BMW 8. sērijas Gran Coupé, skats no sāna uz braucošu automobili, iedvesmo

THE 8

BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ : VISA PAMATINFORMĀCIJA

Kad dinamika sastopas ar luksusu, iegūstam kaut ko unikālu: BMW 8. sērijas Gran Coupé ir elpu aizraujošs četrdurvju automobilis ar plašuma izjūtu. Tā dizains ir estētika visaizraujošākajā veidā. Tas rada pilnīgi jaunu luksusa sporta automobiļu dizaina valodu, kas pauž neiegrožotu jaudu un iespaidīgu veiklību. BMW 8. sērijas Gran Coupé tur šo bezkompromisa sportisko solījumu uz katra asfalta metra. Tiklīdz jaudīgais dzinējs liek tahometra rādītājam pacelties jaunos augstumos, arī pasažiera pulss sāk paātrināties. Visos četros sēdekļos – neatvairāmi ekskluzīvā un vienlaikus iespaidīgi sportiskā noskaņā.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,9-11,0
CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 249-252

Lasīt vairāk
THE 8BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ : VISA PAMATINFORMĀCIJA

SPORTISKUMS JAUNĀ IZCILĀ FORMĀ

BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ PAMATINFORMĀCIJA

BMW 8. sērijas Gran Coupé, sporta automobiļa dizains

SPORTISKS BEZ KOMPROMISIEM

BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ VIRSBŪVES DIZAINS

Dinamiskā sporta Coupé ar raksturu: BMW 8. sērijas Gran Coupé dizaina valoda ar tā fascinējošo estētiku ir jauna luksusa sporta automobiļu interpretācija. Sākot ar sportisko priekšpusi un plūstošo Coupé siluetu un beidzot ar izteiksmīga dizaina aizmuguri: šis elpu aizraujošais dizains ar precīzajām kontūrām un spēcīgajām proporcijām rada saviļņojumu jau no paša pirmā mirkļa.

BMW 8. sērijas Gran Coupé braukšanas dinamika

SPĒCĪGA VEIKLĪBA

BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ SPORTA AUTOMOBIĻA SNIEGUMS

BMW 8. sērijas Gran Coupé efektīvais BMW TwinPower Turbo benzīna dzinējs un perfekti pielāgotā piedziņa un šasijas komponenti ir neaizmirstamas braukšanas pieredzes garantija. Galu galā šis sporta automobilis ir ātrs, jaudīgs un ārkārtīgi veikls, katrā braukšanas situācijā reaģē ar pilnīgu autoritāti, taču vienmēr var sniegt vairāk. Neatkarīgi no tā, vai tā ir pilsētas satiksme, šoseja vai līkumots ceļš: BMW 8. sērijas Gran Coupé ir atbilde visam – un tāda, kas garantē maksimālu braukšanas prieku.

BMW 8. sērijas Gran Coupé, salona aprīkojuma dizains

TĪRS ČETRATĀ BAUDĀMS BRAUKŠANAS PRIEKS

SPORTISKA BRAUKŠANA ČETRIEM PASAŽIERIEM BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ

BMW 8. sērijas Gran Coupé četri braucēji var izbaudīt maksimālu braukšanas prieku. Tas tāpēc, ka abiem pasažieriem ārkārtīgi plašajā aizmugurējā nodalījumā ir ārkārtīgi ērti ādas sēdekļi ar atsevišķu sēdekļu raksturu. Tie nodrošina patīkami aptverošu sajūtu un izcilu sānu balstu pat dinamiskas braukšanas laikā un straujos pagriezienos – un liek visu četru braucēju pulsam paātrināties.

BMW 8. sērijas Gran Coupé, panorāmas jumta lūka

PLAŠA UN BAGĀTĪGA NOSKAŅA

BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ PLAŠUMS

BMW 8. sērijas Gran Coupé aizmugurējā pasažieru nodalījumā divi pieaugušie bauda iespaidīgu vietu galvai un kājām un bagātīgu plašuma sajūtu. Tāpēc pat garos braucienos garantēts augstākā līmeņa komforts un perfekta relaksācija. Papildaprīkojuma panorāmas jumta lūka vēl vairāk papildina šo plašuma un brīvības sajūtu, radot unikālus skatus un gaismas pielietu noskaņu.

BMW 8. sērijas Gran Coupé iemieso automobiļa aizrautību tā ekskluzīvākajā un sportiskākajā izpausmē. Tieši šeit neparasta dinamika sastopas ar modernu luksusu.
Domagojs Dukečs [Domagoj Dukec], BMW Group dizaina nodaļas viceprezidents
BMW 8. sērijas Gran Coupé, luksusa sporta automobiļa dizains

ČETRATĀ BAUDĀMA AIZRAUJOŠA ESTĒTIKA

ČETRATĀ BAUDĀMA AIZRAUJOŠA ESTĒTIKA

BMW 8. sērijas Gran Coupé ir iespaidīgs četrdurvju sporta automobilis, kas rada revolūciju šīs klases dizaina valodā. Dzinēja pārsega sportiskās un precīzās kontūras atgādina zem tā snaudošo iespaidīgo potenciālu. Vienlīdz iedvesmojoša ir virsmu veidotā mijiedarbība sānos un nemainīgais Coupé siluets. Pēdējais pāriet izteiksmīgā aizmugures daļā ar sportisku plecu līniju, kas norāda uz neiegrožotu jaudu, pat stāvot uz vietas. Aizmugures logs, kuru ieskauj divas “spuras”, kas iestiepjas bagāžas nodalījumā – ekskluzīva detaļa, kas parasti sastopama ar roku darinātos automobiļos.
BMW 8. sērijas Gran Coupé, luksusa sporta automobiļa dizains
BMW 8. sērijas Gran Coupé, plašums priekšpusē

PILNĪGA KUSTĪBAS BRĪVĪBA

PILNĪGA KUSTĪBAS BRĪVĪBA

BMW 8. sērijas Gran Coupé nodrošina pārsteidzoši daudz vietas aizmugurējā pasažieru nodalījumā, kas sporta automobiļiem nav raksturīgi. Garā garenbāze un paaugstinātā jumta līnija rada daudz vietas, lai nodrošinātu ārkārtīgi ērtu vietu galvai un kājām aizmugurējiem pasažieriem. Braukšana ar luksusa Coupé nevar būt vēl ērtāka.
BMW 8. sērijas Gran Coupé, plašums priekšpusē
BMW 8. sērijas Gran Coupé, sporta automobiļa raksturs aizmugurē

PIRMĀS KLASES SĒDEKĻU IZKĀRTOJUMS

PIRMĀS KLASES SĒDEKĻU IZKĀRTOJUMS

BMW 8. sērijas Gran Coupé izbaudiet ārkārtīgi ērto ādas sēdekļu augstākās klases amortizāciju ar sportisku stilu un atsevišķu sēdekļu raksturu. Tie, pasažieriem sēžot, piedāvā patīkamu, aptverošu sajūtu un tādējādi arī izcilu sānu balstu pat tad, kad automobilis brauc dinamiski. Tas katru braucienu aizmugurējos sēdekļos pārvērš iespaidīgā autobraukšanas priekā.
BMW 8. sērijas Gran Coupé, sporta automobiļa raksturs aizmugurē
BMW 8. sērijas Gran Coupé, panorāmas jumta lūka ar lielām stikla virsmām

GAISMA. GAISS. LUKSUSS.

GAISMA. GAISS. LUKSUSS.

Papildaprīkojuma panorāmas jumta lūka BMW 8. sērijas Gran Coupé nodrošina svaigu gaisu, kad tā ir atvērta, bet aizvērta tā rada gaismas pielietu atmosfēru un vēl vairāk luksusa plašuma sajūtas. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju. Un spēcīgā saules gaismā iestrādāto saulessargu var aizvērt ar regulējamas elektriskās vadības sistēmu.
BMW 8. sērijas Gran Coupé, panorāmas jumta lūka ar lielām stikla virsmām

INDIVIDUĀLS LUKSUSS AR SPORTISKU RAKSTURU

BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ SALONA AKCENTI

BMW 8. sērijas Gran Coupé salona dizains ar katru smalkāko detaļu izstaro individuālu luksusu un vienlaikus skaidri pauž ambiciozus sportiskus nolūkus. Ļoti kvalitatīvā ādas apdare ir ārkārtīgi ekskluzīva, visi materiāli ir augstākās kvalitātes, un tos papildina nevainojama virsmas apdare. Apvienojumā ar izcilu meistarību BMW 8. sērijas Gran Coupé piedāvā mūsdienīgu un augstākās klases salonu ar izcilu komfortu un nepārspējamu plašumu.
BMW 8. sērijas Gran Coupé, salona dizaina apdare
BMW 8. sērijas Gran Coupé, stikla aplikācijas Crafted Clarity
BMW 8. sērijas Gran Coupé, salona dizains – aizmugure
BMW 8. sērijas Gran Coupé, salona dizains – kokpits
BMW 8. sērijas Gran Coupé, salona dizaina apdare

EKSKLUZĪVI SĒDEKĻI

BMW 8. sērijas Gran Coupé papildaprīkojuma daudzfunkcionālos sēdekļus var pielāgot, izmantojot atzveltnes regulēšanu, regulējamu muguras lejasdaļas balstu un manuālu sēdekļa dziļuma regulēšanu, lai ideāli atbilstu personiskajām vēlmēm. Sēdekļus klāj visekskluzīvākā āda, piemēram, BMW Individual Merino smalkas faktūras ādas apdare divtoņu Ivory White/Night Blue krāsā ar elegantu kontrastējošu šuvumu.

BMW 8. sērijas Gran Coupé, stikla aplikācijas Crafted Clarity

SMALKĀKĀS DETAĻAS

Tādas kvalitatīvas detaļas kā BMW Individual salona apdares joslas Piano Finish Black krāsā, ekskluzīvs šuvums un galvanizēti akcenti uz vadības ierīcēm piešķir salonam luksusa šarmu. Papildaprīkojuma, ar rokām gatavotas stikla aplikācijas CraftedClarity grezno pārnesumu pārslēgu, iDrive kontrolleri un Start/Stop pogu. Šī iespēja piešķir kvalitatīvajam interjeram izcilu pievilcības spēku – gluži tāpat kā izgaismotais “8” uz pārnesumu pārslēga.

BMW 8. sērijas Gran Coupé, salona dizains – aizmugure

INDIVIDUĀLA BRĪVĪBA

Pilna garuma viduskonsoli BMW 8. sērijas Gran Coupé sedz ekskluzīva āda, un tā plūstoši sniedzas līdz aizmugurējam sēdeklim. Tā pastiprina sēdekļu individuālo raksturu un piedāvā pasažieriem iespēju radīt pašiem savu ērtu klimatu. Pateicoties iestrādātajai vadībai, automātiskā gaisa kondicionēšana un sēdekļu apsilde regulējama katram pasažierim.

BMW 8. sērijas Gran Coupé, salona dizains – kokpits

SPORTISKA UN LUKSUSA NOSKAŅA

Sportiskais BMW 8. sērijas Gran Coupé izstaro unikālu eleganci un nodrošina pilnīgu orientāciju uz vadītāju. Ar intuitīvo jaunākās paaudzes vadības koncepciju jums vienmēr ir redzama attiecīgā nepieciešamā informācija, bet M ādas stūre ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām ļauj visu kontrolēt. Pieskaroties visām pogām un vadības ierīcēm, rodas augstākās klases sajūta, kuru stilīgi papildina luksusa noskaņa.

BMW 8. sērijas Gran Coupé braukšanas dinamika xDrive

NEPĀRSPĒJAMA BRAUKŠANAS PIEREDZE

NEPĀRSPĒJAMA BRAUKŠANAS PIEREDZE

Prescheduled thrills: thanks to innovative drivetrain and chassis components, the BMW 8 Series Gran Coupé offers a supreme level of sportiness. The 8-speed Steptronic Sport transmission allows especially sporty gear changes, while the Adaptive M suspension ensures self-assured dynamics on every surface. The Integral Active Steering with rear wheels also contributes to reducing the steering effort and raises driving stability and comfort, especially during fast cornering. In addition, the intelligent all-wheel drive system xDrive offers maximum traction and tracking stability. The low centre of gravity and the high basic rigidity of the body furthermore ensure real driving pleasure.
BMW 8. sērijas Gran Coupé braukšanas dinamika xDrive
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW TwinPower Turbo astoņcilindru dzinējs

PULSA PAĀTRINĀTĀJS

PULSA PAĀTRINĀTĀJS

BMW TwinPower Turbo 4,4 litru astoņcilindru benzīna dzinējs ar 390 kW (530 ZS) gan tahometra rādītājam, gan vadītāja pulsam liek pacelties un paātrināties vienlīdz ātri. Jaudīgais biturbo dzinējs nodrošina BMW M850i xDrive Gran Coupé paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,9 sekundēs ar 750 Nm griezes momentu. Šādi rādītāji parasti raksturo sacīkšu automobiļus. Tas iespējams, pateicoties vairākiem komponentiem, kuru radīšanai iedvesma gūta autosportā. Piemēram, abi izplūdes gāzu turbokompresori uzlabo jaudas atdevi un nodrošina iespaidīgu sniegumu. To apņēmīgi uzsver pilnīga astoņcilindru dzinēja skaņa, kas rada pat zosādu.
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW TwinPower Turbo astoņcilindru dzinējs

LUKSUSS, KO SNIEDZ ATRAŠANĀS SOLI PRIEKŠĀ

BMW 8. SĒRIJAS GRAN COUPÉ INOVATĪVĀS TEHNOLOĢIJAS

Izbaudiet katru ceļa metru: BMW 8. sērijas Gran Coupé ne tikai nosaka jaunus standartus uz ceļa, bet arī attiecībā uz inovatīvām tehnoloģijām. Sākot ar jaunākās paaudzes personalizējamo vadības koncepciju, ko īsteno ar ērtu balss vadību, pateicoties BMW atjautīgajam personiskajam asistentam, un beidzot ar daļēji automatizētu braukšanu: inovatīvie digitālie pakalpojumi un palīdzības sistēmas šajā luksusa sporta automobilī katru braucienu padara vēl personiskāku un relaksējošāku, tādējādi paceļot braukšanas prieku pilnīgi citā līmenī.
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW Live kokpits Professional
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW atjautīgais personiskais asistents
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW braukšanas palīgsistēma Professional
BMW 8. sērijas Gran Coupé, Experience režīmi
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW Live kokpits Professional

BMW LIVE KOKPITS PROFESSIONAL

BMW Live kokpits Professional ir personalizējams vadības un displeja panelis, kurā iekļauts pilnībā digitāls instrumentu displejs, augstas izšķirtspējas vadības displejs viduskonsolē un Head-Up Display jūsu redzeslaukā. Izmantojot skārienekrānu, žestus, iDrive kontrolleru vai balsi – ar BMW atjautīgo personisko asistentu varat vadīt pilnīgā saskaņā ar savām personiskajām vēlmēm.

BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW atjautīgais personiskais asistents

BMW ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS

Mūsdienu automobiļi kļūst arvien sarežģītāki. Tad kāpēc gan nesaņemt palīdzību no personiska asistenta? BMW atjautīgais personiskais asistents sniedz atbalstu, vadot jūsu BMW 8. sērijas Gran Coupé, neatkarīgi no tā, vai tā būtu navigācija, izklaide vai automobiļa funkcijas. Atliek vien pateikt: “Hei, BMW!” un varat sākt saziņu ar savu BMW atjautīgo personisko asistentu. Lai iepazītu to labāk, vienkārši pajautājiet: “Hei, BMW, kas tu esi?” Starp citu, varat mainīt aktivizēšanas vārdu, vienkārši sakot: “Hei, BMW, maini aktivizēšanas vārdu!”

BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW braukšanas palīgsistēma Professional

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA PROFESSIONAL

Papildaprīkojuma braukšanas palīgsistēma Professional palīdz saglabāt pareizo distanci, kā arī vēlamo ātrumu un joslu un izvairīties no sadursmēm. Piemēram, ar stūres vibrācijām sistēma jūs brīdina par nevēlamu joslu maiņu. Tā nodrošina arī to, ka jūsu BMW 8. sērijas Gran Coupé automātiski bremzē, ja attālums līdz priekšā esošajiem automobiļiem vai gājējiem uz braucamās daļas kļūst pārāk mazs. Turklāt tā jūs brīdina par jebkādu sānu satiksmi, kas ir grūti redzama, un atvieglo izbraukšanu no stāvvietas. Tāpat šī sistēma sniedz atbalstu ārkārtas gadījumos, liekot automobilim apstāties.

BMW 8. sērijas Gran Coupé, Experience režīmi

PIEREDZES REŽĪMI

Experience režīmi ļauj pielāgot jūsu BMW 8. sērijas Gran Coupé noskaņu atbilstoši pašreizējam noskaņojumam. Trīs dažādi režīmi “Expressive”, “Wellbeing” un “Executive” piedāvā salona funkciju, piemēram, gaisa kondicionēšanas, sēdekļu apsildes, gaismas un mūzikas, ideāli saskaņotu mijiedarbību. Tās stimulē jūsu sajūtas, attiecīgi pozitīvi ietekmējot jūsu vispārējo komforta līmenī. Vēl vairāk tīra braukšanas prieka. Vienkārši sakiet: “Hei, BMW, aktivizē Expressive režīmu!” un izmēģiniet to.

BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW Individual, trīs ceturtdaļu skats no priekšpuses
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW Individual, trīs ceturtdaļu skats no aizmugures
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW Individual kokpits
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW Individual griestu apdare
BMW 8. sērijas Gran Coupé, BMW Individual salona aprīkojums

BMW INDIVIDUAL – INDIVIDUĀLA STILA IZPAUSME

Piešķiriet savu personisko raksturu BMW 8. sērijas Gran Coupé. BMW Individual ekskluzīvā aprīkojuma iespēju piedāvājumā ir liels skaits unikālu krāsas apdaru ar iespaidīgiem, zaigojošiem vai mirdzošiem efektiem – piemēram, metāliska Tanzanite Blue –, lai luksusa sporta automobilim piešķirtu unikālu izskatu. Augstākās kvalitātes smalkākās ādas apdare pilnībā ar roku šūtiem sēdekļiem vēl vairāk papildina cēlo salonu ar daudziem krāsas toņiem un smalku kontrastējošu šuvumu – viens no piemēriem ir BMW Individual pilna Merino smalkas faktūras ādas apdare Ivory White krāsā ar kontrastējošu Tartufo krāsu. Sportisko un luksusa noskaņu noslēdz ekskluzīvās BMW Individual salona apdares joslas Piano Finish Black krāsā un Individual Alcantara griestu apdare.

Jauna sieviete uz tirkīzzila fona

PIEDZĪVOJIET MODERNU LUKSUSU

BMW LUKSUSA KLASE

PIEDZĪVOJIET MODERNU LUKSUSU

BMW LUKSUSA KLASE

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,9-11,0
CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 249-252

Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.

Lasīt vairāk