Nepieradināts, dumpiniecisks, unikāls. BMW 2. sērijas Coupé automobilim ir viss, kas definē sportisku Coupé. Tā nepārprotami sportiskais dizains uzsver braukšanas dinamiku, kas to padara par labāko savā klasē. Coupé raksturo ideāli līdzsvarots 50:50 svara sadalījums, jaudīgi BMW TwinPower Turbo dzinēji un pārdomātie BMW EfficientDynamics līdzekļi. Tā dinamika kulminē ar M240i – šis dzinējs uzņem paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h gandrīz acumirklī. Uzticīgs savam moto: mazāk noteikumu. Vairāk jaudas.

Relaksēts izskats, kompaktas proporcijas – pats pirmais BMW 2. sērijas Cabrio. Tā pašpārliecināto dabu ataino izteiksmīgais dizains ar īso pārkari, jaudīgām līnijām un spēcīgo aizmugures daļu. Vēl vairāk izcelt automobiļa raksturu palīdz Luxury Line, Sport Line un M Sport pakotnes, kā arī oriģinālo BMW piederumu plašais klāsts. BMW 2. sērijas Cabrio neseko nevienam, tas vienmēr ir vadībā. Un BMW M240i ir pat vēl impulsīvāks. Ar savu M TwinPower Turbo vienrindas 6 cilindru benzīna dzinēju tas atbrīvo BMW 2. sērijas Cabrio dedzīgo dabu un ne tikai nodrošina izcilu paātrinājumu, bet arī paceļ braukšanas prieku pilnīgi jaunā līmenī.

Aizraujošām ikdienas nodarbēm, kā arī komfortam tālākos braucienos: ar plašo bagāžas nodalījumu, sēdvietām līdz septiņiem pasažieriem un neskaitāmām uzglabāšanas iespējām BMW 2. sērijas Gran Tourer apmierina visas jūsu komforta un pielāgojamības vajadzības. Tomēr tas ir ne tikai gudrs: ar sportiskām līnijām un jaudīgiem trīs un četru cilindru dzinējiem ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju tam ir arī sportiski rādītāji.

Izskatīgais sportists izcilai pieredzei: pats pirmais BMW 2. sērijas Gran Coupé kompaktauto klasē ievieš jaunu autoritātes veidu ar drosmīgu raksturu. Spilgts, netradicionāls un individuāls. Galvenokārt tas ir bezkompromisa spēcīgais iespaids, kas izceļ tā sportisko personību. Apvienojumā ar perfekti saskaņotām braukšanas dinamikas funkcijām un modernām tehnoloģijām BMW 2. sērijas Gran Coupé braukšanas prieks baudāms pilnīgi jaunā līmenī.

Lasīt vairāk