Jaunais BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats, stāvošs automobilis uz sienas fona
Sākot noEUR 180,558
PerformanceLīdz 460 kW (625 ZS)
Dzinēja tipsBenzīns

M8

Jaunais BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats, stāvošs automobilis uz sienas fona

BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻI.

Sākot noEUR 180,558
PerformanceLīdz 460 kW (625 ZS)
Dzinēja tipsBenzīns
M8BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻI.

BMW M8 Competition, BMW M8 Coupé un BMW M850i xDrive Coupé.

Ar BMW 8. sērijas Coupé M automobiļiem piedzīvojat maksimumu sportiskas un luksusa braukšanas priekā gan uz ceļa, gan sacīkšu trasē:

 

 • BMW M8 Competition Coupé un BMW M8 Coupé apvieno tīrus M gēnus ar nepārspējamu ekskluzivitāti.
 • BMW M850i xDrive Coupé atstāj iespaidu ar unikālu komforta, snieguma un efektivitātes sintēzi.


BMW M8 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4–11,0
CO2 emisijas g/km (kombinētajā ciklā): 260–251


BMW M8 Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4–11,0
CO2 emisijas g/km (kombinētajā ciklā): 260–251


BMW M850i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8–10,6
CO2 emisijas g/km (kombinētajā ciklā): 247–242

Lasīt vairāk

BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU SALĪDZINĀJUMS.

SPORTISKIE FAKTI ĪSUMĀ.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ.

Maksimāla braukšanas dinamika un ekskluzivitāte.
Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blau uni krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW M8 COUPÉ.

Braukšanas dinamika un luksuss augstākajā pakāpē.
BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, Alpine White krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW M850i xDRIVE COUPÉ.

Jaudīgs sniegums ar luksusa garu.
BMW M850i xDrive Coupé G15, LCI, atjaunināts, metāliska M Portimao Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • BMW M8 COMPETITION COUPÉ.
 • BMW M8 COUPÉ.
 • BMW M850i xDRIVE COUPÉ.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ – PRODUKTA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW M8 Competition Coupé dizaina iespējas un braukšanas dinamikas funkcijas.

BMW M8 Competition Coupé iemieso labākā snieguma atzīmi starp jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļiem.

 • Jaudīgais TwinPower Turbo astoņcilindru 4,4 litru benzīna dzinējs ar 460 kW (625 ZS) apvienojumā ar daudzām autosporta iedvesmotām transmisijas un balstiekārtas tehnoloģijām raida skaidrus signālus: 750 Nm griezes moments, paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 3,2 sekundēs un no 0 līdz 200 km/h 10,6 sekundēs.
 • Ikoniskais stils rada jaunu luksusa sporta automobiļu dizaina valodu un pauž dinamiska snieguma, kā arī satriecošas klātbūtnes apliecinājumu. Salonā drosmīgās M iezīmes un luksusa detaļas rada sportisku un ekskluzīvu atmosfēru.
Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92 LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats, ar sievieti modeli, zema leņķa uzņēmums
Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs, dzinēja pārsegs

625 ZS jaudīgais M TwinPower Turbo V8 benzīna dzinējs.

Jaunākais M TwinPower Turbo V8 benzīna dzinējs nodrošina sniegumu atbilstoši jaunākajiem standartiem. Īsgājiena dzinējs ar paaugstināto apgriezienu skaitu nodrošina 460 kW (625 ZS) jaudu. Abi turbokompresori izceļas, pateicoties to šķērsrindu izplūdes kolektoram ar optimāliem reakcijas raksturlielumiem. Arī V8 dzinējs projektēts ekstrēmām slodzēm sacīkšu trasē.

Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, konfigurējamas M bremzes

Konfigurējamas M bremzes.

Iestrādāta bremzēšanas sistēma ar precīzu pedāļa sajūtu un M raksturīgu konfigurējamību. Jaunā sistēma kompaktā modulī apkopo bremžu aktivizācijas, bremžu pastiprinātāju un bremzēšanas vadības funkcijas. Tā vadītājam piedāvā divus pedāļa sajūtas iestatījumus – COMFORT un SPORT režīmos mainās spiediens, ar kādu jāuzspiež pedālim, lai samazinātu automobiļa ātrumu.
Jaunā BMW M8 M Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, braucošs automobilis, aizmugures skats, zema leņķa uzņēmums, M xDrive

M xDrive.

M xDrive ar aktīvo M diferenciāli garantē maksimālu saķeri un braukšanas dinamiku, gan braucot sacīkšu trasē, gan ikdienas gaitās. M raksturīgā tehnoloģija apvieno tipisko aizmugurējās piedziņas veiklību ar pilnpiedziņas vadību. Varat izvēlēties starp piedziņas variantiem 4WD, 4WD Sport un – ar izslēgtas DSC režīmu – 2WD.
Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, M raksturīgais elipsveida režģis, priekšpuses skats

M raksturīgais elipsveida režģis.

Melnais dekoratīvais režģis ar Black Chrome krāsas rāmi un melna mirdzoša M8 emblēma uzsver vēl vairāk pastiprināto automobiļa sportisko raksturu.
Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, salons, konturēti M oglekļa sēdekļi

Konturēti M oglekļa sēdekļi.

M oglekļa konturētais sēdeklis ar izgaismotu M8 logotipu apvieno konturēta sēdekļa vieglumu un autosporta raksturu ar plašo M sporta sēdekļa funkciju klāstu. Tā kontūras nodrošina ideālu sānu balstu un izcilu komfortu ilgos braucienos. Tas ir saderīgs ar vairāku punktu drošības jostām un tāpēc pilnībā piemērots autosportam.
Jaunā BMW M8 M Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, M sporta izplūdes sistēma, sāniski skatā no aizmugures

M sporta izplūdes sistēma.

M sporta izplūdes sistēma piedāvā dinamisku skaņu, ko iespējams regulēt ar integrētu izplūdes vārstu mehānismu. SPORT un SPORT+ programmas, ko iespējams izvēlēties ar braukšanas dinamikas pogām, raksturo vēl izteiktāka dzinēja skaņa, savukārt uz komfortu vērstā programma nodrošina neuzkrītošāku sportisku skaņu.

BMW M8 COUPÉ – PRODUKTA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW M8 Coupé dizaina iespējas un braukšanas dinamika.

Braukšanas pieredzi BMW M8 Coupé automobilī raksturo unikāls sniegums, veiklība un precizitāte.

 • Jaunā BMW M8 Coupé, ko darbina jaudīgs 600 ZS (441 kW) BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru dzinējs, piedāvā adrenalīna piepildītu braukšanas prieku ik brīdi.
 • Satriecoši hromēti un virsbūves krāsas M dizaina elementi nosaka unikālus akcentus salonā, bet ekstravagantās detaļas stilīgajā salonā uzsver ekskluzīvo sportisko garu.

Jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, metāliska Skyscraper Grey krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats, uzņēmums no zema leņķa
Jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs

600 ZS jaudīgais M TwinPower Turbo V8 benzīna dzinējs.

Jaunākais M TwinPower Turbo V8 benzīna dzinējs nodrošina sniegumu atbilstoši jaunākajiem standartiem. Īsgājiena dzinējs ar paaugstināto apgriezienu skaitu nodrošina 441 kW (600 ZS) jaudu. Abi turbokompresori izceļas, pateicoties to šķērsrindu izplūdes kolektoram ar optimāliem reakcijas raksturlielumiem. Arī V8 dzinējs projektēts ekstrēmām slodzēm sacīkšu trasē.

Jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, astoņpakāpju M Steptronic sporta pārnesumkārba ar Drivelogic, M pārnesumu pārslēgs, salons

Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba ar Drivelogic.

Astoņpakāpju M Steptronic sporta pārnesumkārba ar Drivelogic piedāvā daudzas pārslēgšanās iespējas: sākot no ārkārtīgi dinamiskas, īpaši ērtas un beidzot ar degvielu ekonomējošu. Varat manuāli pārslēgt ātrumus ar pārnesumu pārslēgsviru vai pārnesumu pārslēga lāpstiņām uz stūres vai izmantot automātisko režīmu un ļaut visu darbu paveikt pārnesumkārbai.
Jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, M Mode, tuvplāns, poga viduskonsolē

M MODE.

Izmantojiet M MODE pogu viduskonsolē, lai noregulētu vadītāja palīdzības sistēmu intensitāti. ROAD režīmā piedāvāts pilns elektronisko palīdzības sistēmu funkciju klāsts. SPORT iestatījumā tās tikai brīdina, bet neiejaucas. Atkarībā no atlasītā režīma displeja tīklā tiek parādīta attiecīgā braukšanas informācija.
Jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, metāliska Skyscraper Grey krāsa, tuvplāns, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, M elipsveida režģis ar High-gloss Chrome apdari

M elipsveida režģis ar High-gloss Chrome apdari.

M elipsveida režģa rāmis ar High-gloss Chrome apdari un atbilstošu M8 emblēmu uzsver dinamisko priekšdaļu un piešķir automobilim vēl sportiskāku izteiksmi.
Jaunā BMW X3 M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, metāliska Skyscraper Grey krāsa, sānskats, 20 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 810 M stilu

20 collu M vieglmetāla diski Double-spoke, 810 M stils.

20 collu M vieglmetāla mirdzoši diski Double-spoke ar 810 M stilu Jet Black krāsā, ar dažādu izmēru riepām, disku izmērs priekšā – 9,5J x 20 ar 275/35 R20 riepām, aizmugurē – 10,5J x 20 ar 285/35 R20 riepām.
Jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, M sporta sēdekļi ar kontūrām un M logotipu

M sporta sēdekļi ar M logotipu.

Dažādi regulējamie konturētie M sporta sēdekļi ar daļēji integrētiem galvas balstiem sniedz izcilu sānu balstu jums un jūsu priekšējam pasažierim. Turklāt atzveltnes platumu iespējams regulēt individuāli. Īpašs dizains ar izgaismotu M logotipu akcentē automobiļa sportiskās iespējas.

BMW M850i xDRIVE COUPÉ – PRODUKTA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW M850i xDrive Coupé dizaina iespējas un braukšanas dinamikas funkcijas.

BMW M850i xDrive Coupé atstāj iespaidu ar unikālu komforta, snieguma un efektivitātes sintēzi.
 
 • 390 kW (530 ZS) M TwinPower Turbo astoņcilindru dzinējs paātrina automobili no 0 līdz 100 km/h tikai 3,8 sekundēs.
 • Progresīvais jaunā BMW M850i xDrive Coupé virsbūves dizains fascinē ar izteiksmīgiem dizaina elementiem mirdzošā Black krāsā.
 • Ekskluzīvais salons piedāvā sportisku atmosfēru, kas atbilst visaugstākajiem luksusa standartiem.
BMW M850i xDrive Coupé, G15, LCI, atjaunināts, 2022, metāliska M Portimao Blue krāsa, sānskats, stāvošs automobilis uz ēkas fona
BMW M850i xDrive Coupé G15, LCI, atjaunināts, 2022, M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs [DD1]

530 ZS M TwinPower Turbo V8 benzīna dzinējs.

Izcils sportists, kas sniedz tīru braukšanas prieku. M TwinPower Turbo V8 benzīna dzinējam ir izcila jaudas pārnese un satriecoša M raksturīga dzinēja skaņa. Divi turbokompresori, pilnībā regulējamā Valvetronic vārstu vadības sistēma un augstas precizitātes iesmidzināšana nodrošina izcilu sniegumu.

BMW M850i xDrive Coupé G15, LCI, atjaunināts, 2022, metāliska M Portimao Blue krāsa, aizmugures skats, braucienā

BMW xDrive.

M oglekļa virsbūves pakotne uzsver automobiļa sportiskās īpašības. Priekšējā bufera sānu spoileru elementi, atpakaļskata spoguļu korpusi un aizmugurējais spoileris izgatavoti no izturīgas oglekļa šķiedras kompozīta plastmasas (CFRP). Pakotni papildina difuzora ieliktnis aizmugurē.

BMW M850i xDrive Coupé G15, LCI, atjaunināts, 2022, metāliska M Portimao Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucienā, aktīvā stūres vadība

Aktīvā stūres vadība.

Aktīvā stūres vadība apvieno atbalstu, kas mainās atkarībā no stūrēšanas leņķa uz priekšējās ass, un aizmugurējos riteņus, kas arī veic stūrēšanu. Braucot mazākā ātrumā, tas sniedz lielāku manevrējamību un veiklību, griežot aizmugurējos riteņus pretēji priekšējiem. Sākot no ātruma no apmēram 60 līdz 80 km/h, aizmugurējie riteņi griežas paralēli priekšējiem, lai palielinātu braukšanas stabilitāti un komfortu.
BMW M850i xDrive Coupé G15, LCI, atjaunināts, 2022, metāliska M Portimao Blue krāsa, priekšpuses skats, M elipsveida režģis un M ārējais atpakaļskata spogulis

M elipsveida režģis un M ārējais atpakaļskata spogulis.

Gan M elipsveida režģis, gan M ārējie atpakaļskata spoguļi standartaprīkojumā ir ar mirdzošu Black apdari. Ar M oglekļa virsbūves papildaprīkojuma pakotni detaļas ir gan izgatavotas no ar oglekļa šķiedras stiprinātas plastmasas (CFRP), gan vieglākas standartaprīkojuma ražošanas versijās.

BMW M850i xDrive Coupé G15, LCI, atjaunināts, 2022, metāliska M Portimao Blue krāsa, M oglekļa virsbūves pakotne, ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss, tuvplāns

M oglekļa virsbūves pakotne.

M oglekļa virsbūves pakotne uzsver automobiļa sportiskās prasības. Spoilera sānu elementi priekšējā buferī, atpakaļskata spoguļu korpusi un aizmugurējais spoileris izgatavots no izturīgas oglekļa šķiedras plastmasas (CFRP). Pakotni papildina difuzora ieliktnis aizmugurē.
BMW M850i xDrive Coupé G15, LCI, atjaunināts, 2022, salons, detalizēts skats uz pārnesumu pārslēgu ar CraftedClarity stikla aplikāciju

CraftedClarity stikla aplikācija.

CraftedClarity stikla aplikācija ietver ar rokām darinātus stikla elementus, kas vizuāli un taktili papildina salonu. Pārnesumu pārslēga, BMW kontrollera un Start/Stop pogas detaļas ir izgatavotas no smalka kristāla.

BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻI: VADĪTĀJA KOKPITS UN TEHNOLOĢIJAS.

BMW 8. sērijas Coupé M automobiļu M raksturīgie instrumenti, vadības koncepcija, digitālie pakalpojumi.

BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi sniedz atbalstu ar daudzām inovatīvām tehnoloģijām.

 • M raksturīgais instrumentu panelis* un M raksturīgais Head-Up displejs* nodrošina jūs ar maksimālu skaidrību.
 • Individuāli konfigurējamas M1/M2 pogas uz stūres*, sarkanā Start/Stop poga* un viduskonsole ar M MODE* un SETUP* pogām piedāvā papildu autosporta garu.
 • Liels inovatīvo vadītāja palīdzības sistēmu un digitālo pakalpojumu klāsts nodrošina maksimālu komforta un drošības pakāpi.

* Pieejams jaunā BMW M8 Competition Coupé un BMW M8 Coupé.

Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022,kokpits, vadības displejs, M ādas stūre
Jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi (F92), LCI, atjaunināts, 2022, M raksturīgais instrumentu panelis

M raksturīgais instrumentu panelis.

M raksturīgais instrumentu panelis ļauj rādīt papildu informāciju sevišķi sportiskas braukšanas laikā. Ja braukšanai trasē atlasīts braukšanas režīms TRACK*, varat skatīt paātrinājuma spiediena, riepu spiediena un temperatūras, kā arī sānu un vertikālā paātrinājuma gravitācijas spēka vērtības. 

* TRACK braukšanas režīms ekskluzīvi jaunā BMW M8 Competition Coupé.

Jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi, F92, LCI, atjaunināts, 2022, M iestatījumi, vadības displejs

M iestatījumi.

M iestatījumi ļauj konfigurēt dažādus braukšanas dinamikas parametrus, piemēram, dzinēja, pārnesumkārbas un stūres raksturlielumus, amortizatora iestatījumus, DSC darbības intensitāti vai M xDrive pilnpiedziņas sistēmas jaudas sadali atbilstoši jūsu individuālajām prasībām. * Pieejams jaunā BMW M8 Competition Coupé un BMW M8 Coupé.

Jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi, F92, F92, LCI, atjaunināts, 2022, M raksturīgais BMW Head-Up displejs

M raksturīgais Head-Up displejs.

M raksturīgajā Head-Up displejā* ar konfigurējamo saturu uzmanība pievērsta sportiskai braukšanai atbilstošas informācijas attēlošanai, piemēram, apgriezienu skaitītājs ar brīdinājuma diapazonu un pārslēgšanās gaismām, kā arī pārnesumu indikatoru. * Pieejams jaunā BMW M8 Competition Coupé un BMW M8 Coupé.

Roka tur viedtālruni automobiļa durvju priekšā, BMW digitālā atslēga, jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi, F92, LCI, atjaunināts, 2022, tuvplāns

BMW digitālā atslēga.

BMW digitāla atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, viedtālrunis tikai jātur blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem‑iesācējiem.
Jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi, F92, LCI, atjaunināts, 2022, attālā programmatūras jaunināšana, vadības displejs

Tālvadības programmatūras jauninājums

Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW ir aktuāls. Vienkārši lejupielādējiet to vai nu ar My BMW lietojumprogrammu, vai tieši automobilī.

Jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi, F92, LCI, atjaunināts, 2022, Connected pakotne Professional, vadības displejs

Connected pakotne Professional.

Vienmēr esat gatavs visam: ar Connected pakotni Professional varat nodrošināties ar vissvarīgākajiem BMW ConnectedDrive pakalpojumiem.

Jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi, F92, LCI, atjaunināts, 2022, braukšanas palīgsistēma Professional, vadības displejs

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
Jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi, F92, LCI, atjaunināts, 2022, novietošanas palīgs Plus, vadības displejs

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, brauciena ierakstītāju, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
BMW atjautīgais personiskais asistents, jaunā BMW 8. sērijas Coupé M automobiļi, F92, LCI, atjaunināts, 2022, vadības displejs

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.

BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU TEHNISKIE DATI.

BMW M8 Competition Coupé un citi modeļi.

Dzinēja jauda, Nm:

460 (625)

Maks. griezes moments, Nm:

750

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

3,2

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

11,4–11,0

Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92 LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats, zema leņķa uzņēmums
Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92 LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, oglekļa šķiedras skavas sānu gaisa savācējos
Jaunā BMW M8 M Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, M oglekļa virsbūves pakotne, aizmugurējais apakšējais spoileris, tuvplāns, difuzora ieliktnis no ar oglekļa šķiedru stiprinātās plastmasas.
Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, M oglekļa virsbūves pakotne, aizmugurējais spoileris, oglekļa šķiedra, tuvplāns

M OGLEKĻA VIRSBŪVES PAKOTNE.

Kvalitatīvā M oglekļa virsbūves pakotne uzsver automobilim raksturīgo M sportisko garu.
 

 • Iekļautās daļas: sānu gaisa virzīšanas elementi (gaisa aizkars) buferos kreisajā un labajā pusē, atpakaļskata spoguļu korpusi, aizmugurējais spoileris un difuzora ieliktnis, no oglekļa šķiedras stiprinātas plastmasas (CFRP).

 • Visi virsbūves elementi darināti, pievēršot pastiprinātu uzmanību detaļām, lai radītu harmonisku kopējo tēlu ar sportisku niansi.

 • No autosporta aizgūtās daļas, kas izgatavotas no oglekļa šķiedras stiprinātas plastmasas (CFRP), uzsver automobiļa sportisko DNS.
Jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, BMW Individual krāsojums

BMW INDIVIDUAL BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻIEM.

Ekskluzīvās BMW Individual aprīkojuma iespējas ļauj piešķirt BMW M8 Coupé unikālu raksturu. Izvēlieties no liela skaita unikālu krāsas apdaru, kas spīdoši demonstrē šī luksusa automobiļa ekskluzivitāti.

BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻI: BMW M PERFORMANCE PARTS.

Īpaši sportisks aprīkojums BMW M8 Competition Coupé un BMW M8 Coupé.

20 collu kalts M Performance disks, Y-spoke 863 M stils, matēta Ferric Grey krāsa, M Performance detaļas, jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022

20 collu M Performance kalts disks ar Y-Spoke 863 M stilu.

Kvalitatīvie 20 collu M Performance kaltie diski ar Y-spoke 863 M stilu ir matētā Ferric Grey krāsā ar krāsainu M logotipu, un, pateicoties to veidolam, automobilim ir ļoti sportisks izskats.
Doties uz produktu
M Performance automobiļa pārklājs iekštelpām, M Performance detaļas, jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022

M Performance automobiļa pārklājs iekštelpām.

Elastīgs un elpojošs: M Performance automobiļa pārklājs iekštelpām efektīvi aizsargā automobili pret netīrumiem, skrāpējumiem un vides faktoriem.
Doties uz produktu
M Performance stūre Pro, M Performance detaļas, jaunā BMW M8 Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022

M Performance stūre Pro.

Ar satriecošo formu un izteiksmīgo Alcantara satvēriena zonu stūre rada neatkārtojamo autosporta sajūtu kokpitā.
Doties uz produktu
BMW M850i xDrive Coupé G15, LCI, atjaunināts, 2022, metāliska M Portimao Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucienā

8. SĒRIJA

BMW 8. sērijas Coupé ir izteiksmīgs sporta Coupé ar ārkārtīgi izstrādātiem transmisijas un balstiekārtas komponentiem, lai nodrošinātu dinamiskas braukšanas prieku ar augstu braukšanas komforta pakāpi. Izbaudiet ideālo luksusa un snieguma sintēzi.

BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻIEM.

Jaunā BMW M8 Competition Coupé F92, LCI, atjaunināts, 2022, Daytona Beach Blue uni krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem tiek individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm.

PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU GADĪJUMĀ.

BMW servisa darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW M8 Competition Coupé, BMW M8 Coupé vai BMW M850i xDrive Coupé, lūdzu, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu BMW servisa darbinieki priecāsies sniegt jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

BMW SERVICE INCLUSIVE BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU GADĪJUMĀ.

BMW Service Inclusive, BMW Service darbinieks sagaida klientu

#laikasarinotiktu. Pilnīgi bezrūpīga braukšana: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu jūsu atlasītā termiņa vai nobraukuma gadījumā.

 • Automobiļa pārbaudes serviss saskaņā ar BMW vadlīnijām
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope

BMW 8. sērijas Coupé M automobiļu degvielas patēriņš un CO2 emisijas.

BMW M8 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4–11,0
CO2 emisijas g/km (kombinētajā ciklā): 260–251

BMW M8 Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4–11,0
CO2 emisijas g/km (kombinētajā ciklā): 260–251

BMW M850i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8–10,6
CO2 emisijas g/km (kombinētajā ciklā): 247–242

Lasīt vairāk

BMW 8. sērijas Coupé M automobiļu degvielas patēriņš un CO2 emisijas.

 • BMW M8 Competition Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4–11,0
  CO2 emisijas g/km (kombinētajā ciklā): 260–251

  BMW M8 Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4–11,0
  CO2 emisijas g/km (kombinētajā ciklā): 260–251

  BMW M850i xDrive Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8–10,6
  CO2 emisijas g/km (kombinētajā ciklā): 247–242

  Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 emisijas tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.

  Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņu un nominālajām konkrētajām CO2 emisijas vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 emisijas un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, un vietnē https://www.dat.de/co2/