BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, BMW Individual metāliska Frozen Pure Grey krāsa, priekšpuses skats
Sniegums374 ZS (275 kW)
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

4

BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, BMW Individual metāliska Frozen Pure Grey krāsa, priekšpuses skats

PILNĪGI JAUNAIS BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Sniegums374 ZS (275 kW)
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis
4PILNĪGI JAUNAIS BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Jauda, precizitāte un tīra estētika. BMW M440i xDrive Gran Coupé sirds ir 374 ZS (275 kW) BMW M TwinPower sešcilindru vienrindas benzīna dzinējs. Mijiedarbojoties ar ideāli pielāgotajiem M modeļiem raksturīgajiem balstiekārtas komponentiem, tas nodrošina sportisku braukšanas dinamiku un paaugstina BMW M440i xDrive Gran Coupé pamatnostādnes statusā – arī vizuāli, pateicoties progresīvi konstruētajai virsbūvei ar M raksturīgajiem dizaina elementiem un sportiskajam un mūsdienīgajam salonam ar bagātīgi plašo vietu. Kopumā – piecdurvju Gran Coupé piedāvā fascinējošu snieguma, komforta un augsta līmeņa ikdienas praktiskuma pakāpi.

Lasīt vairāk

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – SNIEGUMS.

Spēka agregāts, balstiekārta un jauda.

BMW M440i xDrive Gran Coupé.

Jauda un sportiska braukšanas dinamika apvienojumā ar augstas pakāpes funkcionalitāti un piemērotību ikdienas lietojumam.
 • 374 ZS M TwinPower Turbo sešcilindru vienrindas benzīna dzinējs
 • Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba
 • Atjautīgā pilnpiedziņa BMW xDrive
 • 275 kW (374 ZS), 500 Nm, 0–100 km/h 4,7 sekundēs
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW Individual metāliska Frozen Pure Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ DIZAINA IESPĒJAS.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – PRODUKTA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW M440i xDrive Gran Coupé dizaina iespējas un braukšanas dinamikas funkcijas.

Sportisks gars līdz pat vissmalkākajai detaļai: BMW M440i xDrive Gran Coupé iespaidīgā snieguma pamatā ir pamatīgi izstrādātas transmisijas tehnoloģijas, kā arī balstiekārta, kas īpaši pielāgota šim modelim. Jaudīgs BMW M TwinPower Turbo dzinējs ar brīviem apgriezieniem, tiešās stūrēšanas īpašības un precīza vadāmība definē M raksturīgo braukšanas sajūtu. M raksturīgās dizaina iezīmes Cerium Grey krāsā un sportiskie salona akcenti vēl vairāk izceļ automobiļa sportisko raksturu.
BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, BMW Individual metāliska Frozen Pure Grey krāsa, sānskats, stāvošs automobilis
BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

Izcils sportists, kas sniedz tīru braukšanas prieku. M TwinPower Turbo sešcilindru vienrindas benzīna dzinējs nodrošina izcilu jaudas pārnesi un satriecošu M modelim raksturīgu dzinēja skaņu. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas rada izcilu jaudu. 

Adaptīvā M balstiekārta, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, BMW Individual metāliska Frozen Pure Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, tuvplāns

Adaptīvā M balstiekārta

Adaptīvo M balstiekārtu iespējams jebkurā laikā elektriski regulēt atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, varat pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
Variablā sporta stūres iekārta, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, kokpits ar M ādas stūri

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju, stūrējot ar mazāku piepūli. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, pārnesumu pārslēgs, viduskonsole

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – vienmērīgai ripošanai vai neticami dinamiskai braukšanai. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
M sporta bremzes, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, tuvplāns, M vieglmetāla disks

M sporta bremzes.

M sporta bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, standartaprīkojumā Blue krāsā, papildaprīkojumā – mirdzošā Red krāsā ar M uzrakstu, kā arī tām ir lielāki bremžu diski, lai nodrošinātu izcilu bremzēšanas efektivitāti. Pielāgotas automobiļa ļoti augstajam dinamikas potenciālam, tās ļauj izvēlēties izteiktu sportisku braukšanas stilu un nodrošina izcilu bremzēšanu uz mitrām virsmām.
M elipsveida režģa rāmis, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, BMW Individual metāliska Frozen Pure Grey krāsa

M elipsveida režģa rāmis.

M mirdzošā Shadow Line apdarē iekļautas daudzas aprīkojuma detaļas mirdzošā Black krāsā: sānu rāmja apdares joslas, logu padziļinājumu apdare, ārējo atpakaļskata spoguļu korpusi, trijstūris un pamatne, aizmugurējā un vidusstatņa apdares paneļi, aizmugurējo durvju logu atvērēji un elipsveida režģa rāmis.
M aerodinamikas pakotne, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, BMW Individual metāliska Frozen Pure Grey krāsa, priekšpuses skats

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne ar M raksturīgo priekšējo un aizmugurējo apakšējo spoileri virsbūves krāsā, dizaina elementiem uz sānu sliekšņiem mirdzošā Black krāsā un mirdzošas Black krāsas difuzora ieliktni no vairākām daļām pauž tīru dinamiku un sportisku garu.
BMW Individual vieglmetāla diski, 862. stils I, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, metāliska Frozen Pure Grey krāsa

20 collu BMW Individual aerodinamiski diski ar 862. stilu I.

20 collu BMW Individual divtoņu aerodinamiski diski ar 862. stilu mirdzošā Black Grey krāsā, ar dažādu izmēru riepām, glancēti, disku izmērs priekšā – 8,5J x 20 ar 245/35 R20 riepām, aizmugurē – 9J x 20 ar 255/35 R20 riepām.
Sporta sēdekļi, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, salons

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

Sporta sēdekļi ar paaugstinātajiem sānu balstiem un manuāli regulējamu augšstilbu balstu vadītājam un priekšējam pasažierim nodrošina optimālu sānu balstu. Priekšējā un aizmugurējā pozīcija, kā arī sēdekļu platums un leņķis ir regulējams manuāli.
M ādas stūre, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, salons, kokpits

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas sajūtu ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.

VADĪTĀJA KOKPITS UN TEHNOLOĢIJAS.

BMW M440i xDrive Gran Coupé, vadības koncepcija, digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

Skaidrība, komforts un drošība augstākajā līmenī: daudzas inovatīvas tehnoloģijas brauciena laikā sniedz atbalstu dažādos veidos. Koncentrējieties uz būtisko – tīru braukšanas prieku savā BMW M440i xDrive Gran Coupé.

BMW Live kokpits Professional, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, salons

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri*.
*Šim automobiļa modelim šobrīd nav iespējams piedāvāt iDrive kontrollera skārienekrāna funkciju.

BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, salons, vadības displejs

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, salons, vadības displejs

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
Novietošanas palīgs Plus, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, salons, vadības displejs

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
Viedtālruņa integrēšana, Apple CarPlay, Android Auto, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, salons, vadības displejs

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, ja varat turpināt to lietot, kā ierasts? Viedtālruņa integrēšanas funkcija izveido bezvadu savienojumu ar jūsu viedtālruni automobilī, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto. Tas ļauj ērti izmantot funkcijas un dažādas lietotnes ar vadības displeja starpniecību.

BMW digitālā atslēga, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, automobiļa durvis ar viedtālruni

BMW digitālā atslēga.

BMW digitālā atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, tikai pielieciet viedtālruni blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem – iesācējiem.
*BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – TEHNISKIE DATI.

BMW M440i xDrive Gran Coupé.

Dzinēja jauda, Nm pie 1/min:

275 (374)/5 500–6 500
Maks. griezes moments, Nm pie 1/min:
500/1 900–5 000
Paātrinājums 0–100 km/h (s):
4,7
Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:
8,5–8,0
BMW 4. sērijas Gran Coupé, LCI, G26, tehnisko datu projekts
BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

BMW DISKI UN RIEPAS.

Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.
BMW 4. sērijas Gran Coupé, G26, BMW Individual metāliska Aventurine Red krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

Piecdurvju BMW 4. sērijas Gran Coupé atstāj iespaidu ar dinamiku, funkcionalitāti un augsto kvalitāti un plašo salonu.

BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ M AUTOMOBIĻU CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ FINANCIAL SERVICES.

BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021, trīs ceturtdaļu aizmugures skats ar modeli

BMW Financial Services individuāli izstrādāti finanšu produkti ātri un pielāgojami ved jūs uz mērķi. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem ir individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošo līzinga piedāvājumu jūsu BMW M440i xDrive Gran Coupé gadījumā.

BMW BROCHURE LIETOJUMPROGRAMMA.

BMW Brochure lietojumprogramma viedtālrunī

Interaktīvi iepazīstiet BMW pasauli savā viedtālrunī vai planšetdatorā. Lietojumprogrammā BMW Brochure iekļautas visu pašreizējo BMW modeļu digitālās brošūras. Skatiet detalizētu informāciju, izcilus attēlus, iespaidīgus video un fascinējošus stāstus par sevis izraudzīto BMW modeli. Un, protams, tur atradīsiet arī informāciju par BMW M440i xDrive Gran Coupé dizainu, aprīkojuma iespējām, pakalpojumiem un tehnoloģijām.

 

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW servisa darbinieks palīdz klientam

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW M440i xDrive Gran Coupé, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu BMW servisa darbinieki priecāsies sniegt jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ M PERFORMANCE DETAĻAS UN PIEDERUMI.

Atklājiet BMW 4. sērijas Gran Coupé M automobiļa sportisko aprīkojumu un noderīgos piederumus.

BMW M440i xDrive Gran Coupé iemieso dinamisku braukšanas prieku un plašu sportiska aprīkojuma klāstu. Izteiksmīgās BMW M Performance detaļu dizaina iespējas piedāvā autosporta rakstura pārāko pakāpi virsbūvei un salonam. Oriģinālie BMW piederumi, kas ideāli atbilst automobilim kvalitātes un dizaina ziņā, ļauj pielāgot savu BMW M440i xDrive Gran Coupé precīzi atbilstoši savām vēlmēm.
M Performance elipsveida režģis no oglekļa šķiedras, BMW M440i Gran Coupé, G26, 2021

M Performance oglekļa šķiedras elipsveida režģis.

Parādiet savu stilu: M Performance elipsveida režģa ietvars ir izgatavots no augstākās kvalitātes oglekļa šķiedras. Sevišķi elegantam, sportiskam un individuālam izskatam.
M Performance ārējo atpakaļskata spoguļa korpusi no oglekļa šķiedras, BMW M440i Gran Coupé, G26, 2021

M Performance oglekļa šķiedras ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss.

Satriecošie oglekļa šķiedras M ārējo atpakaļskata spoguļu korpusi akcentē automobiļa augsto tehnoloģiju raksturu, piešķirot individuālu, sportisku niansi.
M Performance aizmugurējais difuzors no oglekļa šķiedras, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

M Performance oglekļa šķiedras aizmugurējais difuzors.

M Performance oglekļa šķiedras aizmugurējais difuzors rada vēl mūsdienīgāku iespaidu – un padara automobiļa sportisko izskatu vēl izteiksmīgāku.

20 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 868 М stilu (mirdzošā Night Gold krāsā), pilns vasaras riteņu komplekts, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

20 collu divtoņu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 868 М stilu (spīdīgi frēzētā Night Gold krāsā), pilns vasaras riteņu komplekts.

Ekskluzīvi 20 collu divtoņu M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 868 M stilu, Night Gold krāsā, ar mirdzošiem frēzējumiem. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.
M Performance stūre, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

M Performance stūre.

Iespaidīgi fakti: stūre ar Alcantara apdari satvēriena zonā nodrošina izcilu sajūtu un satvērienu sportiskākas stūrēšanas sajūtai.
M Performance roku balsts ar Alcantara apdari, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

M Performance roku balsts ar Alcantara apdari.

Jo mazām detaļām ir nozīme: M Performance centrālais roku balsts ar Alcantara apdari papildina kokpita ekskluzīvo autosporta izskatu.
18 collu BMW vieglmetāla disks, Double-spoke 853. stils, Gunmetal Grey krāsa, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

18 collu BMW vieglmetāla disks ar Double-spoke 853. stilu Gunmetal Grey krāsā.

18 collu BMW vieglmetāla disks ar Double-spoke 853. stilu Gunmetal Grey krāsā. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena indikatoru, saderīgs ar sniega ķēdēm, disku izmērs 8,5J x 18.
BMW jumta kaste 320, Black Titan Silver krāsa, BMW 6. sērijas Gran Coupé, G26, 2021

BMW jumta kaste, 320, Black/Titan Silver krāsā.

Slēdzamo jumta kasti Black/Titanium Silver krāsā var atvērt no abām pusēm, un tās tilpums ir 320 litri, turklāt tā ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām.
BMW jumta velosipēdu turētājs, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

BMW jumta velosipēdu turētājs.

BMW jumta velosipēdu turētājs ir drošs transportēšanas risinājums, kas ļauj droši pārvadāt sacīkšu, tūrisma, bērnu vai kalnu velosipēdu svarā līdz, maks., 20 kg.
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra BMW visu sezonu paklājiņi priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melnā krāsā ar BMW logotipu.
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Neslīdošais ūdensdrošais BMW fiksētais paklājiņš bagāžas nodalījumam paredzēts, lai aizsargātu bagāžas nodalījumu pret mitrumu un netīrumiem. Melnā krāsā ar BMW logotipu.
BMW Advanced Car Eye 2, BMW M440i xDrive Gran Coupé, G26, 2021

BMW Advanced Car Eye 2.

Ja ap automobili novērojami traucējumi, ārkārtīgi jutīgā full-HD kamera šo situāciju automobiļa priekšpusē vai aizmugurē automātiski ieraksta.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ PAKALPOJUMI.

BMW 4. sērijas Gran Coupé M automobilis – servisa piedāvājumi un pakotnes.

BMW nosaka pakalpojumu standartus un vienmēr ir jūsu un jūsu BMW M440i xDrive Gran Coupé rīcībā. Ar palīdzību negadījumos un avārijās mūsu eksperti ir pieejami visu diennakti – 365 dienas gadā. Pateicoties inovatīvajiem BMW Teleservices, jūsu BMW M440i xDrive Gran Coupé automātiski paziņo jūsu BMW servisa partnerim par nepieciešamajām apkopēm un kļūdām, lai varētu ar jums sazināties nepastarpināti. Ar BMW Service Inclusive šie un visi pārējie pakalpojumi ir apmaksāti jūsu izvēlētā laika periodā. Nodrošiniet vairāk laika svarīgajām lietām jūsu dzīvē: ar plašo BMW piedāvāto pakalpojumu klāstu vienmēr esat drošībā.
BMW Service Inclusive, sieviete uz BMW servisa centra fona

BMW Service Inclusive.

Vienkārši atbrīvojieties un koncentrējieties uz to, kas ir patiesi svarīgs, – sportiska brauciena izbaudīšana ar savu BMW M440i xDrive Gran Coupé. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.
Uzzināt vairāk
BMW Teleservices, sieviete ar viedtālruni blakus sava BMW durvīm

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW M440i xDrive Gran Coupé palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu BMW M440i xDrive Gran Coupé jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk
BMW palīdzība uz ceļa, sieviete ar viedtālruni uz sava BMW fona

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk

Elektroenerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

Paredzēts, ka BMW Individual iespējas būs pieejamas BMW M440i xDrive Gran Coupé no 2022. gada marta.

 

BMW M440i xDrive Gran Coupé:

Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5-8,0

CO2 izmeši g/km (kombinētie): 194-181

 

Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.

 

Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.

 

Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi

 

Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html

 

Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html

 

 

Lasīt vairāk

Elektroenerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Paredzēts, ka BMW Individual iespējas būs pieejamas BMW M440i xDrive Gran Coupé no 2022. gada marta.

  BMW M440i xDrive Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5-8,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 194-181

  Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.

  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.