilindru 4,4 litru benzīna dzinējs rada 390 kW (530 ZS) jaudu un 750 Nm griezes momentu. Optimāli pielāgotās transmisijas un balstiekārtas komponentu saspēles rezultāts ir veikla un ārkārtīgi dinamiska braukšana – to ideāli papildina uz vadītāju orientētais kokpits un ne tikai sportiskā, bet arī luksusa salona koncepcija.

BMW X3 M automobiļos BMW X3 piedzīvojumu gars apvienots ar BMW M ekskluzīvajiem sportiskajiem centieniem. BMW X3 M ar savu autosporta DNS piedāvā augstākā līmeņa braukšanas dinamiku – sasniedzot jaunus augstumus ar BMW X3 M Competition, kas uz jebkura ceļa un sacīkšu trases vienkārši aizrauj ar savu maksimālo jaudu un ekskluzivitāti. BMW X3 M40i un BMW X3 M40d modeļi nodrošina iespaidīgu snieguma, komforta un efektivitātes līdzsvaru.

BMW X3 M Competition piedziņu nodrošina ārkārtīgi jaudīgs M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs. Ar 375 kW* (510 ZS)* un 600 Nm griezes momentu ļauj automobilim sasniegt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 4,1 sekundē. Saspēle starp M xDrive un aktīvo M diferenciāli, M īpašo balstiekārtu un M Servotronic stūres iekārtu kopā ar astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārbu nodrošina maksimālu braukšanas dinamiku un veiklību.


BMW X3 M ir jaudīgs M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs, kas nodrošina iespaidīgu 353 kW (480 ZS) jaudu. Iespaidīgs 600 Nm griezes moments nodrošina strauju paātrinājumu līdz 100 km/h 4,2 sekundēs. Aprīkots ar M xDrive un aktīvo M diferenciāli, M īpašo balstiekārtu un M Servotronic stūres iekārtu, kā arī ar astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārbu, BMW X3 M nodrošina augstākā līmeņa braukšanas dinamiku.


BMW X3 M40i darbina jaudīgs M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs. Dzinējs nodrošina 260 kW (354 ZS) jaudu un iespaidīgu 500 Nm maksimālo griezes momentu. Mijiedarbība starp adaptīvo M balstiekārtu, variablo sporta stūres iekārtu, M sporta bremzēm standartaprīkojumā, BMW xDrive un astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārbu optimizē sāniskās un gareniskās dinamikas potenciālu un sniedz intensīvu braukšanas braukšanas baudījumu.


BMW X3 M40d ir M TwinPower Turbo sešcilindru dīzeļdzinējs ar diviem TwinScroll turbkompresoriem un Common Rail tiešo iesmidzināšanu. Dzinējs rada 240 kW (326 ZS) jaudu un iespaidīgu 680 Nm maksimālo griezes momentu. Optimālus braukšanas dinamikas rezultātus nodrošina adaptīvā M balstiekārta, variablā sporta stūres iekārta, M sporta bremzes standartaprīkojumā, BMW xDrive un astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba.


BMW X4 M automobiļiem ir spēcīgi raksturi. BMW X4 M automobiļos apvienots M automobiļa sportiskums ar BMW X4 izteiksmīgo temperamentu. Rezultāts: četri ārkārtīgi saviļņojoši sporta automobiļi maksimālam aizrautības un adrenalīna līmenim. BMW X4 M ar savu autosporta DNS piedāvā augstākā līmeņa braukšanas dinamiku – sasniedzot jaunus augstumus ar BMW X4 M Competition, kas uz jebkura ceļa un sacīkšu trases vienkārši aizrauj ar savu maksimālo jaudu un ekskluzivitāti. BMW X4 M40i un BMW X4 M40d modeļi nodrošina iespaidīgu snieguma, komforta un efektivitātes līdzsvaru.

BMW X4 M Competition ir ārkārtīgi jaudīgs M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs. Dzinējs ar augsto griezes momentu nodrošina 375 kW (510 ZS) jaudu un ļauj automobilim sasniegt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h ar 600 Nm griezes momentu tikai 4,1 sekundē. Braukšanas gaitā perfektā saspēle starp M xDrive un aktīvo M diferenciāli, M īpašo balstiekārtu un M Servotronic stūres iekārtu kopā ar astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārbu nodrošina maksimālu braukšanas dinamiku un veiklību.


BMW X4 M ir jaudīgs M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs, kas nodrošina iespaidīgus 353 kW (480 ZS). Iespaidīgs 600 Nm griezes moments nodrošina strauju paātrinājumu līdz 100 km/h 4,2 sekundēs. Aprīkots ar M xDrive un aktīvo M diferenciāli, M īpašo balstiekārtu un M Servotronic stūres iekārtu kā arī ar astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārbu, BMW X4 M nodrošina augstākā līmeņa braukšanas dinamiku.


BMW X4 M40i darbina jaudīgs M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs. Dzinējs nodrošina 260 kW (354 ZS) jaudu un iespaidīgu 500 Nm maksimālo griezes momentu. Mijiedarbība starp adaptīvo M balstiekārtu, variablo sporta stūres iekārtu, M sporta bremzēm standartaprīkojumā, BMW xDrive un astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārbu optimizē sāniskās un gareniskās dinamikas potenciālu un sniedz intensīvu braukšanas braukšanas baudījumu.


BMW X4 M40d ir M TwinPower Turbo sešcilindru dīzeļdzinējs ar diviem TwinScroll turbkompresoriem un Common Rail tiešo iesmidzināšanu. Dzinējs rada 240 kW (326 ZS) jaudu un iespaidīgu 680 Nm maksimālo griezes momentu. Optimālus braukšanas dinamikas rezultātus nodrošina adaptīvā M balstiekārta, variablā sporta stūres iekārta, M sporta bremzes standartaprīkojumā, BMW xDrive un astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba.

BMW 3. sērijas Sedan M automobili rada iespaidu ar spēkpilnu estētiku un bezkompromisa sportiskumu. Labākais no modeļiem – BMW M3 Competition Sedan – demonstrē patiesu autosporta raksturu gan vizuāli, gan tehniski. Automobilis, ko darbina jaudīgs 510 ZS (375 kW) BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dzinējs, sasniedz paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,9 sekundēs ar 650 Nm griezes momentu. Pamatīgi izstrādātās no autosporta aizgūtās transmisijas un šasijas tehnoloģijas, piemēram, papildaprīkojuma pilnpiedziņa M xDrive*, astoņpakāpju M Steptronic ar Drivelogic un adaptīvā M balstiekārta garantē maksimālu braukšanas dinamiku un saķeri ikvienā situācijā. * Plānots, ka M xDrive būs pieejams no 2021. gada vasaras.

BMW M3 Sedan spēcīgā sirds ir jaudīgais BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar sportisku 480 ZS (353 kW) jaudu un 550 Nm griezes momentu. Standartaprīkojumā manuāla sešpakāpju M pārnesumkārba ar īsu un precīzu pārnesumu pārslēgšanu apvienota ar aizmugurējo riteņu piedziņu, lai nodrošinātu sevišķi sportisku braukšanas stilu – un maksimāli galējas emocijas.

BMW M340i xDrive un M340d xDrive Sedan apvieno tradicionāli sportiskos BMW 3. sērijas Sedan gēnus ar ekskluzīvo autosporta DNS. Rezultāts: divi automobiļi ar spēcīgiem BMW TwinPower Turbo dzinējiem, BMW M GmbH balstiekārtas komponentiem, kas pielāgoti līdz smalkākajai detaļai, un aizraujoši sportisku dizainu, kuri ar katru nobraukto metru pauž mīlestību pret autosportu.

BMW M340i xDrive un M340d xDrive Touring piepilda jūsu ikdienu ar aizraujošu autosporta izjūtu. To jaudīgie BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dzinēji, kas nodrošina līdz 375 ZS (275 kW), kopā ar maksimālai dinamikai izstrādātajiem M balstiekārtas komponentiem ģenerē dzinējspēku. Un pāris sekundēs atdzīvina autosporta degsmi. Apvienojumā ar iespaidīgu 1,510 m³ bagāžas nodalījuma tilpumu un daudziem inovatīviem piederumu glabāšanas risinājumiem, tie demonstrē savas iespējas intensīvas satiksmes apstākļos vai garos braucienos.

BMW X5 M un BMW X6 M automobiļi ar spēcīgajām proporcijām un izcilo sniegumu, ekskluzīvo M dizainu un nepārspējamo sniegumu pauž savu pārliecību ceļā uz virsotnēm.

BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition piedziņu nodrošina ārkārtīgi jaudīgs M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs. Dzinējs ar augsto griezes momentu nodrošina 460 kW (625 ZS) jaudu un ļauj automobilim sasniegt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h ar 750 Nm griezes momentu tikai 3,8 sekundēs. Braukšanas gaitā perfektā saspēle starp M xDrive un aktīvo M diferenciāli, M īpašo balstiekārtu un M Servotronic kopā ar astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārbu nodrošina maksimālu braukšanas dinamiku un veiklību.


BMW X5 M un BMW X6 M ir jaudīgs M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs, kas nodrošina izcilus 441 kW (600 ZS). Iespaidīgs 750 Nm griezes moments nodrošina strauju paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,9 sekundēs. Aprīkots ar M xDrive un aktīvo M diferenciāli, M īpašo balstiekārtu un M Servotronic stūres iekārtu, kā arī ar astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārbu, BMW X5 M un BMW X6 M nodrošina augstākā līmeņa braukšanas dinamiku.


BMW X5 M50i un BMW X6 M50i darbina jaudīgs M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs. Dzinējs nodrošina 390 kW (530 ZS) jaudu un iespaidīgu 750 Nm maksimālo griezes momentu. Mijiedarbība starp adaptīvo M balstiekārtu, aktīvo stūres vadību, astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārbu un BMW xDrive optimizē sāniskās un gareniskās dinamikas potenciālu un sniedz intensīvu sportiskas braukšanas baudījumu.

BMW X7 M automobiļi apvieno X automobiļiem raksturīgo bezceļu sniegumu ar BMW luksusa klases ekskluzivitāti un BMW M sportiskajiem centieniem. Rezultāts ir divi ārkārtīgi dinamiski luksusa SAV, kas gatavi pārliecinoši iekarot jaunus apvidus.

 

BMW X7 M automobiļi apvieno X automobiļiem raksturīgo bezceļu sniegumu ar BMW luksusa klases ekskluzivitāti un BMW M sportiskajiem centieniem. Rezultāts ir viens ārkārtīgi dinamisks luksusa SAV, kas gatavs pārliecinoši iekarot jaunus apvidus. 

 

 

Maksimāla jauda, precizitāte un veiklība liek pamanīt BMW X7 M50i. Par šo īpašību nodrošināšanu atbildīgs ne tikai M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ar 530 ZS un 750 Nm griezes momentu, bet arī astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba, precīzi pielāgota balstiekārta un M sporta bremzes standartaprīkojumā. Nepārspējams salons: luksusa noskaņa un modernākās tehnoloģijas.


Ar elpu aizraujošo stilu, sportiskajām sporta automobiļa proporcijām un M raksturīgajiem dizaina akcentiem BMW M850i xDrive Gran Coupé pauž nepārspējamu dinamiku un demonstrē šī luksusa četrdurvju sporta automobiļa potenciālu. Tā jaudīgais BMW TwinPower Turbo astoņcilindru 4,4 litru benzīna dzinējs ar 390 kW (530 ZS) jaudu sasniedz paātrinājumu ar 750 Nm griezes momentu no 0 līdz 100 km/h 3,9 sekundēs. To apņēmīgi akcentē pilnīga astoņcilindru dzinēja skaņa, kas rada pat zosādu.


BMW Z4 M40i nozīmē sportiskumu un braukšanas prieku ar nolaistu jumtu: garais dzinēja pārsegs, zemais smaguma centrs, klasiskais mīkstā seguma jumts un īsā pārkare demonstrē klasisko Roadster siluetu. M TwinPower Turbo 3,0 litru vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs atstāj iespaidu ar izcilo jaudu un dinamisko raksturu. Pateicoties Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanai un TwinScroll turbokompresoriem, tas rada 250 kW (340 ZS) jaudu un iespaidīgi maksimālu 500 Nm griezes momentu.


Vienalga, vai meklējat jaunu vai lietotu BMW M automobili, šeit ir atrodama visa nepieciešamā informācija, pārbaužu rezultāti, piedāvājumā esošo BMW M modeļu līzinga un finansēšanas piedāvājumi, un, protams, šeit atradīsiet arī BMW pārstāvi, pie kura vērsties, lai dotos izmēģinājuma braucienā.

Lasīt vairāk