NOTVERIET MIRKLI

Uzņēmumā BMW ir viena lieta, ko vērtējam augstāk par citām: drosme. Tā ir iezīme, kas dziļi iesakņojusies mūsu DNS un parādās ikvienā mūsu darbībā. Drosme ir neatkarīga un graujoša: tā satricina un atmodina. Tā ir uzdrošināšanās apšaubīt it visu – un nekad nepieņemt "nē" par atbildi. Tā ir uzņēmība vienmēr virzīties uz priekšu un nepārstāt sevis pārveidošanu. Tas ir iemesls, kādēļ mūsu ceļš ved tikai uz priekšu, lai sasniegtu izcilības augstāko līmeni. Un lai rosinātu mūsdienu celmlaužus izaicināt nākotni. Būdams augstākās klases autobūves partneris, mēs ceļā rūpējamies par unikāliem un iedvesmojošiem mirkļiem. Tādēļ, ka tieši tā top jauna veida luksuss.

Lasīt vairāk
NOTVERIET MIRKLI

JAUNA VEIDA LUKSUSS

Uzziniet, kā mēs turpināt sevis pārveidošanu

Pilnīgi jaunais BMW M8 Competition Gran Coupé 2020 F93, BMW Individual metāliska Ametrine krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats

THE M8

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ UN BMW M8 GRAN COUPÉ

THE M8

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ UN BMW M8 GRAN COUPÉ

BMW M8 Competition Coupé, aizmugures skats, braucošs automobilis pillnmēness naktī.

M8.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ UN BMW M8 COUPÉ

M8.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ UN BMW M8 COUPÉ

BMW M8 Competition Cabrio metāliskā Motegi Red krāsā, trīs ceturtdaļu skats no sāniem, naktī novietots automobilis villas priekšā.

M8.

BMW M8 CABRIO UN BMW M8 COMPETITION CABRIO

M8.

BMW M8 CABRIO UN BMW M8 COMPETITION CABRIO

BMW Individual M850i NIGHT SKY trīs ceturtdaļu priekšdaļas momentuzņēmums
BMW Individual M850i NIGHT SKY20 collu BMW Individual vieglmetāla disku ar 730i V veida dizainu tuvplāns
BMW Individual M850i NIGHT SKY viduskonsole ar mozaīkas dizainu
BMW Individual NIGHT SKY durvju sliekšņa paneļa ar mozaīkas dizainu tuvplāns
BMW Individual M850i NIGHT SKY BMW Individual sporta sēdekļu tuvplāns
BMW Individual M850i NIGHT SKY momentuzņēmums no sāna
BMW Individual M850i NIGHT SKY BMW Individual sporta sēdekļu tuvplāns

NO ORBĪTAS LĪDZ AUTOMAĢISTRĀLEI

Esot unikalitātes meklējumos, tika radīts pārpasaulīgs automobilis: BMW Individual M850i NIGHT SKY. Šī unikālā projekta stūrakmens, kurā savu ieguldījumu sniedza Maksa Planka institūts (Max Planck Institute), ir vecākais dzelzs meteorīts pasaulē. Šī ārkārtīgi reti sastopamā materiāla un BMW Indiviudual sapludināšana rada vēl nebijušu ekskluzivitātes līmeni. Divu toņu virsbūve ir cieņas apliecinājums “zilajai stundai” – parādībai, kas redzama krēslā, krāsām mainoties no ciāna un azūrzilas līdz nakts zilai, kā arī melnai. Tādiem izteiksmīgiem elementiem, kā priekšējais spoileris, gaisa savācējs, atpakaļskata spoguļu korpusi un disku bremzes, ir dzelzs meteorītam raksturīgā taisnstūra Vidmanštetena (Widmanstätten) uzbūve. Unikālā detaļa ir uzmontēta uz 20 collu BMW Individual vieglmetāla diskiem ar 730i V-Spoke dizainu. Atverot durvis, jūs sagaida filigrāni izgaismotais uzraksts NIGHT SKY uz durvju sliekšņa, ko ietver divas no meteorīta radītās mozaīkas. Salonā viduskonsole veido automobiļa dizaina un inženiertehnisko kodolu: paneļi, Start/Stop poga, iDrive un pārnesumu pārslēgsviras apdarinātas ar mozaīkas dizainu un 600 g retā meteorīta materiāla. Šī pirmā reize, kad izmantota pilna BMW Individual ādas apdare trīs elegantās krāsās ar kontrastējošu Vidmanštetena struktūru, kļūst par jaunu apdares standartu. Patiesi pārpasaulīgais sastopas ar absolūti neparasto – no jauna definējot iespējamā robežas.

BMW 7 Series Sedan: grey BMW in three-quarter front view surrounded by beams of light

JAUNĀ BMW 7. SĒRIJA

JAUNĀ BMW 7. SĒRIJA

BMW M850i xDrive metāliskā Dravit Grey krāsā, no aizmugures kreisās puses trīs ceturtdaļu skatā.

THE 8

BMW 8. SĒRIJAS CABRIO

THE 8

BMW 8. SĒRIJAS CABRIO

IEDVESMAS MEKLĒJUMOS

Progresīvs, radošs, iedvesmojošs: šīs ir īpašības, kam mēs – BMW zīmols – esam bijuši uzticīgi vairāk nekā gadsimtu. Mūs iedvesmo neatkarīgas un par nākotni domājošas personības – radošā elite, kuras idejas un radītais sniedz mums unikālus mirkļus un negaidītas perspektīvas. Mūsu laika celmlauži un nākotnes balsis, kas iedvesmo tehnoloģijas un dizaina progresu. Padariet esošo novecojušu un pārvērtiet viņu idejas jaunā realitātē.

Lasīt vairāk

IEDVESMAS MEKLĒJUMOS

Rems Kolhāss sānu profilā

ARHITEKTŪRAS FILOZOFIJA

Rements “Rems” Kolhāss, dzimis Roterdamā 1944. gadā – veido savu darbības jomu kā neviens cits. Runājot ar viņa paša radītajiem terminiem – piemēram, “Generic City” un “XL Architecture” – pasaulslavenais arhitekts pauž ideju, ka pilsētu vairs nevar plānot – tā vienkārši rodas. Jo tā vienkārši ir mūsu laika kultūra. 2000. gadā viņam piešķīra Prickera balvu arhitektūrā par filozofiskajiem uzskatiem un domāšanu, kas veido viņa meistardarbu radošo kodolu. Ar “Office for Metropolitan Architecture”, kuru viņš dibināja 1975. gadā, viņš projektē un īsteno unikālus projektus Eiropā, Āzijā un Amerikā. Viņa visslavenākās ēkas ir Casa da Música Porto, Ķīnas Centrālās televīzijas galvenā mītne Beižinā un “De Rotterdam” – lielākā ēka Nīderlandē – projektēta viņa dzimtajai pilsētai.

Lasīt vairāk

ARHITEKTŪRAS FILOZOFIJA

Rems Kolhāss: Sānskats no augšas uz Ķīnas Centrālās televīzijas galveno mītni

NAV STRUKTŪRAS BEZ HAOSA

Vecie plāni ir jāizmet, lai var piepildīties jauni. Jau ļoti agri Rems Kolhāss iemācījās radīt pats savas struktūras no nekārtības. Šo īpašo pieeju viņš piemēro arī arhitektūrā. Ēku nojaukšana ir nepieciešama, lai pārradītu sevi un pilsētu identitāti atkal no jauna. Papildus savam arhitekta darbam viņš publicē arī rakstus, kuros viņš atspoguļo haosa lomu sabiedrībā un arhitektūrā. Piemēram, 1995. gadā viņš publicēja manifestu “S, M, L, XL”. Kolhāss apgalvo, ka tādi tradicionāli arhitektūras principi kā kompozīcija, mērogs un proporcija vairs neattiecas uz lielu ēku dizainu. Viņš to iespaidīgi demonstrēja, projektējot jauno Eurolille pilsētas centru Lilē, Francijā.

CELMLAUZIS STARP DIZAINERIEM

Slavenais grafikas dizainers un mākslas režisors Štefans Zāgmeisters (Stefan Sagmeister) tiek uzskatīts par radošuma celmlauzi. Viņš dzimis 1962. gadā Bregencā, Austrijā, un šobrīd dzīvo Ņujorkā, kur vada radošo aģentūru “Sagmeister & Walsh”. Kopš 1993. gada viņi ir radījuši visu veidu un formu meistardarbus – no nelielām ilustrācijām līdz iespaidīgām izstādēm un globālām kampaņām. Viņa zināmākie darbi ietver vizuālās identitātes un raksturīgus albumu vāciņu dizainus tādiem izpildītājiem kā Rolling Stones, Talking Heads, Lou Reed vai Gugenheima muzejs – par to viņš bez citām balvām ieguvis arī divus Grammy apbalvojumus.

Lasīt vairāk

CELMLAUZIS STARP DIZAINERIEM

MĀKSLA PĀRVARĒT BAILES

Bez bailēm nekad nebūs iespējams rast nākotnes redzējumu – un drosmi to izstrādāt. Tieši pateicoties savai attieksmei, leģendārais dizainers Štefans Zāgmeisters ar nozīmīgiem un iedvesmojošiem darbiem ir kļuvis par līderi savā profesijā. Viņš vienmēr pārsteidz ar negaidītiem mākslas darbiem un, piemēram, atdzīvina rokrakstu vai pārveido cilvēkus par audekliem. Viņš vienmēr mēģina iet savu ceļu, radīt un provocēt neredzētas perspektīvas, un nekad nepieņemt esošo situāciju. Ar ekstravertajiem, inovatīvajiem un aizraujošajiem darbiem viņš rada jaunas pasaules, paverot skatu uz savu unikālo un drosmīgo iztēli.

KUSTĪBAS SKAISTUMS

Fascinējošs notikums un unikāls brīdis. "Art Basel" pasākumā Maiami BMW aizkustināja apmeklētājus ar nepārspējamu performanci – BMW 8. sērijas konceptauto ar 300 izgaismotiem, lidojošiem droniem nevainojamā horeogrāfijā. Tas tika veltīts kustības izcilajai tehniskajai perfekcijai un valdzinošajai estētikai.

Lasīt vairāk

KUSTĪBAS SKAISTUMS

DIVI IDEJU PAVĒLNIEKI, VIENS REDZĒJUMS

Studio Drift duetu veido Loneke Hordeina [Lonneke Gordijn] un Ralfs Nauta [Ralph Nauta]. Viņi satikās Eindhovenas dizaina akadēmijā Nīderlandē un 2006. gadā Amsterdamā kopā atvēra Studio Drift. Viņu mākslinieciskās darbības centrā ir interaktīvi eksponāti, ko veido filmas, skulptūras un citi objekti. Viņi iedvesmojas no dabas, ko savā darbā imitē, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Šī pieeja padara ikvienu projektu aizraujošu un unikālu.

Lasīt vairāk

MEISTARDARBS

Izcils sniegums sastop augsto mākslu. "Art Basel" pasākumā Maiami Studio Drift iepazīstināja ar savu jaunāko sniegumu – "Franchise Freedom" – satriecošu performanci, kuras darbības centrā bija BMW 8. sērijas konceptauto. Debesīs pacēlās 300 izgaismotu, lidojošu dronu kopums. Šī mākslas izstāde savu iedvesmu bija smēlusies strazdu lidojumā. Pēc putnu baru lidojumu un kustību rūpīgas novērošanas tika izveidots īpašs algoritms, ko tad iegūla dronos. Duets piedāvāja izcilu dabas fenomena atveidojumu, izmantojot fascinējošu gaismas un kustības izrādi.

Lasīt vairāk

ATSKATS

Pēc dronu performances Studio Drift pauda savu pateicību: "BMW noticēja mūsu idejai, un viņi kā uzņēmums saprot, cik sarežģīti ir šādi inovatīvi procesi," izteicās Loneke Hordeina.

Lasīt vairāk
BMW 8. sērijas Coupé: trīs ceturtdaļu priekšdaļas momentuzņēmums pilsētā

THE 8

BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ

THE 8

BMW 8. SĒRIJAS COUPÉ

X7 CONCEPT IPERFORMANCE

X7 CONCEPT IPERFORMANCE

EKSKLUZĪVU IESPĒJU MIRIĀDES

Šodien, tieši tāpat kā radīšanas brīdī pirms 25 gadiem, BMW Individual joprojām tiek izmantots rokām darinātas perfekcijas princips. Tādēļ arī, atzīmējot savu 25. gadadienu, BMW Individual laiž klajā ļoti īpašu un unikālu modeli: Nautor’s Swan iedvesmotu BMW Individual M760Li. Šis mākslas darbs, kas radīts sadarbībā ar tradicionālo somu jahtu būvnieku Nautor’s Swan, ir luksusa un ekskluzivitātes slavinājums. Tas ir autobūves meistardarbs ar neparastu kuģniecības dizainu, atspoguļojot unikālu sauszemes un okeāna ceļu mijiedarbību, ko apliecina īpaša tīkkoka apdare un varens 12 cilindru dzinējs, kurš jebkurā brīdī spēj ģenerēt neaizmirstamu braukšanas baudījumu.