BMW digitālā atslēga, My BMW lietojumprogramma, vīrietis atver BMW 4. sērijas Coupé ar savu viedtālruni

BMW DIGITĀLĀ ATSLĒGA.

Jūsu BMW automobiļa digitālā atslēga – viegli lietojama viedtālrunī vai BMW atslēgas kartē.

Tas pārvērš jūsu viedtālruni digitālā atslēgā: varat izveidot BMW digitālo atslēgu, izmantojot My BMW lietojumprogrammu, un saglabāt to savā iPhone – ja tas ir saderīgs. Šādi varat savu BMW aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt, fiziski neizmantojot atslēgu. Varat pilnvarot izmantot jūsu BMW arī līdz pat pieciem papildu cilvēkiem. Ja jūsu iPhone akumulators izlādējas, varat atslēgt un iedarbināt savu automobili vēl līdz pat piecām stundām. Jums ir arī iespēja iestatīt automobiļa BMW atslēgas karti kā digitālu atslēgu.

Lasīt vairāk
BMW DIGITĀLĀ ATSLĒGA.Jūsu BMW automobiļa digitālā atslēga – viegli lietojama viedtālrunī vai BMW atslēgas kartē.
BMW digitālās atslēgas funkcijas un priekšrocības izskaidrotas apmācības video

UZZINIET VAIRĀK PAR BMW DIGITĀLO ATSLĒGU UN TĀS FUNKCIJĀM MŪSU APMĀCĪBAS VIDEO.

BMW DIGITĀLĀ ATSLĒGA: UZAICINIET PAPILDU LIETOTĀJUS.

BMW digitālā atslēga, uzstādīta līdz pieciem lietotājiem, vīrietis ar viedtālruni uz BMW X5 fona

BMW digitālo atslēgu var kopīgot līdz pieciem papildu cilvēkiem.

Neatkarīgi no tā, vai tie ir ģimenes locekli, draugi vai uzņēmējdarbības partneri: varat pilnvarot līdz pieciem citiem cilvēkiem ar saderīgu iPhone, lai izmantotu jūsu BMW, nosūtot viņiem uzaicinājumu no Wallet lietojumprogrammas jūsu viedtālrunī, lai pievienotu viņus kā lietotājus. Praktiska funkcija, piemēram, jauniem autovadītājiem. Pārsūtot BMW digitālo atslēgu, varat iestatīt ierobežojumus, izmantojot atzīmējamu sarakstu. Piemēram, atslēga ar ierobežotu piekļuvi ierobežo pieejamo dzinēja jaudu un nodrošina, ka nav iespējams deaktivizēt dinamiskās stabilitātes kontroli (DSC) un atjautīgo drošību.

Piezīme: pieejamie ierobežojumi dažādos modeļos var atšķirties. Tikai galvenā atslēga var pievienot citas personas, izmantojot Apple Wallet. Atļauju izmantot var atsaukt jebkurā laikā, izmantojot galveno atslēgu. Kopīgotas digitālās atslēgas nevar pārsūtīt trešajām pusēm.

BMW ATSLĒGAS KARTE.

Vīrietis atver savu BMW ar BMW atslēgas karti kā digitālu atslēgu.

Izmantojiet BMW atslēgas karti kā digitālu atslēgu.

Aizslēdziet un atslēdziet savu BMW viegli un ātri ar BMW atslēgas karti. Neaktīva kredītkartes izmēra NFC karte ir iekļauta piegādes komplektā. Lai to aktivizētu, nepieciešama automobiļa atslēga vai aktīva digitālā atslēga. Lai aktivizētu BMW atslēgas karti, ievietojiet to viedtālrunim paredzētajā vietā un rīkojieties atbilstoši automobiļa displejā parādītajām instrukcijām.

PRASĪBAS ATTIECĪBĀ UZ BMW DIGITĀLO ATSLĒGU.

BMW digitālā atslēga ir daļa no Comfort piekļuves iespējas (SA 322).

Lai to izmantotu, būs nepieciešams saderīgs BMW modelis, kā arī saderīgs iPhone ar ieinstalētu My BMW lietojumprogrammu.

BMW digitālo atslēgu var iestatīt, izmantojot My BMW lietojumprogrammu. Lai to paveiktu, automobilim jābūt savienotam ar BMW ID. Iestatīšanas gaitā jums jāatrodas automobilī un drošības iemeslu labad jāpaņem līdzi abas standarta automobiļa atslēgas. Nospiediet pogu “link” (savienot) lietojumprogrammā un izpildiet instrukcijas. Lai iestatītu BMW digitālo atslēgu, nepieciešams interneta vai WLAN savienojums.

Modeļa pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts.

Saderīgu iPhone un operētājsistēmu saraksts var atšķirties atbilstoši automobiļa modelim un programmatūrai.

Lasīt vairāk

BMW CONNECTED DRIVE: PAPILDINFORMĀCIJA UN SAITES.

BMW ConnectedDrive, klientu atbalsta dienests

BMW KLIENTU ATBALSTA DIENESTS.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešams vairāk informācijas par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem, jums tikai jāsazinās ar BMW klientu atbalsta dienestu.
BMW ConnectedDrive BUJ, biežāk uzdotie jautājumi, sieviete ar viedtālruni pie loga

BUJ.

Mūsu BUJ sadaļā sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem.
BMW Driver’s Guide lietojumprogramma, digitāla automobiļa rokasgrāmata, viedtālrunis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide ir digitāla automobiļa rokasgrāmata atsevišķiem BMW modeļiem – tajā iekļauta informācija par automobili un aprīkojumu, kā arī attēlu meklēšana un paskaidrojošas animācijas.
BMW ConnectedDrive, digitāli pakalpojumi, pārskats, sieviete ar viedtālruni uz BMW fona

ATPAKAĻ PIE PĀRSKATA.

Vēlaties atklāt vairāk BMW ConnectedDrive izstrādājumu un pakalpojumu? Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos uz pārskatu.