Kaisle uzvar: vairāk dinamikas, vairāk emociju, vairāk inovāciju – BMW 3. sērijas Sedan rada iedvesmu katrā braucienā. Tas ietver sporta Sedan koncepciju kā neviens cits auto. Tagad septītajā paaudzē tam ir vēl lielāka jauda, ekonomija un individualitāte. Atbilstošu vilces spēku nodrošina spēcīgie sešu, četru un trīs cilindru dzinēji ar izcilo BMW EfficientDynamics tehnoloģiju. Rezultātā iegūts Sedan ar iespaidīgu dinamiku un mazu degvielas patēriņu – un kā īpašs akcents: divi BMW 3. sērijas Sedan modeļi ar uzlādējamu hibrīdsistēmu, kas apvieno četrcilindru benzīna dzinēju un inovatīvu BMW eDrive tehnoloģiju. Papildus tam pārdomātā un aizmugurē izvietotā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma nodrošina braukšanas prieku uz katra ceļa un katrā braukšanas situācijā.

* BMW 330e xDrive pieejams no 2020. gada jūlija. Dati ir plānotās vērtības.

BMW 3. sērijas Touring aicina jūs izpētīt pasauli: tas apvieno daudzpusību un inovatīvas tehnoloģijas sportiskā un pārliecinātā izskatā. Neatkarīgi no tā, vai dodaties ģimenes brīvdienās, nedēļas nogales ceļojumā vai iepirkšanās tūrē – neviens izaicinājums tam nav par lielu. Tā BMW TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinēji piedāvā maksimālu sniegumu un braukšanas dinamiku ar ārkārtīgi samazinātu degvielas patēriņu.

Būdami paši pirmie BMW Touring ar uzlādējamu hibrīdauto piedziņas sistēmu, BMW 330e un 330e xDrive* ir jau tagad braucošs rītdienas sapnis, kurā apvienots braukšanas prieks ar būtiski samazinātiem CO2 izmešiem. Tas ir iespējams, pateicoties novatoriskajai elektriskās piedziņas koncepcijai, kas atstāj iespaidu ar vērā ņemamu braukšanas dinamiku – pilnībā elektriskas darbības attālumu līdz pat 65 km, ko var mērot pilnīgi bez izmešiem.

* Pieejams no 2020. gada jūlija. Dati ir plānotās vērtības.

Ideju un mērķu pilns, daudzpusīgs raksturs: ar sportisko dizainu, aizraujošo dinamiku un lielo plašumu jaunais BMW 3. sērijas Gran Turismo saliedē unikālu automobiļa koncepciju. Coupé raksturīgā jumta līnija akcentē tā nepārprotamo un valdzinošo dizainu. BMW 3. sērijas Gran Turismo: Izteiksmīgs. Daudzpusīgs. Valdzinošs.

Vienalga, vai meklējat jaunu vai lietotu BMW 3. sērijas automobili, šeit ir atrodama visa nepieciešamā informācija, pārbaužu rezultāti, pašreizējo BMW 3. sērijas modeļu līzinga un finansēšanas piedāvājumi, un, protams, šeit atradīsiet arī BMW pārstāvi, pie kura vērsties, lai dotos izmēģinājuma braucienā.

Lasīt vairāk