BMW 8. sērijas Coupé, trīs ceturtdaļu skatā no priekšpuses uz rūpnīcas ēkas fona.

THE 8

BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ : APRĪKOJUMS

Jauda. Vadība. Komforts. Pateicoties unikālajam dizainam, izcilajai dinamikai un iespaidīgajiem dzinējiem, BMW 8. sērijas Coupé kāpina gan tahometra rādītāju, gan adrenalīna līmeni. Luksusa sporta automobilis apvienojumā ar ekskluzīvām sacīkšu iezīmēm ir perfekta augstākās kvalitātes un maksimālas jaudas kombinācija.

BMW M850i xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8-10,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 246-247

Lasīt vairāk
THE 8BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ : APRĪKOJUMS

LUKSUSA PĀRDEFINĒŠANA

BMW 8. sērijas Coupé pamatinformācija

BMW 8. sērijas Coupé, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, stāvošs automobilis uz nakts ainavas fona.

LUKSUSS. PILNĪGI

BMW 8. sērijas Coupé virsbūves dizains.

Luksuss visdinamiskākajā formā: BMW 8. sērijas Coupé papildina sporta automobiļa gēnus ar BMW luksusa klases ideālo eleganci. Kombinācija, kas rada maksimālu sniegumu.

BMW 8. sērijas Coupé, salons, pārnesumu pārslēga tuvplāns.

ELEGANCE. IZSMALCINĀTI

BMW 8. sērijas Coupé ekskluzīvie materiāli

Kvalitāte sastopas ar dinamiku: izcila virsbūves un luksusa materiālu krāsas apdare salonā iespaidīgi demonstrē BMW 8. sērijas Coupé progresīvo dizaina valodu – tādējādi radot sportisku un elegantu raksturu.

BMW 8. sērijas Coupé, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis ar skatu uz dzinēja pārsegu.

ENERĢIJA. INTENSIFICĒTI

BMW 8. sērijas Coupé braukšanas dinamika

Kas attiecas uz dinamiku – BMW 8. sērijas Coupé sniegums ir tuvu maksimumam. Jaudīgais BMW TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs, ekskluzīvās autosporta funkcijas un atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma garantē tīru braukšanas prieku pilnīgi jaunā līmenī.

BMW 8. sērijas Coupé, kokpits, tuvplāns ar stūri un vadības displeju.

INOVĀCIJA. MODERNI

BMW 8. sērijas Coupé vadītāja palīdzība un savienojamība.

Tehnoloģisko standartu pilnīga atjaunošana – BMW 8. sērijas Coupé perfekti pārvalda šo disciplīnu. Visas drošības un vadītāja palīdzības sistēmas apvieno modernākās saziņas funkcijas, lai piedāvātu revolucionāru komfortu un uzticamu mijiedarbību.

Trīs ceturtdaļu aizmugures skats uz BMW 8. sērijas Coupé uz pilsētas fona.

NEPĀRSPĒJAMA JAUDA

Dizains

NEPĀRSPĒJAMA JAUDA

Paaugstināts pulss, individuāls piegriezums. Jaunais BMW 8. sērijas Coupé apvieno sporta automobiļa raksturu ar BMW luksusa klases garu, radot jaunu estētikas standartu.
Trīs ceturtdaļu aizmugures skats uz BMW 8. sērijas Coupé uz pilsētas fona.
BMW 8. sērijas Coupé sānu momentuzņēmums pilsētā.

VIRSBŪVE

VIRSBŪVE

BMW 8. sērijas Coupé iepazīstina ar pavisam jaunu BMW dizaina laikmetu, ko uzreiz iespējams atpazīt, īpaši pateicoties šaurajiem priekšējiem lukturiem. Sportisko virsbūvi raksturo neparasta asu līniju mijiedarbība, kas turpinās visā automobiļa sānā, izceļot ieliektās virsmas un spēcīgās plecu zonas. Kombinācijā ar līdzeno jumta līniju tiek iegūta īpaši eleganta Coupé forma, kas nosaka pilnīgi jaunus standartus.
BMW 8. sērijas Coupé sānu momentuzņēmums pilsētā.
Lāzera gaismas tuvplāns uz BMW 8. sērijas Coupé fona.

LĀZERA GAISMA

LĀZERA GAISMA

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 600 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
Lāzera gaismas tuvplāns uz BMW 8. sērijas Coupé fona.
BMW 8. sērijas Coupé salons.

SALONS

SALONS

Luksusa segmenta sporta automobilis – jaunā 8. sērijas Coupé modernais pūristiskais salons pierāda, ka kontrasti var viens otru nevainojami papildināt. Augstas kvalitātes materiāli, inovatīvas tehnoloģijas un dažādas krāsu un aprīkojuma variācijas nodrošina izsmalcinātu atmosfēru un kvalitatīvu izskatu, neskatoties uz izteiksmīgo sporta automobiļa raksturu. Elegantie vadības elementi un skaidrās dizaina līnijas norāda tikai vienā virzienā: tieši uz priekšu. Tas akcentē palielināto uzsvaru uz vadītāju un piešķir salonam papildu dinamiku. Izcili apstākļi patiesam braukšanas baudījumam.
BMW 8. sērijas Coupé salons.
BMW 8. sērijas Coupé daudzfunkciju sēdeklis ar Merino ādas apdari.

MERINO ĀDA

MERINO ĀDA

Ikvienai gaumei. BMW Individual ādas apdare izmanto labāko Merino ādu, izsmalcinot salonu un piesātinot to ar unikālām niansēm. Jums ir dažādu ekskluzīvu krāsu variāciju izvēle – no Black un Cognac līdz Ivory White. Un ar jaunās divkrāsu salona apdares pievilcīgajiem kontrastiem ikviens sacīkšu braucējs – un ikviens džentlmenis – atradīs ko sev piemērotu.
BMW 8. sērijas Coupé daudzfunkciju sēdeklis ar Merino ādas apdari.
BMW 8. sērijas Coupé salona stikla aplikāciju tuvplāns.

STIKLA APLIKĀCIJAS CRAFTED CLARITY

STIKLA APLIKĀCIJAS CRAFTED CLARITY

Vēl neatvairāmāks ar ikvienu detaļu: elegantās CraftedClarity stikla aplikācijas ar taisnajām griezuma līnijām un zilajiem toņiem sportiskajam salonam piešķir izsmalcinātu izskatu. Tās grezno pārnesumu pārslēgsviras ieliktni, kā arī centrālo vadības elementu, audio vadības pogu un Start/Stop pogu. Rezultātā tiek iegūta sportisku nianšu un ekskluzīva dizaina saspēle, kas apvieno sportiskumu un grāciju kā vēl nekad iepriekš.
BMW 8. sērijas Coupé salona stikla aplikāciju tuvplāns.
BMW 8. sērijas Coupé M oglekļa jumta tuvplāns.

M OGLEKĻA DETAĻAS

M OGLEKĻA DETAĻAS

Dinamika ikvienā detaļā: BMW 8. sērijas Coupé apvieno labāko sniegumu un augstāko kvalitāti zem viena oglekļa jumta, kas akcentē automobiļa īpašo sacīkšu raksturu. M oglekļa virsbūves kopums* M sporta pakotnei piešķir papildu dinamiskus akcentus, tādus kā vizuāli asas difuzora un izpūtēja dekoratīvās caurules apdares līnijas, ko ietver oglekļa šķiedras dekoratīvie elementi. Kopējais skats – ar īstas oglekļa šķiedras aizmugurējo spoileri, gaisa savācēju pārsegiem un spoguļu korpusiem – iespaido, pat stāvot uz vietas.
BMW 8. sērijas Coupé M oglekļa jumta tuvplāns.
BMW 8. sērijas Coupé aizmugures skats naksnīgā pilsētā.

TĪRA JAUDA. NEVAINOJAMA PRECIZITĀTE

Braukšanas dinamika

TĪRA JAUDA. NEVAINOJAMA PRECIZITĀTE

Tīra dinamika, tīrs paātrinājums, tīra aizrautība – ar 4,4 litru 390 kW (530 ZS) TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinēju BMW 8. sērijas Coupé rekordātrumā nosaka jaunas robežas gan tahometram, gan vadītāja pulsam. Pats galvenais: jo izliektākas automobiļa līnijas, jo aizraujošāka braukšana. Ar ekskluzīvām sacīkšu iezīmēm šis luksusa sporta automobilis paceļ jaudu un precizitāti jaunā līmenī. Ar vienmērīgas darbības TwinPower Turbo sešcilindru vienrindas dīzeļdzinēju; varat izvēlēties arī 235 kW (320 ZS) sporta dīzeļdzinēju.
BMW 8. sērijas Coupé aizmugures skats naksnīgā pilsētā.
BMW 8. sērijas Coupé dzinēja pārsega tuvplāns no augšpuses.

TWIN POWER TURBO ASTOŅCILIDRU BENZĪNA DZINĒJS

TWIN POWER TURBO ASTOŅCILIDRU BENZĪNA DZINĒJS

Milzīga jauda sastop iekšējo mieru: ar 4,4 litru 390 kW (530 ZS) BMW TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinēju BMW 8. sērijas Coupé piedāvā unikālu maksimālas dinamikas un efektivitātes kombināciju. 750 Nm griezes moments ļauj nodrošināt maksimālu braukšanas baudījumu ikvienā ceļojumā. Divi pielāgojami turbokompresori un iesmidzināšanas spiediens līdz 350 bāriem vēl vairāk optimizē jaudu, vienlaikus palielinot efektivitāti. Un, pateicoties aktīvam skaņas dizainam, tas skan atbilstīgi jaudīgajam sniegumam.
BMW 8. sērijas Coupé dzinēja pārsega tuvplāns no augšpuses.
BMW 8. sērijas Coupé trīs ceturtdaļu skats naksnīgā pilsētā.

NETICAMI DINAMISKS

NETICAMI DINAMISKS

BMW 8. sērijas Coupé ir pastāvīgi radīts braukšanas dinamikai un sportiskumam. Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma ar pagriešanu, kas vērsta uz aizmugurējiem riteņiem, kombinācijā ar M sporta diferenciāli un standartaprīkojuma dažādu izmēru riepām nodrošina optimālu saķeri un braukšanas stabilitāti. To papildina samazināts klīrenss, visas virsbūves milzīgā izturība un adaptīvā M šasija – īsta sporta automobiļa iezīmes. Papildaprīkojuma elektromehāniskā pretapgāšanās stabilizācija mazina sānisko sasveri līkumos, ļaujot attīstīt pārsteidzoši lielu manevrēšanas ātrumu.
BMW 8. sērijas Coupé trīs ceturtdaļu skats naksnīgā pilsētā.
BMW 8. sērijas Coupé kokpita tuvplāns.

LĪDERIS

Inovācijas

LĪDERIS

Vienmēr soli priekšā progresam: gan drošības, gan palīdzības sistēmu ziņā – ar jaunā BMW 8. sērijas Coupé inovatīvajām tehnoloģijām vienmēr būsiet atjaunināts. Un, pateicoties BMW celmlauzim – operētājsistēmai 7.0 –, navigācija un saziņa ir vieglāka un pielāgotāka kā jebkad iepriekš.
BMW 8. sērijas Coupé kokpita tuvplāns.
BMW 8. sērijas Coupé salons ar vadības displeju un BMW Live kokpitu Professional.

BMW LIVE KOKPITS PROFESSIONAL

BMW LIVE KOKPITS PROFESSIONAL

BMW Live kokpits Professional ar navigācijas funkciju ietver divus kvalitatīvus displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis.
BMW 8. sērijas Coupé salons ar vadības displeju un BMW Live kokpitu Professional.
BMW 8. sērijas Coupé salona tuvplāns ar uzsvaru uz viduskonsoli.

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

Pats par sevi saprotams, ka jaunais BMW 8. sērijas Coupé sev līdzi nes arī jaunu savienojamības laikmetu. Šo inovāciju nosaukums ir BMW Live kokpits Professional: augstas kvalitātes displeju tīkls, ko veido augstas izšķirtspējas skārienekrāna 10,25 collu informācijas displejs un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. Un inovatīvā BMW operētājsistēmas 7.0 darbības koncepcija: ar intuitīvu žestu, balss un skārienu vadības sistēmu un dažādām visu displeju individualizācijas iespējām.
BMW 8. sērijas Coupé salona tuvplāns ar uzsvaru uz viduskonsoli.
BMW 8. sērijas Coupé salona tuvplāns ar uzsvaru uz stūri.

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA

Labākajam sniegumam nepieciešama neticama grācija. tādēļ jaunais BMW 8. sērijas Coupé ir pieejams arī ar inovatīvo braukšanas palīgsistēmu Professional. Tā palīdz saglabāt atbilstošu attālumu un ātrumu, nepametot savu joslu un palīdzot izvairīties no negadījumiem. Tā spēj sniegt arī brīdinājumus par gājēju pārejām, aizmugures sadursmēm vai cilvēkiem uz ceļa un pat piedāvā palīdzību ārkārtas situācijās.
BMW 8. sērijas Coupé salona tuvplāns ar stūri centrā.
BMW 8. sērijas Coupé atvēršana, izmantojot mobilo tālruni un BMW digitālo atslēgu.

BMW DIGITĀLĀ ATSLĒGA

BMW DIGITĀLĀ ATSLĒGA

Kādēļ ņemtatslēgu līdzi,ja jums klāt ir Android viedtālrunis? Digitālā atslēga vai atslēgas karte ļauj jums atslēgt un aizslēgt savu BMW, un pat iedarbināt dzinēju, fiziski neizmantojot atslēgu. To iespējams lejupielādēt jūsu Android viedtālrunī, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un kopīgot ar ģimeni un draugiem.
BMW 8. sērijas Coupé atvēršana, izmantojot mobilo tālruni un BMW digitālo atslēgu.
BMW 8. sērijas Coupé salons ar vadības displeju un attālo programmatūras jaunināšanu.

ATTĀLĀ PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀŠANA.

ATTĀLĀ PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀŠANA.

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā – pat neapmeklējot BMW servisa partneri. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
BMW 8. sērijas Coupé salons ar vadības displeju un attālo programmatūras jaunināšanu.
BMW 8. sērijas Coupé sāk jaunu nodaļu BMW dizaina valodā.
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vecākais viceprezidents
BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu sānu momentuzņēmums naksnīgā pilsētā.

UNIKĀLS IKVIENĀ VEIDĀ

BMW Individual

UNIKĀLS IKVIENĀ VEIDĀ

Unikāls starp individuālistiem: BMW Individual aprīkojums papildina jaunā BMW 8. sērijas Coupé izskatu ar ekskluzīvām krāsas apdarēm, ādas apdarēm un elegantiem salona sliekšņiem.
BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu sānu momentuzņēmums naksnīgā pilsētā.
BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu priekšdaļas momentuzņēmums naksnīgā pilsētā.

VIRSBŪVE

VIRSBŪVE

Džentlmenis vai sacīkšu braucējs? Jūsu izvēle. Ar jaunajām BMW Individual metāliskajām apdares krāsām jums ir plašs izvēles klāsts, piemēram, Dravit Grey, Aventurine Red*, Almandine Brown* un Tanzanite Blue*. Kombinācijā ar ekskluzīviem vieglmetāla diskiem kļūsiet par īstu spīdekli.
BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu priekšdaļas momentuzņēmums naksnīgā pilsētā.
BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu salons.

SALONS

SALONS

Ekskluzīvs, ļoti sportisks vai neticami elegants: radiet salona dizainu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Smalka koka salona ciļņi pieejami Piano Black krāsā. BMW Individual pilnas ādas apdares ar kvalitatīvāko Merino ādu piedāvā plašu krāsu piedāvājumu – no Black un Cognac līdz Ivory White. Tāpat pirmo reizi varat izvēlēties arī divkrāsu apdares iespējas, kā Tartufo, Fiona Red vai Night Blue kombinācijā ar spēcīgu Black.
BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu salons.
Jauna sieviete uz tirkīzzila fona.

PROGRESĪVS LUKSUSS

BMW Luksusa klase

PROGRESĪVS LUKSUSS

BMW Luksusa klase

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši

 • BMW 840d xDrive:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,1-6,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 161-172

  BMW M850i xDrive:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8-10,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 246-247

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.