BMW 8. sērijas Coupé skats braucienā naksnīgā pilsētā.

GRAN COUPÉ

Gran Coupé
BMW 8. sērijas Coupé trīs ceturtdaļu momentuzņēmums pilsētā.

NEPĀRSPĒJAMA JAUDA. NEVAINOJAMS DŽENTLMENIS

Dizains

BMW 8. sērijas Coupé trīs ceturtdaļu momentuzņēmums pilsētā.

Paaugstināts pulss, individuāls piegriezums. Jaunais BMW 8. sērijas Coupé apvieno sporta automobiļa raksturu ar BMW luksusa klases garu, radot jaunu estētikas standartu.
BMW 8. sērijas Coupé sānu momentuzņēmums pilsētā.

ĀRĒJAIS DIZAINS

BMW 8. sērijas Coupé sānu momentuzņēmums pilsētā.

BMW 8. sērijas Coupé iepazīstina ar pavisam jaunu BMW dizaina laikmetu, ko nekavējoties iespējams atpazīt, īpaši pateicoties šaurajiem priekšējiem lukturiem. Sportisko virsbūvi raksturo neparasta asu līniju mijiedarbība, kas turpinās visā automobiļa sānā, izceļot ieliektās virsmas un spēcīgās plecu zonas. Kombinācijā ar līdzeno jumta līniju tiek iegūta īpaši eleganta Coupé forma, kas nosaka pilnīgi jaunus standartus.
BMW 8. sērijas Coupé priekšdaļas lāzera gaismas tuvplāns.

LĀZERA-GAISMAS

BMW 8. sērijas Coupé priekšdaļas lāzera gaismas tuvplāns.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 600 metriem lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts "BMW Laserlight" akcentē arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
BMW 8. sērijas Coupé salons.

SALONS

BMW 8. sērijas Coupé salons.

Luksusa segmenta sporta automobilis – jaunā 8. sērijas Coupé modernais pūristiskais salons pierāda, ka kontrasti var viens otru nevainojami papildināt. Augstas kvalitātes materiāli, inovatīvas tehnoloģijas un dažādas krāsu un aprīkojuma variācijas nodrošina izsmalcinātu atmosfēru un kvalitatīvu izskatu, neskatoties uz izteiksmīgo sporta automobiļa raksturu. Elegantie vadības elementi un skaidrās dizaina līnijas norāda tikai vienā virzienā: tieši uz priekšu. Tas akcentē palielināto uzsvaru uz vadītāju un piešķir salonam papildu dinamiku. Izcili apstākļi patiesam braukšanas baudījumam.
BMW 8. sērijas Coupé Merino ādas daudzfunkciju sēdekļa tuvplāns.

MERINO ĀDA

BMW 8. sērijas Coupé Merino ādas daudzfunkciju sēdekļa tuvplāns.

Ikvienai gaumei. BMW Individual ādas apdare izmanto labāko Merino ādu, izsmalcinot salonu un piesātinot to ar unikālām niansēm. Jums ir dažādu ekskluzīvu krāsu variāciju izvēle – no Black un Cognac līdz Ivory White. Un ar jaunās divkrāsu salona apdares pievilcīgajiem kontrastiem ikviens sacīkšu braucējs – un ikviens džentlmenis – atradīs ko sev piemērotu.
BMW 8. sērijas Coupé salona stikla aplikāciju tuvplāns.

STIKLA APLIKĀCIJAS CRAFTED CLARITY

BMW 8. sērijas Coupé salona stikla aplikāciju tuvplāns.

Vēl neatvairāmāks ar ikvienu detaļu: elegantās CraftedClarity stikla aplikācijas ar taisnajām griezuma līnijām un zilajiem toņiem sportiskajam salonam piešķir izsmalcinātu izskatu. Tās grezno pārnesumu pārslēgsviras ieliktni, kā arī centrālo vadības elementu, audio vadības pogu un Start/Stop pogu. Rezultātā tiek iegūta sportisku nianšu un ekskluzīva dizaina saspēle, kas apvieno sportiskumu un grāciju kā vēl nekad iepriekš.
BMW 8. sērijas Coupé M oglekļa jumta tuvplāns.

M OGLEKĻA DETAĻAS

BMW 8. sērijas Coupé M oglekļa jumta tuvplāns.

Dinamika ikvienā detaļā: BMW 8. sērijas Coupé apvieno labāko sniegumu un augstāko kvalitāti zem viena oglekļa jumta, kas akcentē automobiļa īpašo sacīkšu raksturu. M oglekļa virsbūves kopums M sporta pakotnei piešķir papildu dinamiskus akcentus, tādus kā vizuāli asas difuzora un izpūtēja dekoratīvās caurules apdares līnijas, ko ietver oglekļa šķiedras dekoratīvie elementi. Kopējais skats – ar īstas oglekļa šķiedras aizmugurējo spoileri, gaisa savācēju pārsegiem un spoguļu korpusiem – iespaido, pat stāvot uz vietas.
BMW 8. sērijas Coupé aizmugures skats naksnīgā pilsētā.

TĪRA JAUDA. NEVAINOJAMA PRECIZITĀTE

Braukšanas dinamika

BMW 8. sērijas Coupé aizmugures skats naksnīgā pilsētā.

Tīra dinamika, tīrs paātrinājums, tīra aizrautība – ar 4,4 litru 390 kW (530 ZS) TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinēju BMW 8. sērijas Coupé rekordātrumā nosaka jaunas robežas gan tahometram, gan vadītāja pulsam. Pats galvenais: jo izliektākas automobiļa līnijas, jo aizraujošāka braukšana. Ar ekskluzīvām sacīkšu iezīmēm šis luksusa sporta automobilis paceļ jaudu un precizitāti jaunā līmenī. Ar vienmērīgas darbības TwinPower Turbo sešcilindru vienrindas dīzeļdzinēju; varat izvēlēties arī 235 kW (320 ZS) sporta dīzeļdzinēju.
BMW 8. sērijas Coupé dzinēja pārsega tuvplāns no augšpuses

TWIN POWER TURBO ASTOŅCILIDRU BENZĪNA DZINĒJS

BMW 8. sērijas Coupé dzinēja pārsega tuvplāns no augšpuses

Milzīga jauda sastop iekšējo mieru: Ar 4,4 litru 390 kW (530 ZS) BMW TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinēju BMW 8. sērijas Coupé piedāvā unikālu maksimālas dinamikas un efektivitātes kombināciju. 750 Nm griezes moments ļauj nodrošināt maksimālu braukšanas baudījumu ikvienā ceļojumā. Divi pielāgojami turbokompresori un iesmidzināšanas spiediens līdz 2500 bāriem vēl vairāk optimizē jaudu, vienlaikus palielinot efektivitāti. Un, pateicoties aktīvam skaņas dizainam, tas skan atbilstīgi jaudīgajam sniegumam.
BMW 8. sērijas Coupé trīs ceturtdaļu skats naksnīgā pilsētā.

NETICAMI DINAMISKS

BMW 8. sērijas Coupé trīs ceturtdaļu skats naksnīgā pilsētā.

BMW 8. sērijas Coupé ir pastāvīgi radīts braukšanas dinamikai un sportiskumam. Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma ar pagriešanu, kas vērsta uz aizmugurējiem riteņiem, kombinācijā ar M sporta diferenciāli un standartaprīkojuma dažādu izmēru riepām nodrošina optimālu saķeri un braukšanas stabilitāti. To papildina samazināts klīrenss, visas virsbūves milzīgā izturība un adaptīvā M šasija – īsta sporta automobiļa iezīmes. Papildaprīkojuma elektromehāniskā pretapgāšanās stabilizācija mazina sānisko sasveri līkumos, ļaujot attīstīt pārsteidzoši lielu manevrēšanas ātrumu.
BMW 8. sērijas Coupé kokpita tuvplāns

LĪDERIS

Inovācijas

BMW 8. sērijas Coupé kokpita tuvplāns

Vienmēr soli priekšā progresam: gan drošības, gan palīdzības sistēmu ziņā, – ar jaunā BMW 8. sērijas Coupé inovatīvajām tehnoloģijām vienmēr būsiet atjaunināts. Un, pateicoties BMW celmlauzim – operētājsistēmai 7.0 –, navigācija un saziņa ir vieglāka un pielāgotāka kā nekad iepriekš.
BMW 8. sērijas Coupé salons ar vadības displeju un BMW Live kokpitu Professional.

BMW LIVE KOKPITS PROFESSIONAL

BMW 8. sērijas Coupé salons ar vadības displeju un BMW Live kokpitu Professional.

BMW Live kokpits Professional versija ar navigācijas funkciju ietver augstas kvalitātes displeju tīklu, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu informācijas displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis.
BMW 8. sērijas Coupé salona tuvplāns ar uzsvaru uz viduskonsoli.

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

BMW 8. sērijas Coupé salona tuvplāns ar uzsvaru uz viduskonsoli.

Pats par sevi saprotams, ka jaunais BMW 8. sērijas Coupé sev līdzi nes arī jaunu savienojamības laikmetu. Šo inovāciju nosaukums ir BMW Live kokpits Professional: augstas kvalitātes displeju tīkls, ko veido augstas izšķirtspējas skārienekrāna 10,25 collu informācijas displejs un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. Un inovatīvā BMW operētājsistēmas 7.0 darbības koncepcija: ar intuitīvu žestu, balss un skārienu vadības sistēmu un dažādām visu displeju individualizācijas iespējām.
BMW 8. sērijas Coupé salona tuvplāns ar uzsvaru uz stūri.

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA

BMW 8. sērijas Coupé salona tuvplāns ar uzsvaru uz stūri.

Labākajam sniegumam nepieciešama neticama grācija. Tādēļ jaunais BMW 8. sērijas Coupé ir pieejams arī ar inovatīvo braukšanas palīgsistēmu Professional. Tā palīdz saglabāt atbilstošu attālumu un ātrumu, nepametot savu joslu un palīdzot izvairīties no negadījumiem. Tā spēj sniegt arī brīdinājumus par gājēju pārejām, aizmugures sadursmēm vai cilvēkiem uz ceļa un pat piedāvā palīdzību ārkārtas situācijās.
BMW 8. sērijas Coupé atvēršana, izmantojot mobilo tālruni un BMW digitālo atslēgu.

BMW DIGITĀLĀ ATSLĒGA

BMW 8. sērijas Coupé atvēršana, izmantojot mobilo tālruni un BMW digitālo atslēgu.

Kādēļ likt atslēgu aizdedzē, ja jums līdzi ir jūsu Android viedtālrunis? Digitālā atslēga* ļauj jums atslēgt un aizslēgt savu BMW, un pat iedarbināt dzinēju, fiziski neizmantojot atslēgu. To iespējams lejupielādēt jūsu Android viedtālrunī, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un kopīgot ar ģimeni un draugiem. Termiņš ir viens gads. * Tikai Samsung viedtālruņiem (>= S7) ar Android Oreo (8.1) + viedtālruņiem ar NFC čipu karti.
BMW 8. sērijas Coupé salons ar vadības displeju un tālvadības programmatūras jauninājumu.

TĀLVADĪBAS PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀJUMS

BMW 8. sērijas Coupé salons ar vadības displeju un tālvadības programmatūras jauninājumu.

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar tālvadības programmatūras jauninājumu jūsu BMW vienmēr būs kā jauns. Ērti, uzticami un bez stresa – un bez vajadzības apmeklēt savu BMW servisa partneri. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī.
BMW 8. sērijas Coupé sāna momentuzņēmums uz balta fona.

PERFEKCIJAS DETAĻAS

TEHNISKIE DATI

PERFEKCIJAS DETAĻAS

TEHNISKIE DATI

BMW M850i Coupé First Edition trīs ceturtdaļu priekšdaļas momentuzņēmums pilsētā
BMW M850i Coupé First Edition trīs ceturtdaļu aizmugures momentuzņēmums pilsētā
20 collu BMW M850i Coupé First Edition vieglmetāla diski
BMW M850i Coupé First Edition BMW elipsveida režģa tuvplāns
BMW M850i Coupé First Edition vadītāja kokpits
BMW M850i Coupé First Edition viduskonsoles tuvplāns
BMW M850i Coupé First Edition vadītāja sēdeklis

BMW M850i COUPÉ FIRST EDITION

Unikāli sportisks: BMW M850i Coupé First Edition. Līdz 400 eksemplāriem ierobežotais laidiens izstaro maksimālu autoritāti – īpašajā metāliskajā BMW Individual Frozen Barcelona Blue krāsā ar paplašinātām BMW Indivdual mirdzošām Shadow Line apdares iespējām, kā arī iespaidīgiem 20 collu M vieglmetāla diskiem Jet Black krāsā. Ar tādu papildaprīkojumu kā M oglekļa virsbūves kopums vai M oglekļa jumts, tas atklāj savu potenciālu pilnībā. Salons sagaida ar “First Edition 1/400” emblēmu uz BMW Individual salona apdares joslu klavieru spīduma Black krāsā. Ar pilnu BMW Individual Merino ādas apdari Ivory White / Night Blue krāsā, kā arī ar BMW M stūri Night Blue krāsā un Alcantara griestu apdari Night Blue krāsā greznais salons jau no pirmā acu skatiena atklāj savu ekskluzīvo raksturu. Citas īpašās iespējas, tostarp tādas dizaina iezīmes kā Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma vai Crafted Clarity stikla aplikācijas, veido ārkārtīgi elegantu un vienlaikus sportisku noskaņu. Unikāla personība izcilam sniegumam.

BMW 8. sērijas Coupé un M8 GTE momentuzņēmums naksnīgā pilsētā.

BMW M8 GTE

Autosporta DNS

BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu sānu momentuzņēmums naksnīgā pilsētā.

UNIKĀLS IKVIENĀ VEIDĀ

BMW Individual

BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu sānu momentuzņēmums naksnīgā pilsētā.

Unikāls starp individuālistiem: BMW Individual aprīkojums papildina jaunā BMW 8. sērijas Coupé izskatu ar ekskluzīvām krāsas apdarēm, ādas apdarēm un elegantiem salona sliekšņiem.
BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu priekšdaļas momentuzņēmums naksnīgā pilsētā.

ĀRĒJAIS DIZAINS

BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu priekšdaļas momentuzņēmums naksnīgā pilsētā.

Džentlmenis vai sacīkšu braucējs? Jūsu izvēle. Ar jaunajām BMW Individual metāliskajām apdares krāsām jums ir plašs izvēles klāsts, piemēram, Dravit Grey, Aventurine Red*, Almandine Brown* un Tanzanite Blue*. Kombinācijā ar ekskluzīviem vieglmetāla diskiem kļūsiet par īstu spīdekli. * Pieejams no 2019. gada marta.
BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu salons.

SALONS

BMW 8. sērijas Coupé ar BMW Individual aprīkojumu salons.

Ekskluzīvs, ļoti sportisks vai neticami elegants: radiet salona dizainu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Smalka koka salona ciļņi pieejami Piano Black krāsā. BMW Individual pilnas ādas apdares ar kvalitatīvāko Merino ādu piedāvā plašu krāsu piedāvājumu – no Black un Cognac līdz Ivory White. Tāpat pirmo reizi varat izvēlēties arī divkrāsu apdares iespējas, kā Tartufo, Fiona Red vai Night Blue kombinācijā ar spēcīgu Black. * Pieejams no 2019. gada marta.

IEPAZĪSTIETIES AR DŽENTLMEŅA SACĪKŠU GARU

Sazinieties

Vai vēlaties tuvāk izpētīt jauno BMW 8. sērijas Coupé? Jūsu vietējam BMW pārstāvim ir visa nepieciešamā informācija un pakalpojumi.

Read more
Jauna sieviete uz tirkīzzila fona.

PROGRESĪVA ELEGANCE

BMW LUKSUSA KLASE

PROGRESĪVA ELEGANCE

BMW LUKSUSA KLASE

Degvielas patēriņš un CO₂ izmeši

BMW 840d xDrive (2)(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 6,2 - 5,9
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 164 - 154

BMW M850i xDrive (2)(3):
Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētais): 10,5 - 10,0
CO2 izmeši, g/km (kombinētie): 240 - 228

BMW M850i xDrive vēl nav pieejami tehniskie dati.

Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

Ar (2), atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un.

Read more