Pagarināts siluets, izteiksmīgas riteņu arkas un ieloces līnijas, hromētas apmales – BMW 6. sērijas Gran Coupe nebaidās demonstrēt savas stiprās puses: eleganci, izsmalcinātību un garu. Kokpits pārliecina ar rūpīgi izvēlētiem materiāliem. Āda ar smalku struktūru un ergonomiski izvietoti displeji. Ekskluzīvs BMW Individual aprīkojums palīdz padarīt automobili absolūti unikālu – tas ir pilnīgs mākslas darbs, kas, pateicoties 4+1 sēdekļu koncepcijai, īsākos braucienos piedāvā pietiekami daudz vietas līdz pieciem pasažieriem. Ideāla vieta, lai izbaudītu godalgoto BMW EfficientDynamics BMW TwinPower Turbo dzinēju pilnu jaudu. Vispusīgas kameru un palīdzības sistēmas piedāvā papildu atbalstu visās braukšanas situācijās. Rezultāts: neierobežots braukšanas prieks plašā, ērtā vidē.

Kā tuvākos, tā tālākos braucienos BMW 6. sērijas Cabrio piedāvā izcilu komfortu, dinamiku un efektivitāti. Lielā mērā par to var pateikties BMW EfficientDynamics BMW TwinPower Turbo dzinējiem. Tādas aprīkojuma versijas, kā Pure Experience dizains, Pure Excellence dizains vai M sporta pakotne, ļauj jums pēc vēlēšanās izcelt dažādus BMW 6. sērijas Cabrio aspektus. Tās papildina tādas BMW ConnectedDrive inovācijas, kā BMW Head-Up displejs, Concierge pakalpojumi vai braukšanas palīgsistēma Plus. Sportiskus, elegantus vai ekstravagantus akcentus ļauj pievienot dažādu pieejamo disku klāsts, kas ietver 20 collu vieglmetāla diskus Multi-spoke, 616 stils.

Garš dzinēja pārsegs, īsa pārkare un jumta līnija, kas eleganti stiepjas visā garumā uz aizmuguri, – BMW 6. sērijas Coupe ir divdurvju sportists ar nenoliedzamu elegances auru. Virsbūves solītā kvalitāte ir atrodama arī salonā. Izsmalcinātu noskaņu rada tādi rūpīgi atlasīti materiāli, kā divkrāsu “Nappa” ādas apdare ar paplašinātu saturu, augstākās kvalitātes smalka koka apdare un kontrastējošs šuvums. Pieejamas trīs jaudīgas, vienmērīgi vadāmas BMW EfficientDynamics versijas – ar BMW TwinPower Turbo vienrindas 6 cilindru benzīna dzinēju, BMW TwinPower Turbo 8 cilindru benzīna dzinēju un BMW TwinPower Turbo vienrindas 6 cilindru dīzeļdzinēju. Tādas BMW ConnectedDrive inovācijas kā BMW Head-Up displejs vai braukšanas palīgsistēma Plus nosaka jaunus standartus pat šajā ekskluzīvo automobiļu segmentā.

Iespaidīgu dinamiku BMW 6. sērijā nodrošina jaudīgs astoņcilindru dzinējs BMW 650i, kā arī vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs BMW 640i un vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs BMW 640d, savukārt tādi BMW EfficientDynamics līdzekļi kā tiešā degvielas iesmidzināšana, optimālās pārnesumu pārslēgšanas indikators un bremžu enerģijas reģenerācija gādā par mazu degvielas patēriņu. Pārdomātā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma nodrošina braukšanas prieku uz katra ceļa, katrā līkumā un katrā braukšanas situācijā.

Vienalga, vai meklējat jaunu vai lietotu BMW 6. sērijas automobili, šeit ir atrodama visa nepieciešamā informācija, pārbaužu rezultāti, pašreizējo BMW 6. sērijas modeļu līzinga un finansēšanas piedāvājumi, un, protams, šeit atradīsiet arī BMW pārstāvi, pie kura vērsties, lai dotos izmēģinājuma braucienā.

Lasīt vairāk